myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Seramik Küllük

için 21 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
195,00 TL
(0)
Myros - Toptan Antalya Mi̇x Küllük
190,00 TL
(0)
190,00 TL
(0)
190,00 TL
(0)
190,00 TL
(0)
135,00 TL
(0)
135,00 TL
(0)
135,00 TL
(0)
190,00 TL
(0)
190,00 TL
(0)
190,00 TL
(0)
113,00 TL
(0)
135,00 TL
(0)
113,00 TL
(0)
135,00 TL
(0)
için 21 ürün görüntüleniyor.

Seramik Küllük Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Seramik küllük hediyelik eşyalar dekoratif obje olarak kullanılabildiği gibi tütün ürünlerinin kullanımında da hijyenik bir küllük olarak da kullanılabilmektedir. Farklı temalarla üretilen bu küllükler sevdiklerinizi mutlu edebilir, evinize farklı bir hava katabilir. Seramik canlı renkleri ve farklı şekilleri ile birçok kişinin sevdiği bir aksesuardır. Diğer birçok aksesuarla kombin edilerek bulunan ortamı daha sıcak ve samimi hale getirmektedir. Şehir temaları kullanılan seramik küllükler farklı tatil beldelerini sizlere daha yakın hissettirebilir, daha ferah bir ortam oluşturabilir. Değişik süslemeler ve farklı boyutları sayesinde birçok ortama uyum sağlamaktadır. Hediye etmek istediğiniz kişi tütün ürünlerini kullanıyorsa oldukça memnun kalacaktır.

Seramik küllükler hemen hemen her evde bulunan tipik bir Türk aksesuarıdır. Güzel şehir ve beldelerin görselleri ve isimleri kullanılarak üretilen seramik küllükler gençler ve yaşlıların severek kullandığı eşyalar arasındadır. Avrupa ülkelerinden gelen turistlerin de satın almayı sevdiği bu eşyalar yüksek kalite ile üretildiğinden ısıya ve diğer dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

Dünyada birçok ülkede seramik küllük ürünleri üretilmekte ve beğenilerek kullanılmaktadır. Uzakdoğu, Avrupa ve Amerika’da talebin yüksek olduğu bu ürünler Afrika'da da kullanılmakta ve satılmaktadır. Ülkemizde üretilen ürünler ise birçok farklı çeşitte üretilmekte ve farklı temalar, aksesuarlarla süslenmektedir. Her ortamda kolaylıkla kullanılması için farklı boyutlarda üretilerek sevdiklerinize hediye etmeniz için farklı çeşitler mevcuttur.

Hediyelik ürünlerin başında geldiği gibi aynı zamanda dekorasyonları da değiştirerek balkonları, salonları, bahçeleri güzelleştirmektedir. Satın almak istediğiniz seramik küllüklerin ortamla uyumlu olup olmadığına bakarak kullanmak istediğiniz mekanın görünüşüne dokunabilir, göze daha hoş görünmesine katkıda bulunabilirsiniz. Farklı şehir ve beldelerin farklı renk seçenekleri sayesinde dekoratif obje olarak kullanılabildiği gibi küllük olarak da izmaritlerinize temiz bir ortam sağlamaktadır. Kalpli, yuvarlak, kase biçimindeki ve kırmızı, turuncu ve mavi tonlarındaki seramik küllükler sayesinde Türkiye’nin bir çok şehrinden manzaralar eşliğinde evinizde sergileyebilirsiniz. İş yerlerinde kullanılan seramik küllükler de müşterilerinize daha samimi görünen masalar, manzaralar sayesinde bir ferahlık katacaktır. İş yerinizde kullanmak veya satışını yapmak amacı ile seramik küllük satın alacaksanız Myros güvencesi ile toptan alım imkanınız bulunmaktadır. Hasarsız, ulaşımda sorunsuz adresinize teslim edilmektedir.

Seramik küllük hediyelik eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Seramik küllük hediyelik ürünlerini satın alırken, hediye etmek istediğiniz kişinin zevkine hitap edecek renk ve tasarıma sahip ürünleri tercih etmelisiniz.
 • Kullanılacak ortama uyum sağlamasına dikkat edilmeli.
 • Ürünlerin boyut bilgileri iyi okunarak satın alınmalı.
 • Seramik ürünlerinin malzeme kalitesi, boya kalitesi ve kalıcılığı göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Toptan satın alma niyetindeyseniz toptan satış imkanı sunan firmaları tercih etmelisiniz.
 • Satın alınan firmanın güvenilir olmasına dikkat edilmelidir.

Seramik Küllük Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Seramik küllük hediyelik ürünler balkonlarda, oturma odalarında, salonlarda kullanıma uygundur. İşletme sahipleri cafe, dükkan, ve diğer mekanlarda dekoratif obje olarak kullanılabilir. Özellikle genç ve orta yaşlı insanların severek kullandığı seramik küllükler renkli görünümleri sayesinde çocukların ilgisini de çekmektedir. Farklı şehir temaları sayesinde tatil beldelerini ve güzel manzaralarını görerek geçirdiğiniz vakit sizlere çok iyi gelecektir.

Zevkinize uygun ürünleri, ortama uygun renkleri ve sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar kullanabilme olanağı sunan seramik küllükler oldukça kolay biçimde temizlenmektedir. Duru su ile temizlenirken boyası ve yapısı zarar görmez. Taşımaya uygun boyutları sayesinde sizin ve hediye ettiğiniz kişinin kolaylıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Tütün ürünleri uygun tasarım sayesinde küllüklerde düşmeden durabilir, içilen ortama küllerin yayılımını engelleyerek hijyeni korumaktadır. Yuvarlak küllüklerin boyutları şu şekildedir; en 90 mm, ağırlık 97 gramken, mixseramik küllüklerin ağırlığı 153 gramdır. El işi dekorlama olan ürünlerimizdeki dayanıklılık ve özen eksilmez aksine kendine özgü desenleri ile oldukça çarpıcı durmaktadır. Toptan satın alma imkanı sayesinde uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Seramik küllük hediyelik eşya modelleri çok çeşitli olup, detayları sitemizde mevcuttur.

Seramik Küllük Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Seramik küllük hediyelik eşyaların fiyatları 21 tl ile 144 tl arasındadır. Ortalama 80 tl bütçe ile dayanıklı ve hoş görünümlü seramik küllük satın alınabilmektedir. Myros kalitesi ve güvencesi sayesinde satın alınan ürünler sizlere en uygun fiyat ve en sağlam paketleme ile ulaştırılmaktadır. Toptan satın alma imkanı da bulunduğundan bayi girişi sayesinde daha uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Seramik Küllük Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tüm hediyelik eşyalarda olduğu gibi seramik küllük hediyelik eşyalarda da fiyatı belirleyen temel etken hammaddenin fiyatı ve maliyetidir. Seramik, yapısı itibari ile kullanılan ürünün boyutuna göre kullanıldığından ürün boyutu büyüdükçe maliyet de aynı oranda artmaktadır. Ayrıca kullanılan boyanın kalitesi, el işçiliği ve kullanılan ek aksesuarlar maliyetlerinde değişiklikler yarattığından satış fiyatında küçük çaplı artışa neden olabilmektedir. Myros en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla satışa sunma konusunda oldukça titizdir.

Seramik Küllük Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Seramik küllük ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik küllük ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

 Seramik Küllük Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Seramik küllük hediyelik eşya çeşitleri aşağıdaki gibidir;

Seramik Küllük Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Seramik hediyelik küllük eşyalar küllük veya aksesuar amacı ile kullanılabilmektedir. Birçok kişiye göre bir hediye seçeneğidir. Farklı ortamlarda kullanılabilir ve duru su ile temizlenebilmektedir. Dayanıklılığı sayesinde sıcaklığa dayanıklı olduğundan çatlama, kırılma gibi etkiler görülmemektedir. Günlük hayatta ve özel günlerde kullanıma uygundur. Tütün ürünleri kullanan herkes için uygundur. Hediye ettiğiniz kişi aksesuar olarak da kullanabileceğinden herkese hediye edilebilir.

Seramik Küllük Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Seramik küllük hediyelik eşyalar aşağıdaki kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Seyahat etmeyi seven kişilere,
 • Tütün ürünleri kullanan tanıdıklara,
 • Öğrencilere,
 • Çalışanlara,
 •  Aksesuar seven arkadaşlara,
 • Sevgilinize
 • Eşinize

Seramik Küllük Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Seramik küllük ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Seramik küllük ürünlerinde toptan fiyatları 7 TL - 48 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Seramik Küllük Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Seramik küllük ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Seramik Küllük Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Seramik küllük ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Seramik Küllük Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Seramik küllük hediyelik eşyaların üretimi gerekli temel malzemeler satın alınarak başlamaktadır. Tedarikçi firmadan alınan temel malzemelerden biri olan seramik gerekli miktarda ve sağlam biçimde bir araya getirilerek ilk şeklini aldıktan sonra boyama ve desenleme işlemleri. Şehir temaları ve renkleri özenle seçildikten sonra baskı işlemleri de yapılarak son halini almaktadır. Tüm şekillendirme işlemlerinin ardından alıcıya ulaştırılmak üzere sağlam ve hoş biçimde paketlemesi yapılmaktadır. Ardından siz değerli alıcılarımıza özenle ulaştırılmaktadır.

Seramik Küllük Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Seramik küllük hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdadır;

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.