myros-popup.jpg (663 KB)

Antalya Merkez Şube

Adres
Muratpaşa, 592. Sk. No:14, 07010 Muratpaşa/Antalya
Muratpaşa / Muratpaşa / Antalya / Türkiye
Telefon
02422472220
Faks

Antalya Toptan Hediyelik Eşya 

Antalya toptan hediyelik eşya ürünleri satan, kaliteli ürün ve hizmet sunan, güvenilir bir firma arayışında iseniz doğru yerdesiniz. Her türlü toptan alışverişi yapabileceğiniz, hediyelik eşya üretiminin ve toptancılığının Türkiye’deki en başarılı öncülerinden Myros, ülkemizin her bölgesine ve seksen farklı ülkeye toptan satış hizmeti verir. Satış ve satış sonrası süreç yönetiminde kazandığı tecrübesi ile tüm taleplerinizi başarılı bir şekilde yerine getirir. Sürekli güncellenen, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolayca aradığınızı bulabileceğiniz, 8.000 ‘den fazla ürünün çeşitlerine ve fiyatlarına ulaşabileceğiniz Myros web sitesi, Antalya toptan hediyelik eşya ürünleri satan online mağazacılığın da öncülerindendir. Gerçekçi ürün fotoğrafları, anlaşılır, detaylı ve net ürün açıklamaları, her sorunuza hızla cevap veren tecrübeli satış destek hattı ile ürünlerinizi seçebilir, avantajlı fiyatlardan faydalanarak masanızın başında her türlü toptan alışverişinizi online olarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Online siparişlerinizde ve showroom mağazalarımızdaki toptan alışverişlerinizde, firmanıza özel tüm indirimlerden ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Myros toptan hediyelik eşya ürünlerinden alış veriş yaptığınızda, uzman üretim personeli, tecrübeli satış ve satış sonrası destek kadrosu, kaliteli ve zengin ürün çeşitleri,  hızlı ve güvenilir teslimatları ile aldığınız hizmet firmanızın ve müşterilerinizin beklentilerinin ötesine geçer. 

Toptan hediyelik eşya alım ve satımı, perakende süreçlerinden farklı olarak, ürünlerin pazar fiyatından daha ekonomik fiyata, büyük miktarlarda ve uygun ödeme koşullarına göre yapılmasıdır. Toptan satış mağazalarında en yüksek satış potansiyeli olan ürünler en düşük fiyatlar üzerinden piyasaya sunulur. Hedef kitlesi, turistik işletmeler, müzeler, tarihi yerler, gezi alanları, havaalanları, otogarlar, terminaller alış veriş mekânları ile caddelerde hediyelik eşya satışı yapan mağazalar ve dükkânlardır. Toptan ürünlerin alımında kaliteli malzeme, tasarım, işçilik ve zengin çeşit yanında uygun fiyat, düzenli üretim, hızlı teslimat çok önemlidir. Satış potansiyeli yüksek ürünlerin üretim adedi, fiyat ve lojistik süreçleri nitelikli toptan satış mağazalarının en çok üstünde durduğu konulardır.

Antalya ve çevresindeki yerel turistik işletmeler, müzeler, tarihi yerler, gezi alanları, havaalanları, otogarlar, terminaller alışveriş mekânları ve caddelerde yer alan hediyelik eşya dükkânları, yurt içinden ve yurt dışından gelen tüm müşterilerine kaliteli ürün satabilmek için her konuda güvenebilecekleri toptancılara ihtiyaç duyarlar. Antalya hediyelik eşya satışı yapan işletmeler için Myros Antalya toptan hediyelik eşya ürünleri en doğru adrestir. 

Anı-hatıra eşyası ve hediyelik eşya sektöründe üreticilik ve toptancılık konusunda çok tecrübeli ve başarılı olan Myros toptan hediyelik eşya ürünleri arasında hediyelik eşya toptancısı dükkânlarında satılanlardan en popüler olanlar Kemer hediyelik eşya, Alanya hediyelik eşya, Kaş hediyelik eşya, Kalkan hediyelik eşya, Demre hediyelik eşya, Side hediyelik eşya çeşitleridir. Antalya toptan hediyelik eşya ürünlerinde şehrin ünlü turistik ve tarihi mekânlarının, sahillerinin, doğal alanlarının tasarımlarında yer aldığı magnet, açacak, kupa, biblo, fincan, çanta gibi uygun fiyatlı, kolay taşınabilir ve herkese hediye edilebilecek fonksiyonel ürünler tercih edilmektedir.1. Magnet     

Turistik hediyelik eşya ürünleri arasında en çok tercih edilen çeşitler magnetlerdir.  Kolay taşınabilir ve uygun fiyatlı olmaları sayesinde herkesin ziyaretlerinde birden fazla aldığı çok ilgi gören ürünlerdir. Evlerdeki buzdolabı kapaklarında, ofislerdeki panolarda herkesin küçük de olsa bir magnet koleksiyonu vardır.  Antalya temalı hediyelik magnet ürünleri metal, epoksi, plastik, ahşap malzemelerden üretilen, şehrin merkezinin ve ilçelerinin turistik, tarihi ve yerel özelliklerini taşıyan görsellerle dekorlama yapılarak hazırlanır. 5 cm ile 17 cm arasında 3D lazer kesim ve dijital baskı ile dekorlama yapılan magnet ürünleri, koleksiyon için alınabilir. Magnet koleksiyonu yapanların daha yoğun ilgi gösterdiği ve herkesin  herkese rahatlıkla hediye olarak verebileceği Antalya temalı hediyelik magnet ürünleri,  dekoratif amaçlı kullanılabildiği gibi çerçeve şeklinde olanlar fotoğraf sergilemek için de kullanılır. Turistik hediyelik eşyalar arasında çok tercih edilen ürünlerden  magnet çeşitlerinden toptan satın alabilmek için,  Antalya hediyelik eşya toptancısı olan Myros’un online sitesinden ya da Antalya merkezdeki showroomlarından sipariş verilebilir. 

2. Açacak       

Antalya temalı hediyelik açacak ürünleri,  metal ve epoksi malzemeleri ile Türkiye haritası, şişe, kedi, balık, kelebek, kaplumbağa gibi figürler üzerine, bölgenin yöresel desenleri dijital baskı ile dekorlama yapılarak üretilir. Klasik kapaklı meşrubat ve diğer içeceklerin açılmasında kullanılan Antalya temalı hediyelik açacak ürünlerinin boyutları 6 cm ile 13 cm arasındadır. Çoğunlukla mıknatıslı olan modelleri, dolap üzerinde sergilenen magnetlerin yanında dekoratif amaçlı da kullanabilir ve delikli formda üretilenleri anahtarlık uçlarına da takılabilir. Anı hediyelik olarak en çok tercih edilen ürünlerden olan, kolay taşınabilir ve uygun fiyatlı Antalya temalı hediyelik açacak ürünlerinden satın alabilmek için , Antalya toptan hediyelik ürün satan Myros’un online sitesinden ya da Muratpaşa’daki showroomu ziyaret ederek sipariş verilebilir. 

3. Kupa

Antalya temalı hediyelik kupa ürünlerinde, bölgeye ait turistik, tarihi ve yerel görseller, seramik üzerine serigrafi ve süblimasyon teknikleri ile dekorlama yapılarak üretilir. İkili ya da tekli olarak satın alınabilen kupaların geniş ürün çeşiti ve özelleştirilebilme imkanı vardır. Kupaların boyutları 8 ile 9 cm arasındadır. Üretimindeki kaliteli malzeme ve işçilikle rengarenk desen ve ergonomik formda olan Antalya temalı hediyelik kupa ürünleri, son derece kullanışlı ve fonksiyoneldir. Sıcak soğuk içecekler için kullanılan kupalar, tercihe göre çalışma masalarında çok şık kalemlik olarak da işlev görür. Antalya  hediyelik eşya toptancısı olan Myros’un internet sitesinden ya da Antalyada bulunan mağazadan; hediyelik eşya ürünleri arasında en çok tercih edilen Antalya temalı hediyelik kupa ürünlerinden toptan satın alabilirsiniz.

4. Biblo 

Hediyelik eşyalar içinde en popüler olanlardan biri de masa, raf gibi düzlemlerde dekoratif amaçlı kullanılan biblolardır. Çeşitli canlı ya da cansız figürlerin yontularak ya da kalıplanarak üç boyutlu hale getirildiği bu süs eşyaları cam, kristal, seramik ya da porselenden üretilir. Çoğunlukla uğurlu nesneler, koruyuculuğuna inanılan tılsımlar, tarihi efsaneler, çiçekler, hayvanlar, dua yazıları,  yöresel figürlerden esinlenilerek tasarlanan biblolar, çok çeşitli boyutlarda üretilir. Kurumsal siparişler için kalıpla seri üretim yapılabilir. Promosyon, düğün, davet, organizasyon gibi oluşumlara özel çok miktarda seri olarak üretilebildiği gibi kişiye özel tek bir parça el işçiliği ile tasarlanabilir. Biblo hediyelik ürünlerinin toptan satışlarından faydalanmak için, hediyelik eşya toptancısı Myros’un online sitesinden seçim yaparak  sipariş verilebilir.

5. Fincan         

Antalya temalı hediyelik fincan ürünleri, porselen üzerine Türkiye’ye ve bölgeye ait turistik, tarihi , yerel görseller serigrafi ile dekorlama yapılarak üretilir. Fincan ve fincan tabağından oluşan ürün, tekli ya da ikili olarak alınabilir. Türk kahvesi geleneksel Anadolu kültüründe her evin vazgeçilmezidir. Hediyelik ürünler içinde aileye, dostlara giderken ev hediyesi olarak alınan, yabancı konuklara, dostlara geleneksel hediyeler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir.  Herkesin işletmesinde satabileceği ve herkese rahatlıkla hediye edilebilecek Antalya temalı hediyelik fincan ürünlerinden satın alabilmek için, Antalya toptan hediyelik ürün satan Myros online sitesinden sipariş verilebilir.  

6. Çanta  

Antalya temalı hediyelik çanta ürünleri, keten üzerine bölgeye ait turistik, tarihi ve yöresel görseller dijital baskı ile dekorlama yapılarak üretilir. Dışarıda plaj çantası, alışveriş çantası, market çantası, makyaj çantası, cüzdan ya da ev içinde kitap, kutu, kalem, kozmetik, dikiş,  örgü, dantel çantası olarak kullanılabilecek fonksiyonel ürünün boyutları 35 cm ile 40 cm arasındadır. Anı hediyelikler içinde uygun fiyat ve kolay taşınabilir fonksiyonel ürünlerden olan Antalya temalı hediyelik çanta ürünlerinden toptan fiyatları ile satın alabilmek için, Myros’un online sitesindeki kataloglardan ya da showroomlardan sipariş verilebilir.   

Hediyelik Eşyalar Toptan Nasıl Satın Alınır?     

Hediyelik eşya ürünlerini toptan sipariş etmek istediğinizde, seçilen toptancı firmasının üretim, satış ve sevkiyat sürecinin nitelikleri çok önemlidir. Kaliteli malzeme, tasarım, işçilik ve zengin çeşit yanında uygun fiyat, düzenli üretim, hızlı teslimat ile rakiplerinin önünde yer alan Myros toptan hediyelik eşya ürünleri, Antalya toptan hediyelik eşya ürün alışverişi için firmanıza en uygun adrestir. 80 ülkeye ihracat tecrübesi, satış sonrası destek süreci, kesintisiz ürün tedariği, özelleştirilmiş tasarımlar, özel ve el yapımı ürün seçenekleri ile Myros Türkiye’nin en büyük hediyelik eşya üreticisi ve toptancısıdır. Satış potansiyeli yüksek ürün çeşitliliği, firmanıza özel minimum üretim adetleri, üretim istikrarı, uygun fiyat ve avantajlı ödeme seçenekleri, hızlı ve güvenilir lojistik süreçleri ile işletmeniz için güvenilir bir iş ortağıdır. Dünyanın her köşesinden gelen müşterilerine her kültürden, herkese uygun tasarımların yer aldığı uygun fiyatlı, kolay taşınabilir, kaliteli, şık ve fonksiyonel ürünler satmayı hedefleyen Antalya hediyelik eşya firmaları, her anlamda güvenilir Myros hediyelik eşya ürünlerini enerji ve gelir tasarrufu yaparak ofislerindeki bilgisayarlarından sipariş vererek toptan satın alabilirler. Kataloglardaki hazır ürünlerin yanında, özelleştirilebilir çeşitleri ile de firmanızın raflarını zenginleştirecek siparişleriniz için online alışverişten yararlanabilir ya da showroomda ürünleri görerek seçebilirsiniz.  İşletmelere uygun seçeneklerden faydalanmak ve toptan kurumsal sipariş verebilmek için öncelikle yapmanız gereken bayii başvuru sayfasına kayıt olmaktır. T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.