• Tümünü Temizle

Çini Şekerlik

için 12 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 9
Myros - Çini Kazıma Kabartma Küçük Sepet Şekerlik
289,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Çini Turkuaz Ayaklı Kase 13 cm
149,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Çini Özel Kabartma Şekerlik 13 cm
309,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Çini Kazıma Kabartma Büyük Sepet Şekerlik
469,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Çini Turkuaz Ayaklı Şekerlik 15 cm
469,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Çini Turkuaz Şekerlik 15 cm
409,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Çini Turkuaz Şekerlik 13 cm
289,00 TL
(0)
339,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Çini Kabartma Şekerlik
309,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Çini Özel Kabartma Şekerlik 15 cm
399,00 TL
(0)
539,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Çini Turkuaz Ayaklı Kase 16 cm
249,00 TL
(0)
için 12 ürün görüntüleniyor.

Çini Şekerlik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çini şekerlik denilince dünya genelinde onlarca hatta binlerce farklı model bulmak mümkün. Çini şekerlikler dekoratif ürünler olmanın yanında ideal bir hediyelik eşya olarak da tercih edilmektedir. Evlerde oldukça yaygın dekoratif ürünler olarak kullanılan çini şekerlikler ofis, iş yeri benzeri pek çok alanda da görülür. Tasarım tarafında birbirinden farklı birçok çini şekerlik ürünün kullanım alanını da genişletmekte.

Çini şekerlik alırken, kullanım amacı dikkat edilmesi gereken ilk husustur. Ürünün dekorasyon ürünü amacı ile kullanımında değerlendirecek kriterler arasında tasarım ve şekil önce gelir. Öte yandan ürünün sağlamlığı ve üretiminde kullanılan malzemelerde oldukça önemlidir. Çini şekerlikler her ne kadar kaliteli ve iyi malzeme kullanılarak üretilse de hassas ürün olmalarından dolayı kırılabileceği unutulmamalıdır. Çini şekerlik alırken dikkat edilmesi gereken hususlara maddeler halinde bakacak olursak;

 • Çini şekerliğin kime alınacağı,
 • Çini şekerliğin hangi ortamda kullanılacağı,
 • Çini şekerliğin hangi amaç ile alınacağı.

Çini şekerlik alırken yukarıda belirtilen maddelere dikkat edilmesi durumunda en doğru hediyeyi seçtiğinizden emin olabilirsiniz. Myros web sitesinde yer alan binlerce çeşit ürün arasında çini şekerlikler sizi bekliyor. Ayrıca perakende satışın yanı sıra tüm çini şekerlik ürünlerini Myros’da toptan olarak da avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz.

Çini Şekerlik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Çini şekerlik tasarımlarında birbirinden farklı temalar işlenerek hazırlanmaktadır. Çini şekerlik modellerinin neredeyse tamamında el işçiliği uygulanmasından dolayı birbirinden farklı benzersiz ürünler ortaya çıkmaktadır. Ürünlerin şekil ve motifleri her zevke ve tercihe uyar.

Çini şekerlik modellerinin büyük bir çoğunluğu el işçiliği ile üretilmektedir. Kullanılan materyallerin tamamı gerekli standartlara uygun ve profesyonel bir şekilde uygulanmaktadır. Üretim türü ve şekline göre çini şekerlikler farklı boyutlarda üretilmektedir.

Örneğin, bir çini şekerlik modelinin ölçüsü En: 115 mm, Boy: 70 mm, Yükseklik: 95 mm, Ağırlık: 115 gr şeklinde olabilir. Çini şekerlik modelleri özelleştirilebilir şekilde de üretilmektedir.

Çini şekerlikler büyük boyutlarda olmanın dışında kulplu, kapaklı, yuvarlak, elips gibi farklı geometrik şekillerde de üretilmektedir.

Çini Şekerlik Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Çini şekerlik modellerinde fiyat aralığı oldukça değişkendir. Minimumda 90 lira gibi bir fiyat başlangıcında olan çini şekerlikler 300 lira gibi fiyatlara kadar değişkenlik göstermektedir. 

Çini şekerliklerin fiyatlandırılmasında üzerlerinde yer alan desen, boya gibi pek çok detayın önemi vardır. Bu yüzden fiyatlama 90 liradan 300 lira ve üzerine çıkabilmektedir. 

Üretimde kullanılacak materyal ve boyut ile değişkenlik gösteren çini şekerlik fiyatlarında kalite anlamında farklılık yoktur. Myros web sitesinde yer alan tüm çini şekerlik modelleri üst kalite ürünlerdir.

Çini Şekerlik Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bir çini şekerlik fiyatlandırması yaparken birçok farklı unsur göz önüne alınmaktadır. Ürün fiyatlamasında materyal, üretim şekli, boyutları başta olmak üzere birçok farklı konu fiyatları etkiler. Ürünün boyutunun artması materyal miktarını da artırır. Bu sebeple fiyatlandırma da daha yüksek fiyatlar görmek mümkün. 

Çini Şekerlik Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çini şekerlik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini şekerlik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini Şekerlik Çeşitleri Nelerdir?

Çini şekerlik çeşitleri şu şekildedir;

Çini Şekerlik Nasıl Kullanılır?

Çini şekerlik modelleri genellikle evlerde dekorasyon ürünü olarak kullanılmaktadır. Şekerliğin içerisine misafir ağırlamalarında çeşitli yiyecek ve atıştırmalıklar konularak ikram edilse de geriye kalan günlerde boş ve bir dekorasyon ürünü olarak durur. Çini şekerlik modelleri evlerde ya da ofislerde bir dolap ya da komodin üzerine konulmaktadır. Böylece evdeki dekorasyon çeşitliliğini de artırır.

Çini şekerlik modelleri sık sık temizliğe ihtiyaç duyar. Açıkta durmasından dolayı üzerinde toz birikmesi en çok görülen durumlardan biridir. Kuru bir bez ya da toz alma aparatları aracılığı ile çini şekerliklerin sık sık tozunu almak görünümünü daha güzel kılacaktır. Evin farklı köşelerinde kullanılan çini şekerlikler hemen her oda da bütünlük sağlar.

Akla ilk gelen ev kullanımının dışında çini şekerlikler özellikle iş yerleri, mağazalar, ofisler gibi pek çok farklı alanda da sıkça tercih edilmektedir. İş yerlerinde dekor amacı ile kullanılan çini şekerlikler, mağazalarda satılan ürünlerin sergilenmesinde yardımcı ürün olarak kullanılmaktadır. 

Çini Şekerlik Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çini şekerlik modelleri hediyelik eşya olarak pek çok kişiye alınmaktadır. Bunları maddeler halinde sıralayacak olursak;

 • Anne,
 • Baba,
 • Kendine,
 • Kardeş, abi, abla vb.,
 • Çocuklara,
 • Akrabaya,
 • Yeni ev hediyesi olarak,
 • Yeni işyeri hediyesi olarak,
 • Arkadaşlara,
 • Doğum günü hediyesi olarak,
 • Koleksiyonculuk yapan kişilere.

Çini Şekerlik Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Çini şekerlik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini şekerlik ürünlerinde toptan fiyatları 31,33 TL  - 110 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Çini Şekerlik Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Çini şekerlik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Çini Şekerlik Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Çini şekerlik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Çini Şekerlik Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Çini şekerlik modelleri üretiminde üretim malzemeleri titizlik ile seçilir. Böylece en kaliteli ürünler ortaya çıkmaktadır. Ayrıca Myros üretimi çini şekerlikler el yapımı olması ile benzersiz tasarım ve motiflere sahiptir. Çini şekerlik modellerinde geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Bu ürünler arasında zevkinize ve isteğinize en uygun ürünü seçebilir ve alabilirsiniz. Çini şekerlik modelleri oldukça renkli ve dekorasyon anlamında tamamlayıcı olacak şekilde üretilmektedir.

Çini Şekerliğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Çini şekerlik modellerine benzer diğer hediyelik eşyaların maddeler halinde sıralanmış listesine aşağıdan erişebilirsin;

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.