• Tümünü Temizle

Çini Peçetelik

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 4
Myros - Side Temalı Çini Turkuaz Peçetelik
159,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Çini Peçetelik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Peçetelik ürünlerinin kullanılması uzun yıllar boyunca hayatımızda olan ve batı esintisi olarak hayatlarımıza entegre olmuş bir temizlik ürünüdür. Kullanım amaçları geçmişten günümüze kadar gelen bu ürünlerin çok farklı kullanım türleri bulunmakta olup günümüze gelene kadar çok ilkel toplumlarda kullanılan amaçlarının dışına çıkılmıştır. Bu ürünlerin kullanım şekilleri ve türleri bulunmaktadır. Bu kullanım amaçlarına örnek olarak evlerde masa üstü kullanımları ve bunun dışında süs eşyası olarak koleksiyon amaçlı kullanılmaktadır. Çini desenli peçetelik ürünlerinin toptan satışı da yapılmakta olup hem işyerleri hem de kullanıcılar bu imkândan yararlanabilmektedir. Çini peçetelik ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Çini desenli peçetelik ürünleri hakkında temel bilgi birikimine sahip olmanız gerekmektedir.
 • Peçetelik olarak satılan ürünlerin sizin elinizde bulunan peçete boyutlarına uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
 • Ürünleri almadan önce son bir kere sağlamlığını test etmelisiniz.
 • Desenlerinin düzgünlüğüne ve görsel açıdan sizin için ne kadar uygun olduğuna karar vermelisiniz.

Çini Peçetelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Çini peçetelik hediyelik ürünleri içerisinde bulunan ürünlerin kendi içerisinde farklı renk seçenekleri, koku, ağırlık gibi detaylar ile mevcut olup bu detaylara göre özellikleri de değişkenlik göstermektedir. Side temalı çini turkuaz peçetelik ürününün özellikleri şu şekildedir: En: 155 mm, Boy: 68 mm, Yükseklik: 105 mm, Ağırlık: 195 gr. El İşi dekorlama yapılmıştır, çini malzemeden üretilmektedir. Çini peçetelik modelleri genel olarak bu özelliklere bağlı kalarak üretilmekte olup bazı özelliklerinde ufak oynamalar yapılarak farklı çeşitlerde de üretilmektedir.

Çini Peçetelik Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Çini peçetelik hediyelik eşyalarının üretim süreçlerine bağlı olarak fiyatlandırılmaları ve bu ürünlerin farklı ürün gruplarına göre fiyat farkları oluşabilmektedir. Bu çini peçetelik ürünleri ilk olarak boyutları ve üzerlerine hangi desen veya hangi motifli bir çalışma yapılmasına bağlı olarak fiyat farkları olmaktadır. Side temalı çini turkuaz peçetelik ürününün fiyatı 105 TL olmaktadır. Bu farklı motifli ürünlere örnek olarak çini peçete yüzüğü ürünü örnek verilebilir. Bu fiyatlar çerçevesinde satılıyor olup ortalama olarak 105-150 TL arasında fiyat farklılıkları görülebilmektedir. Bu ürünlerin renk seçenekleri ve ürün farklılıkları ücretlendirmeyi etkilemektedir.

Çini Peçetelik Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çini peçetelik ürünlerinin genel olarak üretim süreçleri başka ürünlere benzememekte olup bu ürünlerin işlevleri ürün içerisinde olmayıp tamamen üst katman veya alt katman ile ilgisi olmaktadır. İşlemler ürünlerin dışını ilgilendirmektedir. Şehir temalı çini peçetelik ürünlerinin ise bu aşamalardan ve istenilen tasarımsal üretim süreçlerinden sonra kullanılan malzeme kalitesi ve malzeme miktarına bağlı olarak fiyatları belirlenmektedir. İşleme detayları son olarak kontrol edilmekte olup tasarıma bağlı olarak fiyatlarda değişiklikler görülebilir.

Çini Peçetelik Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çini peçetelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme

 • Kredi kartıyla ödeme

 • Banka havalesiyle ödeme

Çini peçetelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme

 • Banka havalesiyle ödeme

Çini Peçetelik Çeşitleri Nelerdir?

Çini peçetelik ürünlerinin çeşitleri aşağıdakiler gibidir:Çini Peçetelik Nasıl Kullanılır?

Çini peçetelik ürünleri kullanım amaçları geniş bir yelpazeye dağılmış olan bir hediyelik eşya ürünüdür. Bu ürünlerin kullanım alanlarına göre farklı kullanım amaçları bulunmaktadır. Bu kullanım alanlarından bir tanesi olarak masa üstü ürünü olarak kullanılması bu ürünün ilk kullanım şekillerindendir. Kişiler evlerinde masalarında hoş bir sofra kurduklarında özel olarak süslemeler yaptıklarında masa üzerinde en çok dikkat çeken şey peçeteler olmaktadır. Bu yüzden de kişiler masa üstlerinde çini peçetelik ürünlerini kullanarak hoş bir görüntü sağlayıp bu durumdan hoşlanabilirler. Çini peçetelik ürünlerinin bir diğer kullanım alanı olarak kullanılma şekli evlerde süs ve görsel bir obje olarak kullanılmasıdır. Bu sayede ürünler evlerin en güzel ve en göze çarpan köşelerinde tutulara sergilenir ve ev içinde bir modern hava yaratmada yardımcı olmaktadır. 

Çini Peçetelik Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çini peçetelik ürünleri hediyelik eşya olarak kime alınabilir aşağıdadır:

 • Peçetelik ürünleri ile ilgili olan sevdiklerinize ve yakınlarınıza alabilirsiniz.
 • Peçete ile ilgili hobisi olan veya bu ürünleri sergilemeyi seven tanıdıklarınıza karşı alabilirsiniz.
 • Aile üyelerinize karşı alabileceğiniz hoş bir hediye olabilir.
 • Yeni ev taşıyan arkadaşlarınıza alıp onların evlerinde hoş bir köşe oluşturmasına yardımcı olabilirsiniz.
 • Güzel masalar kurduklarında misafirlerine karşı sergilemek isteyecekleri hoş bir peçete görsellerine sahip olmaları için en yakınlarınıza ev hediyesi olarak alabilirsiniz.

Çini Peçetelik Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Çini peçetelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini peçetelik ürünlerinde toptan fiyatlar 35 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Çini Peçetelik Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Çini peçetelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Çini Peçetelik Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Çini peçetelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Çini Peçetelik Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Çini peçetelik hediyelik eşya ürünlerinin üretim aşamaları bazı kademelerden oluşmaktadır. Bu kademelerden ilki peçete yapılacak malzemenin belirlenmesi olmaktadır. Daha sonrasında bu ürünlerin yapım aşamasına başlanılmadan boyutu ve renk seçenekleri de belirlenmesi gerekmektedir. Bu sayede ürünlerin daha üretime başlanmadan temel özellikleri belirlenmelidir. Temel özellikleri belirleyen bu peçete ürünlerinin işlenmesine başlanmadan son bir kontrollerden geçirilerek boyutlarında bir sorun var mı yok mu ya da üzerinde olacak çini desenlerinin yerleri düzgün mü diye genel kontroller yapılır.

Tüm kontroller yapıldıktan sonra üretime geçilen çini peçetelik ürünlerinin kullanım amaçlarına göre farklı renk seçenekleri ve farklı çini desenlerine sahip olması gerekir. Bu farklılıkların herhangi bir sorun yaşanmaması için ürünleri üretimi tamamlandıktan sonra aynı boyutlu ve aynı renk seçeneğine sahip olan ürünler bir araya getirilerek paketlenme işlemleri başlatılmaktadır. Tüm bu işlemler sonrasında paketleme işlemleri de tamamlandıktan sonra çini peçetelik ürünleri hazır olmaktadır.

Çini Peçeteliğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Çini Peçeteliğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Aşağıdakiler gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.