myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Seramik Kase

için 5 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Mavi Kar Tanesi Kase
SKU: KASE43-YLBA-01 Toptan Mavi Kar Tanesi Kase
40,00 TL
(0)
302,40 TL
⬇️ %9
275,00 TL
(0)
302,40 TL
⬇️ %9
275,00 TL
(0)
200,40 TL
⬇️ %9
183,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Myros 3'lü Kase-kiş Temali
165,60 TL
⬇️ %9
150,00 TL
(0)
için 5 ürün görüntüleniyor.

Seramik Kâse Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşya türlerinde her zaman farkındalık oluşturan seçenekler dikkat çekmektedir. Bu konuda önerebileceğimiz seramik kâse seçeneği olabildiğince kullanışlı ve hoş ürünlerdir. Çünkü her yaşa ve her insana hitap edebilmektedir. Şık tasarımlarla birlikte farklı figürlerin öne çıkarıldığı bir üründür. 

Seramik kullanımı giderek yaygınlaşmış olan bir malzemedir. Seramikten yapılan birçok eşya vardır. Dekoratif seramik kâse çeşitleri buna örnek sayılsa da seramik aynı zamanda kullanışlı ürün oluşturma açısından değer görebilmektedir.  İsteğe bağlı olarak seramik kâse türleri büyük veya küçük ölçü sınırlarında da yapılabilmektedir. Özgün tasarım şekli ile yılbaşı hediyesi, ev hediyesi veya özel zamanlarda rahatlıkla tercih edilebilen ürünlerdendir. İçine çerez koyma amaçlı kullanabileceğiniz gibi istediğiniz türde değerlendirmeniz mümkündür. 

Kullanım kolaylığı açısından özgün tasarım modeliyle dikkat çeken seramik kulplu kâse oldukça rağbet gören ürünlerden biridir. Kişiye özel hediyelik eşya anlamında değerlendirebileceğiniz seramik A’dan Z’ye her üründe kullanılabilen malzemedir. Seramik malzeme yapılışa uygun şekilde tasarlanabilir. Kolay şekil alır. Fakat ince el işçiliği isteyen bir malzemedir. Çünkü her insanın kolayca tasarım yapabilmesi ve bu tasarımı sanatsal işçilikle süsleyebilmesi mümkün değildir. Motifleri oluşturma açısından kullanılan figürler kâsenin modelini belirlemektedir. 

Myros firması tarafından üretilen ve satılan seramik kâseler ile ticari alanda da yüksek kar marjı sağlamanız mümkün olacaktır. Firma tanıtımı açısından hediyelik eşya anlamında satışa sunmak veya dağıtma yönünde değerlendirilen bir ürün olması ile büyük kar edebilmeniz mümkündür. Bunun için Myros firmasından toptan hediyelik seramik kâse siparişi vermeniz yeterli olacaktır. 

Seramik kâse satın alırken beklenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için dikkat edilmesi gerekenler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap ediyor olması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilecek madde ve bileşenler içermemesi
 • Fiyat konusunda araştırma yapılması ve seçici davranılması 
 • Seramik kâse çeşitlerindeki farklı figürlerin incelenmesi ve tek bir modele odaklanılmaması 
 • Uzun süre formunu koruyabilen ve kullanışlı malzemelerden imal edilmiş olan seramik kâse seçeneklerinin tercih edilmesi 

Seramik Kâse Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Seramik kâse modelleri büyük ve küçük olmak üzere çeşitlere ayrılırken altılı ve yedili set şeklinde satılıyor olması ürünlerin farkını da öne çıkarabilmektedir. Oldukça hoş temalı ve süslemeli figürlerle dikkat çeken seramik kâseler standart ölçülerle yapılmaktadır. Fakat kulplu seramik kâse modelinin 115x115x80 cm ölçülerinde tasarlandığı bilinmektedir. Her alanda kullanışlı bir kâse olduğunu belirtmek gerekir. 

Seramik Kâse Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Seramik kâse seçenekleri birden farklı eşya türü olarak tek ve çoklu seçenekleriyle değişken fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Seramik kâse fiyatları ortalama 38,94TL ile 150TL arasında satılmaktadır.  Günlük kullanım veya dekoratif hediyelik eşya anlamında sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz seramik kâseler için net bir fiyat belirtecek olduğumuzda yılbaşı temalı seramik Myros üçlü kâse fiyatının 38,94TL olduğunu belirtebiliriz. 

Seramik Kâse Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seramik kâse hediyelik eşya fiyatları birçok duruma göre değişmektedir. Ürün yapısındaki özellikler veya ürünün set halinde satılması gibi farklılıklar genel olarak fiyatını etkileyen konulardır. Bunun yanı sıra el işçiliği ile tasarlanmış ürünlerde kullanılan seramik malzemesi, boyama tekniği, yapılan tasarım şekli de fiyatını doğrudan etkiler. 

Seramik kâse fiyatlarını en çok etkileyen genel konu ise ürünün küçük veya büyük şeklinde değerlendirilmesiyle ilişkilidir. Buna bağlı olarak ürün ölçüleri ve boyutu fiyatı doğrudan etkiliyor diyebiliriz. Çünkü ürün tasarımı büyüdükçe kullanılan malzeme artış göstermekte ve fiyatı yükselmektedir. 

Seramik Kâse Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Seramik kase ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik kase ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik Kâse Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Seramik kâse hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere, ihtiyaca ve beğeninize göre çeşitlendirilebiliyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Seramik Kâse Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Seramik kâse hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulamasına birçok cevap vermek mümkündür. Sevdikleriniz için hediyelik eşya olarak satın alacağınız eşya anlamında kullanılabilir. Ayrıca çerezlik amaçlı kullanılabilir. Bunun yanı sıra kendinize özel hazırlayacağınız karışımlar için kullanmanız da mümkündür. Ticari anlamda değerlendirerek ürün tanıtımı yapma amaçlı da değerlendirebilirsiniz. Her şekilde yapmak istediğiniz durumla ilişki olarak kullanması mümkün olan ürünlerdir.  Özellikle önemli zamanlarda farklı tasarım ve farklı hediye anlamında seçenek arıyorsanız; kullanışlı seramik kâse çeşitlerini denemelisiniz. Çünkü her yaşa hitap etmesi ile büyük beğeni toplayan ve rağbet gören ürünlerdir. 

Seramik Kâse Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Seramik kâse hediyelik eşyalar kime alınabilir sorusunun yanıtı aşağıdaki listeleme ile ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize dekoratif seramik kâse 
 • Babalar günü için babanıza seramik kulplu kâse 
 • Kız veya erkek kardeşleriniz için doğum günlerinde veya evi için küçük seramik kâse veya büyük seramik kâse 
 • Arkadaşların iş kutlaması, mezuniyet veya özel günlerinde el yapımı seramik kâse 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturma için kendinize renkli seramik kâse 
 • Seramik kâse tasarımlara ilgi duyan kişilere seramik kâse modelleri 
 • İş yerindeki üstlerinize hediyelik eşya 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, akrabalarınıza, komşunuza turistik hediyelik eşya 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik seramik kâse

  Seramik Kâse Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Seramik kase ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Seramik kase ürünlerinde toptan fiyatları 12 TL - 50 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Seramik Kâse Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Seramik kase ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Seramik Kâse Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Seramik kase ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Seramik Kâse Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

  Seramik kâse çeşitleri birden fazla seçenek ve tasarım özelliği beraberinde satılan ürünlerdir. Hediyelik eşya kapsamında Myros firması tarafından üretilmektedir. Baştan sona üretim alanında yapılan çalışmalar titizlik isteyen çalışmalardır. El işçiliği sanatının çok fazla öne çıktığı seramik eşyalar birinci kalite malzemeden imal edilmektedir. Myros firması geniş Pazar hacmine sahip olduğundan dolayı çok yoğun ve uzman ekiple çalışma yapmaktadır. Ekibinde yer alan kadın ve erkek personeller eşit seviyede üretimler yapar. 

  Hassasiyet ve titizlik isteyen çalışmaların tümü tasarım şekline göre planlı şekilde ilerlemektedir. Üretim sonrası satış alanındaki tecrübesiyle de dikkat çeken firma, ürünlerin doğru şekilde paketlenmesine, kargo takip sürecine ve müşteri memnuniyetine de dikkat etmektedir. Bu sayede her üretimde başarı sağlamaktadır. 

  Seramik Kâse Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Seramik kâse hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşya seçenekleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir.   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.