myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Biblo-Heykel

için 346 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
263,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Çini Orta Güvercin Kabartma Biblo
325,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çini Turkuaz Küçük Fil Biblo
165,00 TL
(0)
358,00 TL
(0)
815,00 TL
(0)
465,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Çini Küçük Kabartma Kuş Biblo
188,00 TL
(0)
165,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Çini Tezhip Büyük Kaplumbağa Biblo
700,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çini Turkuaz Kaftan Biblo 5 cm
140,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Çini Turkuaz Nar Takımı
575,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Kristal Tabakta İkili Renkli Kuğu Biblo
668,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Çini Orta Balık Kabartma Biblo
325,00 TL
(0)
433,00 TL
(0)
için 346 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Biblo-Heykel Modelleri

Biblo-heykeller üretildiği malzemeye göre farklı adlar almaktadır.

 • Bronz Biblo-Heykel:Bronz; bakırın çinko, kalay, kurşun, alüminyum, nikel gibi elementlerin karışımlarıyla oluşan malzemeye verilen genel addır. Bu malzeme kullanılarak yapılan biblo-heykellere de bronz biblo-heykel denilmektedir. Bronz biblo-heykeller dökümle yapılmaktadır. Ürün alınırken döküm ve malzeme kalitesine dikkat edilmelidir.  Bronz biblo-heykellerin farklı birçok modeli vardır: At, fil, maymun, aslan gibi hayvan figürlü biblo çeşitleri vardır. Atatürk büstü, yogacı kız, Galata Kulesi, Kız Kulesi, Eyfel Kulesi gibi önemli şahsiyetlerin ve yerlerin biblo-heykelleri mevcuttur. Bunun yanında hemen hemen her tarza uygun biblo-heykel çeşitlerini bulmak mümkündür. Duvara asılabilen modeller, vazolar, dekoratif şekiller mevcuttur. Fiyat aralığı biblo-heykelin modeline, malzeme kalitesine, özgünlüğüne bağlı olarak değişmektedir.
 • Çini Biblo-Heykel: bir yüzü sırlı, renkli ve çoğunlukla çiçek desenleriyle süslü, pişmiş balçıktan yapılan nesnelerdir. Bu nesneler ya da levhalar görsel süs amaçlı duvara, zemine döşenmektedir. Aynı zamanda bu malzemeden tabak-çanak, biblo-heykel de yapılmaktadır. Hassas ve kırılgan nesnelerdir. Bu malzemeden yapılan biblo-heykellerde mavi ve kırmızı renk ağırlıktadır. Kuş, kedi, nar gibi figürler olmakla birlikte bu malzeme kullanılarak yapılan asıl biblo-heykeller vazolar ve tabaklardır. Evine otantik bir hava katmak isteyenlerin salonlarında boy boy vazoları ve duvar tabaklarını görmek mümkündür. Çini biblo-heykeller antika da olabilmektedir. Fiyatlar, modellere ve kullanılan malzemeye göre değişmektedir. El yapımı antika vazoların değeri çok daha fazla olabilmektedir.
 • Kristal Biblo-Heykel: Camın kesilmesiyle oluşturulan biblo heykeller genellikle kristal biblo-heykel olarak adlandırılmaktadır. Kristal biblo-heykeller ışıklı ortamlarda ışığı alıp farklı renklere kırarak çok güzel bir görünüm kazanırlar. Bu sebeple yoğun ışık altında sergilenirler. Kristal biblo-heykeller bu özellikleriyle çok tercih edilen biblo-heykel modellerinden birisidir. Kristal biblo-heykel fiyatları değişkenlik göstermektedir.
 • Polyester Biblo-Heykel: Pet yani bir çeşit plastik malzemedir. Bu malzemeden yararlanılarak yapılan biblo-heykellere polyester biblo-heykel denilmektedir. Oldukça dayanıklı bir malzemedir. Polyesterden yapılmış yüzlerce biblo çeşidi vardır. Hayvan bibloları, komik figürlü biblolar, Arap bacı bibloları, melek bibloları, zenci kadın şarkıcı bibloları, meslek bibloları, ters akış buda tütsülük bibloları, üçlü yüz bibloları vb. birçok seçeneği bulabileceğiniz bir biblo-heykel türüdür. Çok küçük ya da çok büyük ebatlarda olabilmektedir. Örneğin masa üstü küçük bir biblo ya da bahçe dekoru için büyük hayvan figürlü bir heykel. Fiyatlar değişkenlik göstermekle birlikte bütçenize uygun seçenekleri sitemiz üzerinden değerlendirebilirsiniz.
 • Seramik Biblo-HeykelSeramik, ana maddesi kili bazı elementler eklenerek su ile karıştırılan bir malzemedir. Kelimenin kökü de çömlekçilikten gelmektedir. Seramik diğer malzemelere göre daha hassastır. Küçük bir darbede kolayca kırılabilir.  Bu malzeme kullanılarak yapılan nar, vazo, tabak modelleri başta olmak üzere dekoratif birçok obje görmek mümkündür. Bunlardan bazıları: Antik Helen büst heykeli, kaktüs modelleri, dekoratif sehpa ya da masa üstü renkli kabaklar, vazolar, küpler ve kürelerdir. Seramik biblo-heykel fiyatları değişmekle birlikte bütçenize ve beğeninize uygun modeller, sitemiz üzerinden sizlere sunulmaktadır. Bohem tarzda yapılan dekoratif küp, vazo gibi bazı modellerin fiyatları daha yüksek de olabilmektedir.

Hediyelik Biblo-Heykel Fiyatları

Ev, ofis, iş yeri gibi birçok alanda dekorasyon amaçlı kullanılan biblo-heykel hediyelik eşyalar her bütçeye uygun geniş bir fiyat aralığında satılmaktadır. 

Biblo-heykel fiyatlarını etkileyen hususlar aşağıdadır:

 • Biblo-heykel yapımında kullanılan malzeme ürünün fiyatını etkilemektedir. Örneğin polyester, pleksi gibi malzemeler kullanılarak yapılan bir biblo çini ya da mermer malzemeden yapılan ürüne kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Bunun yanında aynı malzemenin düşük kaliteli ürünleri de satışa sunulmaktadır. Bu da ürünün duruşunu etkileyen bir faktördür. Daha hesaplı olabilir ama kaliteden ödün vermek alınan ürünün istenilen atmosferi vermesini engelleyebilir.
 • Ürünün boyutu da fiyatı etkileyen önemli bir etmendir. Aynı malzemeden yapılmış figürün büyük ve küçük boyunu düşündüğümüzde küçük olanda daha az malzeme kullanıldığı için daha uygun fiyatlı olacaktır. 
 • Ürünün özgünlüğü de fiyatını etkilemektedir. Çok sık rastlanmayan özel tasarımlar seri üretilen biblo-heykellere göre daha pahalıdır. 
 • İşçiliği de ürünün fiyatını etkilemektedir. Çok detaylı, ince el işçiliği isteyen tasarımlar daha basit ürünlere kıyasla yüksek fiyatlarla satışa sunulmaktadır. 
 • Alınacak ürünün sayısı da fiyatı etkilemektedir. Toptan alınan biblolar tane fiyatına göre daha hesaplı olacaktır.

Toptan Biblo-Heykel Ürünlerinde Fiyat Değişir mi?

Biblo-heykel ürünleri toptan hediyelik eşya çeşitleri olarak daha uygun fiyatlara satılmaktadır. Bunun ilk sebebi toplu alımlarda satıcıların stok maliyetlerinin düşmesidir. Biblo-heykel üretiminde çoğunlukla kalıplar ile üretim yapılmaktadır. Kalıplı üretimde de üretimin başlangıç maliyetleri yüksek olmaktadır. Bu sebeple özel üretim ürünler istediğinizde uygun fiyatla alabilmeniz için yüksek adetli siparişler vermeniz gerekebilecektir.

Salon Dekorasyonu İçin Hediyelik Biblo-Heykeller

Bir evi dekore ederken istediğimiz bohem, rustik, retro, modern ya da klasik havayı sadece seçilen mobilya ya da halı ile vermek mümkün değildir. Nasıl ki ne kadar güzel olursa olsun bir elbise takısız eksik kalırsa, aksesuarsız odalar da aynı şekilde insana bir eksiklik, tamamlanmamışlık hissi verecektir. Evinizde, salonunuzda, çocuk odanızda ya da mutfak tezgahınızda yer vereceğiniz bir biblo veya heykel bile bir anda atmosferi değiştirecek ortama yeni bir enerji katacaktır.

Modern zamanda teknolojinin ilerlemesiyle incelen televizyonlar tv ünitesinde vazolar, biblolar için açılan bir alan bırakmıştır. Kocaman bir boşluk olan duvarları zevkinize göre değerlendirmek duvar heykellerine yer vermek salon ve oturma odalarında tercih edilen dekorasyonlardandır.

Çocuk Odaları İçin Hediyelik Biblo-Heykeller

Çocuk odalarına biblo-heykel seçerken dikkat edeceğimiz şeylerin başında seçilen malzemenin dayanıklılığı gelmelidir. Çocuklar yetişkinlere göre daha hareketli, dikkatsiz ve acelecidirler. Etraflarındaki eşyalara fark etmeden çarpabilir ve düşürüp kırabilirler. Bu sebeple çocuk odalarına konulacak biblo-heykeller daha dayanıklı malzemelerden olmalıdır. Çini bir bibloyu çocuğunuzun çalışma masasına koyduğunuzu düşünün. Defterinden bazı şeyler silerken bilinçsiz kol darbesiyle çini biblo yerle bir olacaktır.

Çocuk odalarında biblolara yer vermek istenilen havayı yaratmak ve ortama değişiklik katmanın yanında çocukların hayal gücü için de etkilidir. Farklı ve yaratıcı objeler çocuğunuzu düşünmeye sevk edebilir ve hayal gücünü geliştirebilir. Bununla birlikte odaya seçeceğiniz biblo-heykeller çocuğunuzun cinsiyetine, ilgi alanlarına ve zevklerine uyumlu olmalıdır. Sevimli hayvanlar, dans eden bir penguen ya da gülümseyen bir köpek biblosu çocukların sevebileceği objelerdir. Çiçekleri seven küçük kızınıza masasının üzerinde her zaman görebileceği çiçekli kızlar alabilir ya da oğlunuza sevdiği bir kahramanın biblo-heykelini alabilirsiniz. Çocuklarınızın ilgi duyduğu meslekler hakkında biblolar alabilir onları çalışmaya motive edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.