myros-popup.jpg (663 KB)
  • Tümünü Temizle

Deniz Kabuğu Hediyelik Eşya

için 72 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
173,00 TL
(0)
80,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
80,00 TL
(0)
173,00 TL
(0)
92,50 TL
(0)
85,00 TL
(0)
135,00 TL
(0)
85,00 TL
(0)
80,00 TL
(0)
203,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
133,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan Antalya Temalı Deniz Kabuğu Askılı Magnet
20,00 TL
(0)
için 72 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Deniz Kabuğu Eşya Modelleri

Deniz kabukları hediyelik eşya denilince akla ilk gelen ürünler arasında gelmektedir. Deniz kabuğu, denizlerde yaşayan canlıların kabuklarından oluşmaktadır. Denizlerde yaşayan birçok farklı deniz canlısının kabuklarından yapılan bu hediyelik eşyalar ve objeler özellikle ev, ofis gibi yerlerde sıkça sergilenmek amacı ile süs eşyası olarak kullanılmaktadır.  Deniz kabuklarının güzelliği süs eşyası olarak insan hayatına renk katmaktadır. Bazen insan dalgalar, deniz kabukları kıyıya vursun diye mi var diyesi gelir.

Deniz kabukları özellikle kolye, bileklik, hal hal gibi takılarda kullanılmaktadır. Ancak boyutlarına göre farklılık göstermek ile birlikte evlerde süs objeleri olarak da kullanılır. Deniz kabuğunun boyutuna göre farklılık göstermek ile birlikte her bütçeye uygun şekilde ürün bulmak mümkündür.

Deniz kabuğu hediyelik eşyalar satın alırken dikkat edilmesi gereken hususların başında mutlaka ürünün gerçek mi yoksa imitasyon mu olduğu kontrol edilmelidir. Son dönemlerde imitasyon deniz kabuğu benzeri ürünler sıkça karşımıza çıkmaya başladı. Daha çok dekorasyon amaçlı kullanılan deniz kabukları özellikle ofis ve ev ortamlarında tamamlayıcı ürün olarak karşımıza çıkıyor. Örnek vermek gerekirse tv ünitesi ya da kitaplığınızın yanı başında bir deniz kabuğu oldukça başarılı bir tamamlayıcı olacaktır. Deniz kabukları doğallıkları ile insanlara dekorasyon ürünü dışında huzur da vermektedir. Ayrıca deniz kabuğu alırken dikkat edilecek bir diğer konu ise ürünün kusurlu olup olmadığıdır. Mükemmel güzelliğe sahip olsalar da deniz kabuklarında kusurlar ile karşılaşmak muhtemeldir. Kabuğunda çatlak, kırık ya da renk sıkıntıları ürünün görsel güzelliğini bozmaktadır. Bu gibi ürünlerle karşılaşmamak için alacağınız deniz kabuğunu detaylı bir şekilde mutlaka kontrol edin. 

Deniz Kabuğu Anahtarlık

Deniz kabukları dekorasyon ürünleri dışında deniz kabuğu hediyelik eşyalar, kolyeler, duvar süsleri gibi pek çok farklı amaçla da kullanılmaktadır. Dekorasyon ürünlerine nazaran daha küçük boyutlarda deniz kabukları anahtarlık, kolye, duvar süsü, magnet vb. birçok farklı ürün olarak karşımıza çıkar. Deniz kabuğu anahtarlık özellikle sahil kasabalarında hediyelik eşyaların olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Her tatilcinin yörenin motiflerinin işlendiği deniz kabuğu anahtarlık satın aldığını görmekteyiz. Hatıra olarak alınan ev ve arabaların anahtarlarını şıklığı ile tamamlayan deniz kabuğu anahtarlıklar en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Deniz Kabuğu Bardak Altlığı

Deniz kabuklarının bir diğer kullanım alanı da deniz kabuğu bardak altlığı. Hediyelik eşyaların en çok tercih edilenlerinden olan deniz kabukları bardak altlığı olarak da oldukça şık ve güzel durmaktadır. Sonbahar ve kış aylarında sıcak kahve ve çay fincanlarımız ile mükemmel uyum sağlayacak bardak altlıkları için doğru seçim oldukça önemlidir. Fincanınızın şekline ve rengine göre seçeceğiniz şık bir deniz kabuğu bardak altlığı ile birlikte mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Hediyelik eşya olarak alınabilecek güzel bir seçenek olan deniz kabuğu bardak altlıkları arkadaşlarınıza yapacağınız sevimli bir sürpriz olabilir. Deniz kabuklarından hediyelik eşyalar her zaman tercih edilen ürünler arasındadır.

Deniz Kabuğu Biblo-Heykel

Hediyelik eşyalar arasında belki de en büyüleyici özelliğe sahip ürünler şüphesiz deniz kabuğu biblolarıdır. Büyük boyutlarda ev ve ofislerde konulan alanda havayı baştan aşağıya değiştiren deniz kabuğu biblolar hediye seçimlerinizin en üstünde yer alacak. Deniz kabuğu biblo ve heykellerde özellikle dekorasyon tamamlayıcı olarak sıkça karşımıza çıkmaktadır. Son yıllarda ev dekorasyonu konusunda ülkemizde ortaya çıkan akım ile birlikte birçok evde deniz kabuğu biblolara rastlamak mümkün. Deniz kabuklu hediyelik eşyalar şık görüntüleri ile de göz kamaştırmaktadır. Dekorasyon ürünleri her ne kadar pahalı olsa da deniz kabuğu biblo-heykel ürünlerinde fiyatlar her bütçeye göre değişiklik göstermektedir. 

Deniz Kabuğu Duvar Süsü

Tatil dönüşlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan duvar süslerinde ilk akla gelenler arasında şüphesiz deniz kabukları gelmektedir. Göz kamaştıran tasarımları ve kusursuz yapıları ile evimizin, iş yerlerimizin havasını değiştiren duvar süsleri hediyelik eşyaların olmazsa olmazları arasındadır. Fiyatları ile de her bütçeye uygun bulunabilen deniz kabuğu duvar süsü modelleri, tatil beldelerinin vazgeçilmez hediyeliklerindendir. Bu süslerden en çok tercih edilenler arasında ortalama 45 – 50 cm. büyüklüğünde olanlar gelmektedir. Ev ve ofis dekorasyonunun tamamlayıcı ürünü olan deniz kabukları vazgeçilmezler arasındadır.

Deniz Kabuğu Magnet

Deniz kabukları dekorasyon anlamında pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Bu alanlardan bir diğeri ise deniz kabuğu magnetlerdir. Buzdolaplarının olmazsa olmazı olan magnetler, deniz kabukları ile daha doğal ve şık bir görüntüye bürünüyor. Deniz kabuğu magnetler özellikle yazlık bölgelerde tatilcilerin en çok aldıkları ürünler arasında yer alıyor. Tatil dönüşü yakınlarına ve akrabalarına anı olması için alınan deniz kabuğu magnetler uzun yıllar boyunca saklanmakta. Deniz kabuğu magnet fiyatları oldukça uygun ve her bütçeye göre ayarlanmaktadır. 

Deniz Kabuğu Şişe

Deniz kabuğundan yapılan şişeler son yılların en popüler hediyelik eşyaları arasında yer almaktadır. Özellikle yaz aylarında tatil beldelerinde tatilcilerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alan deniz kabuğu şişeler sıkça evlerde karşımıza çıkmaktadır. Birbirinden farklı renk ve desenlere sahip bu ürünler dekorasyon amacı ile kitaplıklarımızda, mutfak dolaplarımızda ve masalarımızda yer almaktadır. Deniz kabuğu şişe modelleri oldukça fazla el emeği ve işçilik gerektiren ürünlerdir. Bu sebeple her ne kadar pahalı gibi anımsansa da her bütçeye uygun şık deniz kabuğu şişeler bulmak mümkündür.

Hediyelik Deniz Kabuğu Fiyatları

Hediyelik deniz kabuğu eşyalarında fiyat belirleme konusunda farklı parametreler bulunmaktadır. Ev, ofis, iş yeri, apartman girişleri gibi pek çok farklı alanda dekorasyon amacı ile kullanılan deniz kabuğu hediyelik eşyalarında boyut ile endeksli olarak fiyatlarda farklılık gözlenmektedir. Özellikle ürünün boyutu ve özel bir görsel ayrıcalığı yok ise her bütçeye uygun deniz kabuğu bulmak mümkün. Deniz kabuğu hediyelik eşyalarının özellikle üzerinde bulunan eşsiz görüntüleri değer konusunda daha da artmasına neden olmaktadır.

Deniz kabuklarının özgünlüğü de fiyatlarında artışa neden olmaktadır. Eşsiz bir görüntüye ve karaktere sahip şark han deniz kabukları fiyatları da oldukça değerli olarak karşımıza çıkmaktadır. Deniz kabuğu hediyelik eşyalar fiyat aralığı, kabuğun üzerinde yapılan oynamalar, eklentiler ve boyamalara göre de farklılık gösterebilmektedir. İşçiliğin derecesine göre çok güzel deniz kabukları satın almak mümkündür. Dekorasyon amaçlı kullanılan deniz kabuklarının özellikle büyük boyutlardakileri müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Deniz kabuğu hediyelik eşyası alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus ürünün düzgün ve imitasyon olmamasıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.