• Tümünü Temizle

Deniz Kabuğu Masaüstü Dekor

için 5 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
109,00 TL
(0)
139,00 TL
(0)
379,00 TL
(0)
259,00 TL
(0)
219,00 TL
(0)
için 5 ürün görüntüleniyor.

Deniz Kabuğu Masaüstü Dekor Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Deniz kabukları dekor hediyelik eşya olarak en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Hediyelik eşya olarak en çok beğenilen ürünlerden biri deniz kabuğu dekorlarıdır. Her ortama uyabilen ürünler ile birçok insan sevdiklerini mutlu eder. Deniz kabuklarının hem doğal hem de şık bir duruşu olması insanlar tarafından bu kadar beğenilmesini sağlar.

Hediyelik olarak deniz kabuğu dekoru satın alacağımız zaman dikkat etmemiz gereken hususlardan biri ürünün orijinal olup olmadığıdır. Piyasada birçok imitasyon ürün olduğu için aldığımız ürünün orijinalliğine dikkat etmemiz gerekir. Deniz kabuğu dekoratif obje birçok farklı seçeneğe sahiptir.

Deniz kabukları ile dekorasyon tasarımları en çok beğenilen ürünlerden biridir. Sevdikleriniz için kendilerine özel tasarımlar ile farklı bir hediyelik eşya satın alabilir ve onları sevindirebilirsiniz. Deniz kabuğu dekorları uzun yıllar boyunca güvenli şekilde saklanabilir ve bu şekilde hatıranız her zaman canlı olur.

Eviniz ya da iş yeriniz için tarzınıza uyacak olan modeli seçerek satın alabilirsiniz. Deniz kabuğu dekoratif obje seçenekleri de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz diğer ürünlerdir.Deniz kabuğu dekorları farklı boyutlarda olur ve kullanıldıklarında oldukça dikkat çekici olurlar. El işçiliği ile üretilen dekorlar evinizin havasını değiştirir ve daha şık, samimi bir ortam yaratarak evinize farklılık katar.

Ürün satın alırken dikkat etmemiz gereken hususlardan bir diğeri de ürünün hasarlı olmamasıdır. Kırık ya da çatlak olmaması önemlidir. Toptan deniz kabuğu masaüstü dekor satın almak istediğinizde nasıl bir model seçtiğiniz ve modelin boyutları fiyatı etkiler. Myros söz konusu ürün ve daha pek çok ürün ile ilgili toptan ve perakende alanda satış gerçekleştiren firmalar arsında yer almaktadır. 

 • Deniz kabuğu masaüstü dekor alırken dikkat edilmesi gerekenler
 • Ürünlerin sağlıklı koşullarda üretildiğinden emin olunmalıdır. 
 • Üretim süreçlerinde doğaya zarar verebilecek bir işlem yapılmadığından emin olunmalıdır. Toptan ve ya perakende alım işlemi için detaylı fiyat araştırılmalıdır. 
 • Hediyelik alınıyorsa hediye alınan kişinin sevdiği konulara göre tercihler belirlenmelidir. 
 • Alternatif ürünlerde araştırılmalı her olasılık değerlendirilmelidir. 

Deniz Kabuğu Masaüstü Dekor Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Deniz kabuğu masa üstü dekorları hem eviniz için hem de iş yeriniz için kullanılabilirler. Deniz kabuğu dekorasyon satın almak istediğinizde modelin boyutu da isteğe bağlı olarak değişebilir. Farklı boyutlarda olan ürünlerin fiyatları da değişiklik gösterir. Deniz kabuğu dekorlarını aldığınızda dekorasyonunuz için tamamlayıcı olurlar. Doğal bir görünüşleri olduğu için insanlar üzerinde huzur verici bir özellikleri vardır. Hediyelik deniz kabuğu tercih edebileceğiniz modeller arasında yer alır. Tatil dönüşlerinde deniz kabuğu dekorlarını satın aldığınızda sizin için hem bir hatırlatıcı olur hem de evinizi güzelleştirerek ortama renk katmış olurlar.

Deniz Kabuğu Masaüstü Dekor Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Deniz kabuğunda imal edilmiş ürünlerin fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenliğin üretim süreçleri ile doğrudan ilişkili olduğu ifade edilebilir. Bu tür ürünlerin fiyat aralıkları ile ilgili net bir bilgi vermek gerekirse, 60 TL ile 159 TL aralığında olduğunu söylemek mümkündür.  Örneğin 280 mm boyutundaki, farklı türlerde deniz canlılarına ait olan kabukların bir araya getirilerek aranjman olarak tasarlanan deniz kabuğu sepeti masaüstü dekor ürünü 159 TL’dir. 

Deniz Kabuğu Masaüstü Dekor Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Deniz kabuğu dekorları oldukça rağbet gören hediyelik eşyalardır ve birçok farklı modeli vardır. Deniz kabuklu magnet modelleri de tercih edebileceğiniz çeşitlerden biridir. Deniz kabuğu dekorlarının fiyatı belirlenirken üretim sırasında bileşen olarak hangi malzemelerin kullanıldığı önem taşır.

Her ürün seramik hamurundan imal edilir fakat modelin özelliğine göre içeriğinde farklı bileşenler de kullanılabilir. Fiyatı etkileyen bir diğer unsur da dekorların boyutudur. Deniz kabuğu dekorların boyutu büyüdükçe içeriğinde kullanılan malzeme miktarı artacağından fiyat da artar. Bütçenize uygun modeller masaüstü dekor seçenekleri fazladır.

Deniz Kabuğu Masaüstü Dekor Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Deniz kabuğu masaüstü dekor ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Deniz kabuğu masaüstü dekor ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Deniz Kabuğu Masaüstü Dekor Çeşitleri Nelerdir?

Masaüstünde konumlandırılabilecek Deniz Kabuğu dekor çeşitleri aşağıdaki listedeki şekildedir. 

Deniz Kabuğu Masaüstü Dekor Nasıl Kullanılır?

Deniz kabuğundan tasarlanan ürünler, çok geniş bir yelpazeye sahiptir. yaz temasını derin bir biçimde aktarıyor olması sayesinde denizi seven kişiler içerisinde farklı bir yere sahiptir. Yine yaz mevsiminin pek çok kişi tarafından seviliyor olması ve denize ait olan ürünlerin dekorasyon akımlarında geniş yer tutması da yaygın bir hediye olmasını sağlamaktadır. Pek çok dekorasyon akımı bu türden ürünleri bünyesinde barındırmaktadır.

90x370 mm boyutundaki deniz kabuğu sepeti masaüstü dekor ürünleri, özellikle yaşam alanları için sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Ev hediyesi olarak verilebileceği gibi, pek çok özel gün için de tercih edilebilmektedir. Ürün içerisinde farklı türlerde deniz kabuklarının yer alması doğal bir konsept oluştururken oval tasarımı sayesinde, vazgeçilmez tercihler içerisinde yer almaktadır. 

Deniz Kabuğu Masaüstü Dekor Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Deniz kabuğu masaüstü dekorlar her yaştan insan için hediyelik eşya olarak satın alınabilir. Özel günlerde en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. Renkli deniz kabuğu gibi farklı model seçeneklerini de düşünebilirsiniz.

 • Sevdiklerinizi mutlu etmek için anneler gününde, 
 • Babalar gününde babanız, eşiniz veya amcanız için 
 • Sevgililer gününde, 
 • Doğum günlerinde, 
 • Yılbaşında, 
 • Ev ve iş yeri hediyesi olarak, 
 • Tatil ve seyahat dönüşü hatırlatıcı bir hediye olarak deniz kabuğu dekorlarını satın alabilirsiniz. 

Deniz Kabuğu Masaüstü Dekor Ürünleri için Toptan Satış Mevcut mu?

Deniz kabuğu masaüstü dekor ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Deniz kabuğu masaüstü dekor ürünlerinde toptan fiyatları 20 TL - 53,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Deniz Kabuğu Masaüstü Dekor Ürünleri için Ücretsiz Kargo var mı?

Deniz kabuğu masaüstü dekor ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Deniz Kabuğu Masaüstü Dekor Ürünlerinin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Deniz kabuğu masaüstü dekor ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Deniz Kabuğu Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros deniz kabuğu dekorları üretiminde sektörün öncü firmalarından biridir. Deniz kabuğu görselleri ile uyumlu hediyelik eşya çeşitleri de üretir ve sevdikleriniz için harika hediyeler satın almanızı sağlar. Üretim sürecinde uzman tasarımcılar ile çalışır. Tasarım imal edilirken el işi emeği kullanılır ve çalışanlar kadın ve erkek istihdamı için eşit orandadır. Eşitlikçi bir firma olarak bu konuya oldukça önem verir.Büyük bir titizlik ve emekle geçen üretim süreci ülkemizin her yerine deniz kabuğu dekorlarını ulaştırmayı hedefler. Siz de muhteşem deniz kabuğu dekorlarından satın alarak sevdikleriniz için sürpriz yapabilirsiniz.

Deniz Kabuğu Masaüstü Dekora Benzer Diğer Eşyalar Nelerdir?

Deniz kabuğu masaüstü dekor benzeri hediyelikler aşağıdaki listede belirtilmiştir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.