• Tümünü Temizle

Deniz Kabuğu Bardak Altlığı

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
74,90 TL
(0)
239,00 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Deniz Kabuğu Bardak Altlığı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ev, ofis ve işyerlerinde kullanılmak üzere farklı boyda, farklı ürünlerle ve şekillerde bardak altlığı üretilmiştir. Sıradanlıktan uzaklaşmak isteyen ve farklı tasarımları seven kişiler deniz kabuğundan bardak altlığı ürünlerini tercih edebilir. Deniz kabuğu bardak altlığı farklı şekil ve modellerden oluşur ve bir çok kişinin çay ve kahve saatine eşlik eder.

Farklı bir hediye olma özelliği taşıyan deniz kabuğu bardak altlığı mutfaklarda deniz havasını estirmeye yardımcı olacaktır. Deniz kabuğu bardak altlığı hediye aldığınız kişinin renk seçeneklerini ve zevklerini göz önünde tutarak kişiye uygun bir ürüne ulaşmak kolay olacaktır. 

Ayrıca kişinin zevkine ve kullanım alanına uygun ürün almanız kişiye daha fazla hitap eden bir ürün haline dönüşecektir. Farklı tasarım olarak göze çarpan deniz kabuğu bardak altı yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Turistlerin yanı sıra işletmeniz içinde toptan satın alım yapabilirsiniz.

Deniz kabuğu bardak altlığı satın alırken kullanım alanına, şıklığına dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir. Kullandığınız bardağa uygun renkte olan deniz kabuğu bardak altlığı görselliği güzelleştirirken deniz kenarında içeceğinizi yudumlar havası katacaktır. Deniz kabuğu bardak altlığı alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Dayanıklı olması,
 • Kullanılan malzemenin kalitesi,
 • Boyutu,
 • Deniz kabuklarının çatlak ve kırık olmaması,
 • Geometrik şekiller verilmiş ise kullanılırken kesmemesi için köşelerin törpülenmiş olmasına,
 • Renklendirilmiş yapıldı ise renklerin canlı ve parlak olmasına dikkat edilmelidir.

Deniz Kabuğu Bardak Altlığı Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Deniz kabuğu bardak altlığı modelleri sıcağa dayanıklı ve kırılganlığını en aza indirilmiş ürünlerdir. Deniz kabukları büyük ve küçük gibi farklı boyutta üretileceği gibi birbirinden ayrı renklere ve görünüme sahiptir. Birbirinden farklı tasarım ve modele sahip deniz kabuğu bardak altlığı farklı şekillerde üretilerek çeşitlilik kazandırılmıştır. Kullanılan bardağa, boyutuna ve rengine uygun deniz kabuğu bardak altlığı seçimi yaparak farklı tarzda sunumlar yapabilirsiniz.

Deniz Kabuğu Bardak Altlığı Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Deniz kabuğu bardak altlığı ürün fiyatları kullanılan malzemeye, boyutuna ve işçiliğe göre değişiklik göstermektedir. Deniz kabuğu bardak altlığı büyük boy altlığı farklı boyutta ve renkte üretildiği için fiyat aralığı değişkenlik gösterir. Küçük boyuttaki 110 cm deniz kabuğu bardak altlığı 40.00 TL fiyatıyla büyük boyutlu 220 cm deniz kabuğu bardak altlığını 133.00 TL fiyatıyla almak mümkündür.  

Deniz Kabuğu Bardak Altlığı Ürünlerin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Her bütçeye hitap eden deniz kabuğu ürünleri kullanılan malzemelerin kalitesi, işçilik ve boyutuna göre fiyat çizelgesi oluşturulur. Deniz kabuğu bardak altlığı fiyatına en çok etki eden şey yapım aşamasındaki işçilik süresidir. İşçilik süresi arttıkça fiyatta da artış olacaktır. Ekonomik fiyatlı ürünler yanında yüksek maliyetli ürünlere sahip olmak mümkündür. Deniz kabuğu bardak altlığına talebin artması ve kullanıcıların farklı ürünlere gösterdiği ilgi dolayısı ile  renkli ürünlerin yanında küçüklük, büyüklük ve geometrik şekiller eklenmiştir.  Bu şekiller sayesinde mutfakta ve sunumlarda denizin vermiş olduğu ferahlık ve huzur hissesine kapılabilirsiniz. Deniz kabuğundan hediye bardak altlığı almak isteyen kişiler ortalama 25 TL ile 150 TL arasında bütçe ayırması yeterli olacaktır. Her zevke uygun olarak üretilen deniz kabuğundan yapılan bardak altlıklarını inceleyerek kendinize ve sevdiklerinize uygun ürüne sahip olabilirsiniz. 

Deniz Kabuğu Bardak Altlığı Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Deniz kabuğu bardak altlığı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Deniz kabuğu bardak altlığı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Deniz Kabuğu Bardak Altlığı Çeşitleri Nelerdir?

Deniz kabuğu bardak altlığı çeşitleri aşağıdaki gibidir:

Deniz Kabuğu Bardak Altlığı Nasıl Kullanılır?

Deniz kabuğu bardak altlığı cam, seramik veya porselen yapılı bardakların altına konularak şıklık katan ürünler arasında yer alır. Estetik görüntüsü ve renkleri sayesinde kahve ve çay saatlerine farklı bir hava katmaya yardımcı olur. Oldukça hassas olan deniz kabukları altlıklarına bardak ve fincanları koyarken hassasiyet göstererek ve zarar vermeden bırakmaya özen gösterilmelidir. Aksi takdirde deniz kabukları zarar görerek kırılabilir veya çatlayabilir. Ayrıca alınan deniz kabuğu bardak altlığının elde veya bulaşık makinesinde yıkanmaya uygunluğu tespit edilmelidir. Yapısı bozulan deniz kabuğu bardak altlığından istenilen performansı vermeyebilir. 

Deniz Kabuğu Bardak Altlığı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Deniz kabuğu bardak altlığı aşağıdaki kişilere alınabilir;

 • Anne, 
 • Baba, 
 • Akraba, Arkadaş
 • Yeni evlenenlere,
 • Ev değiştirenlere
 • Doğum gününde ve özel günleri olan yakınlarınıza 

Deniz Kabuğu Bardak Altlığı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Deniz kabuğu bardak altlığı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Deniz kabuğu bardak altlığı ürünlerinde toptan fiyatları 13,33 TL - 44,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Deniz Kabuğu Bardak Altlığı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Deniz kabuğu bardak altlığı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Deniz Kabuğu Bardak Altlığı Hediyelik Eşyalar Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Deniz kabuğu bardak altlığı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Deniz Kabuğu Bardak Altlığı Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Deniz kabuğu bardak altlığı profesyonel üreticiler tarafından boyama ve şekillendirme işlemleri yapılır. Fırınlama ve cilalama işlemleri sonrasında satışa sunulmak için tezgahlarda ve online satış sitesinde teşhir edilir. Myros’un websitesi ile toptan bardak altlığı hediye ürünleri daha uygun fiyatlarla sahip olmanız mümkün olacaktır.

 

Deniz Kabuğu Bardak Altlığına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Deniz kabuğuyla bir çok ürün tasarlamak mümkündür. Kendinize, evinize, işyerinize, ofisinize ve sevdiklerinize alacağınız deniz kabuğu bardak altlığı haricinde alabileceğiniz ürünler şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.