myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Lamba-Mumluk

için 221 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 4
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Seramik Buhurdanlık Mumluk
158,00 TL
(0)
200,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Myros Küçük Şeffaf Mum
100,00 TL
(0)
92,50 TL
(0)
25,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Alanya Temalı Myros Fanus Şeffaf Mum
200,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Belek Temalı Myros Fanus Şeffaf Mum
200,00 TL
(0)
200,00 TL
(0)
200,00 TL
(0)
96,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Pamukkale Temalı Myros Küçük Şeffaf Mum
100,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Side Temalı Myros Küçük Şeffaf Mum
100,00 TL
(0)
100,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Alanya Temalı Myros Küçük Şeffaf Mum
100,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
için 221 ürün görüntüleniyor.

Lamba ve Mumluk Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Lambalar aydınlatma araçlarına verilen genel isimdir. Gaz lambaları, halojenli lambalar, ampuller, floresanlar başlıca türleridir.

Mumluklar çeşidine göre mumu aydınlatma anlamında etkili kullanabilmeye ve dekor olarak ortamı iyileştirmek amacıyla kullanılan araçlara verilen addır.

Lambalar ve mumluklar günümüzde çoğunlukla aydınlatma ihtiyacını karşılamak yerine dekoratif amaçlarla kullanılmaktadır. Evinizi veya ofisinizi görsel anlamda güzelleştirmek için bu ürünleri satın alabilirsiniz. Lambalar evlerimizde yegane aydınlatma kaynakları olduklarından önemlidirler. Mumluklar da olası bir elektrik kesintisinde veya başlıbaşına ortamın atmosferini değiştirebilme adına gereklidirler. Dünya genelinde sonsuz farklı tasarımla karşılaşmak mümkündür. Bu nedenle ürünleri seçerken hangi ortamda kullanacağınızı ve diğer eşyalarınızla olan uyumları gibi kriterleri göz önünde bulundurarak karar verebilirsiniz. Eğer mağazanızda sergilemek amacıyla satın almak istiyorsanız toptan satış seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.  Lamba ve mumluk ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Ürünün hangi ortamda kullanılmak istendiğine karar verilmelidir.
 • Kokulu mumlara karşı alerjinizin olup olmadığı öğrenilmelidir.
 • Lambalar özelinde; şarjlı, elektrikli ya da gazlı bir ürüne mi ihtiyaç duyulduğuna karar verilmelidir.

Lamba ve Mumluk Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Lambalarda gaz lambaları nostaljik bir görüntü yakalamayı isteyenler için doğru bir seçim olabileceği gibi otantik bir atmosfer yaratmaya çalışanlar için deve boynu lambalar güzel bir tercih olabilir. Ferforje lambalar ise alandan tasarruf etmek isteyenler için doğru bir dekoratif tercih olabilir.

Mumluklarda ise isteğe göre kendiliğinden kokulu mum içeren ürünler, yaratılmak istenen atmosfere görsel katkının ötesinde koku faktörünü de ekleyebilmektedir.

Kategorilerimizin çoğunda özel tasarım ürünlerimiz mevcuttur. Bu ürünler tam olarak hayal ettiğiniz ürünü yaratmanız için uygundur. Siz de lamba ve mumluk ürünlerinin özel tasarım seçeneklerine ulaşıp kendi tasarımınızı oluşturabilir ve size özel ürüne sahip olabilirsiniz.

Lamba ve Mumluk Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Lamba fiyatları 10 lira ile 12000 lira arasında değişmektedir. Ev içi kullanım için üretilmiş lambalar için ortalama 70 ile 150 lira civarında olmaktadır.

Mumluk fiyatları 5 lira ile 7000 lira arasında değişmektedir. Ortalama olarak yaklaşık 60 ile 120 lira civarında bulunmaktadır.

Lamba ve Mumluk Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Lambalar çok geniş bir kapsama sahip olduğundan içeri aydınlatması ile dışarı aydınlatması arasında fiyat bazında büyük bir ayrımdan söz edilebilir. Dışarı aydınlatmaları maliyetleri gereği daha yüksek bir fiyatlandırmaya sahipken içeri aydınlatmaları kullanılan malzemeye, üretim kalitesine, tasarımına ve kullanım amacına göre değişebilmektedir.

Mumluk fiyatları tasarımın kalitesine, kullanılan materyale ve işçiliğin kalitesine göre fiyatlandırılmaktadır. 

Lamba ve Mumluk Ürünleri Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Lamba ve mumluk ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Lamba ve mumluk ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Lamba ve Mumluk Çeşitleri Nelerdir?

Lamba ve mumluk çeşitleri aşağıdadır:

Lamba ve Mumluk Nasıl Kullanılır?

Lambalar hem aydınlatma ihtiyacını karşılamak hem de dekoratif anlamda istenilen atmosferi yaratmak amacıyla kullanılan ürünlerdir. Lambalarda birçok farklı çalışma prensibi mevcuttur. Örneğin gaz lambaları içlerine gaz yağı konularak ve fitili ateşlenerek kullanılır. Spot lambaları tavana sabitlenerek mekan aydınlatması olarak kullanılabilir. Masa üstü lambaları ise adı üstünde masada bir işle ilgilenirken kullanmak için idealdir. Bu tarz türler enerji kaynağı olarak elektrik kullanır. Floresan lambaların da genellikle şarjlı veya elektriğe bağlı kullanımları mümkündür.

Mumlar(ve mumsu materyaller) eski çağlardan beri insanoğlunun karanlıkla başa çıkmasında yegane ışık kaynakları olmuşsa da günümüzde aslen dekoratif değerleri ve ambiyansa olan katkıları için kullanılmaktadırlar. Bu katkılar hem görsel düzlemde hem de koku bazında olabilir. Mumluklar da içlerine mumları koyabileceğiniz, mumların eridiğinde dışarıya taşıp bulunduğu zemine zarar vermesini engelleyebilecek veya güvenli yanmalarını sağlayabilecek ürünlerdir. Mumluklar ferforje ürünlerse duvara sabitlenerek, değilse evinizin her yerinde kendilerine yer bulabilecek dekorlardır.

Lamba ve Mumluk Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Lamba ve mumluk hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir:

 • Yeni bir şehre taşınanlara,
 • Yeni bir eve taşınanlara,
 • Sevgiliye.

Lamba ve Mumluk Toptan Satışı Mevcut mu?

Lamba ve mumluk ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Lamba ve mumluk ürünlerinde toptan fiyatları 7,33 TL  -  324 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Lamba ve Mumluk Ücretsiz Kargo Var mı?

Lamba ve mumluk ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Lamba ve Mumluk Geri Ödemesi Yapılabilir Mi?

Lamba ve mumluk ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Lamba ve Mumluk Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Mozaik lambalar el yapımı olduklarından bir dizi çetrefilli işlem sonucunda üretilmektedir. Renkli camlara türlü şekiller verilerek zanaatkarın hayal gücü nihayetinde sonsuz varyasyonda tasarım ortaya çıkabilir. Sonrasında bu parçaların birleştirilerek işlenmesiyle bir tasarım elde edilir. En sonunda da metal aparata sabitlenip kullanıma hazır hale getirilmektedir. Bunun sonucunda sarkıt lamba veya deve boynu lamba şeklinde bir ürün ortaya çıkmaktadır.

Mumluklar el işi üretime sahiptir. Çini kabartmalı, seramik, cam ve metal mumluklarımız mevcuttur. Yukarıda anlatılan mozaik lambaların mumluk versiyonları da bulunmaktadır ve bunlar metal mumluklar kategorisindedir. Seramik olanlar yoğurma, şekillendirme, rötuş, kurutma, boyama ve vernikleme aşamalarından geçerek son haline kavuşur. Seramiğe benzer bir işlem ve ince işçilik ile üretilir.

Lamba ve Mumluk Benzeri Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Lamba ve mumluk ürünlerine benzeri diğer hediyelik eşyalar şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.