myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Anahtarlık

için 828 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 7
Myros - Toptan İstanbul Temalı Myros Metal Üçlü Salkım Anahtarlık 40x90 mm
90,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Nazar Temalı Metal Kabartma Anahtarlık
55,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan İzmir Temalı Şeffaf Polyester Anahtarlık
45,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Myros Metal Yuvarlak Anahtarlık 40x95 mm
80,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Atatürk Temalı Myros Metal Kare Anahtarlık 36x95 mm
80,00 TL
(0)
+ 15
Myros - Toptan İstanbul Temalı Myros Kalp Anahtarlik 45*90 Mm
80,00 TL
(0)
87,50 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Uv Baskılı Yuvarlak Anahtarlık 38x100 mm
37,50 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Uv Baskılı Kare Anahtarlık 40x108 mm
37,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Myros Metal Açacaklı Anahtarlık 35x120 mm
80,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Antalya Temalı Myros Metal Üçlü Kalp Anahtarlık 40x85 mm
90,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Antalya Temalı Myros Üçlü Forma Anahtarlık 40x95 mm
90,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan Antalya Temalı Myros Ayyildiz Anahtarlik
67,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Atatürk Temalı Myros Çift Taraflı Anahtarlık
66,50 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Antalya Temalı Myros Bayrak Nazar Üçlü Anahtarlık
80,00 TL
(0)
için 828 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Anahtarlık Modelleri

Anahtarlık, bireylerin genellikle ev anahtarlığı, araba anahtarlığı, kişiye özel tasarım anahtarlık şeklinde kullandıkları, kilitli eşyalarının anahtarlarının takıldığı, çeşitli elementler veya doğal malzemelerden yapılan düzenleyici ürünlerdir. Anahtarlık modelleri,  çoğunlukla boyutları küçük olan anahtarları, kolayca  bulabilmek ve taşıyabilmek için, bir arada tutmayı amaçlar.

İnsan yaşamının devamlılığı için, genetik kodlarda bulunan temel içgüdülerin en önemlilerinden ikisi, korunma ve barınmadır. Barınmak ve dış dünyanın etkilerinden korunmak için insanlar daima kapalı alanlar yaratır. Bunun yanında kişisel olarak değerli kabul ettikleri her şey için de aynı çözümü uygular. Kendileri, sevdikleri, paraları, kıymetli eşyaları ve kıymetli evrakları daima anahtarı olan bir kilitli alan içindedir.  Ev, araba, dolap, çekmece, kutu, kasa, sandık olarak adlandırılan bu alanları güvenli kılan tek şey ise anahtarlardır. Korumaya alınan bu alanlar, erişimi sağlayan anahtarlar olmadan kullanılamaz. Kilidin ve kapalı alanın boyutu ne olursa olsun, anahtarların hepsi küçüktür ve arayınca bulmakta zorlanabilirsiniz. Ev anahtarınız ve araba anahtarınız birden fazla olabilir. İşyerinizde, kasa, ofis ve dolap anahtarlarınız mutlaka vardır. Ayrıca, aile fertleri ve iş ortakları gibi birden fazla kullanıcı da olabilir. Bu olasılıklarla, araba anahtarlığı ve ev anahtarlık modellerine ihtiyacınız artacaktır. Anahtarlık modelleri, tüm anahtarlarınızı bir arada güvenle tutmanızı, dağılmadan taşımanızı ve elinizi attığınızda kolayca bulmanızı sağlayacaktır. Üretildiği malzeme ve tasarımlarındaki resimli, fotoğraflı, yazılı temalara göre çok çeşitli olmasına rağmen, anahtarlık modellerini, genellikle kullanan kişiye göre kadın anahtarlıkları, erkek anahtarlıkları olarak iki grupta toplamak mümkündür. Toptan anahtarlık modellerini hazır ürünlerimiz arasından seçerek satın alabilir, kişiselleştirebilir, farklı temalar seçerek karma sipariş verebilir, kurumsal tanıtımlarınız veya promosyon çalışmalarınız için toptan sipariş seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Anahtarlık ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Anahtarlığın malzemesine karar verilmelidir. Telefon, tablet gibi hassas eşyalarla sıkışık bir ortamda bir arada olacaksa, metal ve sert malzemeler tercih edilmemelidir. 
 • Anahtarlarınızın güvenliği için modeli oluşturan bağlantı bölgelerinin sağlamlığına dikkat edilmelidir.
 • Anahtarların deliği ile geçirilen halkanın veya kancanın kalınlığının uyuşmasına dikkat edilmelidir.
 • Anahtarların halkaya geçirilen baş kısımlarının anahtarlığın yarıçapına uymasına dikkat edilmelidir.
 • Hediye edeceğiniz kişinin cinsiyeti, yaşı, mesleği, hobi alanları, alışkanlıklarına göre tasarım seçilmelidir. 
 • Seçtiğiniz tasarımın sadece görsel obje ya da kullanım amaçlı olmasına karar verilmelidir. ( Şişe açacağı, takvim, pusula vs.)

Hediyelik Toptan Anahtarlık Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik anahtarlık modelleri ve kadın anahtarlıkları, erkek anahtarlıkları olarak kullanılabilecek değişik boyutlardaki toptan anahtarlık türleri aşağıdadır:  

Hediyelik Anahtarlık Fiyatları

Makrome anahtarlık gibi hafif malzeme ve işçilikle yapılan türlerden, ünlü markalar, kişiye özel tasarım ve malzemelerden üretilenlerine kadar, geniş bir çeşitliliğe sahip anahtarlık modellerinin fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Hediyelik Anahtarlık Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Anahtarlık ürünlerinin yapıldığı bileşenler malzemenin türüne, tasarımın işçiliğine, boyutlarına ve ucundaki objenin adedine göre belirlenir. Ahşap, plastik, makrome gibi hafif malzemelerle, metal, epoksi, porselen gibi işçiliği yüksek malzemelerin üretimi arasındaki fiyatlar farklıdır. Ultraviyole dijital baskılarla çini veya metal işçiliği ile üretilen desenler de fiyatları farklı etkiler. Anahtarlık modellerinin işçiliği, çoğunlukla karma malzemeyle ve küçük parçalarla yapıldığı için yüksektir. Tasarımın kişiselleştirilmesi, boyutunun büyümesi,  parça ve malzeme sayısının artışı fiyatı değiştiren unsurlardandır.   

Hediyelik Anahtarlık Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Anahtarlık ürünleri alırken tekli veya karma siparişlerinizde, kişiselleştirdiğiniz alımlarda aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Tekli veya çoklu perakende alımlarınızda ödemeyi kapıda yapabilirsiniz.
 • Toptan veya perakende alımlarınızda kredi kartıyla ödeyebilirsiniz.
 • Toptan veya perakende alımlarınızda banka havalesiyle ödeyebilirsiniz.

Hediyelik Anahtarlık Toptan Satış

Anahtarlık ürünlerini satın alırken  toptan sipariş verebilirsiniz. Bunun için bayi hesabı oluşturarak toptan fiyatlara erişebilmeniz gerekmektedir. Anahtarlık ürünlerinin toptan fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte sitemiz üzerinden uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Toptan hediyelik eşya alışverişlerinizde anlaşmalı kargo firmalarıyla adresinize gönderim yapılır. Kargo firmasını değiştirmek isterseniz, seçtiğiniz firmanın anlaşmalı kargo koduyla gönderim sağlanır. Eğer üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bir bölgede iseniz araçlarımızla doğrudan adrese teslim yapılır. Üretim ve dağıtım merkezlerimizin bulunduğu bölgelerimiz İzmir, Marmaris, Antalya, İstanbul, Ankara, Kapadokya ve Konya’dır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke’dir.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç merkezleridir.
 • Antalya şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova’dır.

Hediyelik Anahtarlık İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Anahtarlık ürünlerinde, alışverişlerinizin sipariş tutarı 150 lira ve üzerinde ise anlaşmalı kargo koduyla adresinize ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Anahtarlığın İadesi Yapılabilir mi?

Anahtarlık ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Kişiselleştirilmiş ürün modeli satın alındığında, iade sebebi belirtmeksizin, fatura işleminden sonraki 14 gün içinde iade ve geri ödeme yapılabilir. Tek koşul, anlaşmalı kargo firması ile geri gönderilmesidir.  Kargo tarafımıza ulaştıktan sonra 3 gün içinde ödeme yapılır.
 • Myros karma veya tekli hazır ürünü satın alındığında, iade sebebi belirtmeksizin, fatura kesiminden sonraki 14 gün içinde iade ve geri ödeme yapılır. Anlaşmalı kargoyla gönderilen ürün, tarafımıza ulaştıktan 3 iş günü sonra, geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Anahtarlık Özellikleri Nelerdir?

Anahtarlık ürünleri, genellikle 85 mm ile 105 mm uzunluğunda kalın bir zincirin, uçlarından birinde anahtarların geçirildiği 35 mm ile 40 mm arası çapı olan halka,  diğerinde ise tasarım bir objenin bulunduğu, üçlü bağlantıdan oluşan malzeme kombinasyonudur. Kadınlar anahtarlıklarını çantalarında telefon, tablet gibi diğer eşyalarıyla birlikte taşırlar. Bu nedenle kadın anahtarlıkları makrome, ip, polyester, ahşap gibi sertlik derecesi düşük malzemelerden yapılır. Boyutları büyük, uzun ve birden fazla objenin takılı olduğu salkım şeklindeki anahtarlıklar, çantalarda taşınacağı için,  kadın anahtarlıkları için uygundur. Erkek anahtarlıkları ise yaygın olarak ceplerde, ev, ofis çekmecelerinde ve araç gözlerinde tutulur. Bu nedenle daha minimalist modeller ve küçük boylardan tercih edilir. Aile fertlerine, iş arkadaşlarınıza ya da yeni tanıştığınız kişilere, her zaman işlerine yarayacak ve sizi hatırlatacak küçük ama özel bir hediye vermek istediğinizde, hazır ürünlerden alacağınız veya kişiselleştireceğiniz tasarım anahtarlık modelleri en iyi seçeneklerinizdendir. Meslekleri, hobileri, sevdikleri hayvanlardan seçilen ya da aile üyelerinizin fotoğraflı, resimli araç ve ev anahtarlıkları doğum günü, anneler günü, babalar günü gibi özel zamanlarda onları mutlu etmenize yetecektir. 
Kategorilerimizin çoğunda olduğu gibi, anahtarlık ürünlerimizin modellerinde de, özel tasarım seçeneği olanlar bulunmaktadır. Katalogdaki anahtarlık ürünlerinde, özelleştirilebilir modellerde dilediğiniz görsel ve yazılarla, anahtarlıklarınızı, kendi tasarımlarınızla size özel bir ürün haline getirebilirsiniz.

Anahtarlık Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Anahtarlıklar, taşıdığı desen, tasarım ve sembollerin küçük ve kolay taşınabilir olması sayesinde birçok amaçla hediye edilebilir. Anahtarlık ürünü en yaygın olarak aşağıdaki durumlarda hediye edilir:

 • Yeni ev, araba alan kişilere
 • Özel günlerini kutlamak için aile fertlerine, dostlara, arkadaşlara, tanıdıklara
 • Anahtarlık koleksiyonu yapan kişilere
 • Kurumların, tanıtım ve toplantılarında, müşterilerine
 • Ev araba satışı yapan kurumların, teslimat yaptıkları ürünler için, müşterilerine
 • Müze veya galerilerin açılışlarında, tanıtım amacıyla, ziyaretçilerine   
 • Arabanız, eviniz ve diğer anahtarlarınız  için kendinize

Hediyelik Anahtarlık Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik anahtarlık haricinde alabileceğiniz diğer eşyalar aşağıda listelenmiştir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.