myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Kahve Yanı Bardağı

için 7 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Toptan Bayrak Temalı Myros Baskılı İkili Kahve Yanı Bardağı
148,00 TL
(0)
148,00 TL
(0)
148,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Antalya Temalı Myros Baskılı İkili Kahve Yanı Bardağı
148,00 TL
(0)
148,00 TL
(0)
148,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Bodrum Temalı Myros Baskılı Kahve Yanı Bardağı
61,50 TL
(0)
için 7 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Kahve Yanı Bardağı Modelleri

Kahve içmek tarih öncesine dayanan bir kültürdür. Sunum şeklinin önemli yer tutması günümüze kadar gelmiş yöresel bir inceliği de sergilemektedir. İnsan hayatında 40 yıl hatırı olan kahvenin içimi kadar farkındalığı da arttıran genel özellikleri vardır. Bazı insanlar için vazgeçilmez ve günlük içecek olarak tüketilen kahvenin yanında olmazsa olmaz olan şey kahve yanı bardağı şeklinde bilinir. Çünkü ağız gargarası yapmak ve kahvenin gerçek tadını alabilmek için önce genzin temizlenmesi gerekir. Bu doğrultuda evlerimizden eksik etmek istemeyeceğimiz renkli kahve yanı bardakları bir çeşit ihtiyaç sayılır. 

Kahve yanı bardak çeşitleri genel bakımdan klasik bir ihtiyaç şeklinde değerlendirilse de aynı zamanda dekoratif eşya veya hediyelik ürün kapsamında değer görmektedir. Yeni bir ev görmeye giderken alınabilecek en iyi hediye seçeneğidir. Ayrıca oldukça şık ve beğeni toplayan ürünlerdir. Çünkü hem kullanışlı hem de şıktır. Zarif bakış açısı oluşturur. Kahve ikramı yapılan kişi kendini özel hisseder. Bu nedenle kafe ve restoranlarda kahve sunum şeklinde mutlaka bulunan bardaklardır diyebiliriz. 

Kahve içmek aynı zamanda insan sağlığına büyük faydaları olan bir şeydir. Günlük bir fincanlık tüketimi ile çoğu hastalıktan kurtulma şansınız vardır. Çalışırken insanı konsantre eden özelliği vardır. Fakat kahve içim şeklini normalleştirmek veya alelade bir şeymiş gibi sunmak kahvenin tadını almanızı olumsuz etkiler. Arkadaşınızla veya sevdiklerinizle kahve içme öncesinde hazırlayacağınız sunum şekline ek olarak unutmamanız gereken şey kahve yanı su bardağı olmalıdır. 

Kahve yanı su bardağı ucuz fiyat aralığı ile oldukça dikkat çeken ürünlerden biri olurken ticari anlamda faaliyetleriniz içinde etkisi olabilen bir üründür. Myros firmasından istediğiniz tasarım tipinde toptan hediyelik kahve yanı bardağı alabilmeniz mümkündür. 

Kahve yanı bardağı alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak adına dikkat etmeniz gerekenler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye seçimi yapılırken kişinin yaş ortalamasına dikkat edilmesi
 • Üretim kapsamında kullanılan materyallerin insan sağlığına zarar verici toksik madde içermemesi 
 • Fiyat konusunda araştırma yapılması ve en ucuz veya uygun olan seçimin yapılması 
 • Kahve yanı bardak çeşitlerindeki diğer seçeneklerinde incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre kullanılabilecek ve formu bozulmayan hediye tercihi yapılması 

Hediyelik Kahve Yanı Bardağı Çeşitleri Nelerdir?

Kahve yanı bardağı hediyelik çeşitleri genel olarak kişinin ihtiyacına, beklentisini karşılamaya ve istediği figürlerin olmasına göre çeşitlendirilmektedir. Genel olarak özgün tasarım şekilleri ile sunulmuş olan kahve yanı bardak çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Hediyelik Kahve Yanı Bardağı Fiyatları

Kahve yanı bardağı hediyelik ürün kapsamında değerlendireceğiniz ideal alternatiflerden biridir. Yeni evli çiftlere veya ev görmeye giderken sevdikleriniz için satın alacağınız renkli kahve yanı su bardakları uygun fiyatlarla sitemizde sizlere sunulmaktadır. Genel olarak sevdiklerinizi özel hissettireceğiniz ve de unutulmaz hatıra bırakmak için satın alacağınız kahve yanı su bardağı en ucuz net fiyat bilgisi ile Bodrum temalı Myros baskılı kahve yanı bardağı olmaktadır. 

Hediyelik Kahve Yanı Bardağı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kahve yanı bardağı hediyelik ürün kapsamında değer gören ürünlerden biridir. İkili su bardakları genel olarak çok talep gören ürünlerdir. Ev hediyesi anlamında veya iş arkadaşlarınız için özel olarak tasarlanmış renkli kahve yanı su bardakları çeşitli durumlarla ilişkilendirilmektedir. Bu da kahve yanı bardak fiyatları kapsamında etkileyici genel konuları öne çıkarır. Bunlar; baskı teması, el işçiliği, ürün boyutu, kullanılan malzemelerin kalitesi şeklinde bilinmektedir. 

Hediyelik Kahve Yanı Bardağı Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Kahve yanı bardağı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kahve yanı bardağı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Kahve Yanı Bardağı Toptan Satış

Kahve yanı bardağı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kahve yanı bardağı ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Kahve Yanı Bardağı İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Kahve yanı bardağı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Kahve Yanı Bardağının İadesi Yapılabilir mi?

Kahve yanı bardağı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Kahve Yanı Bardağı Özellikleri Nelerdir?

Kahve yanı bardağı hediyelik ürün özelliği kapsamında değer görmektedir. Günümüzde ev hediyesi veya farklı türde hediyelik eşya olarak değerlendirilen bir seçenektir çünkü kahve içmek Türk kültüründe alışılagelmiş bir durumdur. Yediden yetmişe her millette kahve yanı bardak bulunmaktadır. Restoranlarda, kafelerde veya ev ortamlarında kahve içerken yanında bulunması gereken suyun konulduğu bardaklardır. 

Normal bardak boyutunda olmaması ise ağız gargarası yapma veya ağız içini temizleme amaçlıdır. Kullanılan malzeme ve el işçiliği ile özenle tasarlanmış olan kahve yanı su bardağı modelleri çeşitlendirilmektedir. Bu durum çok satın alınan bir ürün olmasıyla ilişkilendirildiği gibi tasarım anlamındaki özgünlükle de alakalıdır. 

Kahve Yanı Bardağı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Kahve yanı bardağı hediyelik eşya olarak kime veya kimlere alınabilir sorgulamasının yanıtı aşağıdaki maddelerle belirtilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize renkli kahve yanı su bardakları 
 • Babalar gününde babanızın ofisi için kahve yanı su bardakları 
 • Kardeşleriniz için özel günlerde veya evlerine giderken kullanışlı kahve yanı su bardağı modelleri 
 • Arkadaşların iş kutlaması, doğum günü ve özel günlerinde turistik kahve yanı bardağı 
 • Seyahatlerde veya tatil dönüşlerinde kendiniz için şehre özel kahve yanı bardağı Kahve yanı su bardaklarına ilgi duyan kişilere 
 • İş yerindeki üstlerinize veya saygı duyduğunuz kişilere şehir temalı kahve yanı bardağı 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza ve komşularınıza turistik kahve yanı bardağı 
 • Organizasyonlarda katılımcılara anı hediyesi olarak kahve yanı su bardağı en ucuz modelleri 

Hediyelik Kahve Yanı Bardağı Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik kahve yanı bardağı haricinde alabileceğiniz diğer eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.