• Tümünü Temizle

Çini Aşurelik

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Çini Aşurelik 15 cm
SKU: CMH119-GNLA Çini Aşurelik 15 cm
558,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Çini Kabartma Aşurelik 20 cm
894,00 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Çini Aşurelik Modelleri

Çini ürünler geçmişten günümüze kadar gelen ürünlerdir. Dekoratif özellikleri çok baskındır. Bu nedenle birçok amaçla kullanılan ürünlerdir. Seramik malzemenin ateşle kaynaşması ile oluşan çini eşyalar oldukça beğenilen el işçilikleri arasındadır. Çini aşurelik eşyaları da bunlardan biri sayılır. Genel bakımdan kullanışlı olduğu da bilinir. Fakat dekoratif anlamda daha çok süs eşyası şeklinde tercih edilmektedir. 

Çini aşurelik hediyelik eşyaları seramik bileşenli şekilde kullanılmaktadır. Teknolojik gelişmeler beraberinde seramik malzemenin kullanımı sıklıkla artış göstermektedir. Çini aşurelik çeşitleri organik ürünler sayılır. El işçiliği ile tasarlanıp yapılan bu eşyalar farklı figürler ve desenlerle yapılan ürünlerdir. Süs eşya anlamında eviniz için anlamlı ve kendini gösteren ürünler olduğu da bilinmektedir. 

Günümüzde dekoratif ürünlerin oldukça önem taşıdığı bilinir. Çünkü bir yöreye kültüre ait özellikleri taşımaktadır. Süs eşya, hediyelik eşya şeklinde değer gören bu ürünler çini sanatıyla yapılmaktadır. Dünyada birçok çeşit çini aşurelik modeli olup her birinin seramik malzeme ile yapıldığı görülmektedir. Gelişen teknoloji ve dekoratif ürünler beraberinde de kullanım oranı hayli artmaktadır. 

Sevdikleriniz için anlamlı ve unutulmaz hediyelik eşya türünde ideal seçim yapmanız için kolaylık sağlayıcı ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca ticari faaliyetlerinizde de bu ürünün satışını yapma ve dağıtma amaçlı satın almak için Myros firmasından dilediğiniz sayıda toptan çini aşurelik siparişi vermeniz mümkündür. 

Çini aşurelik satın alacağınız zaman hediyelik eşya anlamında beklenmeyen sorunlarla karşılaşmamak adına dikkat etmeniz gereken konular ise aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği ve beğendiği ürünlerin dikkate alınması 
 • Hediye seçiminde kişinin yaşına ve zevklerine hitap etmesi 
 • Üretimde kullanılan tüm materyallerin, insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturan toksit maddeler içermemesi ve hastalıklara yol açmaması 
 • Fiyat konusunda araştırma yapılması ve uygun fiyat tercihi yapılması 
 • Çini aşurelik tasarımında farklı dekorların incelenmesi ve tek bir çeşide odaklanılmaması 
 • Uzun süre formunu koruyabilen kullanışlı çini aşurelik seçimi yapılması 

Hediyelik Çini Aşurelik Çeşitleri Nelerdir?

Çini aşurelik çeşitleri genel olarak kişinin seçimine, zevklerine göre değişmekte olan ürünler olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Hediyelik Çini Aşurelik Fiyatları

Çini aşurelik fiyatları; kullanılan malzemeye, boyuta ve tasarıma göre değişmektedir. Sevdikleriniz için özel olarak tasarlanmış bu ürünler, her zevke hitap eden renk tonları ve desenlerle özelleştirilmektedir. Beğeninize ve bütçenize hitap eden modellere kategorilerimizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Hediyelik Çini Aşurelik Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çini aşurelik fiyatı belirlenirken birçok parametre dikkat çekmektedir. Ürün fiyatını etkileyebilen birçok unsur içinde el işçiliği başta olmak üzere seramik kullanımı, boya türleri, desenleri yapım aşamasındaki materyaller dikkat çekmektedir.  Fiyatı etkileyen diğer temel unsur ise çini aşureliğin boyutudur. Boyut büyüdükçe kullanılan malzemelerin artış göstermesi nedeniyle fiyatı da artış göstermektedir. 

Hediyelik Çini Aşurelik Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Çini aşurelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini aşurelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Çini Aşurelik Toptan Satış

Çini aşurelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini aşurelik ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Çini Aşurelik İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Çini aşurelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Çini Aşureliklerin İadesi Yapılabilir mi?

Çini aşurelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Çini Aşurelik Özellikleri Nelerdir?

Çini aşurelik özellikleri açısından öne çıkan ilk durum seramik malzeme ve çini sanatıdır. El işçiliği ön plandadır. Titiz, zorlayıcı el sanatı çalışmalarının yanı sıra dayanıklı ve sağlam olması genel özelliğidir. Tabii ki bilinçsiz kullanımlarda her ürün deformasyona uğrayabilmekte veya kırılabilmektedir. Fakat çini aşurelik çeşitleri birinci kalite malzeme ile yapılan ürünlerdir. Özgünlüğü öne çıkarırken yöresel ve kültürel özelliklerde taşır. Tarihle bağdaşan yapısı çoktur. Bu yüzden her gören insanın hoşuna giden ürünler olduğunu söylemek gerekir. 

Çini Aşurelik Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çini aşurelik eşya olarak kime alınabilir sorgulamasının yanıtları aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler gününde veya özel günleri için annenize çini aşurelik 
 • Babalar günü için babanızın ofisine dekor verme de çini kabartma aşurelik 
 • Kız ya da erkek kardeşleriniz için özel günlerinde hediyelik çini aşurelik 
 • Arkadaşların iş kutlaması ve doğum günü gibi özel günlerinde çini hediyelik aşurelik 
 • Seyahatlerinizde veya tatil dönüşünde kendinize turistik çini aşurelik 
 • Çini ürün çeşitlerine ve tasarımlara ilgi duyan kişilere toptan hediyelik eşya 
 • İş yerindeki üstlerinize veya kişilere çini aşurelik 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, akrabalarınıza ya da komşunuza çini kabartma aşurelik 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan çini aşurelik 

Hediyelik Çini Aşurelik Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik çini aşurelik haricinde alabileceğiniz diğer eşyalar aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.