• Tümünü Temizle

Cam Kupa

için 50 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 6
Myros - Fethiye Bölgesi Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
99,90 TL
(0)
+ 6
Myros - İzmir Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
99,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Kapadokya Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
99,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Side Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
99,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Alanya Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
99,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Bayrak Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
99,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Çeşme Bölgesi Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
99,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Didim Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
99,90 TL
(0)
+ 8
Myros - İstanbul Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
99,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Kaş Bölgesi Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
99,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Kemer Bölgesi Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
99,90 TL
(0)
+ 8
Myros - Marmaris Bölgesi Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
99,90 TL
(0)
+ 15
Myros - Marmaris Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
99,90 TL
(0)
99,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Pamukkale Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
99,90 TL
(0)
için 50 ürün görüntüleniyor.

Cam Kupa Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Cam kupa modelleri, sahip olduğu çeşitlilik sebebiyle geniş kitlelerin beğenisini kazanmayı başarıyor. Cam kupa bardaklar, sıcak veya soğuk içeceklerin tüketiminde sıklıkla kullanılıyor. Cam kupa çeşitlerini kendi kullanımınız için alabileceğiniz gibi, hediye etme amacıyla da alabilirsiniz. Şık tasarımları ile dikkat çeken cam kupalar, geniş renk yelpazesi ile oldukça ilgi görüyor. 

Cam kupa satın alırken, ihtiyaçların göz önünde bulundurulması gerekiyor. Cam kupa boyutları, modelden modele değişkenlik gösteriyor. Modeller incelenerek, kişiler kendileri için ideal boyutlara sahip ürünü kolaylıkla bulabiliyor. 

Cam kupa alırken, bardağın formunu da incelemek gerekiyor. Bardakların kalınlıkları değişkenlik gösterebiliyor. Çay ve kahve gibi sıcak içecekleri tüketmek için, kişiler ince formdaki bardakları tercih edebiliyor. Daha genç yaştaki çocukların kullanması için, kalın formdaki bardakları satın almak avantaj sağlayabiliyor. Çünkü kalın formdaki bardaklar, düşme devrilme gibi durumlarda, dayanıklı yapısı ile ön plana çıkıyor. 

Cam kupa modelleri tek tek satın alınabiliyor. Şirketler ve büyük işyerleri, toptan cam kupa satın alarak, çoklu alımların getirdiği indirim fırsatlarından yararlanma şansı elde edebiliyor. Dünya üzerinde binlerce farklı modele ev sahipliği yapan cam kupa alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir; 

 • Cam kupanın hangi amaç ile kullanılacağına göre seçim yapmak gerekiyor. 
 • Cam kupanın kaç adet alınacağına alışveriş öncesi karar vermek gerekiyor. 
 • Alım öncesi hangi cam kupa modelinin ihtiyaçları ideal şekilde karşılayacağı değerlendirilerek, üründen duyulacak memnuniyet derecesi arttırılabiliyor. 

Cam Kupa Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Sublimasyon şeffaf cam kupa, adını üretiminde kullanılan teknikten alıyor. Sublimasyon tekniği uygulanarak, katı formdaki maddeler, sıvı forma dönüşmeden gaz haline getirilebiliyor.  

Şehir temalı cam kupa modelleri, farklı renk ve tasarım seçenekleri ile kullanıcı karşısına çıkarılıyor. Şehir temalı cam kupa çeşitlerinin üretiminde, organik boya kullanılıyor. 

Çift renkli cam kupa modellerinin tasarımları beğeni topluyor. Bu tarz bardaklar farklı temalara sahip olabiliyor. Ürünlerin ortak özelliği ise, bardakların iç kısmı ile dış kısmında kullanılan renklerin farklı olması oluyor. 

Cam kavanoz kupa farklı şehir adları ve tasarımlarını üzerinde barındırıyor. Ürün adını tasarım özelliklerinden alıyor. Çünkü cam kavanoz kupanın üst kısmında, bardağın kapatılmasını sağlayan bir kapak bulunuyor. Kapak sayesinde sıcak sıcak içecekler, sıcaklığını daha uzun süre muhafaza edebiliyor. Aynı zamanda kavanoz cam kupanın kapak kısmında, pipet koymak için bir boşluk da bulunuyor. Bu şekilde çocuklar da içecekleri dökme riskini minimuma indirerek tüketebiliyor. 

Cam Kupa Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Cam kupa fiyatları 37,50 lira ile 90 lira arasında değişkenlik gösteriyor. Cam kupa fiyatları için ortalama olarak 50 lira denilebiliyor. 

Atatürk temalı cam kupa modellerinin fiyatları 57 lira. Şehir temalı cam kupa bardak fiyatları da 57 lira. Kavanoz cam kupa bardak fiyatları ise 37,50 lira şeklinde. 5 ve üzeri renk seçeneği ile sunulan cam kupa bardak modellerinin fiyatları ise 39 lira. Anneye özel büyük cam kupa bardak fiyatı 42 lira şeklinde. Şehir temalı büyük cam kupa fiyatları 42 lira iken, harf cam kupa fiyatının 90 lira olduğu görülüyor. 

Cam Kupa Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Cam kupa fiyatları belirlenirken, ürün özellikleri önem kazanıyor. Cam kupa bardak kategorisindeki tüm ürünler cam olduğu için, ürünün üretildiği materyal fiyatlarda belirgin bir etki yaratmıyor. Bu noktada fiyatları doğrudan etkileyen unsurlar, ürünlerin üretim şekilleri ve boyutları oluyor. Ürün boyutları büyüdükçe, üretimde kullanılan materyal miktarı da artış gösteriyor. Bu da fiyatların daha yüksek olmasına neden olabiliyor. Ürünlerin tasarımları, üretimde farklı yöntemlerin aynı anda kullanılmasına neden olabiliyor. Aynı zamanda tasarım için organik boya kullanıldığı da görülüyor. Bu gibi unsurlar detaylı şekilde incelenerek, cam kupa modelleri ideal şekilde fiyatlandırılıyor. 

Cam Kupa Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Cam kupa hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Cam kupa hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Cam Kupa Çeşitleri Nelerdir?

Cam kupa çeşitleri aşağıdadır;

Cam Kupa Nasıl Kullanılır?

Cam kupa modelleri, sıcak ve soğuk içeceklerin tüketilmesinde kullanılıyor. Ürün özellikleri, bazı modeller için kullanım avantajı sağlayabiliyor. Cam kupa modellerinin yan kısımlarında, bardakların kavranışını kolaylaştıran kulplara yer veriliyor. Çünkü büyük cam kupa modellerini kulpları olmadan tek elle tutup kaldırmak zor olabiliyor. Aynı zamanda kupa içerisinde sıcak bir içecek olduğunda, kulplardan tutmak, sıcaklıktan ellerin etkilenmesini engelliyor.  

Kupaların üretildiği materyalin cam olması da avantaj sağlıyor. Çünkü cam kupalar, içerisine konulan içeceğin tadını etkilemiyor. Aksine içeceğin kendi kıvamını korumasını mümkün kılıyor. Bazı bardaklar içerisinde, gazlı içecekler, köpüklerini yitirirken, cam kupa içeceğin formunu korumasına yardımcı oluyor. 

Cam Kupa Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Cam kupa hediyelik olarak şu kişilere alınabilir;

 • Kendinize,
 • Arkadaşınıza,
 • Anneler gününde annenize,
 • Babanıza,
 • Sevgilinize veya eşinize,
 • Coçuklarınıza,
 • Çalışma arkadaşlarınıza, 
 • Yılbaşı gibi özel günlerde tanıdıklarınıza,
 • Yeni bir yere taşınan kişilere,
 • Yeni evli çiftlere. 

Cam Kupa Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Cam kupa hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Cam kupa hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 12,30 TL - 30  TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Cam Kupa Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Cam kupa hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Cam Kupa Hediyelik Eşyalar Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Cam kupa hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Cam Kupa Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Cam kupa modelleri üretilirken, farklı yöntemler kullanılıyor. Ürünlerin üretim şekilleri seçilirken, ürün tasarımları göz önünde bulunduruluyor. Renkli tasarımları ile dikkat çeken cam kupa modellerinin renklendirilmesinde organik boyalar kullanılıyor. Doğa dostu olan ürünler, kaliteli materyallerden yararlanılarak üretiliyor. Cam kupa modellerinde, geniş kitlelerin beğeni ve zevkine hitap edebilmesi için, çeşitlilik sağlanıyor. Ürünlerde, ideal birer hediyelik eşya seçeneği oluşturabilmesi için anneler gününe özel cam kupa modellerinde olduğu gibi, temalara yer veriliyor. Cam kupa modelleri üretilirken, farklı boyut seçenekleri kullanılıyor. Böylelikle, kişilerin kendileri için ideal özellikleri sunan cam kupayı kolaylıkla bulması sağlanıyor. 

Cam Kupaya Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Cam kupaya benzer hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.