myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Cam Kupa

için 82 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 6
Myros - Toptan Fethiye Bölgesi Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
138,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan İzmir Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
138,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
138,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Side Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
138,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Alanya Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
138,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Bayrak Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
138,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Didim Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
138,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan İstanbul Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
138,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Kaş Bölgesi Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
138,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Kemer Bölgesi Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
138,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Marmaris Bölgesi Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
138,00 TL
(0)
+ 15
Myros - Toptan Marmaris Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
138,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Türkiye Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
138,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan Antalya Bölgesi Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
138,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Belek Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
138,00 TL
(0)
için 82 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Cam Kupa Modelleri

Cam kupa modelleri, sahip olduğu çeşitlilik sebebiyle geniş kitlelerin beğenisini kazanmayı başarıyor. Cam kupa bardaklar, sıcak veya soğuk içeceklerin tüketiminde sıklıkla kullanılıyor. Cam kupa çeşitlerini kendi kullanımınız için alabileceğiniz gibi, hediye etme amacıyla da alabilirsiniz. Şık tasarımları ile dikkat çeken cam kupalar, geniş renk yelpazesi ile oldukça ilgi görüyor. 

Cam kupa satın alırken, ihtiyaçların göz önünde bulundurulması gerekiyor. Cam kupa boyutları, modelden modele değişkenlik gösteriyor. Modeller incelenerek, kişiler kendileri için ideal boyutlara sahip ürünü kolaylıkla bulabiliyor. 

Cam kupa alırken, bardağın formunu da incelemek gerekiyor. Bardakların kalınlıkları değişkenlik gösterebiliyor. Çay ve kahve gibi sıcak içecekleri tüketmek için, kişiler ince formdaki bardakları tercih edebiliyor. Daha genç yaştaki çocukların kullanması için, kalın formdaki bardakları satın almak avantaj sağlayabiliyor. Çünkü kalın formdaki bardaklar, düşme devrilme gibi durumlarda, dayanıklı yapısı ile ön plana çıkıyor. 

Cam kupa modelleri tek tek satın alınabiliyor. Şirketler ve büyük işyerleri, toptan cam kupa satın alarak, çoklu alımların getirdiği indirim fırsatlarından yararlanma şansı elde edebiliyor. Dünya üzerinde binlerce farklı modele ev sahipliği yapan cam kupa alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir; 

 • Cam kupanın hangi amaç ile kullanılacağına göre seçim yapmak gerekiyor. 
 • Cam kupanın kaç adet alınacağına alışveriş öncesi karar vermek gerekiyor. 
 • Alım öncesi hangi cam kupa modelinin ihtiyaçları ideal şekilde karşılayacağı değerlendirilerek, üründen duyulacak memnuniyet derecesi arttırılabiliyor. 

Hediyelik Cam Kupa Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik cam kupa çeşitleri aşağıdadır:

Hediyelik Cam Kupa Fiyatları

Cam kupa fiyatları; modele, kullanılan malzemeye ve boyuta göre değişkenlik gösterse de bütçenize ve beğeninize hitap eden modelleri sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Hediyelik Cam Kupa Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Cam kupa fiyatları belirlenirken, ürün özellikleri önem kazanıyor. Cam kupa bardak kategorisindeki tüm ürünler cam olduğu için, ürünün üretildiği materyal fiyatlarda belirgin bir etki yaratmıyor. Bu noktada fiyatları doğrudan etkileyen unsurlar, ürünlerin üretim şekilleri ve boyutları oluyor. Ürün boyutları büyüdükçe, üretimde kullanılan materyal miktarı da artış gösteriyor. Bu da fiyatların daha yüksek olmasına neden olabiliyor. Ürünlerin tasarımları, üretimde farklı yöntemlerin aynı anda kullanılmasına neden olabiliyor. Aynı zamanda tasarım için organik boya kullanıldığı da görülüyor. Bu gibi unsurlar detaylı şekilde incelenerek, cam kupa modelleri ideal şekilde fiyatlandırılıyor. 

Hediyelik Cam Kupa Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Cam kupa hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Cam kupa hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Cam Kupa Toptan Satış

Cam kupa hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Cam kupa hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Cam Kupa İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Cam kupa hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Cam Kupaların İadesi Yapılabilir mi?

Cam kupa hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Cam Kupa Özellikleri Nelerdir?

 • Sublimasyon şeffaf cam kupa, adını üretiminde kullanılan teknikten alıyor. Sublimasyon tekniği uygulanarak, katı formdaki maddeler, sıvı forma dönüşmeden gaz haline getirilebiliyor.  
 • Şehir temalı cam kupa modelleri, farklı renk ve tasarım seçenekleri ile kullanıcı karşısına çıkarılıyor. Şehir temalı cam kupa çeşitlerinin üretiminde, organik boya kullanılıyor. 
 • Çift renkli cam kupa modellerinin tasarımları beğeni topluyor. Bu tarz bardaklar farklı temalara sahip olabiliyor. Ürünlerin ortak özelliği ise, bardakların iç kısmı ile dış kısmında kullanılan renklerin farklı olması oluyor. 
 • Cam kavanoz kupa, farklı şehir adları ve tasarımlarını üzerinde barındırıyor. Ürün adını tasarım özelliklerinden alıyor. Çünkü cam kavanoz kupanın üst kısmında, bardağın kapatılmasını sağlayan bir kapak bulunuyor. Kapak sayesinde sıcak sıcak içecekler, sıcaklığını daha uzun süre muhafaza edebiliyor. Aynı zamanda kavanoz cam kupanın kapak kısmında, pipet koymak için bir boşluk da bulunuyor. Bu şekilde çocuklar da içecekleri dökme riskini minimuma indirerek tüketebiliyor. 

Cam Kupa Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Cam kupa hediyelik olarak şu kişilere alınabilir:

 • Kendinize,
 • Arkadaşınıza,
 • Anneler gününde annenize,
 • Babanıza,
 • Sevgilinize veya eşinize,
 • Coçuklarınıza,
 • Çalışma arkadaşlarınıza, 
 • Yılbaşı gibi özel günlerde tanıdıklarınıza,
 • Yeni bir yere taşınan kişilere,
 • Yeni evli çiftlere. 

Hediyelik Cam Kupa Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik cam kupa haricinde alabileceğiniz diğer eşyalar aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.