myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Çini Şişe Tıpası

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
203,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Çini Şişe Tıpası Modelleri

Şişe tıpası ürünlerinin kullanılması genel olarak eski dönemlerden beri şişelerin içerisine konulan içeceklerin daha taze kalması ve daha iyi bir durumda kalarak saklanılması için kullanılan bir adet kapak görevi gören aparattır. Şişe tıpası ürünleri sadece sıvı ürünleri koruması için değil katı ürünlerin saklanması ve korunması için daha büyük şişelerde daha büyük şişe tıpaları kullanılarak uygulanmaktadır. Bu sebeple de şişe tıpası ürünlerinin farklı modelleri geliştirilmiş olup hatta özel tasarım sayılabilecek çini şişe tıpası ürünleri üretilmeye başlanmıştır. Bu ürünleri alım yapan kişilerin hem tıpaya ihtiyaç duyması hem de çini kabartmasına karşı ilgili olmaları ürünleri önemli kılmaktadır. Bu ürünlerin işletmeler için veya kullanıcılar için toptan satışı da yapılmaktadır.  Çini şişe tıpası ürünlerinin satın alınırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır: 

 • Ürünleri almadan önce hangi desen ve hangi modeli alacağınıza mutlaka karar verin.
 • Çini kabartma desenlerini sevdiğinize emin olun aksi takdirde sonrasında üründen soğuyabilirsiniz.
 • Çini şişe tıpası ürünlerini almadan önce nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekmektedir.

Hediyelik Çini Şişe Tıpası Fiyatları

Çini şişe tıpası ürünlerinin yapımı ve farklı modellerinin olması nedeniyle sabit bir fiyatı bulunmamaktadır. Çünkü ürünlerin kendi aralarında da farklı alanlara dağılması ve üretim aşamalarından boyutsal farklılıkları olan veya farklı tasarımlı ürünler olarak ayrıştırıldıklarından dolayı ürünlerin fiyatları değişmektedir. Şişe tıpası yapımı zor ve işçiliği birtakım aşamalardan geçmektedir. Bütçenize ve beğeninize hitap eden modelleri sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Hediyelik Çini Şişe Tıpası Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çini şişe tıpası ürünlerinin fiyatlarının belirlenmesinde en büyük etmen ilk olarak ürünün yapımında kullanılan malzemenin kalitesi ve bu ürünün işlenebilmesindeki zorluk olmaktadır. Çini şişe tıpası ürünlerinin tama olarak üretildiği aşamalarda ürünün boyutu ve çevresinin genişliği malzemenin ne kadar kullanılması gibi detaylar fiyatlarının belirlenmesinde en büyük etkendir. Bu yüzden de ürünlerin üretim aşamalarından sonra üzerlerine görsellik katması açısından ve istenildiği üzere tasarımlar yapılmaktadır. Hatta çini kabartma uygulaması yapılan ürünlerin de fiyatlandırılması yapılan işçiliğe göre değişmekte olup bu genel çerçevede yapılan kontroller ile fiyatlar son halini almaktadır.

Hediyelik Çini Şişe Tıpası Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Çini şişe tıpası ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini şişe tıpası ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Çini Şişe Tıpası Toptan Satış

Çini şişe tıpası ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini şişe tıpası ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Çini Şişe Tıpası İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Çini şişe tıpası ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Çini Şişe Tıpalarının İadesi Yapılabilir mi?

Çini şişe tıpası ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Çini Şişe Tıpası Özellikleri Nelerdir?

Çini şişe tıpası ürünlerinin özellikleri ürün kalitesi, üretim süreci, renk, ağırlık ve koku gibi etkenlere göre ayrılmaktadır. Bu etmenler ürünlerin kendi aralarında ayrıştırılmalarını kolaylaştırmakta olup ürünlerin daha kolay bir şekilde sınıflandırılmasına yardımcı olmaktadır. Çini kabartmalı mantar şişe tıpası gibi modeller sizlerin özel istekleri doğrultusunda istenilen tasarımı tıpa üzerlerine basarak veya el işçiliği ile işleyerek istediğiniz temada bir ürün elde etmeniz mümkündür. Ürünlerin şişe kapağı olarak kullanılması en sık olan kullanım alanıdır. Ürünler içerisindeki çini şişe tıpası ürününün özellikleri şu şekildedir:

 • Bayi Minimum Sipariş Adedi: 1 Adet
 • Dekorlama: El İşi
 • Malzeme: Çini

Çini Şişe Tıpası Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çini şişe tıpası hediyelik ürünlerini kimlere hediye olarak alabilirsiniz aşağıdadır:

 • En yakın arkadaşlarınıza alabileceğiniz sevimli bir hediye olabilir.
 • Aile büyüklerinize karşı alabilirsiniz.
 • Alkollü içecekler tüketmeyi, seven arkadaşlarınıza veya sevdiklerinize alabilirsiniz.
 • Tıpa koleksiyonu yapan tanıdıklarınız var ise onlara alabilirsiniz.

Hediyelik Çini Şişe Tıpası Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik çini şişe tıpası haricinde alabileceğiniz diğer eşyalar aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.