• Tümünü Temizle

Çini Şişe Tıpası

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
159,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Çini Şişe Tıpası Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Şişe tıpası ürünlerinin kullanılması genel olarak eski dönemlerden beri şişelerin içerisine konulan içeceklerin daha taze kalması ve daha iyi bir durumda kalarak saklanılması için kullanılan bir adet kapak görevi gören aparattır. Şişe tıpası ürünleri sadece sıvı ürünleri koruması için değil katı ürünlerin saklanması ve korunması için daha büyük şişelerde daha büyük şişe tıpaları kullanılarak uygulanmaktadır. Bu sebeple de şişe tıpası ürünlerinin farklı modelleri geliştirilmiş olup hatta özel tasarım sayılabilecek çini şişe tıpası ürünleri üretilmeye başlanmıştır. Bu ürünleri alım yapan kişilerin hem tıpaya ihtiyaç duyması hem de çini kabartmasına karşı ilgili olmaları ürünleri önemli kılmaktadır. Bu ürünlerin işletmeler için veya kullanıcılar için toptan satışı da yapılmaktadır.  Çini şişe tıpası ürünlerinin satın alınırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır: 

 • Ürünleri almadan önce hangi desen ve hangi modeli alacağınıza mutlaka karar verin.
 • Çini kabartma desenlerini sevdiğinize emin olun aksi takdirde sonrasında üründen soğuyabilirsiniz.
 • Çini şişe tıpası ürünlerini almadan önce nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekmektedir.

Çini Şişe Tıpası Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Çini şişe tıpası ürünlerinin özellikleri ürün kalitesi, üretim süreci, renk, ağırlık ve koku gibi etkenlere göre ayrılmaktadır. Bu etmenler ürünlerin kendi aralarında ayrıştırılmalarını kolaylaştırmakta olup ürünlerin daha kolay bir şekilde sınıflandırılmasına yardımcı olmaktadır. Çini şişe tıpası modelleri sizlerin özel istekleri doğrultusunda istenilen tasarımı tıpa üzerlerine basarak veya el işçiliği ile işleyerek istediğiniz temada bir ürün elde etmeniz mümkündür. Ürünlerin şişe kapağı olarak kullanılması en sık olan kullanım alanıdır. Ürünler içerisindeki çini şişe tıpası ürününün özellikleri şu şekildedir: Bayi Minimum Sipariş Adedi: 1 Adet, Dekorlama: El İşi, Malzeme: Çini, olarak üretilmektedir.Çini Şişe Tıpası Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Çini şişe tıpası ürünlerinin yapımı ve farklı modellerinin olması nedeniyle sabit bir fiyatı bulunmamaktadır. Çünkü ürünlerin kendi aralarında da farklı alanlara dağılması ve üretim aşamalarından boyutsal farklılıkları olan veya farklı tasarımlı ürünler olarak ayrıştırıldıklarından dolayı ürünlerin fiyatları değişmektedir. Şişe tıpası yapımı zor ve işçiliği birtakım aşamalardan geçmektedir. Bu ürünlerden çini şişe tıpası ürününün fiyatı 63 TL olup ortalama olarak 60-75 TL gibi fiyatlar arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

Çini Şişe Tıpası Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çini şişe tıpası ürünlerinin fiyatlarının belirlenmesinde en büyük etmen ilk olarak ürünün yapımında kullanılan malzemenin kalitesi ve bu ürünün işlenebilmesindeki zorluk olmaktadır. Çini şişe tıpası ürünlerinin tama olarak üretildiği aşamalarda ürünün boyutu ve çevresinin genişliği malzemenin ne kadar kullanılması gibi detaylar fiyatlarının belirlenmesinde en büyük etkendir. Bu yüzden de ürünlerin üretim aşamalarından sonra üzerlerine görsellik katması açısından ve istenildiği üzere tasarımlar yapılmaktadır. Hatta çini kabartma uygulaması yapılan ürünlerin de fiyatlandırılması yapılan işçiliğe göre değişmekte olup bu genel çerçevede yapılan kontroller ile fiyatlar son halini almaktadır.

Çini Şişe Tıpası Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çini şişe tıpası ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini şişe tıpası ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini Şişe Tıpası Çeşitleri Nelerdir?

Çini Şişe Tıpası Çeşitleri Aşağıdadır:Çini Şişe Tıpası Nasıl Kullanılır?

Çini şişe tıpası ürünlerinin kullanım alanları kişilerin amaçlarına ve yöntemlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Örneğin bir kullanıcı tıpa koleksiyonu yapıyor olup ve bu ürünlere sahip olup ürünleri saklayarak ve sergileyerek kullanmayı tercih edebilir. Bunun dışında ise bazı kullanıcılar ise mantar şişeleri için bu tarz tıpa ürünlerini seviyor ve bu ürünleri kullanmak istiyor olabilir. Alkollü içecekleri içinde kullanmak isteyen kişiler bu ürünleri tercih ederek şişelerindeki sıvıların daha sağlıklı bir şekilde uzun ömürlü olarak saklanmasına yardım etmesinden dolayı çini şişe tıpası ürünlerini tercih edebilirler.Çini Şişe Tıpası Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çini şişe tıpası hediyelik ürünlerini kimlere hediye olarak alabilirsiniz aşağıdadır:

 • En yakın arkadaşlarınıza alabileceğiniz sevimli bir hediye olabilir.
 • Aile büyüklerinize karşı alabilirsiniz.
 • Alkollü içecekler tüketmeyi, seven arkadaşlarınıza veya sevdiklerinize alabilirsiniz.
 • Tıpa koleksiyonu yapan tanıdıklarınız var ise onlara alabilirsiniz.

Çini Şişe Tıpası Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Çini şişe tıpası ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini şişe tıpası ürünlerinde toptan fiyatları 21 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Çini Şişe Tıpası Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Çini şişe tıpası ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Çini Şişe Tıpası Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Çini şişe tıpası ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Çini Şişe Tıpası Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Çini şişe tıpası hediyelik eşya ürünleri üretim sürecine girmeden önce ilk olarak kullanılacak malzemelerin kalite kontrol testlerinden geçmesiyle başlamaktadır. Bu süreç daha sonrasında kontrolden geçen ürünlerin kullanılmak üzere ayrıştırılması ile devam etmektedir. Ayrıştırılan ürünlerin hangi şişe ağız boyutuna uygun olarak üretilecekse eğer o şişe boyutlarına uygun olarak ayarlanan tıpalar farklı farklı şekilde yarıştırılır ve toplanır. Toplanan ve ayrıştırılan tıpalar şekil verilmiş bir şekilde son hallerini almayı beklemektedir. Son olarak bu ürünlerin üzerlerine tasarımlar veya istenilen herhangi bir detay işlenebilir ve basılabilir. Bu nedenle yapılacak tasarımlar veya desenler belirlenip basılır ve çini şişe tıpası üretim süresi bu şekilde son bulur.

Çini Şişe Tıpasına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Çini Şişe Tıpasına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Aşağıdakiler gibidir:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.