myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Kişiye Özel Hediyelik Eşyalar

için 79 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Erkeğe Özel İnce Çelik Ofset Thermo Mug 350 ml
765,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Kadına Özel İnce Çelik Ofset Thermo Mug 350 ml
765,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Toptan Erkeğe Özel Tabaka Seti
515,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Kadına Özel Tabaka Seti
515,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Anneye Özel Fotoğraflı Myros Metal Kalp Ayna 70x65x8 mm
158,00 TL
(0)
158,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Arkadaşa Özel Kişiselleştirilebilir Myros Metal Kalp Ayna 70x65x8 mm
158,00 TL
(0)
158,00 TL
(0)
158,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Anneye Özel Myros Metal Yuvarlak Ayna 70x11 mm
170,00 TL
(0)
170,00 TL
(0)
için 79 ürün görüntüleniyor.

Kişiye Özel Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kişiye özel hediyelik eşya alımı yapılırken insanlar birçok amaçla bunu gerçekleştirmek isteyebilir. Kimi bireyler yakın tanıdıklarına hediye almak için kimileri sevdiklerini memnun etmek için bu tarz hediye alımına başvururlar. Ayrıca gidilen şehri yansıtan motifleri taşıyan ürünlerde hediyelik eşya olarak satın alınabilir. Ürün alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında tabi ki firma güvenliği gelir. Eğer internetten alım yapılıyor ise firmanın tecrübesi araştırılmalıdır. İkinci olarak fiyat emek oranına dikkat etmek gereken hususlardan biridir. Ayrıca alınan ürünün kişinin isteklerini karşılamasına veya renk seçimlerine de dikkat etmek gerekir. 

İsme özel ürünlerde yazdırılması gereken yazının seçimi ve dizaynı konusunda da hassas yaklaşmak önemlidir. Bununla beraber e-ticaret sisteminin yaygınlaşması ve çeşitli komisyon üzerinden satış yapma girişimleri de artmıştır. Stoksuz satış yani dropshipping veya başka yerden toptan ürün alarak üzerine kâr marjı eklenerek satış seçenekleri sık sık karşımıza çıkar. Bu tarz ticari girişimleri olan kişiler toptan satın alma işlemlerini güvenilir firmalar üzerinden yapabilirler.

Kişiye özel hediye alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıda belirtilmektedir:

 • Hediye alacağınız kişinin zevk , beğeni ve ihtiyaçlarına gör hediye seçilmelidir,
 • Ürünün üretiminde kullanılan malzemelerin insan sağlığına zarar vermemesi, 
 • Hediyenin satın alma amacına uygun olmasına.

Kişiye Özel Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Kişiye özel hediye alınmak isteniyorsa özelliklerine de dikkat etmek önemli noktalardan biridir. Adından anlaşılacağı üzere kişiye özel eşya modelleri olacağı için alınacak kişi ile ilgili ibareleri taşıyacaktır. İsim, soyad, kısaltma harfler, lakap veya herhangi bir içerik hediyelerde bulunabilir. Bu durum biraz arz talep orantısı ile alakalıdır. Bireyler istedikleri seçenekleri belirterek kendisine veya başkasına hediye alma işlemini gerçekleştirir. 

Erkeğe özel hediye eşyaları genellikle daha maskülen ve erkek renkleri ile karşımıza çıkar. Kadına özel hediye eşyaları ise daha feminen ve kadınsı renklerin olduğu eşya biçimleridir. Alınacak kişinin cinsiyetine yaşantısına ve yaşına göre ürün özellikleri değişkenlik gösterir. Bununla birlikte mesleğe göre hediye eşyaları da bulunur. Meslek grupları için esprili ve keyifli hediye çeşitleri yaygın halde bulunmaktadır. Müşteri istediği şekilde tercih yaparak alım işlemlerini gerçekleştirir.

Kişiye Özel Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Kişiye özel hediye fiyatları kategoriye değişiklik gösterir. Myros bünyesinde bu ürünlerin fiyatları 29.90 ile 1000 TL arasında değişir.

Kişiye Özel Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Binlerce hediye ürünü olacağı için fiyatlar ortalama ayarda bulunur. Değişkenlik ürünün cinsine, özelliğine ve el emeğine göre farklı hale gelir. El işçiliği barındıran ürünler doğal olarak daha yüksek fiyatlarda bulunurken fabrikasyon ürünler sürüm nedeniyle daha uygun fiyatlarda karşımıza çıkar. Fakat güvenilir ve tecrübeli kurumlardan alım yapılması halinde her bütçeye uygun çeşitte hediyelik eşya bulunabilir. Bu sebeple hediye alımı yapılırken işgüzar siteler ve kalitesiz yerler yerine tecrübeli ve adından söz ettiren firmalardan alışveriş yapmak gerekir.

Kişiye Özel Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kişiye özel hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kişiye özel hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kişiye Özel Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

 Kişiye özel hediyelik eşya çeşitleri şunlardır:

Kişiye Özel Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Kişiye özel hediye kullanımı ürün kategorisine değişkenlik gösterir. Aksesuar ürünleri o amaçla kullanırken dekoratif ürünler daha farklı seçenekler ile karşımıza çıkar. Kadın ürünleri kadınlar tarafından erkek ürünleri erkekler tarafından kullanılır. Ayrıca ev için alınan dekorasyon ürünleri eve veya iş yerine entegre edilerek kullanımı gerçekleşir.

Kişiye Özel Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Kişiye özel hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Eşe,
 • Sevgiliye,
 • Arkadaşa,
 • Komşuya,
 • Dosta.
 • Anne ve babaya.

Kişiye Özel Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Kişiye özel hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kişiye özel hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 10 TL - 335 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kişiye Özel Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Kişiye özel hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kişiye Özel Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kişiye özel hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kişiye Özel Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Kişiye özel hediye ürünleri alınırken kalite ve imalat aşaması merak edilir. Ülkemizde hediyelik eşya konusunda ön planda olan ve tecrübeli firmaların başında Myros gelir. Kurum hem mağazacılık satışı hemde internet satışı sayesinde hediye ürünleri satışı yapar. Ürünler çeşitli şehirlerden özel olarak tedarik edilerek bizlere ulaşır. Ayrıca isim eklemeleri ve yazı motifleri de isteğe göre Myros firması tarafından eklenir. Firma kendi özel ekibi ile bazı ürünleri kendi imalathanesinde üretirken belirli şehirlere özgü hediyelik ürünleri oradan aldırarak bizlere iletir.

Kişiye Özel Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Kişiye özel hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.