• Tümünü Temizle

Mimara Hediye

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
249,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Mimar Temalı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mimarlar yaşadığımız dünyayı inşa eden ve yaşamımızı kolaylaştıran insanlardır. Mimarların en belirgin özellikleri yaratıcı olmaları ve analitik zekalarının yüksek olmasıdır. Onlara hediye alırken işlerini kolaylaştıracak türden kartvizitlik gibi hediyelere bakabilirsiniz. Önemli olan hediye alabileceğiniz mimarların zevklerini ve işlevsel ya da süs objesi niteliğinde hediyelerden hoşlanıp hoşlanmadıklarını öğrenmektir. Bir mimara alınacak en güzel hediye nedir diye düşünürseniz masası için unvanının da yer aldığı bir isimlik iyi bir fikir olabilir. Küçük bir baret ibaresi olan anahtarlık ya da bardak altlığı da iyi fikirler arasındadır.  İç mimara ne hediye alınır diye araştırdığınız zaman parlak renklerde olmasına dikkat ederek pergel imgesi taşıyan duvar dekorasyonları veya üzerinde isimlerinin yazılı olduğu çizim kalemleri de mimarların beğeneceği hediyeler arasındadır.

Mimar temalı hediye alırken sağlamlığına ve dayanıklılığına dikkat etmeniz elzemdir. Hem sizleri hatırlatacak hem de mimarlık mesleğini hatırlatabilecek hediye türleri için öncelikle mimarlık mesleğinde kullanılan jargona ve onların kullandığı aletlere de dikkat etmek gerekmektedir. Baret ve çizme dünya literatüründe mimarlara atfedilir. Oturduğumuz evlerden gittiğimiz alışveriş merkezlerine kadar bütün detayları ile tasarımlarını mimarlar yaparak estetik yapıları insanlığa kazandırmışlardır. Mimara hediyelik eşya bakarken hangi malzemeden yapıldığına, mimarlık alanında bir öneme sahip olmasına yani bu mesleği hatırlatmasına ve hediyenin sağlamlığına dikkat etmeniz ve bunun yanında renklerin parlaklığına şıklığına ve estetik özelliklerine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Mimar Temalı Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nedir?

Özelleştirilebilir mimar temalı hediyelik eşyaların özellikleri arasında en dikkat çeken şey hediyenin estetik duruşa sahip olmalıdır. Mimar sevdiklerinizin hayatında estetiklik ve farklı tasarımların kullanılması büyük önem taşımaktadır. Hediyelerin üzerine yazılı olan isimler veya unvanlar hediyeyi özel bir niteliğe kavuşturur.

Kişiselleştirilebilir hediye her bakımdan kişileri özel ve önemli hissettirir ve bu sebeple özenle hazırlanan hediyeler arasında yer alır. Temalı hediyeler belirli nitelikte anlamlar taşırlar. Mimar temalı hediye türleri de kişilerin nezdinde bu bakımdan anlamlı hediyeler kategorisindedir. 

Mimara hediye seçimi yapılırken her boyutta ve renkte hediye bulabilirsiniz. İstediğiniz sembolün kullanıldığı ve sizin yönergeleriniz doğrultusunda hazırlanan bu hediyeler özelleştirilmiş hediyeler arasında yer alırlar. Hediyelik eşyaların markaları belirli bir geçmişe sahip olduğu için marka bilinirliği hediye alınırken önem taşımaktadır. Hediyelerin markaları aslında hediyenin hem uzun ömürlü ve sağlam olması yönünde hem de kaliteli oluşuna dair bilgi vermesi bakımından insanların dikkat ettiği özelliklerden biridir. 

Mimar Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Hediyelerin fiyat aralığı belirlenirken en kaliteli malzemelerden yapılan ürünler ve orta kalite malzemelerden üretilen ürünler değişkenlik göstermektedir. Fiyat aralığını düşürmek için birçok yöntem vardır. Bunlardan bir tanesi ise mimara özel hediyelik eşya üretici niteliğinde firmalarla iletişime geçerek topladığınız fiyat tekliflerini karşılaştırmaktır. Böyle bir kıyas yöntemiyle en uygun fiyata ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra toptan mimara özel hediyelik eşyalar üreten firmalar ile görüşmeleriniz sırasında fiyat aralığının ne kadar düştüğünü fark edebilirsiniz. Mimar temalı hediyelik toptan satıcıları ürünlerin toptan alımında belirli bir fiyat indirimi yapmaktadırlar. Bu şekilde ürünlerden edeceğiniz kar oranı daha da yükselir ve sizler de uygun fiyatlara ürünlere sahip olmuş olursunuz.

Toptan mimara özel hediye alımlarınızda mimar arkadaşlarınıza daha fazla çeşitlilikte hediye sunmanız mümkün olmaktadır. Mimar temalı hediyeleri üreten firmalar kısıtlı olduğu için toptan hediye alımı yaparak bulunduğunuz bölgede uzun süre bu hediyelerin satışını gerçekleştirebilirsiniz.  Mimara özel hediye fiyatları ayrıca bazı firmalarca ayrı bir indirim oranında da satışı sağlanabilir.

Mimar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Fiyat belirlenirken göz önüne alınan birçok husus vardır. Bu hususlardan ilki şüphesiz malzeme türleridir. Malzeme çeşitleri zaman zaman değişiklik gösterdiği için hediyelik eşya fiyatlarında da bazı tarih aralıklarında değişimler olur. Hediyelerin üretildiği malzemelere ilişkin değişen her unsur hediyelik eşya fiyatlarına yansımaktadır. Hediyeler seramik, deri, cam veya ahşap gibi malzemelerden üretilerek dayanıklı olmasına özen gösterilmektedir.

Kişiselleştirilebilir hediye türlerinde ise fiyat belirlenirken farklı unsurlar gözetilir. Özelleştirilebilir mimar temalı hediyelik ürünlerde sizlerin belirttiği ölçüler, boyutlar, renkler ve tasarımlar da dikkate alınarak uzman tasarım ekipleri ile beraber üretim gerçekleştirilir. Özel tasarımlar olması sebebiyle tasarıma ayrılan emek ve zaman fiyat belirleme konusunda önemli rol oynar. Özel olarak istenen siparişlerde birden fazla malzeme ve renk kullanılır ve maliyetin artması bu gibi sebepler ile kaçınılmaz olur. Seri olarak üretimi yapılan ürünler daha uygun fiyatlı olmaktadır. Belirli bir temaya sahip ve özelleştirilmiş hediyeler fiyat olarak biraz daha yüksek bulunmaktadır. Bunun yanında hediyenin tedarik maliyetleri, sağlamlaştırılmış ambalaj kullanımı ve paketleme süreci de fiyat belirleme noktasında göz önüne alınması gereken unsurlar arasında yer alır.

Mimar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Mimar temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

  • Kapıda ödeme
  • Kredi kartıyla ödeme
  • Banka havalesiyle ödeme

Mimar temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

  • Kredi kartıyla ödeme
  • Banka havalesiyle ödeme

Mimar Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Mimara alınabilecek hediye çeşitleri aşağıda listelenmketedir:

Mimar Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Özelleştirilebilir mimar temalı hediyelik ürünlerin kullanımı oldukça anlaşılır ve kolaydır. Mimar temalı hediye çeşitlerinden bir baret ya da köprü sembolü olan anahtarlığı kullanmak için halkasını genişleterek anahtarlarınızı takmanız yeterli olacaktır. Kartvizitlik kullanımı mimarlar açısından ciddi önem arz eder. İnşaat sektöründe birçok firma ile ilişkili olarak çalışmalarını yürüttükleri için çok fazla kartvizit biriktirirler. Bir kartvizite sıralı ve düzenli bir şekilde aldıkları kartvizitleri yerleştirmeleri çalıştıkları firmalarla irtibata geçmeleri için katkı sağlar.

Mimar Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Mimar temalı hediyelik eşyalar aşağıda listelenen kişilere hediye alınabilir:

  • Mimara hediyelik eşya ürünleri mimarlık yapan sevdiklerinize hediye olarak alınabilir.
  • Bu tarz hediyeler cinsiyet fark etmeksizin mimar temasından hoşlanan herkese hediye edilmesi mümkündür.
  • İleride mimarlık görevini üstlenmek isteyen öğrencilere ve çocuklar da yaşlarının ne olduğuna bakılmaksızın hediye olarak seçilebilen mimar temalı hediye seçenekleri oldukça orijinal ve şık özellikler taşırlar.

Mimar Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Mimar temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Mimar temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 45 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Mimar Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Mimar temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Mimar Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Mimar temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Mimar Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Mimara hediye fikirleri yönünden çok fazla çeşit barındıran Myros araştırma ve geliştirme ekibi ile öncelikle mimarların kullanmaktan hoşlandığı işlevsel ürünleri ve mesleklerinin önemini vurgulayan simgesel unsurları tespit edebilmek için geniş çapta bir araştırma ve hazırlık aşamasından geçmektedirler. Tespit ettikleri önemli hususlarda tasarım yapılması için uzman tasarım ekibi özenle çalışmaya koyulmaktadır. Ürünlerin uzun süre kullanılması amacıyla yıpranmayan ve kaliteli sağlam malzemeler ile üretim faaliyetlerini en hijyenik koşullarda sürdürmektedirler. Hediyelerinizin sizlere kırılmadan ulaşması için özenle paketleyerek en hızlı şekilde size teslim edilmesini hızlı tedarik zinciri ile sağlamaktadır.

Mimar Temalı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Mimar temalı hediye türlerini beğendiyseniz diğer temalardaki özel hediyelere de aşağıya bırakılan linkler aracılığıyla ulaşmanız mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.