• Tümünü Temizle

Avukata Hediye

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
249,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Avukat Temalı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Uzun dosya incelemeleri, masalarda sabahlamalar ve adalet inancı denilince akla ilk gelen meslek avukat olmaktadır. Hediyeler özel olmalı. Bu nedenle her meslek grubuna özel hediye alternatifi sunan Myros, her yıl 5 Nisan gününde kutlanan Avukatlar Günü için özel olarak hediyeler geliştirmektedir. 

Sürekli ofis ortamında yaşam bulan avukatlar için en güzel hediyelerden biri ofis ortamında görünecek ürünlerden olmalıdır. Avukata ne hediye alınır sorusunun çok yönlü cevabı olsa da her avukatın gönülden bağlı olduğu adaletin simgesi olan terazi tercih edilebilir. Geniş ve farklı modellere sahip olan Avukatlar Günü hediye ürünleri sadece bir gün değil, her gün verilmek için uygun olmaktadır. Genel olarak her avukat bir ofise ve bir de çalışma alanına sahiptir. Çalışma alanında genel olarak temizliği ve düzeni seven avukata hediye fikirleri kartvizitlik, depolama alanı ya da defter tarzı önerilir. Bu sebeple erkek avukata hediye ya da kadın avukata hediye olması fark etmez. Avukatların çalışma alanlarını daha şık hale getirmek, düzenlemek ve gelecek misafirlerin ilgisini çekecek bir şekilde tasarlamak için avukatlara özel hediyeler alınabilir. Bu noktada yeni mezun avukata hediye için bu tarz bir kartvizitlik yerine daha çok özelleştirilebilir avukata özel hediye tercih edilebilir. Kişiselleştirilebilir hediye ürünlerinden termos, defter, kalem, masa üstü dekoru ürünlerinden seçim yapılabilir. 

Avukata hediye fikirleri oluşabilmesi adına bireylerin çalışma ortamları analiz edilmelidir. Ofisler daha avangard ve geleneksel motiflere mi sahip yoksa mimar eli değmiş düzeyde bir modernizme mi hakim sorusunun cevabı verildikten sonra hediye alışverişi yapılmalıdır. Bunun yerine avukata ev hediyesi ne alınır diyen bireyler için ise kişisel zevkler göz önünde bulundurularak hediye seçimi yapılmalıdır. Bireysel olarak çok tanımadığınız bir avukat ise ofise hediye almak daha doğru olacaktır. Bir avukat bireylerin hakkını savunmak için çok çalışır. Bu nedenle yılın bir gününde onların heyecanına ortak olmak ve verdikleri desteklere teşekkür göndermek isteyen bireyler, avukata alınabilecek hediyeler arasından seçim yapmalıdır. Pek çok alternatifi bulunan avukata hediye önerileri arasından tercih edilecek en güzel hediye kişiye özel hediye olmaktadır. Bu ürünler arasından tek adet satın alma işlemi gerçekleştirilebileceği gibi toptan avukata özel hediye alınabilir.

Avukat Temalı Hediyelik Eşyalar ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • En güzel ve özel hediyeler tasarım ürünleri olmaktadır. Kişiye özel tasarım hediyelik eşyalar hediye alınan kişide farklı duygular uyandırmaktadır. 
 • Bireysel olarak avukata ne hediye alınır sorusunun cevabı çok amaçlı olsa da en değerli hediye isim, unvan ve adalet simgesinin aynı yerde olduğu hediyeler olmaktadır. 
 • Çalışma ortamı ofis olan avukatların gün içinde pek çok misafirleri gelmektedir. Tüm gelenlere bir görsel sunum yaşatmak adına masa üstü ürünler oldukça önemlidir. 
 • Hediye alınacak kişinin her daim kişisel zevkleri göz önünde bulundurulmalıdır. Kullanım alanı olmayan hediyelik eşyalardan uzak durunuz. 
 • Myros tarafından hazır tasarım ürünler bulunduğu gibi aynı zamanda özelleştir seçeneği de mevcuttur. Özelleştir seçeneği ile ürüne kişisel bir tasarım eklenir. Dünyada sadece hediye vereceğiniz avukatta olacak olan bu hediye onun için çok değerli olacaktır. 

Avukat Temalı Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nedir?

Avukatlara özel hediyeler seçilirken yaptıkları işin ne kadar değerli ve özel olduğu göz önünde bulundurularak alınmalıdır. Hukuki her adımda yanınızda olan avukatlara alınacak hediyeler de onlar kadar özel, güçlü ve dayanıklı olmalıdır. Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numaralı avukata özel hediyelik eşya üretici firması Myros tarafından geliştirilen hiçbir üründe katkı maddesi / kimyasal içerik bulunmamaktadır. Birinci sınıf kaliteye sahip hammadde kullanan firma, hammadde işlenmesinden itibaren tüm süreci el işçiliği ile yönetmektedir. Bu nedenle Myros tarafından satışa sunulan tüm ürünler bu denli değerlidir. Firma içinde tüm hijyen koşulları sağlanmakta ve çalışma ortamı ferah olmaktadır. Özel bir hediye verilecekse bu hediyenin materyali metal, cam, epoksi, ahşap ya da seramik olmalıdır. 

Hediyelik eşyalar çok çeşitli ürünlere sahiptir. Bu nedenle her ürünün kendisine özgü boyutları ve tasarımları bulunmaktadır. Hediyelik eşya kategorisi içinde yer alan ürünlerin genel olarak ebatları en 50 mm - 250 mm, boy 50 mm - 250 mm, yükseklik 5 mm - 40 mm ve ağırlık 5 gr. - 350 gr. arasında çeşitlenmektedir.

Avukat Temalı Hediyelik Eşyalar Fiyat Aralığı Nedir?

Avukata alınabilecek hediyeler çok çeşitli olduğu gibi fiyatlar da oldukça çeşitli olmaktadır. Özel ve güzel bir hediye seçimi yapılırken göz edilmesi gereken bir diğer konu ise fiyat noktasıdır. Bütçe dostu hediyelik eşyalar üreten Myros, avukata özel hediye fiyatları  50 TL - 1000 TL arasında olmaktadır. 

Avukat Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Avukata alınacak hediye ürünlerinin bulunduğu kategoride belirli bir fiyat politikası vardır. Her kategorinin ve ürünün fiyatı farklı olmakla birlikte avukat temalı hediyelik eşyaların fiyat aralıkları belirlenirken dikkat edilen hususlar; ürünün materyali, işlenmesi, işçiliği, ebatları, tasarımı ve baskısı olmaktadır. Tüm süreç el işçiliği ile ilerlediği için fiyatlar da normale göre daha özel yapıya sahip olmaktadır. Fiyat belirleyici bir diğer unsur ise toptan avukata özel hediye ürünleri olmaktadır. Toptan alışverişlerde uygulanan etiket indirimi sayesinde alışveriş tamamen bütçe dostu olmaktadır. 

Avukat Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Avukat temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Avukat temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Avukat Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Avukat temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıda belirtilmiştir;

Avukat Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Avukata hediye denildiğinde akla ilk gelen özel tasarım baskı ürünleri olmaktadır. Bu tip ürünlerin genel olarak çok yönlü kullanımı vardır. Ofis ortamına alınacak hediyeler genel olarak masa üstü ya da duvar dekorasyonu olurken ev hediyesi olarak daha özel bir hediye alınabilir. Kartvizitlik kullanımı masa üstünde yer alan ad - soyad, unvan ve avukatlığa özel adalet terazisinin yer aldığı simge ile bir bütün olan, küçük bir organizer niyetine kullanılabilir. Gelen misafirlere verilen kartvizitler aynı zamanda marka için de oldukça önemli olmaktadır.

Avukat Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Avukat temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Zor bir davayı kazanmanıza yardımcı olan avukata,
 • Şirket avukatına,
 • Aile avukatına,
 • Aynı binayı paylaştığınız ofis arkadaşınıza,
 • Avukat akrabanıza,
 • Avukat  arkadaşınıza,
 • Avukat  sevgilinize,
 • Avukat  eşinize,
 • Avukat  aile üyelerine,
 • Meslek hayatına yeni atılan avukat tanıdığınıza,
 • Staj yapan avukat arkadaşlarınıza

Avukat Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Avukat temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Avukat temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 45 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Avukat Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Avukat temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Avukat Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Avukat temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Avukat Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Hediyelik eşya konusunda Türkiye’de ve Avrupa’da lider konumunda hizmet veren üretici firma Myros, üretim noktasında oldukça hassas politikaya sahiptir. Birinci sınıf kaliteye sahip hammadde kullanan firma ürünlerin tamamını el emeği ile üretmektedir. Üretim sürecinde insan sağlığını etkileyecek katkı maddeleri kullanılmamaktadır. 

Avukat Temalı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Avukat temalı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.