myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Veterinere Hediye

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
260,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Veteriner Temalı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sevimli dostlarımızın en iyi arkadaşı, sağlıklarını koruyan ve onları iyileştiren veterinerler, dünyanı en kutsal görevlerinden birini icra etmektedirler. İnsanoğlu bir şekilde kendini ifade ediyor ya da yanındaki sevdikleri onun için iletişim kuruyor. Fakat kendilerini ifade edemeyen, bir ihtiyaçları olduğunda seslerini çıkaramayan dostlarımıza yardım eli uzatan sadece veterinerler vardır. Fazlasıyla zor olsa da bir o kadar da güzel olan veteriner mesleği, her yıl nisan ayının son cumartesi günü kutlanmaktadır.

Dünya Veteriner Hekimler Günü olarak anılan ve bu özel günde onlara teşekkür ederek, sevimli dostlarımıza nasıl iyi geldiklerini anlatmak, onlar için oldukça mutluluk verici bir an olacaktır. Bu meslek grubundan çalışanlar için öylesine güzel hediye alternatifleri bulunmakta ki veterinere hediye ne alınır sorusuna cevap bulamadan tüm seçeneklere ulaşabilirsiniz. Veterinere alınacak hediye listesinin en başında yer alan ürünler genel olarak masa üstü dekor ürünleri olmaktadır. Ofis ortamında her daim düzenli duran bir masa üstü gelen bireyleri de etkileyecektir. Organize olmak çalışanların da işlerini epey kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle veteriner hekimler günü hediyesi olarak masa üstü metal kartvizitlik tercih edilebilir. Mesleğin ve ismin yazdığı diğer özel hediyeler de seçenekler arasında yer almaktadır. Dünya Veteriner Hekimler Gününde veterinerler en çok ziyaret alan ofisler olmaktadır. Bu özel günler oldukça duygulu ve özel geçmektedir. Özellikle veteriner olan sevgiliniz, eşiniz ya da aile üyelerinizden biri ise bu günün anlamı kat kat artmaktadır. 

Mutluluğun en güzel halini sevdiklerinize yaşatmak ve unutulmaz anılar bırakmak istiyorsanız veterinere alınabilecek hediyeler her daim hatırlanmaya yönelik olmalıdır. Bu nedenle masa üstü dekoru, duvar dekorasyonu ya da kapı süsleri farklılık yaratabilir. Sürekli gidilen veterinerin kişisel zevklerini ve özelliklerini bilen bireyler hazır tasarım ürünler yerine daha çok kişiye özel tasarım hediyelik eşyalara yönelebilir. Bu noktada veteriner hekimler günü hediyesi çeşitleri azımsanmayacak kadar fazladır.  Bu ürünler arasından tek adet satın alma işlemi gerçekleştirilebileceği gibi aynı zamanda toptan veterinere özel hediye de alınabilir. 

Veteriner Temalı Hediyelik Eşyalar ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • En özel hediyeler özel tasarım ile oluşturulmaktadır. Sıradan bir ürünü hediye olarak vermektense veterinere hediye önerileri arasından değerlendirme yapılarak, en uygun tasarım tercih edilebilir. 
 • Myros tarafından hazır tasarım ürünler bulunduğu gibi aynı zamanda özelleştir seçeneği de mevcuttur. Özelleştir seçeneği ile ürüne kişisel dokunuş katılır. Kişiye özel tasarım sisteme yüklenerek baskı yapılabilir. 
 • Veteriner ofisleri her daim kalabalık olmaya müsaittir. Bu nedenle göz önünde duracak ve gelen misafirlere isim ve unvan gösterecek bir organizer hediyesi veterinerlere hediye olarak tercih edilebilir. 
 • Veterinere hediye fikirleri arasından seçim yapılması gereken bir diğer konu ofis hediyesi mi yoksa ev hediyesi mi alınacağıdır. Veterinere ev hediyesi ne alınır sorusunun cevabı bu noktada çok yönlü olmaktadır. Kişisel alanlarını tanıdığınız veterinerler için alınabilecek hediye daha öznel ve kişisel olmalıdır. Gündelik hayatta sürekli kullanacağı hediyeler tercih edilmelidir. 

Veteriner Temalı Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nedir?

Hediyelik eşya kategorisinde özel bir anlama sahip olan veteriner hekime hediye ürünleri, kutsal bir anlam taşımaktadır. Saygı duyulan ve en zor mesleklerden biri olan veterinerlik, bir gün değil her gün ne kadar değerli oldukları hatırlanmalıdır. Günün anlam ve önemine uygun olarak tercih edilecek veteriner hekimler günü hediyesi kişiye özel tasarlanabilir. 

Özelleştirilebilir veterinere özel hediye fikirleri arasından yapılacak tercih tamamen karşı tarafı düşünülerek yapılmalıdır. Hediye alınacak kişinin kişisel zevki ve ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalıdır. Ürünlerin tamamı el yapımı ürünlerdir. Bu nedenle otantik ve önemli bir anlama sahiptir. Hediyelik eşyalar için kullanılan hammadde birinci sınıf kaliteye sahiptir. Tüm işlemler detaylı bir şekilde gerçekleştirilir ve süreçlerin hiçbirinde insan sağlığını olumsuz etkileyecek herhangi bir katkı maddesi kullanılmaz. Genel olarak seramik, metal, epoksi, ahşap ve plastik malzemeden üretilen ürünler herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. 

Her hediyelik eşyanın kendisine has boyutları ve tasarımları bulunmaktadır. Skala içinde genel olarak ürünlerin ebatları en 50 mm - 250 mm, boy 50 mm - 250 mm, yükseklik 5 mm - 40 mm ve ağırlık 5 gr. - 350 gr. arasında çeşitlenmektedir.

Veteriner Temalı Hediyelik Eşyalar Fiyat Aralığı Nedir?

Veterinerlere hediye alınırken ürünün kullanımı ve güzelliği yanında bütçe noktası da bulunmaktadır. Bütçe sarsmayan ve özel bir hediye arayan bireyler ortalama fiyatlara sahip olan hediyelik eşyalara yönelmelidir. Myros tarafından belirlenen fiyat politikasında genel olarak fiyatlar 135 TL arasında olmaktadır. 

Veteriner Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numaralı veterinere özel hediyelik eşya üretici firması Myros, fiyat politikasını oluştururken belirli unsurlardan yararlanır. Bunların en temel noktaları ürünün materyali, işlenmesi, işçiliği, ebatları, tasarımı / baskısı ve kalite kontrol sürecidir. Tüm bunlar bir araya geldiğinde ürün fiyatları oluşur. Aynı zaman ürün fiyatlarını belirleyen bir diğer unsur ise toptan veterinere özel hediye seçeneğidir. Satışa sunulan ürünler tek adet şeklinde alınması mümkün olurken aynı zamanda toptan alışverişe de uygunluk gösterir. Toptan alışverişte ürünlerin etiket fiyatı üzerinden indirim yapılır.

Veteriner Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Veteriner temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Veteriner temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Veteriner Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Veterinere alınabilecek hediyeler arasında pek çok seçenek mevcuttur. Tek bir hediye vermek yerine alternatif olacak şekilde birkaç hediye bir arada verilebilir. Veteriner temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıda belirtilmiştir;

Veteriner Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Özel temalara sahip hediyelik eşyalar çok yönlü kullanıma uygunluk sağlayan ürünlerdir. Belirli amaca hizmet eden hediyelik eşyalar ise kısıtlayıcı kullanım gösterir. Genel olarak hediyelik eşyalar kullanım alanına göre kategoriye ayrılır. Veteriner hekime hediye olarak masa üstü ürün tercih eden bireyler kartvizitlik seçeneğini değerlendirebilir. Böylece düzeni seven, gösterişi ve her daim kendi adını sunmayı seven bireylere alınabilecek en güzel hediyedir. 

Veteriner Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Özel bir güne hizmet eden hediyelik eşyalar bulunmaktadır. Bu nedenle veteriner temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Sürekli aynı veterineri ziyaret eden bireylerin gittikleri veteriner hekime,
 • Veteriner akrabanıza,
 • Veteriner arkadaşınıza,
 • Veteriner sevgilinize,
 • Veteriner eşinize,
 • Veteriner aile üyelerine,
 • Meslek hayatına yeni atılan veteriner tanıdığınıza,
 • Staj yapan veteriner arkadaşlarınıza

Veteriner Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Veteriner temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Veteriner temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 45 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Veteriner Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Veteriner temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Veteriner Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Veteriner temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Veteriner Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Veterinere hediye fikirleri yönünden bol alternatife sahip olan lider üretici firma Myros, mesleğin önem arz eden noktalarını iç görü olarak kendisine çeker ve bu konular hakkında detaylı araştırma yaparak tasarım oluşturur. Firma birinci sınıf kalitede hammadde kullanmaktadır. Hammadde işlemeye başladıktan sonra süreç el yordamıyla ilerler. Usta eller ile teknik birleşince ortaya çıkan muazzam hediyelik eşya tasarım ve baskı yönünden de tamamlandıktan sonra kalite kontrol sürecinden geçer. Değerli müşterilerimiz ile buluşmak için ürün fotoğrafları çekilir ve siteye yüklenir. 

Veteriner Temalı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Veteriner temalı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıda belirtilmiştir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.