myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Dişçiye Hediye

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
260,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Diş Hekimi Temalı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Diş hekimi ya da diş hekimi adaylarını mutlu etmek ve özel günlerini kutlamak için dişçi temalı hediye alınabilir. Dişçiye ne hediye alınır diye düşünen bireyler için birçok alternatifin bulunduğu Myros, özelleştirilebilir dişçiye özel hediyelik eşya kategorisini sunmaktadır. 22 Kasım 1908 tarihinde Türkiye’de ilk Diş Hekimliği Okulu kurulmuştur. Bu nedenle o günden günümüze kadar ulaşan, etkisini yitirmeden kutlanılan 22 Kasım, bu mesleği icra edenler ya da edecek olan bireyler için oldukça özel bir gündür. 

En önemli ve zorlu mesleklerden biri olan diş hekimliği, gönül ve emek verilmeden yapılması mümkün olmayan bir meslektir. Eğitim hayatına adım atılan ilk günden itibaren yoğun bir süreç başlar ve meslekteki son güne kadar devam eder. Bu nedenle bu denli önemli olan bir mesleğin özel gün kutlaması da aynı seviyede önemli olmaktadır. Bu özel günde çeşitli etkinlikler, organizasyonlar ve konferanslar düzenlenir. Diş hekiminize böylesine güzel bir günde gülüşlerinizi tasarladığı için en içten dilekler ile teşekkür edilmelidir. Hastaları tarafından hatırlanmak ve önemsenmek her bireyi derinden mutlu etmektedir. Doktora hediye fikirleri oldukça geniş segmente sahiptir. Bu alanı daraltmak ve seçenek konusunda daha spesifik ve özel bir hediye sunmak için, dişçiye alınabilecek hediye kişisel zevke hitap etmelidir. Mesleğe özel hediye tasarımları bu nedenle en dikkat çekici ve gösterişli gruptur. Özellikle diş hekimi arkadaşınız, akrabanız, sevgiliniz ya da eşiniz varsa, bu özel gün daha da coşkulu bir şekilde kutlanmaya değer olur. Romantik ve aynı zamanda güçlü bir tasarım olan dişçi temalı hediye ürünleri, genel olarak isme ya da unvana özel olmaktadır. Kişiye özel tasarımlar bireyleri en mutlu eden hediye türlerindendir. En mutlu günler, en özel hediyeler ile taçlandırılmalıdır. 

Dişçiye hediye almak ya da göndermek isteyen bireyler, ofiste kullanabileceği, kullandıkça da sizi hatırlayabileceği işlevsel ve özel bir hediye tercihinde bulunmalıdır. Masa üzerinde duran şık bir set ya da isimli kartvizitlik dişçiye alınacak hediyeler arasındadır. Diş hekiminin kişisel zevklerine hakim olan bireyler, tercihlerini hazır tasarımdan yana kullanmak yerine kişiye özel tasarım oluşturarak sunabilir. Diş doktorlarına alınacak hediyeler azımsanmayacak kadar çeşitliliğe sahiptir. Bu ürünler arasından tek adet satın alma işlemi gerçekleştirilebileceği gibi aynı zamanda toptan dişçiye özel hediye de alınabilir. 

Diş Hekimi Temalı Hediyelik Eşyalar ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • En güzel ve en şık hediyeler kişiye özel tasarımlardan oluşmaktadır. Klasik bir ürün tercihi yerine bireysel olarak tanınan diş hekimine alınacak hediyeler daha çok unvan görünen hediyeler olmalıdır. 
 • Diş hekimlerinin ofisleri her daim çok kalabalıktır. Bu nedenle bu kalabalığın rahatlıkla ürünleri görmesi için masa üstü hediye en gösterişli hediyelerden olmaktadır. 
 • Dişçiye hediye alırken dikkat edilmesi gereken bir detay ürünün kalitesidir. Onlara hediye almadan önce ürünün hammaddesinin ne olduğunu öğrenerek risk almamalısınız. Tüm kararsızlıklardan kurtulmak için metal, seramik, ahşap ve epoksi tercih edilebilir. 

Diş Hekimi Temalı Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nedir?

Hediyelik eşya kategorisinde pek çok hediye yer almaktadır. Bunlardan en çok tercih edilen ürünler dişçiye alınacak hediyeler olmaktadır. Alınacak hediyenin özellikleri ve tasarımı, hediyenin konumlandırılacağı alan ile bir bağlantısı olmalıdır. Kullanışlı olması ve kaliteli görünümü ile hediyenin kendi stilini yaratması gerekmektedir. Myros firmasındaki tüm hediyeler bu noktada özenle tasarlanmaktadır. 

Diş hekimine sürpriz yapmak ve unutulmayacak anılar içinde yer almak için onlara unvanlarını gösterebilecekleri, kimliklerini net bir şekilde ifade edebilecekleri hediyeler alınmalıdır. Hatta kişiye özel tasarım yapılarak ismin de yer aldığı bir hediye her diş hekiminin kalbini kazanmak olur. Ofislerine bir doku katacak, özel ve değerli bir dişçi temalı hediye, el yapımı olmalıdır. Myros firmasında üretilen tüm ürünler el yapımıdır. Bu nedenle daha anlamlı ve otantik tasarımlar ürünler üzerinde yer almaktadır. Yapı olarak kaliteli ve dayanıklı olması için metal yapıya sahip olan hediyelik eşyalar tercih edilebilir. Böylece zamansız bir stile sahip, güçlü duran ve özel bir hediye sunulmuş olur.

Her hediyelik eşyanın kendisine özgü ebatları ve tasarımı bulunmaktadır. Kategori içinde genel olarak ürünlerin ebatları en 50 mm - 250 mm, boy 50 mm - 250 mm, yükseklik 5 mm - 40 mm ve ağırlık 5 gr. - 350 gr. arasında çeşitlenmektedir.

Diş Hekimi Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Dişçiye hediye alırken düşünülmesi gereken bir diğer unsur fiyat olmaktadır. Bütçe sarsmayan ve özel bir hediye arayan bireyler ortalama fiyatlara sahip olan hediyelik eşyalara yönelmelidir. Myros tarafından hassasiyet ile yürütülen fiyat politikasında genel olarak fiyatlar 135TL arasında olmaktadır. 

Diş Hekimi Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Myros fiyat politikasını oluştururken belirli noktalardan faydalanmaktadır. Bunlar ürünlerin hammaddesi, işçiliği, ebatları, modelleri, tasarımları, kalite kontrol süreci vb. fiyatları belirleyen ana unsurlar olmaktadır. Fiyatları belirleyen diğer unsur ise toptan dişçiye özel hediye almaktır. Tek adet alışveriş yapılabileceği gibi aynı zamanda toptan dişçi temalı hediyelik eşyalar da satın alınarak etiket üzerinden yapılan indirimden yararlanılabilir. 

Diş Hekimi Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Diş hekimi temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Diş hekimi temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Diş Hekimi Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Hediye almak her zaman mutlu hissettiren bir detaydır. Özel gün olmadan samimiyetten gelen bir hediye her insanı derinden etkiler. Hediye konusunda ne kararsız kalan bireyler için diş hekimi temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıda belirtilmiştir;

Diş Hekimi Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Diş hekimi temalı hediyelik eşyaların çok yönlü kullanımı bulunmaktadır. Spesifik bir hediye alınmadığı takdirde gün içinde birkaç farklı alanda kullanıma uygunluk sağlar. Masa üstü dekor olarak tercih edilecek hediyelik eşyalar tek bir amaca hizmet eder. Kartvizit ya da daha farklı bir ürün sergilemek isteyen diş hekimleri bu ürünleri ofislerinin en gösterişli yerinde kullanabilir. 

Diş Hekimi Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Spesifik olan ve genel olarak özel günlerde alınan hediyeler arasından diş hekimi temalı hediyelik eşyalar şu kişilere alınabilir;

 • Yıllardır diş tedavisi gördüğünüz diş hekimine,
 • Diş hekimi akrabanıza,
 • Diş hekimi arkadaşınıza,
 • Diş hekimi sevgilinize,
 • Diş hekimi eşinize,
 • Diş hekimi aile üyelerine,
 • Meslek hayatına yeni atılan diş hekimi tanıdığınıza,
 • Staj yapan arkadaşlarınıza

Diş Hekimi Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Diş hekimi temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Diş hekimi temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 45 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Diş Hekimi Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Diş hekimi temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Diş Hekimi Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Diş hekimi temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Diş Hekimi Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numaralı dişçiye özel hediyelik eşya üretici firması olan Myros, tüm hijyenik koşulların sağlandığı ortamda çalışma gerçekleştirmektedir. El üretimi olan ürünlerin tamamı uzun süreçlerden geçer ve kalite kontrol noktasında ince detaylı çalışmalar yapılır. Hammadde işlemesinden nihai tüketicilere ulaşana kadar ki tüm süreçte ciddi emekler harcanır. 

Diş Hekimi Temalı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Diş hekimi temalı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıda belirtilmiştir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.