myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Arkadaşa Hediye

için 18 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
158,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Arkadaşa Özel Kişiselleştirilebilir Myros Metal Kalp Ayna 70x65x8 mm
158,00 TL
(0)
158,00 TL
(0)
158,00 TL
(0)
170,00 TL
(0)
170,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Arkadaşa Özel Fotoğraflı Taş Bardak Altlığı 100x100 mm
50,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Arkadaşa Özel Taş Bardak Altlığı 100x100 mm
50,00 TL
(0)
187,20 TL
⬇️ %9
170,00 TL
(0)
45,50 TL
(0)
45,50 TL
(0)
62,50 TL
(0)
378,00 TL
(0)
90,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Arkadaşa Özel Myros Metal Kalp Anahtarlık 45x90 mm
80,00 TL
(0)
için 18 ürün görüntüleniyor.

Arkadaş Temalı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İnsanların hayatta zorunlu ihtiyaçları vardır. Bunlardan bir kısmı yeme, içme, barınma ihtiyaçları gibi maddi ihtiyarlardır. Bir kısmı ise maddi ihtiyaçlar gibi önemli olan sevmek ve sevilmek, diğer insanlarla samimi ilişkiler kurmak gibi ruhsal ihtiyaçlardır.İnsan sosyal bir varlıktır.Bundan dolayı diğer insanlarla aile bağları haricinde samimiyet kurabilir.Bu insanların temel ihtiyaçlarından biridir. Arkadaş diye adlandırılan bu bağ birbirlerini seven, koruyan, değer veren insanların birbirlerine destek olmaları ve farklılıklarına saygı duymaları üzerine kuruludur. Belli bir mekânı paylaşan insanlar çok samimi olmasalar bile arkadaş olarak nitelendirilirler. İş arkadaşı, okul arkadaşı gibi arkadaşlar bu örneğin içindedir.

Hediyeleşmek seviyesi ne olursa olsun arkadaşlar arasındaki bağı sağlamlaştıran öğelerdendir. Arkadaşlarımıza vereceğimiz hediye onlarda bize karşı sevgi, bağlılık ve dostluk hislerini kuvvetlendirir. Arkadaşlık ilişkilerimizin uzun yıllar sürmesini sağlar. Arkadaşa hediye alırken arkadaşımızın nelerden hoşlandığı hakkında bilgi sahibi olmalıyız. Arkadaşa alınacak hediye arkadaşımızla samimiyet derecemize göre farklılık arzeder.

Bunlarla beraber eğer arkadaş grubumuza topluca hediye almak istiyorsak toptan arkadaşa özel hediye alabiliriz. Toptan alacağımız ürünlerle hem birçok arkadaşımıza hediye verebiliriz hem de hesaplı bir yöntemi tercih etmiş oluruz.

Arkadaşa alınabilecek hediyeler çok çeşitlidir. Arkadaşımızın istediği  tarzda her türlü ürünü hediye olarak verebiliriz. Arkadaşa alınacak hediye fikirleri arkadaşımızla olan samimiyet seviyemizle ve hediyemizi ne sebeple aldığımızla doğru orantılıdır. Arkadaşa hediye alınırken hediyenin vermek istediği mesaj da önemlidir. Arkadaşa hediye  alınırken şu hususlara dikkat etmek gerekir:

 • Arkadaşımızın nelerden hoşlandığını iyi bilmeliyiz.
 • Arkadaşa alınacak hediyeler arkadaşımızın kullanacağı bir ürün olmalıdır.
 • Alacağımız ürünün kalitesine dikkat etmeliyiz.
 • Arkadaşlığımızın samimiyetini dikkate alarak hediyeye karar vermeliyiz.
 • Arkadaşlarımıza vereceğimiz hediyelerin kullanışlı olmasına dikkat etmeliyiz. Kullanışlı bir hediye arkadaşımızla aramızdaki sıkı bağları perçinler

Arkadaş Temalı Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nedir?

Arkadaş temalı hediyelik eşyaların birçok özelliği vardır. Bu özellikleri şöyle sıralayabiliriz: arkadaşa alınacak hediyeler hatıra niteliğindedir, arkadaş temalı hediyelik eşyalar metal ya da ahşaptan üretilmektedir. Bu da hediyelerin sağlam ve kaliteli olmasını sağlar, arkadaş temalı hediyeler arkadaşlarımızın hoşlanacağı tarzda kişiselleştirilebilir hediye olarak verilebilir, arkadaş temalı hediyelik eşyaların boyutları çeşitleri ve tarzlarına göre farklılık göstermektedir, arkadaş temalı hediyelik eşyalar ayna, çanta askısı gibi kullanışlı ürünlerden oluşmaktadır, arkadaş temalı hediyelik eşyalar toptan alınabilmektedir, ürünlerin boyutları hakkında bilgiler mevcuttur, ürünler hijyenik şekilde üretilmiştir, tasarımları özgündür.

Arkadaş Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Arkadaşa özel hediye fiyatları çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Arkadaşa özel hediye fiyatları ortalama 29 TL - 186 TL arasında değişmektedir. Arkadaşa hediyelik toptan alımlarda  fiyatlarda indirim uygulanır. Kişiselleştirilebilir hediye de fiyat farklılıkları gösterebilmektedir. Hediye türleri çok çeşitli olduğu için istenilen tarzda olan ürünler kategorilerine göre fiyatlandırılmaktadır.

Arkadaş Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Arkadaş temalı hediyelik eşyaların fiyatları ürünün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Arkadaşa özel hediyelik eşya üretici Myros firması ürünlerin maliyetine göre fiyatlandırma yapmaktadır. Magnet gibi kolay üretilebilen ya da ahşap bardak altlığı gibi hammaddesi uygun olan ürünler daha uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır.

Sigara tablası metalden üretilmiş olduğu için fiyatlandırma da ona göre olmaktadır. Bunun yansıra Kişiselleştirilebilir hediye olarak tercih edilen ürünlerde de fiyatlandırmalar istediğimiz tarza göre farklılık göstermektedir. Toptan arkadaş hediyelik eşyalar istenilen ürün çeşidine göre farklı fiyatlandırılmaktadır.

Tüm bunlarla beraber arkadaş temalı hediyeler boyutlarına kategorilerine göre fiyat farklılığı göstermektedir. Arkadaşa özel hediye fiyatları kategorisini belirlemeyen başka bir faktörde ürünlerin kalitesidir. Kaliteli bir ürün uzun yıllar kullanılabilir. Bundan dolayı ürünün tarzı ve tasarımından ziyade kalitesi büyük bir önem arzeder.

Arkadaş Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Arkadaş temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Arkadaş temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Arkadaş Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Arkadaş temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıda listelenmektedir:

Arkadaş Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Arkadaşlara alınacak hediye çeşitli kategorilerde olabilir. Arkadaşa hediyelik toptan bir şekilde alınabileceği gibi kişiye özel de alınabilir. Eğer toptan arkadaşa özel hediye almak istersek magnetler, çanta askısı ve açacak gibi hediyelerin kullanımı oldukça kolaydır. En yakın arkadaşa hediye olarak verebileceğimiz anahtarlık, bardak altlığı ve ayna tarzı ürünler de oldukça kullanışlıdır ve hayatın her alanında herkesin kolayca kullanabileceği hediye tarzlarıdır.

Arkadaş Temalı Hediyelik Eşyalar Kimlere Hediye Olarak Alınabilir?

Arkadaş temalı hediyelik eşyalar aşağıdaki kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Hayat arkadaşımıza güzel bir hediye olabilir.
 • Kız arkadaşlarımıza ince bir hediye olabilir.
 • Erkek arkadaşlarımızın tarzına hitap eden hediyeler verilebilir 
 • Mezuniyet törenleri, Mevlüt gibi etkinliklerde dağıtılabilir.
 • Düğün ve nişanda sevdiklerimize verebiliriz.
 • En yakın arkadaşa hediye olarak verilebilir.
 • Yeni tanıştığımız insanlara samimiyeti ilerletmek için verilebilir.
 • Yılbaşı, bayram günleri gibi özel zamanlarda hediye edilebilir.
 • Kişiselleştirilmiş hediye seven arkadaşlarımız için güzel bir hediye alternatifi olabilir.
 • Öğretmenlerimize veya aile büyüklerimize hediye olarak da verilebilir.
 • Huzurevleri gibi kuruluşlarda hediyelik eşya olarak verilebilir.

Arkadaş Temalı Hediyelik Eşyalariçin Toptan Satış Mevcut mu?

Arkadaş temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Arkadaş temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 9 TL - 62 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Arkadaş Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Arkadaş temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Arkadaş Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Arkadaş temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Arkadaş Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Arkadaşa özel hediyelik eşya üreticisi Myros ürünlerini öncelikle insan sağlığına uygun olarak hijyenik şartlar göz önünde bulundurarak üretmektedir. Myros firması arkadaş temalı hediyelik eşyaları çok çeşitli kategorilerde üretmektedir. Her kategori kendi içinde kişiselleştirilebilmektedir. Ürünlerini metal, ahşap gibi hammaddelerden üreten firma her türlü kategoride kaliteyi ve sağlamlığı önceler.Tasarımlarındaki özgünlüğü ve şıklığı büyük bir özenle hazır hale getirir.Müşterilerinin istediği çeşitleri bulabilmesi için kategorilerde engin bir genişlik sağlar.Ürünleri her yaşa ve her tarza uygun olarak üretir. Bununla birlikte Myros firmasının en önemli önceliği müşteri memnuniyeti olmaktadır.

Arkadaş Temalı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Arkadaş temalı hediyelik eşyalara benzer hediyelik eşyalar aşağıda listelenmektedir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.