myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Kadına Hediye

için 9 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Kadına Özel İnce Çelik Ofset Thermo Mug 350 ml
765,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Kadına Özel Tabaka Seti
515,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Kadına Özel Myros Metal Kartvizitlik 94x60x8 mm
260,00 TL
(0)
418,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Kadına Özel Myros Basmalı Çakmak
203,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Kadına Özel Myros Taşlı Çakmak
203,00 TL
(0)
için 9 ürün görüntüleniyor.

Kadın Temalı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bir kişi tarafından düşünülerek alınan bir hediye küçükten büyüğe herkesi çok mutlu eder. Sevilen ve değer verilen birinden hediye alınması kadın erkek fark etmeksizin tüm insanların hoşuna giden, kendisini değerli hissetmesine sebep olan bir eylemdir. Fakat hediye alacağınız kişinin zevklerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hediye tercihi yapmaya dikkat etmek gerekir. Hediye alacağınız kişinin cinsiyetine ve ilgi alanlarına uygun hediye opsiyonlarını değerlendirirken birçok seçenek arasından tercih yapabilirsiniz.

Değer verdiğiniz kadınlara hediye almak basit bir iş gibi görünse de aslında göründüğü kadar da kolay değildir. Bunun sebebi ise kadınlar için alınabilecek binlerce hediye çeşidinin olmasıdır. İnsanlar sevdikleri ve değer verdikleri kadınlara, annelerine veya kız kardeşlerine en özel hediyeleri vermek istedikleri için hediye seçim sürecinde oldukça fazla zorlanırlar. Değer verdiğiniz kadınlara ne hediye alınır sorusunun cevabı tek bir hediye seçeneği olabileceği gibi bir hediye seti de olabilir. Kadın hediye seti alabilmek için hediye alacağınız kadının zevklerine dikkat ederek birbiri ile uyumlu iki hediye seçerek onu daha da mutlu edebilirsiniz.

Sevgiyi ifade etmenin en güzel yollarından biri hayatınızdaki kadınlara hoşlarına gidecek hediye almaktır. Doğum günlerinde, Kadınlar Günü’nde ya da Sevgililer Günü’nde kadınlara özel tasarım hediyeler vererek onlara kendilerini özel hissettirerek aranızdaki bağları daha da güçlü bir hale getirebilirsiniz. Hediye alacağınız kişinin adının yazdığı çakmak, kartvizitlik ya da termos gibi özelleştirilmiş hediye alternatifleri kadınlara alınabilecek hediyeler arasında sayılabilir. Kişiselleştirilmiş hediye seçeneklerinin yanı sıra daha klasik hediyeleri de tercih edebilirsiniz.

Kadınlara özel hediyelik alırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Kadınlara hediye alırken göz önünde bulundurulması gerekenler unsurlar şu şekildedir;

 • Bir kadına hediye alırken o kadının hayatınızdaki yerine uygun bir hediye almanız gerekir.
 • Önemsediğiniz kadına hediye alırken o kişinin ihtiyaçlarını, zevklerini ve hoşuna gidebilecek ürünleri göz önünde bulundurarak tercih yapmak gerekiyor.
 • Bunların yanı sıra hediye alırken hediye alacağınız kadının sevdiği renkleri de aklınızda bulundurarak hediye seçimi yapmalısınız.
 • Kadınlara hediye alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan birisi de alacağınız hediyenin fiyatıdır.
 • Kadınlara hediye alırken hediyeyi alma amacınıza uygun hediye seçeneklerini değerlendirmek gerekir.
 • Kadın temalı hediyelik eşyaları tekli olarak satın alabileceğiniz gibi toptan şekilde de alma şansınız vardır.

 

Kadın Temalı Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nedir?

Kadın temalı hediyelik eşya seçenekleri arasında kaybolmadan en güzel hediyeyi bulabilmek için öncelikle hediyeyi kafanızda şekillendirmeniz gerekir. İlk olarak hediyenin hangi amaçla alınacağını belirlemek işinizi kolaylaştıracaktır. Kadınlar günü hediye seçeneklerine bakıyorsanız eğer kişiselleştirilmiş tasarımları ile göze hitap eden metal kartvizitlik modelleri dikkat çekici bir hediye alternatifi olabilir. Metal malzemeden yapıldığı için sağlam ve dayanıklı olan metal kartvizitlikler 94X60X8 cm boyutlarında olmakla birlikte kişi istediği takdirde özel tasarımla kartvizitlik üzerine değer verdiğiniz ve ürünü hediye edeceğiniz kişinin ismi yazılmaktadır.

Eğer ki yılbaşı hediyesi almak istiyorsanız da yine özelleştirilmiş bir tasarım ile süslenebilen çakmak ve tabaka seti gibi seçenekler göz önünde bulundurulabilir. Çakmak ve tabaka setlerinin üzerine isim yazılabileceği gibi hediye edilecek kadınların isminin baş harfi de yazılabilmektedir. Ayrıca kişisel tasarım yapılabilen bir diğer hediye seçeneği ise termostur, çelik malzemeden yapılan termoslar hem şık hem de kullanışlı bir hediye olarak hediye edeceğiniz kadının çok mutlu edecektir. Hediye alacağınız kişi sevgiliniz ise eğer kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ve özel bir tasarım sürecinden geçirilen kadın temalı hediyelik seçenekleri sevgilinizin kendini değerli hissetmesini sağlayarak size olan sevgisini arttıracaktır.

Kadın Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Kadın temalı hediyelik ürünlerin fiyatları ürünlerin modeline ve türüne göre farklılık gösterse de metal kartvizitlik modellerinin fiyatı 86 TL civarındayken çakmakların fiyatı 99 TL olarak kararlaştırılmıştır. Kadın temalı tabaka setleri 560 TL, termos çeşitleri 400 TL ve pasaport kartvizitlikler 500 TL olarak belirlenmiştir. Fakat kadın temalı hediyelik ürünlerin fiyatları tekli alımlarda ve toptan alımlarda farklılık gösterebilmektedir.

Kadın Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kadın temalı hediyelik eşyaların fiyatları üretim aşamasında kullanılan malzemeye, ürünün boyutuna ve modeline bağlı olarak belirlenmektedir. Mesela deri pasaport ve kartvizitlik modellerinde deri malzeme kullanıldığından dolayı fiyatı diğer ürünlere göre daha yüksek olurken, epoksi ve metal kullanılan hediyelik ürünlerin fiyatları daha uygun olmaktadır. Kadın temalı hediyelik ürünlerin toptan fiyatı ise alınacak ürün sayısına göre belirlenmektedir

Kadın Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kadın temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kadın temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kadın Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Kadın temalı hediyelik çeşitleri şu şekilde sayılabilir;

Kadın Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Önemli günlerde eşiniz, anneniz, sevgiliniz ya da kız kardeşiniz için hediye almanız onları çok mutlu edecektir. Özel günlerde kadınlara hediye alırken seçtiğiniz hediyelerin şık, özel olmasına ve günlük hayatta da kullanılabilmesine dikkat edilmelidir. Bu sebepten dolayı kadınlara hediye alırken estetik açıdan tatmin edici olan ve aynı zamanda işlevsel özellikleri bulunan hediye seçenekleri arasında seçim yapmak gerekir.

Kadına hediye almak istiyorsanız eğer ona özel olarak tasarlanmış bir metal kartvizitlik ile hayatınızdaki kadını mutlu edebilir, ona kendisini değerli hissettirebilirsiniz. Çalıştığı yerde ya da ofiste severek kullanabileceği metal kartvizitlik sayesinde her daim hediye aldığınız kişinin aklına gelebilirsiniz. Hediye edilecek kişiye özel olarak tasarlanmış bir tabaka seti de hediye ettiğiniz kadının hayatı boyunca saklayabileceği unutulmaz bir hediye seçenekleri arasındadır.

İsminin veyahut baş harfinin yazılı olduğu bir termos hediye etmek de kahvesini yanında taşımayı çok seven bir kadının mutlu olacağı bir hediye seçeneğidir. Hediye ettiğiniz kişi termosu seyahatte, kampta, doğa yürüyüşünde ve şehir içinde rahatlıkla kullanarak hayatını kolaylaştırabilir. Bu tarz bir hediye ile hem en çok sevdiği içeceği yanında taşımasını sağlamış olursunuz hem de onu çok çok mutlu etmiş olursunuz.

Kadın Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınır?

Kadın temalı hediyelik eşya olarak şu kişilere verilebilir;

 • Anneler Günü’nde anne veya kayınvalideye
 • Sevgililer Günü’nde sevgiliye
 • Yılbaşında kız kardeşe
 • Evlilik yıldönümde eşe
 • Yeni doğum yapan yakın arkadaşa
 • Doğum gününde arkadaşa
 • Kadınlar Günü’nde iş arkadaşına

Kadın Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Kadın temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kadın temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 40 TL - 188 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kadın Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Kadın temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kadın Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kadın temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kadın Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretir?

En iyi üretim şirketleri arasında yer alan Myros, kadın temalı hediyelik eşyalarını üretirken metal, epoksi ve deri gibi çeşitli malzemelerden yararlanmaktadır. Özel tasarım olarak üretilen hediyelik eşyaların süslenme aşamasında dijital baskıdan faydalanılmaktadır. Farklı boyut ve modellerde üretilen kadın temalı hediyelik eşya türlerinin hepsi için kişiye özel tasarım uygulanabilmektedir. Myros, çakmak ve kartvizitlik gibi eşyaların üretiminde genellikle epoksi ve metal malzeme kullanmaktadır.

Kadın Temalı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Hediye edilebilecek kadın temalı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar şu şekildedir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.