myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Güzellik Salonu İçin Hediye

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
260,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Güzellik Salonu temalı hediyelik eşyalar satın alırken nelere dikkat edilmeli?

Güzellik salonu temalı hediyelik eşyalar genellikle güzellik salonunun sahiplerine alınabilecek eşyalardan oluşmaktadır. Güzellik salonuna ne hediye alınır sorusuna bakıldığında oldukça fazla seçenekle karşılaşmak mümkündür. Bu gibi sorunlarda Öncelikle güzellik salonunun sahibinin ters hediyeler sevebileceğini düşünmek gerekmektedir. Bu açıdan da birçok hediye çeşidi bulunmaktadır. Hediye çeşitlerinin arasında dikkat edilmesi gerekenlerden birisi de güzellik salonu sahibinin bu tip hediyelerden hoşlanıp hoşlanmadığıdır. 

Bu açıdan da oldukça fazla dikkat edilerek hediyeleri seçilmesi gerekmektedir ve çok kişinin bu tarz hediyeler sayesinde kendilerini daha iyi hissetmesine ve oldukça fazla şekilde pozitif olabilmesine sağlayabilirizGüzellik salonunda kullanılan birçok malzeme bu hediye tiplerine örnek verilebilir. Bu açıdan da oldukça kolay ve çabuk şekillerde seçimler yapılabilir. Güzellik salonu temalı hediyeler oldukça fazladır. 

Güzellik salonu için hediye her yerde bulunabilecek hediye tarzlarındandır. Özellikle yeni güzellik salonu açmış bir insana alınabilecek en güzel hediyeler arasında güzellik salonu temalı hediyeler yer almaktadır. Kuaför salonuna ne hediye alınır sorusuna baktığımızda birçok seçenek bulabiliriz. Bu açıdan da oldukça fazla rağbet gören tema olduğu söylenebilir.

Güzellik Salonu Temalı Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nedir?

Genel olarak hediye güzellik salonu kavramları içerisinde pek çok içerik yer almaktadır. Öncelikle hediyenin özellikleri olarak güzellik salonuna uygun olup olmamasına ve kullanışlı olup olmamasının dikkat edilmesi gerekmektedir.  Herhangi bir sorun olmadan hediyeyi temin etmek özellikle kırılabilecek bir eşya ise daha çok dikkat ederek paketlemek gerekmektedir. Myros mağazasındaki birçok hediye bunun için tasarlanmıştır. 

Sizin için bütün hediyeleri kendi üretimleri ile beraber hazırlayarak daha iyi şekilde sunum yapmaktadır. Güzellik salonuna özel hediyelik eşya üretici olarak dünya çapında da ismini duyurmuş olan bir markadır. Oldukça fazla ürün içeriği ile birçok kişinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek hediyeler üretmektedir. 

Bu açıdan da oldukça fazla rağbet görmektedir. Her tarzda hediye üretmesinin yanında güzellik salonu temalı hediyelerde üretmektedir. Bu açıdan da oldukça fazla tercih edildiği söylenebilir. Özellikle yaptığı hediyelerle oldukça kaliteli olduğunu ve hediyeler konusunda uzman üretici olduğunu göstermiştir. Herhangi bir sorun olmadan bütün hediyeleri İstediğiniz şekilde paketlenebilir ve hijyenik ortamlarda üretildiğini emin olabilirsiniz. Bu açıdan da oldukça fazla kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Hediyelik eşya türlerinin birçoğu bulunmaktadır. Bu yüzden de oldukça fazla şekilde üretim yaptığını göstergesidir.

Güzellik Salonu Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Genel olarak belli bir fiyat aralığı yoktur. Toptan güzellik salonu özel hediyelik eşyalar olarak toptan alındığı zaman daha indirimli fiyatlarda bulabilmek mümkündür. Bu açıdan da değişebilen fiyat aralığı ve toptan güzellik salonu özel hediye alındığında değişebilen indirimler görülmektedir. Her çeşit hediye bulunduğundan dolayı birçoğunu fiyatı da değişiklikler gözlenmektedir. 

Herhangi bir sorun olmadan istenilen zamanda hediye siparişleri verilebilmektedir. Fiyat aralıkları genellikle değiştikleri için çoğu kişinin bütçesine göre ve istediği kalitelerde ürünler üretilmesi görülmektedir. Kalitesi ve fiyatları ile oldukça uygun ve güzel ürünler görülmektedir. Herhangi bir sorun olmadan istendiği zaman teslimat sağladığı için birçok kişi tarafından da tercih edilmektedir. Fiyat aralıkları oldukça uygundur ve bütün bütçelere hitap eden fiyatları bulunmaktadır.

Güzellik Salonu Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Güzellik salonu temalı hediyelik eşyalar genellikle güzellik salonuna hediyelik toptan olarak satın alındığı zaman daha az fiyat ödemek gerekmektedir. Bu açıdan da çoktan olan ürünler daha fazla rağbet görmektedir ve fiyatları da toptan olup ya da tekli alınıp bu şekilde belirlenmektedir. Fiyat aralığı olarak çok çeşitlilik gösterildiği için daha çok kaliteli malzemeler de daha fazla fiyat verildiği söylenebilmektedir ama her bütçeye uygun ürünlerde bulunmaktadır. Bu açıdan da çok tercih edilen ürünler arasına girdiği söylenebilir. Güzellik salonu temalı eşyalarda özellikle toptan güzellik salonunu özel hediye gibi toptan hediyeler daha uyguna ve daha çok kaliteli fiyatlara denk gelmektedir. Toplu güzellik salonu hediyelik eşya alımlarınızda Myros sizlere çok büyük indirim fırsatları sunacaktır. Bu fırsatlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken Myros’un kendi sitesi üzerinden bayi üyeliği yapmak ve bu üyelik üzerinden alışveriş işlemlerinizi tamamlamaktır.

Güzellik Salonu Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Güzellik salonuna özel hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Güzellik salonuna özel hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Güzellik Salonu Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Güzellik salonuna uygun olarak özelleştirilebilir hediyelik eşya ürünleri aşağıda listelenmektedir:

Güzellik Salonu Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Güzellik Salonu temalı hediyelik eşyalar güzellik salonu işletmecileri tarafından hem müşterilerine hitap ederek hem de kendilerinin gözle görülebileceği yerleri konularak kullanılmaları mevcuttur.  Bu açıdan da güzellik salonu temalı hediyelik eşyalar daha fazla rağbet görmektedir. Herkese uygun şekillerde satılmaktadır. Bunun yanında pek çok güzellik sektörü ile ilgilenen kişi hediye olarak da alınabilir. Bu hediyelik eşyalar daha sonrasında oldukça fazla kullanılır.  Güzellik salonu temalı hediyelik ürünler özel tasarımlarla tüketicilerin beğenisine sunulmak için hazırlanmış ürünlerdir. Kalite ön planda tutularak üretilen bu ürünler son zamanlarda moda bir ikonu temsil etmesi sebebiyle herkes tarafından beğeniyle takip edilmektedir.

Bunun temel nedeni ise özelleştirilebilir güzellik salonuna özel hediyelik oldukça kullanışlı olmalarıdır. Bu açıdan da güzellik salonu temalı hediyelik eşyalar güzellik salonu işletmecilerine ya da güzellikle uğraşan kişilere gönül rahatlığıyla alınabilecek hediyeler kategorisine girmektedir. Her keseye her bütçeye uygun fiyatlarda satıldığı görülebilmektedir. Özellikle mağazamız tarafından istenilen kalitede ve istenilen fiyat aralığında birçok güzellik salonu hediyelik eşyası bulunmaktadır. Özelleştirilebilir hediye sayesinde herkese verile bilmektedir. 

Güzellik Salonu Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Güzellik salonu temalı hediyelik eşyalara şağıda listelenen kişilere hediye olarak alınabilr:

 • Genellikle güzellik salonu temalı hediyelik eşyalar güzellik salonu işletmecilerine
 • Güzellik salonu konusunda bilgisi olan kişilere rahatlıkla alınabilecek hediyeler arasındadır. 
 • İstenilirse bu konuyla alakalı olan insanları da rahatlıkla alınabilir

Güzellik Salonu Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Güzellik salonuna özel hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Güzellik salonuna özel hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 45 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Güzellik Salonu Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Güzellik salonuna özel hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Güzellik Salonu Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Güzellik salonuna özel hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Güzellik Salonu Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros markası olarak bütün üretimlerimizi hijyenik şartlar altında yapmaktayız. Herhangi bir kural ihlali yapmamaktayız. Bu açıdan da güvenilir şekilde üretim sağlamaktayız. Myros en hijyenik koşullarda ürünlerin elinize ulaşmasını sağlar ve sağlığınıza değer katar. Sipariş oluşturduğunuz andan itibaren müşterisiyle iletişimini devam ettiren Myros müşterilerinin hassasiyetlerini dikkate alarak üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Bunun yanında istediğiniz adrese siparişinizi göndererek sizler için hızlı ve uygun bir teslimat sağlar.

Güzellik Salonu Temalı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Güzellik salonu temalı hediyelik eşyaları benzer dieğr hediyelik eşya ürünleri aşağıda listelenmektedir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.