• Tümünü Temizle

Ablaya Hediye

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
54,90 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Abla Temalı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ablalar hayatımızda büyük öneme sahip kan bağı ile bağlı olunan ve sizin için hayatı yaşanılır kılan insanlardır. Hayatı yaşarken en çok yardım alınan ve danışılan kişiler genelde ablalar oluyor ve ablalar ile kardeşler arasında en güzel haliyle bir arkadaşlık bağı da gelişiyor. Kardeşler ablaların her özel gününde ona değerli hediyeler vererek mutlu etme arzusu taşırlar. Ablaların kardeşleri için yaptığı fedakarlıklara karşın kardeşler de kimi zaman değerli hediyeleri ile özel günlerde ablalarına değer katarlar.

Ablaya doğum günü hediyesi kardeşleri en çok düşündüren konulardan biridir. Doğum günleri bütün ailenin bir araya geldiği özel günlerden bir tanesidir. O günü alınan hediyeler ile de şenlendirmek artık bir adet haline gelmiştir. Bu konuda ilk araştıracağınız konu ablaya özel hediyelik eşya üretici konumunda olan firmaları araştırmak olmalıdır. Hem doğum günü hem de abla temalı hediyeler bulmak sizler için çifte şans olacaktır. Bu şekilde iki temayı da barındıran hediyeler özel tasarımlardır.

Ablaya ev hediyesi ne alınır diye düşünenlerdenseniz öncelikle ablanızın zevklerine hakim olmanız gerekmektedir. İşlevsel ürünleri mi yoksa süs eşyalarını mı beğendiğini tespit ederek buna uygun olarak hediye seçimi yapabilirsiniz. Bir mutfak eşyası ya da bir biblo almanız konusundaki tek ayrım hediyelerin işlevsel yönden kullanışlı oluşudur. Bunun yanında ev dekorasyonunda genel olarak hangi renk kullanılmışsa o renklere yakın bir ürün seçmeniz dekorasyona uyum sağladığı için daha şık bir hediye almış olacaksınız. Ablaya hediye önerileri araştırılırken özellikle aldığınız hediyelik eşyanın dayanıklı olduğuna dikkat edilmelidir. Dayanıklı ürünler uzun yıllar boyunca kullanılarak her zaman ablanızın aklında kalmanızı ve tebessümle hatırlanmanızı sağlayacaktır.

Abla Temalı Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nedir?

Ablaya hediyeler almak ne kadar sevgi dolu bir davranış olsa da hediyenizi daha uzun ömürlü kılmak için nasıl özelliklere sahip olduklarını da bilmenizde fayda vardır. Abla teması kullanılan hediyelerin ihtiva ettiği anlam kardeşlik ve dostluk bağını özellikle vurguluyor oluşudur. Ablanızla aranızdaki yakınlığı iki kardeşin yer aldığı bir biblo üzerinde yansıtılabilir. O bibloya her bakıldığında ablanız sizleri derin bir sevgiyle hatırlamış olacaktır.

Özelleştirilebilir ablaya özel hediye türlerinde geleneksel renkler ve motifler kullanılabilir. Sizin belirlediğiniz renk ve ölçülerde hediye tasarımları da sipariş edebilirsiniz. Myros tasarım ekibinin tecrübeleri ile birlikte aklınıza gelen fikirleri onların tasarım becerileri ile birleştirebilirsiniz.

Ablaya alınacak hediye türlerinin önemli özelliklerinden biri hediyenin yapılacağı malzeme çeşididir. Malzeme ne kadar kaliteli ve dayanıklıysa hediyeleriniz de o kadar uzun ömürlü ve şık olur. Seramik, ahşap, deri gibi birçok malzeme türü hediye imalatında kullanılabilir.

Hatıra niteliği taşıyan ve duygularınızı ifade edebileceğiniz hediye türlerinden biri ablaya hediye notu özelliğinde olan not yazabileceğiniz ürünlerdir. Anahtarlık ya da bardak altlığı gibi hediyelik eşyaların üzerine not yazılabilir. Kişiselleştirilebilir hediye tasarımlarında not yazma yöntemi oldukça sık kullanılır. İnsanlar nesnelerin üzerinde isimleri yazılı olunca kendilerini özel hissetmekte olup ayrıca mutlu olabilmektedirler.

Abla Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Ablaya hediye alırken araştırmanız gereken bir diğer husus da fiyat aralığıdır. Ortalama olarak fiyat aralıklarını belirleyen unsurlardan en önemlileri hediyenin üretildiği malzeme kalitesi ve tasarım maliyetidir.  Toptan ablaya özel hediyelik eşyalar kategorisinde ürünlerin birim fiyatları tek ürün alımına göre daha uygun olacaktır. Fiyat aralığını düşüren unsurların başında toptan ablaya özel hediye seçimleri gelmektedir. Toptan alınan ürünlerdeki fiyat uygunluğunu tek ürün siparişlerinde aldığınız fiyat ile kıyaslayarak ölçmeniz mümkündür.

Fiyat aralığı üzerinde etkili olan hususlardan biri de özelleştirilebilir ablaya özel hediye türleridir. Özelleştirilebilir hediyeler için sizin ifade ettiğiniz ve hediyede olmasını istediğiniz özellikler de tasarıma eklenerek kişiye özel hediye üretimi sağlanabilmektedir. Özel hediyeler seri üretimden ayrı olarak üretildiği için fiyat aralığı biraz daha yüksek olabilmektedir.

Abla Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tasarımı planlanan ürünün öncelikle ahşap, demir ya da deri malzemeden yapılacağı belirlenerek hediye üretimde belirli bir zaman aralığında emek harcanır. Üretime ayrılan zaman ve emek fiyat belirleme konusunda etkili olur.  Her ürüne göre özel biçimde fiyat belirlenir. Ürünlerin renkleri, boyutları, tasarımları ve birçok husus göz önüne alınarak fiyat politikası oluşturulmaktadır. Toptan hediye satıcılığı yapmayı dilerseniz sizler için en uygunu abla temalı hediyelik toptan ürünlerden sipariş vermek olur. Böyle bir sipariş oluşturmanız durumunda kar oranınız da yükselmiş olacaktır. Magnet ya da soda açacağı için belirlenen fiyatlar en uygun niteliktedir. Bu tarz ürünler fiyatlarının uygun olması ile de birçok bütçeye hitap ederek tercih sebebi olmaktadır.

Abla Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Abla temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

  • Kapıda ödeme
  • Kredi kartıyla ödeme
  • Banka havalesiyle ödeme

Abla temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

  • Kredi kartıyla ödeme
  • Banka havalesiyle ödeme

Abla Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Abla temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıda listelenmektedir:

Abla Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Ablaya hediye fikirleri düşünülürken birçok sevilen eşyanın hediye mahiyetinde olduğunu da görebilirsiniz. Deniz feneri ya da başka şekillerde sevilen sembollerin kullanıldığı magnetler ilgi çeken ürünlerdendir. Magnetler kolaylıkla mıknatıslı özelliği ile buzdolaplarına yapıştırılarak kullanılabilir. Bu şekilde düşmeden buzdolabında yıllarca hatıralarınızı muhafaza ederek anlamlı bir hediye sınıfındadır.

İçeceklerinizi açmakta kullandığınız açacak türü hediyelere bakıldığı zaman ne kadar işlevsel hediyeler olduğunu görebilirsiniz. Maden suyu gibi içeceklerinin kapaklarının yarısına aldığınız açacağı tutturarak metal kapağı bükerek içmek istediğiniz içeceğin kapağını açmanız mümkündür.

Abla Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Abla temalı hediyelik eşyalar aşağıda listelenen kişilere hediye alınabilir:

  • Ablanız doğum günü hediyesi olarak alınabilir
  • Ablanıza üniversite hediyesi olarak alınabilir
  • Ablanıza yılbaşı hediyesi olarak alınabilir

Abla Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Abla temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Abla temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 10 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Abla Temalı Hediyelik Eşyalariçin Ücretsiz Kargo var mı?

Abla temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Abla Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Abla temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Abla Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros ürünlerini üretirken öncelikle eşyanın üretiminin yapılacağı malzemenin kalitesini belirler. Ürünlerinin bozulmaması ve alındığı gün gibi sağlam bir şekilde kullanımının sağlanması için en kaliteli malzemeler ile üretim yapmaktadır. Sağlık koşullarına verdiği önem dahilinde hijyenik koşullarda üretim yapması ile müşterileri için hazırlanan hediyeler için temiz ve düzenli bir üretim ortamı oluşturur. Ürünler yine sizlere ulaşırken sağlam tedarik zinciriyle beraber sorunsuzca teslim edilir.  Ablaya alınabilecek hediyeler için uzman tasarım ekibi ile canlı, parlak ve kaliteli renk seçimleri ile çalışarak yaygın olmayan özge hediyeler üretirler. Hediyeleri zamanında ve hızlı gönderdiği için de takdir gören firmalar arasında yer alan Myros birçok özelliği ile hediye alanında fazla çeşitliliği ile bilinmektedir.

Abla Temalı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Abla temalı hediyelik eşya çeşitlerine benzer hediyelik eşya çeşitleri aşağıda listelenmektedir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.