• Tümünü Temizle

Eva Magnet

için 15 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 4
Myros - Emoji Temalı Myros Eva Magnet
39,90 TL
(0)
+ 10
Myros - Anneye Özel Myros Eva Magnet
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Aileye Özel Myros Eva Magnet
39,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Babaya Özel Myros Eva Magnet
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Erkek Çocuğa Özel Myros Eva Magnet
39,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Kız Çocuğa Özel Myros Eva Magnet
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Kelebek Temalı Myros Eva Magnet
39,90 TL
(0)
+ 19
Myros - Sevgiliye Özel Myros Eva Magnet
39,90 TL
(0)
+ 11
Myros - Kemer Temalı Myros Eva Magnet
39,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Ev Temalı Myros Eva Magnet
39,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Kardeşe Özel Myros Eva Magnet
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
için 15 ürün görüntüleniyor.

Eva Magnet Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Magnet dekoratif amaçlı tercih edilen hafif ve şık ürünlerdir. Farklı zevk ve dekorasyonlara uygun olan çok sayıda magnet modelleri bulunmaktadır. Çoğunlukla küçük ebatlara sahip olan magnetlerin kullanımı oldukça kolaydır. Farklı bölgelere seyahat sırasında anı olarak magnet almak sıklıkla tercih edilen bir durumdur. Magnetlerin çeşitleri kullanılan malzemeye ve üretim sürecinde göre değişiklik göstermektedir. Her bütçeye ve zevke uygun olan magnetler iyi birer hediye olabilir. Evadan magnet tasarımlar farklı renk ve desenlere sahiptir. Eva kağıdı kullanılarak tasarlanan bu magnetler buzdolabı ya da ankastre gibi ürünlerin üzerinde dekoratif amaçlı tercih edilmektedir. Kişiye özel olarak da tasarlanabilen eva magnetler hediye olarak da sıklıkla tercih edilmektedir. Magnet renkleri ve üzerine yazılan yazılar tamamen kişinin ne amaçla satın aldığına göre özelleştirilebilir. Dünyanın her yerinde magnet dekoratif olarak tercih edilen ürünlerdir. Özel günlerde toptan satın alınarak yakınlara hediye edilebilir. Eva magnet modelleri satın alırken şunlara dikkat edilmelidir;

 • Magnetin kime ne amaçla satın alındığı göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Magnet tasarımında kullanılan renklerin uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.
 • Kişiselleştirilen eva magnetlerin baskı kalitesinin özenli olması gerekir.
 • Farklı şekil ve tasarımlara sahip olan magnetlerin şekillerinin kusursuz olması gerekir. 

Eva Magnet Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Evadan magnet modelleri her zevke ve kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Daire, kare, kalp ya da kelebek gibi farklı formları bulunmaktadır. Magnetlerin üzerinde yer alan renk ve tasarımlar farklı tercihlere uygun olacak şekilde oluşturulmaktadır. Renkli tasarımlarıyla düz forma sahip olan yüzeyleri hareketli ve şık bir hale dönüştürebilir. Süsleme amacıyla tercih edilen eva magnetler fotoğraflar çerçevesi olarak tercih edilebilir. 

Tüm magnetlerde eva kağıdı üzerine dijital baskı tekniği uygulanmaktadır. Evadan magnet çeşitleri 4 mm kalınlığa sahiptir. Magnet büyüklükleri ise 75 x 60 mm’dir. 8 gr ağırlığa sahip olan magnetler hafif formu sayesinde metal yüzeylere rahatlıkla yapışabilir. Magnet arkasında bulunan mıknatıs sayesinde istenilen yüzeye kolayca tutunabilir. Yüzeyde kalması istenen kağıt notların tutunmasını sağlar.

Eva Magnet Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Eva magnet ürünleri fiyatları ortalama 9,90 TL’dir. Uygun fiyatlarıyla her bütçeye uygun eva magnet tasarımları bulunmaktadır. 

Eva Magnet Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Eva magnet ürünleri fiyatları magnetin tasarımı ve dijital baskıda kullanılan boya çeşitlerine göre belirlenmektedir. Eva kağıt üzerine dijital baskı uygulanılarak yapılan magnetlerde baskı sırasında farklı miktarlarda boya kullanılmaktadır. Kullanılan boyanın yoğunluğu ve magnetin büyüklüğü fiyatını belirleyen en önemli unsurdur. Magnet formları standart kare, dikdörtgen olabileceği gibi kalp ve kelebek gibi farklı formlara da sahip olabilir. Detaylı formlara sahip olan magnet modellerinin fiyatları klasik olanlara göre değişiklik gösterebilir.

Magnetlere şekil verilmesi sırasında harcanan zaman ve emek de fiyatların belirlenmesinde göz önünde bulundurulmaktadır. Detaylı tasarıma sahip olan magnetlere şekil verme süresi daha uzun sürebilir. Genellikle küçük ebatlarda tasarlanan magnetlerin çeşitli büyüklüklere sahip modelleri bulunmaktadır. Magnet büyüklüğü de fiyatının belirlenmesi sırasında dikkat edilen konular arasında bulunmaktadır. 

Eva Magnet Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Eva magnet ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Eva magnet ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Eva Magnet Çeşitleri Nelerdir?

Eva magnet çeşitleri şunlardır;

Eva Magnet Nasıl Kullanılır?

Eva magnet modellerinin farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Özelleştirilen hediyeler özel günlerde anı amaçlı hediyelik olarak tercih edilebilir. Hediyenin yanında şık bir detay olarak hediye kutusu içerisine yerleştirilebilir. Koleksiyon yapmayı seven kişilerin koleksiyonlarının şık bir parçası haline gelebilir. Toptan eva magnet satın alarak iş yerinde çalışanlara motivasyon amacıyla hediye edilebilir. Magnetler mutfakta dekorasyon amaçlı kullanım için uygundur. Buzdolabı, bulaşık makinesi ve ankastre gibi eşyaların üzerinde renkli bir görünüm oluşturmak amacıyla tercih edilebilir. Aynı zamanda dolap üzerine fotoğraf ya da not kağıdı tutturmak için de idealdir. 

Eva magnetler çocuk odalarında da dekorasyon amaçlı tercih edilebilir. Odada tasarlanan magnet panosuyla çocuğu ilgiyle zaman geçirebileceği bir alan oluşturulabilir. Öğretici bilgilerle kişiselleştirilen magnetlerin kullanımı çocuklar için eğlenceli olabilir. Yetişkinler için de hızlı öğrenilmek istenen bilgiler magnet üzerine bastırılarak kullanılabilir. Evin görünen yerlerinde hem dekoratif hem de öğretici amaçlı kullanım için uygundur. Evadan buzdolabı magneti her türlü metal yüzeylere not kağıdı yapıştırmak için oldukça kullanışlıdır. Dekoratif amaçlı tercih edilen magnetler mutfakta ankastre ürünleri gibi metal yüzeye sahip olan eşyalar üzerine yapıştırılabilir.  Evadan magnet çerçeve içerisine istenilen fotoğraf yerleştirilerek evde farklı metal yüzeylerde sergilenebilir. 

Eva Magnet Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Eva magnet hediyelik olarak şu kişilere alınabilir;

 • Sevgiliye doğum günü hediyesi
 • Sevgiliye yeni ev hediyesi
 • Anneye Anneler Günü hediyesi
 • Anneye doğum günü hediyesi
 • Arkadaşa ev hediyesi
 • Kardeşe doğum günü hediyesi

Eva Magnet Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Eva magnet ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Eva magnet ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Eva Magnet Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Eva magnet ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Eva Magnet Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Eva magnet ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Eva Magnet Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Eva kağıdından magnet yapımı dikkat gerektiren bir iştir. Farklı şekillerde dijital baskı kullanılarak yapılan ürünlerin kaliteli bir görüntüye sahip olabilmesi için baskı kalitesi yüksek seviyede olmalıdır. Özensiz ve kalitesiz baskı kalitesine sahip magnetler üzerinde yer alan görseller zamanla canlı görünümünü yitirir. Eva magnetler kaliteli malzemeden özenli dijital baskı kullanılarak tasarlanmalıdır. 

Myros evadan magnet yapımı konusunda oldukça hassas ilerlemektedir. Kaliteli dijital baskı yaparak magnet üzerinde bulunan tüm renklerin canlı ve kaliteli görünmesini sağlamaktadır. Çok sayıda ürettiği magnetlerin her biri aynı kaliteye sahiptir. Magnet üzerinde yer alan tasarımların renklendirilmesi özenle yapılmaktadır. Uzun süre aynı canlı ve renkli görünümde kullanım için uygundur. Kaliteli hammadde tercih edilmesi nedeniyle kullanım sırasında kolayca zarar görerek deforme olmaz. 

Eva Magnet Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Eva magnet benzeri hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.