• Tümünü Temizle

Çini Demlik-Çaydanlık

için 6 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 2
Myros - Çini Tezhip Çaydanlık
1.249,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Çini Turkuaz Büyük Demlik
479,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Çini Turkuaz Küçük Demlik
269,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Çini Turkuaz Orta Demlik
379,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Çini Kabartma Orta Demlik
449,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Çini Kabartma Büyük Demlik
569,00 TL
(0)
için 6 ürün görüntüleniyor.

Çini Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşya kapsamında aklınıza gelebilecek birçok ürün vardır. Fakat insanlığa özgü ve tarihi yansıtan ürünlerin apayrı bir yeri olduğunu söylemekte fayda vardır. Bu doğrultuda öne çıkan başlıca ürün ise çini demlik şeklinde bilinen seramik malzeme ile yapılan ürünlerdir. Kullanışlı ve dayanıklı olmasının yanı sıra özgünleştirilmiş yapısıyla dikkat çekici ürünler çok yoğun talep görmektedir. 

Seramik malzeme ile yapılan çini çaydanlık çeşitleri el işçiliği sanatı ile yepyeni ürünlerdir. Tasarımdaki özgünlük birinci kalite malzeme kullanımı ile mümkün olmaktadır. Her yaşa hitap eden dekoratif bir ürün niteliğinde değerlendirilmesinin yanı sıra çok yönlü hediyelik eşya şeklinde kullanılması mümkündür. 

Seramiğin belli bir ısıyla çini ürüne dönüştürülmesi kullanım alanını da yaygın hale getirmiştir. Teknolojik gelişmelerin vermiş olduğu destek ve tekniklerde bu ürünlerin daha çok geliştirilmesine ve günlük kullanılabilir eşya anlamında yorumlanmasını sağlamıştır. Bu konuda sadece çini demlik çaydanlık değil çini demlik çaydanlık altı da oldukça revaç gören üründür. Isıyı iletmemesi ve koruması sayesinde çaydanlığın içindeki suyun sıcak kalmasını ve konulan yerin tahribat oluşturmamasını sağlamaktadır. 

Çini demlik çaydanlık türleri sevdiklerinize ev hediyesi olarak götürebileceğiniz en iyi hediyelik eşya alternatifidir. Ayrıca ticari yönde kar marjınızı yükseltebilecek hediyelik eşya türüdür. Bu anlamda Myros firması ile iletişime geçip toptan çini demlik çaydanlık siparişi vermeniz de mümkündür diyebiliriz. 

Çini demlik çaydanlık heykel satın alırken kişisel anlamda rahatsız edici durumlarla karşılaşmamak adına dikkat etmeniz gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap etmesi
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığı için zararlı toksit maddeler içermemesi 
 • Fiyat konusunda seçici olunması 
 • Çini hediyelik eşya çeşitlerine özgü farklı temaların ve tasarımlarında incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması  
 • Uzun süre formunu çini demlik çaydanlık hediyelik eşya türleri seçilmesi 

Çini Demlik Çaydanlık Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

İçeceği sıcak tutma özelliği ve estetik konforu oluşturabilme amaçlı kullanılan dekoratif çini demlik çaydanlık modelleri özellikleri bakımından farklılaşmaktadır. Kullanılan malzemeler ile oldukça özgün tasarımda sunulması kişiye özel hitap edici ürünler şeklinde yorumlanmasını sağlamıştır. Genel olarak küçük, orta ve büyük şeklinde yorumlanan demlik çeşitleri kabartma tekniği kullanılarak üretilmektedir. 

Çini Demlik Çaydanlık Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Çini demlik çaydanlık modelleri dekoratif amaçlı kullanıldığı gibi günlük içecek tüketimlerinizde de kullanılabilen eşya türüdür. Çini demlik çaydanlık fiyatları ortalama 159TL ile 561 TL arasında satışa sunulmaktadır.  Genel bakımdan sevdikleriniz için unutulmaz bir hediye anlamında oldukça şık tasarımlı çini demlik fiyatlarında net bilgi sunmak için çini turkuaz orta demlik fiyatının 207TL olduğunu belirtebiliriz. 

Çini Demlik Çaydanlık Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çini demlik çaydanlık heykel ürünlerinin fiyatları birçok parametreye göre farklılaşmaktadır. Ürünün yapısında kullanılan malzemeler, kabartma tekniği, el işçiliği sanatı ve seramik parçaları fiyatını etkileyen temel unsurlardır.  Çini demlik çaydanlık fiyatını etkileyen diğer önemli parametre ise ürünün boyutuyla ilgilidir. Küçük, orta ve büyük çaydanlık modellerinde kullanılan malzeme artışı ürün ölçülerine göre çoğalmaktadır. Bu durum fiyatını doğrudan etkileyen en önemli konulardan biridir. 

Çini Demlik Çaydanlık Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çini demlik çaydanklık ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini demlik çaydanklık ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Çini demlik çaydanlık heykel çeşitleri genel olarak kişisel zevklere hitap edici özelliklerle benimsenerek aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Çini Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Çini demlik çaydanlık heykel nasıl kullanılır sorgulamasına birçok cevap vermek mümkündür. Kendiniz için satın aldığınız üründe çayınızı her zaman sıcak şekilde yudumlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere özel veya yeni evli çiftlere özel olarak ev hediyesi anlamında verebilirsiniz. Dekoratif amaçla kullanmak için mekânınızda değerlendirebileceğiniz bu ürün ticari faaliyetlerde veya toplu organizasyonlarda katılımcılara verilecek özel bir hediye anlamında da düşünülebilmektedir. Çok yönlü kullanılabilirlik özelliği taşıması nedeniyle her yaşa hitap ettiği de bir gerçektir. 

Ev eşyası şeklinde değerlendirmek isteyenler için çini tezhip çaydanlık en çok önerilen ürünlerden biridir. Çay demleme konusunda uzmanlığınızı arttıracak bir üründür. Çünkü ısıya dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Tabii sadece çay değil bitki çayları amaçlı veya tatil yerlerinde çeşitli mekânlar içinde de tarihi estetikliği sağlamak amaçlı da kullanılabilir. Bunun dışında yöresel ve kültürel özelliklerde kapsaması ile dikkat çekici bir üründür. Sağlam yapısı ile yıllarca kullanılan ve bozulmayan tasarımı dikkat çekmektedir. Ayrıca kir tutmaması nedeniyle estetik konforu da sağlayabilen yapıya sahiptir. 

Çini Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çini demlik çaydanlık heykel eşya olarak kime alınabilir sorusunun yanıtları aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize çini demlik 
 • Babalar günü için babanızın ofisi için çini çaydanlık 
 • Kız ve ya erkek kardeşleriniz için doğum günlerinde çini desenli demlik çaydanlık demlikler 
 • Arkadaşların iş kutlaması, mezuniyet ve ya doğum günü gibi özel günlerinde çini çaydanlık altı 
 • Seyahat veya tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize turistik çini demlik çaydanlık 
 • Çini hediyelik eşya tasarımlara ilgi duyan kişilere toptan hediyelik eşya 
 • İş yerindeki üstlerinize hediyelik eşya 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza ve ya komşunuza dekoratif çini demlik çaydanlık 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik çini demlik çaydanlık 

   Çini Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

   Çini demlik çaydanklık ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini demlik çaydanklık ürünlerinde toptan fiyatları 53 TL - 187 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

   Çini Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

   Çini demlik çaydanklık ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

   Çini Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

   Çini demlik çaydanklık ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

   • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
   • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

   Çini Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

   Çini demlik çaydanlık türleri küçük, orta ve büyük boyutlarda üretilen üründür. Genel olarak her insana ve her yaşa hitap eden zevkler ve tasarım modelleriyle özdeşleştirilmiştir. Myros firması kapsamında üretilen çaydanlıklar hediyelik eşya türlerinden biri olarak çok yönlü kullanılabilirlik özelliği ile imal edilmektedir. Üretim bünyesinde çalışan elemanlar işinde uzman kişilerdir. 

   Grafik, kabartma, baskılama, paketleme, el işçiliği ve daha birçok kullanılan malzemeler ürüne göre değişiklik gösteriyor olup özgün tasarım çeşitleriyle pekiştirilmektedir. Hassasiyet içeren hediyelik eşyaların üretimlerinde erkek ve kadın personellerden eşit oranda faydalanıldığı bilinmektedir. bu sayede kaliteli, özgün, bilinçli ve de kullanışlı hediyelik eşyaların üretildiği görülmektedir. 

   Çini Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşyalarına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

   Çini demlik çaydanlık heykel eşyalarına benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.