• Tümünü Temizle

Çini Çan

için 3 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 10
Myros - Konya Temalı Çini Çan
199,00 TL
(0)
+ 13
Myros - Nazar Temalı Çini Çan
199,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Kemer Temalı Çini Çan
199,00 TL
(0)
için 3 ürün görüntüleniyor.

Çini Çan Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çan ürünleri geçmişten günümüze doğru gelindiğinde şehir hayatına geçilmeden öncesine dayanan bir kullanım geçmişi bulunan bir üründür. Bu ürünün geçmişi eskilere dayanması ve kullanım alanlarının da aslında belirli olmasını sağlamaktadır. Geçmiş tarihimizde ülkemizin hayvancılık alanında çok fazla zengin olması ve insanların hayvancılık kültürü ile geçimlerini sağlaması geleneğine bağlı kalarak hayvanlar ile kullanılan çan ürünleri günümüze kadar gelmiştir. Çini çan modelleri ile de ürün seçenekleri oldukça arttırılarak insanların ürünlere ulaşmasını kolaylaştırmıştır. Bu ürünleri hala hayvancılık alanı ile uğraşan kişiler inekleri için ve başka kullanım alanları için almayı tercih etmektedir. Çini çan ürünlerinin farklı modelleri olup her kesime uygun olmasının yanında işletmeler için toptan satışı da mevcuttur. Çini çan ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Ürünleri almadan önce kontrol etmeli ve dikkatli olmalısınız.
 • Kişiye özel olarak üretilen ürünlerin basımında hata var mı yok mu kontrol etmelisiniz.
 • Mutlaka ürünleri ile ilgili bilgi sahibi olmalı ve aldıktan sonra sorun yaşamamaya özen göstermelisiniz.

Çini Çan Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Çini çan hediyelik ürünlerinin özellikleri ürün türüne ve çeşidine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bu ürünler arasında çini desenleri çan ürününü de siz kendi isteğinize göre tasarlatabilirsiniz. Çini çan modelleri arasından Konya temalı çini çan ürünün özellikleri: 

En 65 mm, Boy 65 mm, Yükseklik 120 mm, Ağırlık108 gr. Minimum sipariş adedi birdir. El İşi ve metal Döküm dekorlama kullanılmıştır. Çini ve  Metal malzeme kullanılarak üretilmektedir. Ürünlerin renk seçenekleri ve istediğiniz desende üretilme seçenekleri de mevcuttur.

Çini Çan Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Çini çan ürünlerinin fiyatları ürünlerin temasına veya kişiye özel özelleştirilebilir çini çan modelleri olmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle de ürünlerin fiyatlandırmaları farklı olabilir. Şehre özel çini çan modelleri de tüm ürünler arasında bulunan diğer modellerden olup fiyatlandırılması aynıdır. Konya temalı çini çan hediyelik ürününün fiyatı 112 TL olmaktadır. Bu ve diğer ürünlerin fiyat aralıkları ortalama olarak 110 TL -130 TL arasında değişiklik göstermektedir.Çini Çan Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çini çan ürünlerinin fiyatları farklı boyutlarda üretilmesi ve farklı modelleriyle üretilmesi nedeniyle farklılık göstermektedir. Bu ürünlerin içerisinde özelleştirilebilir çan modelleri de bulunmaktadır. Bu nedenle de ürünlerin üretim aşamaları da göz önüne alınır ve bu ürünlerin malzeme kalitesine bakılır. Kullanılan malzemenin cinsi ve sınıfı da göz önüne alınarak bakıldığında ve ürün için kullanılacak malzeme gramajı da hesaba katılarak ürün maliyetleri hesaplanır. Bu genel hesaplamalar sonucunda ürünlerin temel modellerinin fiyatlandırmaları belirlenmektedir. Özel tasarım olarak kişiye özel olarak üretilecek ürünlerin fiyatlandırılmaları bu süreçlerden geçtikten sonra en son nasıl bir tasarıma ve nasıl bir dizayna sahip olmasıyla alakalı olarak fiyatlandırılmalarında farklılık gösterebilir.

Çini Çan Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çini çan ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini çan ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödemeÇini Çan Çeşitleri Nelerdir?

Çini çan ürün çeşitleri aşağıdakiler gibidir:

Çini Çan Nasıl Kullanılır?

Çini çan ürünlerinin kullanım şekli ve kullanım alanları farklılık göstermektedir. Bu farklılıklar ise bir yanda bu ürünleri hayvancılık ile uğraşa kişilerin kullanma şekli hayvanlar üzerinde veya hayvanlarını çağırmak için onların üzerinde kullanması olarak olmaktadır. Bunun dışındaki kullanım şekli ise çan ürünlerini seven ve koleksiyon yapmak isteyen kullanıcılar bu ürünleri satın alarak farklı şekillerini ve farklı modellerini ellerinde bulundurarak bu ürünler ile kendi koleksiyonlarını oluşturmaktadır. Koleksiyonlarını bu ürünler ile doldurabilmektedirler.

Çini Çan Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çini çan hediyelik eşyalarını kimlere hediye olarak alabilirsiniz aşağıdadır:

 • En yakın arkadaşlarınıza alabileceğiniz bir hediyedir.
 • Aile içerisinde sevdiklerinize karşı alabilirsiniz.
 • Yeni ev taşımış olan yakınlarınıza ev hediyesi olarak alabilirsiniz.
 • Çan ürünlerini seven kişilere hediye olarak tercih edebilirsiniz.
 • Hayvancılık ile uğraşan kişilere veya yakınlarınıza karşı alabileceğiniz güzel bir hediye olabilir.

Çini Çan Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Çini çan ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini çan ürünlerinde toptan fiyatları 37 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Çini Çan Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Çini çan ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Çini Çan Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Çini çan ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.Çini Çan Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Çini çan hediyelik eşyalarının üretim süreci ürün malzemesi ve kalitesi açısından zorlu bir üretim süreciyle oluşmaktadır. Malzeme cinsi çelik veya metal olarak üretildiğinden dolayı işlenmesi ve şekil verilmesi bütün ürünlerden farklı bir işçilik gerektirmektedir. Çini çan ürünlerinin üretim süreci çan yapımında kullanılan çelik veya metal olarak belirlenen malzemenin belirli bir ölçüde kalıba konulması ve bu boyutta hazırlanması ile başlamaktadır. Bu boyutların değişiklik göstermesi tamamen kişiye özel olarak değişebiliyor. Daha sonra ürünlerin kalıbı oluşturulduktan sonra ürünlerin renk seçeneklerine göre boyanması ve hatta üzerine yapılacak olan baskının ve süslenmenin belirlenmesine göre bu işlemlere başlatılmaktadır. Temasına göre değişebilen tutma yerleri de en son aşama olarak belirlendiği şekilde montajı yapıldıktan sonra ürün hazır hale gelmektedir.

Çini Çana Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Çini Çana Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Aşağıdadır:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.