myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Seramik Kahvaltı Takımı

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
388,00 TL
(0)
388,00 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Seramik Kahvaltı Takımı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Günlük hayatımızda kullandığımız eşyalar başında kahvaltı takımı setleri ilk olarak öne çıkan eşyalardır. İnsanların kahvaltı keyfini farklılaştıran ve masa düzenini güzel gösteren seramik kahvaltı takımı modelleri özel tasarım ürünleridir. Genel bakımdan her insanın hoşuna giden ev hediyelikleri arasında da ilk seçenek kahvaltı takımlarıdır. Yeni bir ev görmeye giderken yakınlarınız için tercih edebileceğiniz bir ürün olduğunu da söyleyebilmek mümkündür. 

Ucuz kahvaltı takımı günlük kullanım için alternatif ürün seçeneğidir. Her halükarda kullanışlı olan bu ürün hem kendi eviniz hem de sevdikleriniz için düşük maliyetli bir üründür. Kahvaltı takımlarını özelleştiren konu ise ürün tasarımında ve üretimde kullanılan hammaddedir. Hammaddesi seramik olan kahvaltı takımları farklı temalar, figürler ve el işçiliği ile özel olarak üretilmektedir. İçeriğinde sağlığa zarar verici hiçbir kimyasal madde ve bileşen bulunmaz. Bu sayede güvenle kullanılması mümkün olan ürünler kategorisinde yer aldığı bilinmektedir. Seramik kahvaltı takımı hediye eşya türünde çok sık tercih ediliyor olsa da seramik eşyaların genel olarak ilgi çektiğini ve son derece kullanışlı olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. İnsanlık tarihi kadar eski bir hammadde olan seramiğin bu denli yaygınlaşmasına ve kullanılmasına sebep olan etken ise yapısal özellikleriyle ilişkilidir. Kolay şekil alıp tasarlanabilen ürünlerdir. Fakat işinin ehli ve uzman kişilerin ellerinde bu mümkündür. 

Seramik kullanımı hemen her yerde mümkün hale gelmiştir. Ev eşyalarından tutunda sektörel kullanıma kadar her yerde görebilirsiniz. Myros kapsamında üretilen seramik kahvaltı takımlarından istediğiniz türde olanı seçip online şekilde alabilirsiniz. Ayrıca ticari yönde işinize katkı oluşturma amaçlı da toptan hediyelik seramik kahvaltı takımı alabilmeniz mümkündür. 

Seramik kahvaltı takımı satın alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için dikkat edilmesi gerekenler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin beğendiği ürünlerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap etmesi 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilecek kimyasallar içermemesi
 • Fiyat konusunda araştırma yapılması ve seçici olunması 
 • Seramik kahvaltı takımı ana temasına dair farklı figürlerin incelenmesi ve tek bir modele odaklanılmaması 
 • Uzun süre formunu koruyabilen ve kullanışlı materyallerden imal edilmiş olan seramik kahvaltı takımı modellerinin tercih edilmesi 

Seramik Kahvaltı Takımı Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Seramik kahvaltı takımı hediyelik eşya türünde özelleştirilen bir konuma sahiptir. Çünkü her insanın gündelik ihtiyacı doğrultusunda kullanacağı üründür. 300x202x30 mm ölçülerinde tasarlanmış olan dekoratif seramik tabağı hem günlük kullanım amaçlı hem de dekor amaçlı değerlendirilecek 671 gr ağırlığındaki eşyadır. 

Seramik Kahvaltı Takımı Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Seramik kahvaltı takımı içeriğinde kullanılan malzemeye göre belirli fiyatlarda satılan ürünlerdir. Seramik kahvaltı takımı fiyatı 183 TL olarak bilinmektedir.  Sevdikleriniz için anlamlı, kullanışlı ve cazip bir hediye seçeneğine net bir fiyat belirtecek olduğumuzda Antalya temalı seramik kahvaltı seti fiyatının 183TL olduğunu belirtebiliriz. 

Seramik Kahvaltı Takımı Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seramik kahvaltı takımı hediyelik eşya şeklinde yorumlansa da günlük kullanım açısından da uygun bir üründür. Genel olarak çok beğenilen yapısı ve figürleri ile farklı fiyat aralığında satılma nedeni ölçüsü, boyutu ve yapımında kullanılan malzeme ve el işçiliği ile ilişkilendirilmektedir.  Ürün boyutu ve ölçüleri büyüdükçe kullanılan malzeme daha da çoğalacağından fiyatını doğrudan etkilemektedir. Bu yüzden fiyatı etkileyen parametreler arasında başlıca konunun ürün ölçüleri olduğu görülmektedir. 

Seramik Kahvaltı Takımı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Seramik kahvaltı takımı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik kahvaltı takımı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik Kahvaltı Takımı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Seramik kahvaltı takımı hediyelik eşya çeşitleri beğendiğiniz modele, ihtiyacınıza ve zevkinize göre çeşitlendiriliyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Seramik Kahvaltı Takımı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Seramik kahvaltı takımı hediyelik eşyalar kapsamında nasıl kullanılır sorgulamasına ilişkin birçok cevap verebilmek mümkündür. Kişisel ihtiyaç, anı oluşturma, sevdikleriniz için özel günlerde seçilecek hediyelik eşya veya ticari faaliyetlerinizi daha da çoğaltmak için kullanabilirsiniz. Birçok eşya arasından seçeceğiniz kahvaltı takımı ile herkesi sevindirmeniz mümkündür. Yeni bir ev eşyası olarak kullanışlı yapısından ziyade dekor amaçlı da kullanılabileceğini unutmamalısınız. 

Seramik Kahvaltı Takımı Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Seramik kahvaltı takımı hediyelik eşyalar kime alınabilir sorgulamasına yönelik cevaplar aşağıdaki liste ile belirtilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize seramik kahvaltı takımı 
 • Babalar günü için babanıza kahvaltı takımı 
 • Kız veya erkek kardeşleriniz için doğum günlerinde veya evi için günlük kahvaltı takımı 
 • Arkadaşların iş kutlaması veya özel günlerinde mavi kahvaltı takımı 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturma için kendinize vintage kahvaltı takımı 
 • Seramik kahvaltı tabağı tasarımlara ilgi duyan kişilere kahvaltı takımı modelleri 
 • İş yerindeki üstlerinize turistik hediyelik eşya 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, akrabalarınıza, komşunuza hediyelik eşya 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak seramik kahvaltı takımı hediye 

Seramik Kahvaltı Takımı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Seramik kahvaltı takımı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Seramik kahvaltı takımı ürünlerinde toptan fiyatları 61 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Seramik Kahvaltı Takımı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Seramik kahvaltı takımı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Seramik Kahvaltı Takımı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Seramik kahvaltı takımı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Seramik Kahvaltı Takımı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Çoğu kültürle özdeşleşen seramik kullanımı yaygın kullanılan ev eşyalarına da yeni bir yön vermiştir. Ayrıca yaygın şekilde kullanılan ve de tercih edilen seramik hediyelik eşya seçenekleri Myros firması tarafından üretilmektedir. Üretimde kullanılan malzemeler, el işçliği ve teknikler önemli ölçüde uzmanlık gerektirmektedir. Bu yüzden donanımlı bir alt yapıya sahip olan Myros firmasının erkek ve kadın personellerden eşit seviyede faydalandığını belirtebiliriz. 

Myros firması geniş Pazar hacmi ile hemen her yaşa ve kişiye hitap edebilen üretimler yapmaktadır. İşçiliğinde öne çıkan parametreleri baştan inceler ve planlı çalışma çizelgesine sahiptir. İnsan sağlığına olumsuz etki oluşturan toksit maddeler ve kimyasallar kullanmadan imalat yapmaktadır. Başarılı çalışmalarında öne çıkan genel durum malzeme kalitesi, elemanın uzmanlık alanı, estetik bakış açısı ve müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti ile ilişkili olan kaliteli ürün seçeneği firma kapsamında en çok önem verilen hassas bir konudur. 

Aklınıza gelebilecek her türlü hediyelik eşya açısından Myros firması en iyi ve tek seçenektir. Online sipariş alması halinde ürünlerin doğru paketlenmesi ve kargo süreçlerini de takip ederek müşterilerin memnuniyetini ve güvenini taze tutmaya özen gösterir

Seramik Kahvaltı Takımı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Seramik kahvaltı takımı hediyelik eşyalarına benzer diğer hediyelik eşya türleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.