myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Duvar Süsü

için 298 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 15
Myros - Toptan Balık Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
125,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Ev Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çeşme Temalı Ahşap Duvar Süsü 25 cm
125,00 TL
(0)
500,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Alaçatı Temalı Ahşap Duvar Süsü 25 cm
125,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Baykuş Temalı Myros Üçlü Ahşap Duvar Süsü
80,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Fil Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Polyester 3D Üçlü Martı Duvar Süsü
210,00 TL
(0)
80,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan İzmir Temalı Hasır Makrome Deniz Kabuğu Duvar Süsü
188,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Baykuş Temalı Marin Seramik Dördüncü Boy Duvar Süsü
365,00 TL
(0)
228,00 TL
(0)
80,00 TL
(0)
için 298 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Duvar Süsü Modelleri

Duvar süsü, pek çok çeşidi bulunan, çok amaçlı kullanılan, kişiye özel veya sabit tasarımları bulunan ve duvara asılan eşyalardır. Duvar süsleri evlerin tamamlayıcısı olup, duvara ruh katar ve evin daha şık görünmesini sağlar. Bu nedenle dekoratif duvar süsleri en çok tercih edilen ev ürünlerindendir. Ancak duvar süslerini dekorasyon olarak kullanmak için bu ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu hususlar aşağıda yer almaktadır:

 • Duvar süsleri modellerini seçerken öncelikle uyuma dikkat edilmelidir. Evin iç dizaynında kullanılan renkler ve duvarın rengi, duvar dekorasyon süsü ile uyumlu olmalıdır.
 • Duvar süsünün evin neresine konulacağı da önemlidir. Mesela otantik duvar süsleri çocuk odası için uygun olmazken, salonda çok zarif bir görünüm sağlamaktadır.
 • Duvar süsleri sadece evin içerisinde değil evin dış kısmında da kullanılabilir. Bu nedenle alınacak duvar aksesuarı kullanılacak alana göre değişmektedir. Örnek vermek gerekirse bahçe duvar süslerinde ve balkon duvar süslerinde ışık kullanılırken koridor duvar süslerinde uzun ve dar alanlar olan hollerde, alanın geniş ve ferah görünmesi için aynalı ve beyaz renk koridor duvar süsleri tercih edilmelidir.
 • Modern duvar süslerini seçerken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer husus da duvar boyutu ile süsün uyumlu olmasıdır. Mesela dar ve küçük duvarlarda üçlü duvar süsleri uygun olmazken geniş ve büyük duvarlarda üçlü duvar süsleri oldukça göze hitap edici durur.
 • Duvar süsleri sadece dekoratif amaçlı değil bir amaca hizmet için de kullanılabilir. Okul koridor süslerinde eğitici duvar süsleri tercih edilir veya evlerde kitapları yerleştirmek için raflara yer verilebilir.

Ahşap Duvar Süsü

Ahşap, duvar dekorasyonunun vazgeçilmezi haline gelmiş bir malzemedir. Bu durum ahşabın doğal, geniş renk, doku ve boyut özelliğine sahip olmasından dolayıdır. Ahşabın çeşitli şekillerde kesilmesi, zımparalanması, boyanması ve verniklenmesi gibi aşamalardan geçirilerek ortaya çıkarılan ahşap süsleri dekoratif olarak kullanılmasının yanında raf süsü, isimli duvar süsü gibi belli bir amaca hizmet verici şekilde kullanılabilir.  Ahşabın kolay bulunabilir olması ahşap duvar süsü modellerinin uygun fiyatlı olmasına zemin hazırlamıştır. Beğeninize ve bütçenize hitap eden modelleri kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Cam Duvar Süsü

En güzel duvar süslerini elde etmek için kullanılan bir diğer malzeme camdır. Camın şeffaf, kristal ve renkli yapısı sayesinde bu materyalden pek çok cam duvar süsü üretilir. Bu kategori altında en çok öne çıkan küçük duvar süsleri nazarlıklardır. Cam duvar süsleri; arabalarda, evin girişinde ve dış duvar süslerinde  oldukça sık tercih edilmektedir. 

Çini Duvar Süsü

Çini duvar süsleri; çini yapımında kullanılan yöntemler, desenler ve renkler ile tarihten gelen geleneksel çinicilik sanatını bu ürünlere yansıtılarak elde edilir. Çinilerin uzun yıllar rengini koruyabilme özelliği vardır. Aynı zamanda çiniler genellikle el emeği gerektiren ürünlerdir bu sebeple fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Deniz Kabuğu Duvar Süsü

Deniz havasını evde hissetmek için istiridye, deniz kabuğu ve deniz yıldızı figürleriyle oluşturulan şık deniz kabuğu duvar süsü, bulunduğu ortama ferah, kibar ve iç açıcı bir hava katar. Deniz kabuğu duvar süslerinin fiyatları değişkenlik gösterse de bütçenize uygun modelleri sitemiz üzerinden değerlendirebilirsiniz.

Plastik Duvar Süsü

Duvar dekorasyonu süsleme sanatında plastik ürünler geniş bir alan kaplamaktadır. Hafif, kolay işlenebilir ve istenilen renge sokulabilir özellikte olan plastiklerden hem büyük hem de küçük plastik duvar süsü modelleri üretilebilir. Aynı zamanda duvara yapıştırılan süsler de plastik malzemeden oluşturulabilir. Beğeninize hitap eden bütçe dostu seçenekleri sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Zamak Duvar Süsü

Zamak , çinko bazlı metallerin alüminyum, magnezyum ve bakır bileşiminden oluşan bir malzemedir. Bu maddenin pek çok avantajı vardır. Zamak; geri dönüştürülebilen, paslanmaya dirençli, sert, düşük maliyete satılan ve kullanıma göre renk değiştirmeyen yapısı vardır.  Zamak materyalin üzerinde bazen bir dua bazen de ikon yer alabilmekte en çok da nazarlık şeklinde zamak duvar süsü modelleri tasarlanmaktadır. Fiyatlar değişkenlik gösterse de bütçe dostu seçenekleri sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Hediyelik Duvar Süsü Fiyatları

Dekoratif duvar aksesuarlarında her cebe uygun ürün bulabilmek mümkündür. Kişiye özel fotoğraflı raflar, dekoratif aynalar, ahşap duvar askıları, ışıklandırmalar, tablolar, el yapımı dekoratif duvar süsleri vb. pek çok çeşidi bulunan duvar süslerinin fiyatları belirlenirken birkaç özellik dikkate alınır. Bu hususlardan en önemlisi kullanılan malzemedir. Malzemenin yanında duvar süslerinin boyutu, el işçiliği ve ilave edilen diğer malzemeler fiyatı belirleyen unsurlardır. Duvar süs modelleri ve fiyatları aşağıda yer almaktadır.

Hediyelik Duvar Süsü Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Duvar süsü ürünlerinde fiyatlandırma yapılırken pek çok parametre önemlidir. Özellikle ürünün boyutu, kullanılan malzemeler, işçilik, diğer ek ürünler gibi hususlar ürünün fiyatlandırılmasında rol oynar. Özellikle bu ürünlerde kullanılan materyal fiyatlandırmayı en çok değiştiren noktadır. Bu yüzden seçmiş olduğunuz ya da seçeceğiniz üründe bütçe dahilinde bir arama yapmak en optimum ürünü bulmanıza yardımcı olacaktır.

Hediyelik Duvar Süsü Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Deri duvar süsü ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Duvar süsü ürünlerinizi alırken toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.