• Tümünü Temizle

Ahşap Duvar Süsü

için 6 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
64,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Baykuş Temalı Myros Üçlü Ahşap Duvar Süsü
64,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Alaçatı Temalı Ahşap Duvar Süsü 25 cm
119,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Çeşme Temalı Ahşap Duvar Süsü 25 cm
119,00 TL
(0)
119,00 TL
(0)
için 6 ürün görüntüleniyor.

Ahşap Duvar Süsü Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ahşap duvar süsleri dekoratif anlamda büyük ilgi gören ürünlerdir. Genel olarak her insanın seveceği sıcak yapısı yıllar içinde farklı malzemeler eşliğinde kullanılarak daha da benimsenmesine sebep olmuştur. Sıcaklık, samimiyet ve ortama yönelik hoş bir hava katması ile birbirinden farklı modellerle birçok eşya türü için tamamlayıcı ürün görevi görmektedir. Günümüzde pek çok ahşap duvar süsü vardır. Çok fazla çeşidi olması nedeniyle sınırlandırma yapılamadığı bilinmektedir. 

İnsanlık tarihinde ahşap ürünlerin kullanımı ev yapımında dahi öne çıkmaktadır. Kültürel figürlerle süslenip satılan ürün olması bu ürüne yönelik farkındalığı da genişletmektedir. Kolayca eskimeyen ve yıpranmayan görüntüsü ile yıllar içinde muhafaza edilebilen özellikte olduğu görülmektedir. Ahşap dekoratif duvar süsleri ise pek çok yönde mobilyalar için uyum sağlayacak hediye türüdür. Bu yüzden yeni ev sahibi olan kişilere satın alınacak hediyelerin başında geldiği bilinmektedir. 

Ahşap ürünlerin giderek yaygınlaşması ve sıkça kullanılması teknolojik gelişmelerle örtüşen bir durumu öne çıkarmaktadır. Bu ürünle uyumlu halde kullanılabilen birçok malzeme vardır. Bu yüzden ürün yelpazesi çok geniş olan bir seçenek şeklinde değer görür. El işçiliği ile tasarlanmış duvar süsleri ahşap modellerle daha fazla öne çıkmaktadır. 

Hemen her yaşa hitap eden ve hediye edilen kişiyi mutlu eden Myros hediyelik eşyaları farklı tasarım çeşitleriyle de dikkat çekmektedir. Yakınlarınızı mutlu edeceğiniz hediye seçeneği olmasının yanı sıra ticari anlamda toptan ahşap duvar süsü siparişi verebilmeniz de mümkündür. 

Ahşap duvar süsleri alırken beklenmeyen durumlarla karşılaşmamak adına kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıda belirtilmektedir. 

 • Hediye alınan kişinin hoşlandığı özelliklerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye alınacak kişinin yaşına uygun olması 
 • Üretimde yönünde kullanılmakta olan materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturan toksit maddeler içermediğine dikkat edilmesi 
 • Fiyat konusunda seçici davranılması ve uygun fiyattaki ürünlerin tercih edilmesi 
 • Ahşap duvar süsü açısından her figürün incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilen materyallerden imal edilen ahşap duvar süslerinin tercih edilmesi

Ahşap Duvar Süsü Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Günümüzde duvar süsleri ahşap özelliği beraberinde son derece dikkat çekilen hediye seçeneklerini de genişletmiştir. Ürün yelpazesinin oldukça genişlemesi ise ahşap duvar süslerinin her türlü materyal ile kullanılabilmesini sağlamaktadır. 

Ahşap ürünlerin genel özelliği insan sağlığına olumsuz yönde etki edecek bir sorun oluşturmamasıdır. Uzun süreli kullanımlar için formunu koruyabilen özelliğe sahip olması da ayrıcalığıdır. Mobilya dekoruna ve ev düzenine hitap etmesinin yanı sıra pek çok açıdan iş yerlerinde de dekoratif özellikte kullanılabilmesi genel özelliğidir. Ahşap duvar süslerinde en çok öne çıkan figürler ise balık, yıldız, ağaç ve çapa olarak bilinmektedir. Çocuk odalarında oldukça hoş görünüm sunarken tasarımına hayran kalacağınız yapısı bulunmaktadır. 

Ahşap Duvar Süsü Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Ahşap duvar süsü fiyatları birbirinden farklı özelliklerle öne çıkan ürünler olması nedeniyle değişken fiyat aralığına sahiptir. Ortalama dekoratif ahşap duvar süsleri 38,25TL ile 72TL arasındadır. Genel olarak bu konuda tek bir ürüne yönelik net fiyat belirtecek olursak çocuk odası ahşap duvar süsleri 38,25TL diyebiliriz. 

Ahşap Duvar Süsü Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ahşap duvar süsü ürünlerinin fiyatını etkileyen temel unsur ürünle birleştirilen malzemelere bağlıdır. El işçiliği, dekoratif ürün eklentisi, boyama ve sanatsal tasarımların hâkimiyet kazandığı bu ürünlerde farkındalık yaratmak mümkündür. kimi zaman ev hediyesi olarak satın alacağınız bu hediyeler uzun ömürlü kullanım olanağı sunmaktadır. Kolayca deforme olmadığı gibi kir ve toz da tutmadığı bilinmektedir. Çünkü ahşap ürünlerin kendine has koruması vardır. Cilalanma süreci, boyanması, işçiliği ve modaya uygun popüler tema seçenekleriyle baskılanmış olması ürünün fiyat değişimindeki temel nedenlerdir. 

Ahşap Duvar Süsü Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ahşap duvar süsü ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap duvar süsü ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap Duvar Süsü Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap duvar süsü çeşitleri kişinin sevdiği özelliklere göre farklılaşıyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Ahşap Duvar Süsü Nasıl Kullanılır?

Ahşap duvar süsü modelleri nasıl kullanılır sorgulamasında öncelikle önemli bir ev hediyesi seçeneği olarak bilmenizde fayda var. Bulunduğu alana değişim katan ve yenilikçi bakış açısı oluşturan bu ürün ufak bir çivi çakma sonrası kendini gösterecek bir üründür. Duvara monte edilmesi ile kullanımı kolay ve pratik olan ahşap duvar süsü yapımı belli konularda maharet isteyen bir iştir. Çünkü el yapımı sanatsal figürlerin, yöresel özelliklerin veya moda akımının öne çıkarılmasını sağlayan teknikler kullanılmaktadır. 

Ahşap Duvar Süsü Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ahşap duvar süsü hediye olarak kime alınabilir sorgulamasında yanıtlar aşağıdaki gibi özetlenmektedir. 

 • Anneler gününde annenize ahşap ev duvar süsü 
 • Babalar gününde babanıza ahşap yıldız duvar süsü 
 • Erkek ya da kız kardeşleriniz için doğum günü veya yeni ev hediyesi olarak ahşap duvar süsü modelleri 
 • Arkadaşlarınızın özel günlerinde ve kutlamalara yönelik dekoratif ahşap duvar süsleri 
 • Tatil dönüşlerinde evinize veya sevdiğiniz dostlarınıza ahşap yazılı duvar süsü 
 • Ahşap duvar süslerine ilgi duyan kişilere hediyelik ahşap duvar süsü  
 • Çalıştığınız yerdeki sizden üst konumdaki kişilere veya patronlarınıza ahşap çapa duvar süsü 
 • Komşularınıza ev hediyesi olarak ahşap ağaç duvar süsü 
 • Çocuğunuzun odasına ahşap balık duvar süsü 

  Ahşap Duvar Süsü Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Ahşap duvar süsü ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap duvar süsü ürünlerinde toptan fiyatları 12 TL - 24 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Ahşap Duvar Süsü Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Ahşap duvar süsü ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Ahşap Duvar Süsü Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Ahşap duvar süsü ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Ahşap Duvar Süsü Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

  Ahşap duvar süsü hediyelik eşya kapsamında önemli yönde değer gören bir üründür. Bunun beraberinde ürüne yönelik üretim aşaması oldukça dikkat çekici diyebiliriz. Hediyelik eşya açısından dikkat çeken Myros firması çok geniş Pazar hacmine sahip oluşuyla tanımlanmaktadır. Bu sayede kaliteli ekip kadrosu ile çalıştığı bilinmektedir. Yapılan ahşap süslerini ilk baştan sona kadar olan süreçte titizlikle takip etmektedir. Ürün tasarımı açısından uzman kadro ile çalışan firma, en güzel ve en şık tasarımları el işçiliği sayesinde müşterilerle buluşturmaktadır. Ahşap kendi doğası gereği sıcak ve eski kültürü yansıtan bir üründür. Ürünün değerini iki katına çıkaran çalışmalar açısından Myros firması kendisiyle barışık ve uyumlu çalışma ortamı sunmakta ve başarılı sonuçlar almaktadır. 

  Ahşap Duvar Süsüne Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Ahşap duvar süsüne benzer nitelikteki diğer hediyelik eşyalar aşağıda belirtilmektedir. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.