• Tümünü Temizle

Cam Duvar Süsü

için 114 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
74,90 TL
(0)
159,00 TL
(0)
39,90 TL
(0)
309,00 TL
(0)
209,00 TL
(0)
309,00 TL
(0)
119,00 TL
(0)
149,00 TL
(0)
149,00 TL
(0)
149,00 TL
(0)
209,00 TL
(0)
119,00 TL
(0)
149,00 TL
(0)
249,00 TL
(0)
199,00 TL
(0)
için 114 ürün görüntüleniyor.

Cam Duvar Süsü Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sanatsal ürünler her daim toplumda rağbet gören ürünlerdir. Tatil dönüşünde bir yeri anımsamak veya farklı amaçlarla sevdiklerinize hediye edebileceğiniz ürünlerdir. Cam duvar süsü pek çok amaçla satın alınabilen ürünler olup içeriğinde kullanılan malzemeler ve el işçiliğiyle de ünlenen bir eşyadır. Günümüzde cam içerikli ürün kullanımı giderek artış göstermektedir. Estetik duruşu kolayca temizlenmesi, kirli durmaması ve uzun süre formunu koruyabilmesi ile en seçkin ürünler arasındadır. Buna örnek olarak cam boncuklu ürünleri belirtmek mümkündür. 

Kültürel inanışlara etki sağlayan cam nazar boncuğu duvar süsü en çok alınan ürünlerin başında gelir. Temel nedeni ise nazar boncuğunun insan üzerindeki olumsuz ve negatif enerjileri yok etmesidir. Hane üzerindeki huzurlu ortamın istenen halde kalabilmesi amaçlı kullanıldığına inanılmaktadır. Bu yüzden nazar boncuğu içeren tüm ürünler her yerde beğeni toplar. Türk milletine özgü olan bu sembol dünya çapında da ilgi görmekte ve birçok üründe kullanılmasını sağlamaktadır. 

Cam yapıda üretilmesi ise nazar olduğunda kırılan veya rengi solarak anlaşılabilmesini sağlamıştır. Fakat cam ürünlerin genel yapısal özelliği gereği deformasyona uğraması imkânsızdır. Çünkü çok sağlam şekilde ve belli bir ısıyla yapılan hammaddeden oluşmaktadır. Cam duvar süsleri modelleri gerek yapılan el işçiliği gerekse kullanılan metotlar ile farklılaşabilmektedir. Mavi, siyah, beyaz ve sarı tonların bulunduğu süslerde farklı el işçilikleri de dikkat çekmektedir. 

Genel anlamda sevdiklerinize alabileceğiniz hediyelik eşyalar arasından hediyelik cam duvar süsü mutlu edici bir seçenektir. İdeal alternatif olmasının yanı sıra Myrosta bulabileceğiniz diğer hediyelik eşyalarla ticari faaliyetlerinize de yön vermeniz mümkündür. Bu doğrultuda toptan hediyelik cam duvar süsü siparişi oluşturmanız ve tüm farklı seçeneklerinden de yararlanmanız mümkündür. 

Cam duvar süsü alırken beklenmeyen durumlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler ise aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği tasarımların ve beklentilerinin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye seçimi yapılırken kişinin yaşı dikkate alınması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığına zarar verici toksik maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici olunması ve doğru fiyat tercihi için yapılması 
 • Cam duvar süsü çeşitlerindeki farklı modellerinde incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre bozulmadan kullanışlı bir hediye seçimi yapılmasına özen gösterilmesi 

Cam Duvar Süsü Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Cam duvar süsü modelleri genel olarak camdan oluşan hammadde ile yapılmaktadır. Fakat birçok amaçlı satılan ürünler olduğundan anahtarlık şeklinde görmek veya cam duvar süsü olarak el işçiliği ile donatılmış şekilde görmek mümkündür. çok farklı desenlerin ve figürlerin hakimiyet kazandığı bu ürünler herhangi bir kimyasal içermeden veya zararlı madde olmaksızın üretilmektedir. Kültürel ve yöresel yönden önemi büyük olan ürünler küçük çaplı mutluluk getiren ve de insanı sevindiren ürünler olup aynı zamanda enerjisi yüksek ürünlerdir. Birçok alan için uygundur. Yeni iş yeri açarken duvara asmak mümkün olduğu gibi ev ortamında da süs ve dekoratif eşya amaçlı kullanılması mümkündür. 

Cam Duvar Süsü Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Cam duvar süsü modelleri genel olarak çok değişken fiyat aralıklarında satılan ürünlerdir. Cam duvar süsü fiyatları ortalama 26,45 TL ile 519TL arasında değişmektedir. İki fiyat arasındaki bu denli oluşan farkın çeşitlerin bol olması ve kullanılan materyallerin çokça değişmesinden kaynaklı olduğu bilinmektedir.  Sevdikleriniz için önemli jest mahiyetinde satın alacağınız duvar süsleriyle ilgili net bir fiyat belirtecek olursak Nazar makrome çiçek şekilli çok boncuklu duvar süsü fiyatının 267TL olduğunu belirtebiliriz. 

Cam Duvar Süsü Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Cam balkon duvar süsleri veya cam duvar süsleri kapsamında nitelendirilen ürünlerin fiyat değişkenliği kullanılan malzemelerle ilişkilendirilmektedir. Her üründe farklı bir tasarımın yön bulması, el işçiliğinin öne çıkması ve kalitenin ön planda olması fiyatı etkileyen temel unsurlardır. 

Genel olarak fiyatını etkileyen diğer parametre ise yapılan tasarımın boyutu ile ilişkilidir. boyut büyüdükçe kullanılan malzeme de çoğalmaktadır. Boncuk adedi, boyama şekli, tasarımlar, işçilik beraberinde fiyatı komple değişmektedir. 

Cam Duvar Süsü Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Cam duvar süsü ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Cam duvar süsü ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Cam Duvar Süsü Çeşitleri Nelerdir?

Cam duvar süsü çeşitleri kişilerin beklentisini karşılayabilen tasarım modelleriyle çeşitlendirilmektedir. İsteğinize ve de ihtiyacınıza göre şekillendirilen cam duvar süsü çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Cam Duvar Süsü Nasıl Kullanılır?

Cam duvar süsü dekoratif amaçlı kullanılabildiği gibi toptan hediyelik cam duvar süsü modelleriyle de ticari anlamda da kullanılabilmektedir. Önemli davetlerde dağıtmak veya firmanızın tanıtımını yapma amaçlı da kullanılabilecek ürünlerdir. Genel olarak cam balkonlarda, duvarlarda, ofislerde, evlerde ve de isteğinize uygun her yerde kolayca kullanılabilmesi mümkün olan ürünlerdir. 

Cam Duvar Süsü Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Cam duvar süsü eşya olarak kime veya kimlere alınabilir sorgulaması aşağıdaki gibi sınıflandırılmaktadır. 

 • Anneler günü için annenize cam nazar boncuğu duvar süsü
 • Babalar gününde babanızın ofisi için dekoratif cam duvar süsleri
 • Kardeşlerinizin özel günlerinde veya evlerine giderken cam boncuklu duvar süsleri 
 • Arkadaşların iş kutlaması, doğum günü ve özel günlerinde cam duvar süsleri modelleri 
 • Seyahatlerde dönüşlerinde kendi eviniz için turistik cam duvar süsü 
 • Cam duvar süslerine ilgi duyan kişilere toptan hediyelik cam duvar süsü 
 • İş yerindeki üstlerinize veya saygı duyduğunuz kişilere turistik cam duvar süsü 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza ve komşularınıza cam balkon duvar süsü 
 • Organizasyonlarda katılımcılara anı hediyesi olarak cam nazar boncuğu duvar süsü 

  Cam Duvar Süsü Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Cam duvar süsü ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Cam duvar süsü ürünlerinde toptan fiyatları 8TL -  285 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Cam Duvar Süsü Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Cam duvar süsü ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Cam Duvar Süsü Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Cam duvar süsü ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Cam Duvar Süsü Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

  Cam duvar süsü eşyaları Myros kapsamında üretilen ve de satışa sunulan ürünlerden biridir. Çeşitli olmasının yanı sıra Myros firmasının geniş Pazar hacmi de üretimde öne çıkan işçiliği sergilemektedir. Eşitlikçi ve özgün tasarım şekilleri ile dikkat çeken çalışmalar erkek ve kadın elemanlardan aynı oranda faydalandığını gösterir. Huzurlu çalışma ortamı ve kaliteye önem verilen çalışmalarla her daim başarılı sonuçlar alınmaktadır. 

  Cam Duvar Süsü Hediyelik Eşyalarına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Cam duvar süsü hediyelik eşyalarına benzer diğer hediyelik eşya çeşitleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.