• Tümünü Temizle

Polyester Duvar Süsü

için 8 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Polyester Üçlü Kırlangıç Duvar Süsü
239,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Polyester 3D Üçlü Martı Duvar Süsü
249,00 TL
(0)
179,00 TL
(0)
209,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Üçlü Natural Martı Polyester Sarkaç
209,00 TL
(0)
109,00 TL
(0)
269,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Polyester 3 Boyutlu Martı Figür
289,00 TL
(0)
için 8 ürün görüntüleniyor.

Polyester Duvar Süsü Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Polyester duvar süsü için ev dekorasyonunda en çok tercih edilen ürünler denilebiliyor. Duvar süsleri, evin genel havasını oldukça değiştirebiliyor. Ham polyester duvar süsleri, gerekli işlemler yerine getirilerek boyanabiliyor. Bu da eve en uygun rengin seçilmesine olanak tanıyor. 

Polyester duvar objeleri alırken, dekorasyona uygunluğunun değerlendirilmesi gerekiyor. Bu ideal görünümün elde edilmesini mümkün kılıyor.  Polyester süsler tek veya toptan satın alınabiliyor. Dünyada binlerce farklı modeli bulunan duvar süslerini toptan satın alarak, aynı anda daha fazla kişiye hediye verme şansı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda çoklu satın aldığınız için, avantajlı fiyat seçeneklerinden yararlanarak, alışverişinizi tasarruflu hale dönüştürebilirsiniz. 

Duvar süsleri motif polyester modelleri tercih ederek, evin genel havasına farklı bir dokunuş yapabilirsiniz. Evinizde duvar süsleri mevcutsa, alacağınız ürünün bu ürünlerle uyumuna dikkat etmelisiniz. Böylelikle daha tamamlayıcı bir bir dizayn ortaya çıkarabilirsiniz. Polyester duvar süsü alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Polyester duvar süsünü kime almak istediğiniz önem arz ediyor. Hediye alacağınız kişilerin beğeni ve zevklerini göz önünde bulundurmak avantaj sağlayacaktır. 
 • Polyester duvar süsünü hangi ortam için almak istediğiniz seçiminizi doğrudan etkileyecektir. 
 • Polyester duvar süsünü hangi amaçla almak istediğiniz daha önceden değerlendirilmeli ve karar da o şekilde verilmelidir. Bu ideal ürüne ulaşmanızı kolaylaştıracaktır. 

Polyester Duvar Süsü Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Polyester duvar süsü ürünlerinde farklı temalara yer veriliyor. Temalarda sağlanan bu çeşitlilik, farklı modelde, duvar süsleri ile farklı bir konsept yaratılmasını mümkün kılıyor. 

Ev dekorasyonunda inanışları yaşatmak adına, bereket getirmesi için 7 fil temalı duvar süsleri tercih edilebiliyor. Balık da yine bereket anlamıyla, bu düşünceye sahip kişilerin seçtiği duvar süsü modelleri arasında yer alıyor. Eve daha sevimli bir hava katmak için kırlangıç veya martı tasarımlı ürünler de tercih edilebiliyor. 

Ev girişi ve halleri daha sıcak hale dönüştürmek için el işçiliği ile hazırlanmış martı figür duvar süsleri seçilebiliyor. Bu süslerin ev dekorasyonlarına ideal uyum gösterebilmesi için renk çeşitliliği de sağlanıyor. Örneğin martı figür duvar süsünün, açık mavi, mavi ve pembe olmak üzere üç renk seçeneği bulunuyor. 

Polyester Duvar Süsü Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Polyester duvar süsü fiyatları, farklılık gösteriyor. Bu ürünlerin boyutları, tasarımları gibi daha pek çok nedene dayanıyor. Polyester ev duvar süsü fiyatları için ortalama 90 lira denilebiliyor. 

Üçlü martı polyester sarkaç duvar süsü fiyatları 84 lira. Birinde naturel renkler görülürken diğer martı sarkaç modelinde deniz kabuklarını görmek mümkün oluyor. Polyester üçlü kırlangıç duvar süsü 105 lira iken, polyester üçlü martı süs fiyatı 120 lira. 

Polyester makrome çapa sarkaç fiyatı 43,90 lira iken, polyester yedili fil askıda duvar süsü fiyatı 93,90 lira. 

Polyester Duvar Süsü Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Polyester duvar süsü ürünleri, çeşitli incelemeler sonucu fiyatlandırılıyor. Ürünler fiyatlandırılırken, öncelikli olarak ürünün üretildiği materyale bakılıyor. Aynı materyallerden üretilen ürünlerde, belirleyici unsurlar farklılık gösteriyor. Bu tip durumlarda, ürünün üretilme şekli, boyutları ve tasarımları önem kazanıyor. Daha büyük ölçülerdeki ürünler için daha fazla zaman ve malzeme harcanabiliyor. bu ürünlerin maliyetini artırıcı rol oynuyor. El işçiliği ile üretilen ürünler, daha fazla özen, efor ve zaman gerektiriyor. Bu durum da fiyat belirleme aşamasında göz önünde bulunduruluyor. Fiyatları etkileyen bir diğer unsur ise bahsedildiği üzere tasarım oluyor. Bazı polyester duvar süsü modelleri, tasarımları gereği farklı ürünlerden yardım alınarak üretiliyor. Tasarımda kullanılan bu ekstra ürünler, fiyatları farklılaştırabiliyor. 

Polyester Duvar Süsü Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Polyester duvar süsü hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Polyester duvar süsü hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Polyester Duvar Süsü Ürünleri Polyester Duvar Süsü Çeşitleri Nelerdir?

Polyester Duvar Süsü Nasıl Kullanılır?

Polyester duvar süsü kullanımı, genellikle, yaşanılan ortamlara farklı görünümler kazandırabilmek adına tercih ediliyor. Polyester duvar süsleri, odanın, evin, ofisin veya işyerinin, genel ortamına, tamamlayıcı bir görünüm katabiliyor. Yaşanılan ortamları özelleştirmek için, ideal özellikler taşıyan polyester duvar süsleri, farklı şekillerde kombinlenebiliyor. 

Polyester duvar süsleri, tamamlayıcı olabileceği gibi, farklılaştırıcı da olabiliyor. Mevcut dekorasyon ile daha zıt renkler tercih edilerek, polyester duvar süsünün, evin tüm havasını değiştirmesi sağlanabiliyor. 

Polyester duvar süsleri, duvara farklı şekillerde sabitleniyor. Kullanım öncesi, polyester duvar süsü için uygun şartların sağlanması gerekiyor. Bunun ilk başında zemin geliyor. Ürünü duvara asmak için kullanılan aracın, polyester duvar süsünün ağırlığını taşıyabiliyor olması gerekiyor. Polyester duvar süsleri sarkıt formunda da olabiliyor. Bu formdaki polyester duvar süslerini kullanırken, sabitlendiği yerin çıkıntılı olması gerekiyor. Böylelikle ipin, yerinden çıkması engellenebiliyor. 

Polyester duvar süsleri, ev dekorasyonunda farklılık yaratılmasını mümkün kılıyor. O sebeple boş alanları doldurmak ve evi daha canlı bir hale getirmek için sıklıkla tercih ediliyor. Evin genel dekorasyonuna sahip ürünler tercih edilerek, evde yaratılan konsept daha güçlü bir hale getirilebiliyor. Polyester duvar süsleri aynı zamanda ilgi duyulan hayvanların figür olarak, dekorasyona eklenmesini mümkün kılıyor. Farklı çeşit seçenekleri ile sunulan polyester duvar süsleri,  sağladığı bu çeşitlilik ile ideal ürünün bulunmasını da kolaylaştırıyor. 

Farklı tasarım ve model seçenekleri sayesinde, polyester duvar süsleri, evin farklı odalarında kullanılabiliyor. Polyester duvar süsleri, şekil itibariyle, farklı dekorasyon ürünleri ile kolaylıkla farklı konseptler yatarılmasına olanak tanıyor. 

Polyester Duvar Süsü Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Polyester duvar süsü hediyelik olarak şu kişilere alınabilir;

 • Yeni eve taşınan kişilere,
 • Yeni evlenen kişilere,
 • Yeni doğum yapan kişilere,
 • Anneler gününde annelere,
 • Öğretmenler gününde öğretmenlere,
 • Belli bir figürün koleksiyonunu yapanlara,
 • Sevgiliye,
 • Arkadaşlara.

Polyester Duvar Süsü Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Polyester duvar süsü hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Polyester duvar süsü hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 14,3 TL  - 40 TL   arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Polyester Duvar Süsü Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Polyester duvar süsü hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Polyester Duvar Süsü Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Polyester duvar süsü hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Polyester Duvar Süsü Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Polyester duvar süsleri üretilirken, çeşitlilik sağlamaya odaklanılıyor. Sıvı formdaki polyester, kalıplar içerisine konularak, kuruması bekleniyor. Ardından zımpara ve farklı ekipmanlar ile, pürüzsüz bir yüzeye sahip olması sağlanıyor. El işçiliği ürünü olan polyester duvar süsleri, özenle hazırlanıyor. Toptan satışların da mevcut olması, ürünlerde aynı kalite ve görünümün sağlanmasını zorunlu hale getiriyor. Bu da tecrübeli ve profesyonel kişiler ile çalışılarak başarılıyor. Tüm ürünler kaliteli malzemeler kullanılarak üretiliyor. Bu ürünlerin daha uzun ömürlü bir kullanım sunmasını mümkün kılıyor. Ürünlerde birliği sağlamak adına, tüm üretim süreçleri titizlikle takip ediliyor. Polyester duvar süsü modelleri üretiminde, ürünlerin farklı boyut ve tasarımlarda olmasına özen gösteriliyor. Böylelikle ürünler daha geniş kitlelere hitap edebiliyor. Hasırlar ve deniz kabukları gibi farklı materyaller ile polyester duvar süslerinin görüntüleri güçlendiriliyor. 

Polyester Duvar Süsüne Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.