myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Polyester Duvar Süsü

için 8 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Toptan Polyester 3D Üçlü Martı Duvar Süsü
210,00 TL
(0)
228,00 TL
(0)
158,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Polyester Üçlü Kırlangıç Duvar Süsü
210,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Üçlü Natural Martı Polyester Sarkaç
265,00 TL
(0)
135,00 TL
(0)
340,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Polyester 3 Boyutlu Martı Figür
363,00 TL
(0)
için 8 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Polyester Duvar Süsü Modelleri

Polyester duvar süsü için ev dekorasyonunda en çok tercih edilen ürünler denilebiliyor. Duvar süsleri, evin genel havasını oldukça değiştirebiliyor. Ham polyester duvar süsleri, gerekli işlemler yerine getirilerek boyanabiliyor. Bu da eve en uygun rengin seçilmesine olanak tanıyor. 

Polyester duvar objeleri alırken, dekorasyona uygunluğunun değerlendirilmesi gerekiyor. Bu ideal görünümün elde edilmesini mümkün kılıyor.  Polyester süsler tek veya toptan satın alınabiliyor. Dünyada binlerce farklı modeli bulunan duvar süslerini toptan satın alarak, aynı anda daha fazla kişiye hediye verme şansı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda çoklu satın aldığınız için, avantajlı fiyat seçeneklerinden yararlanarak, alışverişinizi tasarruflu hale dönüştürebilirsiniz. 

Duvar süsleri motif polyester modelleri tercih ederek, evin genel havasına farklı bir dokunuş yapabilirsiniz. Evinizde duvar süsleri mevcutsa, alacağınız ürünün bu ürünlerle uyumuna dikkat etmelisiniz. Böylelikle daha tamamlayıcı bir bir dizayn ortaya çıkarabilirsiniz. Polyester duvar süsü alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Polyester duvar süsünü kime almak istediğiniz önem arz ediyor. Hediye alacağınız kişilerin beğeni ve zevklerini göz önünde bulundurmak avantaj sağlayacaktır. 
 • Polyester duvar süsünü hangi ortam için almak istediğiniz seçiminizi doğrudan etkileyecektir. 
 • Polyester duvar süsünü hangi amaçla almak istediğiniz daha önceden değerlendirilmeli ve karar da o şekilde verilmelidir. Bu ideal ürüne ulaşmanızı kolaylaştıracaktır. 

Hediyelik Polyester Duvar Süsü Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik Polyester Duvar Süsü Fiyatları

Polyester duvar süsü fiyatları; kullanılan malzemelere, tasarıma, boyuta ve işçiliğe göre değişkenlik göstermektedir. Bütçenize uygun seçenekleri sitemiz üzerinden değerlendirebilirsiniz.

Hediyelik Polyester Duvar Süsü Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Polyester duvar süsü ürünleri, çeşitli incelemeler sonucu fiyatlandırılıyor. Ürünler fiyatlandırılırken, öncelikli olarak ürünün üretildiği materyale bakılıyor. Aynı materyallerden üretilen ürünlerde, belirleyici unsurlar farklılık gösteriyor. Bu tip durumlarda, ürünün üretilme şekli, boyutları ve tasarımları önem kazanıyor. Daha büyük ölçülerdeki ürünler için daha fazla zaman ve malzeme harcanabiliyor. bu ürünlerin maliyetini artırıcı rol oynuyor. El işçiliği ile üretilen ürünler, daha fazla özen, efor ve zaman gerektiriyor. Bu durum da fiyat belirleme aşamasında göz önünde bulunduruluyor. Fiyatları etkileyen bir diğer unsur ise bahsedildiği üzere tasarım oluyor. Bazı polyester duvar süsü modelleri, tasarımları gereği farklı ürünlerden yardım alınarak üretiliyor. Tasarımda kullanılan bu ekstra ürünler, fiyatları farklılaştırabiliyor. 

Hediyelik Polyester Duvar Süsü Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Polyester duvar süsü hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Polyester duvar süsü hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Polyester Duvar Süsü Toptan Satış

Polyester duvar süsü hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Polyester duvar süsü hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Polyester Duvar Süsü İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Polyester duvar süsü hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Polyester Duvar Süslerinin İadesi Yapılabilir mi?

Polyester duvar süsü hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Polyester Duvar Süsü Özellikleri Nelerdir?

Polyester duvar süsü ürünlerinde farklı temalara yer veriliyor. Temalarda sağlanan bu çeşitlilik, farklı modelde, duvar süsleri ile farklı bir konsept yaratılmasını mümkün kılıyor. 

 • Ev dekorasyonunda inanışları yaşatmak adına, bereket getirmesi için 7 fil temalı duvar süsleri tercih edilebiliyor.
 • Balık da yine bereket anlamıyla, bu düşünceye sahip kişilerin seçtiği duvar süsü modelleri arasında yer alıyor. E
 • ve daha sevimli bir hava katmak için kırlangıç veya martı tasarımlı ürünler de tercih edilebiliyor. 
 • Ev girişi ve halleri daha sıcak hale dönüştürmek için el işçiliği ile hazırlanmış martı figür duvar süsleri seçilebiliyor. Bu süslerin ev dekorasyonlarına ideal uyum gösterebilmesi için renk çeşitliliği de sağlanıyor. Örneğin martı figür duvar süsünün, açık mavi, mavi ve pembe olmak üzere üç renk seçeneği bulunuyor. 

Polyester Duvar Süsü Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Polyester duvar süsü hediyelik olarak şu kişilere alınabilir:

 • Yeni eve taşınan kişilere,
 • Yeni evlenen kişilere,
 • Yeni doğum yapan kişilere,
 • Anneler gününde annelere,
 • Öğretmenler gününde öğretmenlere,
 • Belli bir figürün koleksiyonunu yapanlara,
 • Sevgiliye,
 • Arkadaşa hediye

Hediyelik Polyester Duvar Süsü Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik polyester duvar süsü haricinde alabileceğiniz diğer eşyalar aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.