• Tümünü Temizle

Seramik Duvar Süsü

için 77 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 9
Myros - Balık Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Ev Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
539,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Fil Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
389,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Balık Temalı Marin Seramik Beşinci Boy Duvar Süsü
539,00 TL
(0)
389,00 TL
(0)
199,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Marin Temalı Marin Seramik Birinci Boy Duvar Süsü
84,90 TL
(0)
84,90 TL
(0)
269,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Dini Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
269,00 TL
(0)
84,90 TL
(0)
539,00 TL
(0)
için 77 ürün görüntüleniyor.

Seramik Duvar Süsü Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Duvar süsleri için, ev içerisinde en çok kullanılan dekorasyon ürünleri denilebilir. Çeşitliliği ile dikkat çeken duvar süsleri, bu özellikleri sayesinde, farklı beğenideki kullanıcıların dekorasyon zevklerine rahatlıkla hitap edebiliyor. Çok amaçlı bir kullanıma sahip olan duvar süsleri, farklı boyut seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Seramik duvar süsü ile evin genel havasına farklı bir dokunuş yapılabildiği gibi, bu dekorasyon ürünü ile tamamlayıcılık da sağlanabiliyor.

Seramik duvar süsü alırken, evin genel dekorasyonunun göz önünde bulundurulması fayda sağlıyor. Dünya üzerinde binlerce çeşidi bulunan duvar süsü modellerinden, eve en iyi uyumu sağlayacak seçenek kolaylıkla bulunabiliyor. Duvarda zaten mevcut duvar süsleri var ise yeni alınacak seramik duvar süsünün, bu dekorasyon ürünleri ile de uyum sağlaması gerekiyor.

Seramik duvar süsü alımında, tercihinizi tek alımdan ya da toptan alımdan yana kullanabilirsiniz.  Seramik duvar süslerini toptan alarak, indirim seçeneklerinden yararlanabilir ve alışverişinizi ekonomik fiyat seçenekleri ile tasarruflu hale dönüştürebilirsiniz. 

Alınacak duvar süsü, birine hediye edilecekse, dekorasyon ürünün taşıdığı mesaj da önem arz ediyor. Örneğin balık duvar süsü, fil duvar süsü veya seramik kuşlar duvar süsü, farklı inanışlarda bereketi temsil ediyor. Seramik duvar süsü alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Seramik duvar süsünü kime almak istediğinize karar verilmelidir.
 • Seramik duvar süsünü hangi ortam için almak istediğinize karar verilmelidir.
 • Seramik duvar süsünü hangi amaçla almak istediğinize karar verilmelidir.

Seramik Duvar Süsü Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Seramik duvar süsü ürünleri farklı temalarda üretiliyor. Eve daha otantik bir hava kazandırmak adına, dini temalı seramik duvar süsü veya sevimli hayvan temalı eşşek duvar süsü tercih edilebiliyor. 

Ev girişinde konuklara sıcak bir karşılama yaratabilmek adına en 200-250 mm, boy: 300-350 mm, yükseklik 20 mm ve ağırlık: 1000 gr ölçülerine sahip, eve hoşgeldin temalı duvar süsü ideal bir alternatif oluşturuyor. 

Mavi tonları ve farklı boyut seçenekleri ile seramik balık duvar süsü modelleri, deniz ve denizciliği çağrıştıran, çapa veya deniz yıldızı temalı duvar süsleri ile tamamlanabiliyor. 

Kategorilerimizin çoğunda özel tasarım ürünlerimiz mevcuttur. Bu ürünler tam olarak hayal ettiğiniz ürünü yaratmanız için uygundur. Siz de seramik duvar süsü ürünlerinin özel tasarım seçeneklerine ulaşıp kendi tasarımınızı oluşturabilir ve size özel ürüne sahip olabilirsiniz.

Seramik Duvar Süsü Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Balık temalı duvar süsü ürünleri  fiyatları, farklı boyut ve ağırlık seçenekleri sebebiyle 28,50 lira ve 265,50 lira değişkenlik gösteriyor. Ev temalı seramik duvar süsü ürünleri ise 127,44 lira ile 265,50 lira arası farklılık gösteriyor. Pek çok farklı dekorasyon veya ortama rahatlıkla uyum sağlayabilen kuş temalı seramik duvar süsü ürünlerinin fiyatları ortalama 38,94 lira ila 265,50 lira arasında. Daha spesifik bir alım için tercih edilen seramik martı duvar süsü fiyatlar 52,50 ve 120 lira arasında değişiyor. Binlerce kişinin en çok tercih ettiği seramik duvar süsleri içerisinde yer alan nazar temalı duvar süsü ürünlerinde ise 38,94 lira ie 265,50 lira arasında değişen fiyatlar görmek mümkün. 

Seramik Duvar Süsü Ürünleri Fiyat Aralığı Nasıl Belirlenir?

Seramik duvar süsü fiyatları, çeşitli dinamikler sebebiyle oldukça farklılık gösterebiliyor. Seramik duvar süsünün tasarımı ve yapılış şekli, ürünlerin fiyatlarını doğrudan etkileyen unsurlar arasında bulunuyor. Ayrıca seramik duvar süsü ürünleri arasında boyut ve ağırlık farklılığı olduğu da görülüyor. Seramik duvar süsü ürününün boyutları büyüdükçe fiyat grafiğinde de doğru orantılı olarak bir artış görülüyor. Seramik duvar süsünün fiyatına etki eden en önemli faktör için ise, ürünün kalitesi ve işçiliğinde harcanan efor denilebilir. Bu konuya açıklayıcı bir örnek vermek için seramik kafta duvar süsü tercih edilebilir. Çini turkuaz kaftan 10 cm,  57 lira iken, çini özel kabartma kaftan 15 cm 81 lira olarak ücretlendiriliyor. 

Seramik Duvar Süsü Ürünleri Ödeme Seçenekleri Nedir?

Perakende satışlarda kredi kartı kapıda ödeme ve havale seçeneği mevcuttur. Toptan satışlarda yalnızca kredi kartı ve havale geçerlidir.

Seramik Duvar Süsü Çeşitleri Nelerdir?

Seramik duvar süsü çeşitleri aşağıdadır;Seramik Duvar Süsü Nasıl Kullanılır?

Seramik duvar süsü kullanımı, istenilen ortama farklı bir hava kazandırmak için tercih ediliyor. Seramik duvar süsleri, odanın veya evin gelen konsepti ile tamamlayıcı bir bütün de oluşturabiliyor. Yaşanılan ortamı kişisel zevk ve beğenilere göre dekore ederken, seramik duvar süsleri ideal alternatifler oluşturuyor. 

Seramik duvar süsü ürünlerini kullanırken, ürünler için ideal zemini oluşturmak gerekiyor. Ürünlerin seramik olması sert darbe veya yüksek düşme durumlarında, ürünlerin deformasyona uğramasına neden olabilir. O sebeple seramik duvar süslerinin sabitleneceği aparatın sağlam olması önem arz ediyor. 

Seramik duvar süsleri ortamlarda, görsel olarak farklılık yaratılabilmesini sağlıyor. O sebeple sade veya boş bulunan duvarlarda kullanımı sıklıkla tercih ediliyor. Evin genel konseptine uygun seramik duvar süsleri seçilerek, iç dekorasyon daha güçlü ve etkileyici hale getirilebiliyor. Ayrıca seramik duvar süsleri, sevilen hayvan veya nesnelerin, bu ürünler sayesinde temsilen dekorasyonda kullanılmasını sağlıyor. Bu da kişilerin bu ürünleri görerek, gün içerisindeki mutluluğunu veya eve duyduğu aidiyeti artırmasına yardımcı oluyor. 

Seramik duvar süsü ürünlerindeki sağlanan bu çeşitlilik, kişilerin, evin farklı odaları için ideal olan ürünleri tercih edebilmesini de kolaylaştırıyor. Bu sayede, odalarda kurulmak istenen konseptlere, tamamlayıcı parçalar eklemek mümkün oluyor.

Seramik Duvar Süsü Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Seramik duvar süsü hediyelik olarak şu kişilere alınabilir;

 • Yeni eve taşınan kişilere,
 • Yeni evlenen kişilere,
 • Yeni doğum yapan kişilere,
 • Anneler gününde annelere,
 • Öğretmenler gününde öğretmenlere,
 • Belli bir figürün koleksiyonunu yapanlara,
 • Sevgiliye,
 • Arkadaşlara.

Seramik duvar süsü pek çok farklı durumda hediye etmek için tercih edilebilir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan seramik duvar süsü modelleri içerisinde, her zevk ve beğeniden kişiye hitap edecek seçenek kolaylıkla bulunabilir. 

Seramik Duvar Süsü Toptan Satışı Mevcut mu?

Toptan satış mevcuttur toptan fiyatlarına erişmek ve sipariş oluşturabilmek için bayi hesabı oluşturulması gerekmektedir. Fiyatlar 9,33 TL - 75,33 TL arası değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Bunun haricindeki bölgeler ve müşterinin tercihine göre bu bölgelere de kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Müşteri kendi kargo anlaşmasını iletmesi durumunda kendi kargo anlaşma numarası ile de gönderim sağlamaktayız.Seramik Duvar Süsü Ücretsiz Kargo var mı?

Perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde ücretsiz kargo imkanı bulunmaktadır.

Seramik Duvar Süsü Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Özelleştirilebilir ürünlerde bizden kaynaklı bir hata olması durumunda 14 gün içinde iade ve ödeme yapma imkanı bulunmaktadır. Bizim kargo anlaşmamız ile geri gönderilmesi gereklidir. Ürünün bize ulaşmasını takiben 3 iş günü içerisinde geri ödemesi gerçekleştirilecektir. Bunun dışındaki hazır ürünler içinde bir sebep belirtmeksizin aynı koşullarda iade ve geri ödeme gerçekleştirmekteyiz.

Seramik Duvar Süsü Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Seramik duvar süsleri üretiminde makine veya farklı cihazlardan yardım alınmıyor. Tamamen el işçiliği olan seramik duvar süsler, büyük bir özen ve emek harcanan çalışma saatleri sonucunda kullanıcılar ile buluşturuluyor. Seramik duvar süsleri, bu alanda uzmanlaşmış zanaatkarların ellerinden çıkıyor. Bu da her bir parçanın daha özel ve kendine has olmasını sağlıyor. Seramiğe uygulanan çeşitli işlemler sonucunda ortaya çıkan seramik duvar süsleri, sonrasında yaratıcılık ile harmanlanıyor. Farklı ipler ve boncuklarla süslenen, seramik duvar süslerinin bütünleyici bir görünüme sahip olmasını sağlanıyor. Seramiğin çatlamamsı ve ve şeklini koruyabilmesi için, üretim aşamaları dikkatli şekilde takip ediliyor. Aynı temaya sahip ürünlerin hepsinde aynı kalite ve görüntünün sağlanabilmesi için, tüm çalışmalar tecrübeli kişiler tarafından titizlikle yürütülüyor. 

Seramik Duvar Süsüne Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Seramik duvar süsüne benzer hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.