myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Seramik Duvar Süsü

için 91 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 15
Myros - Toptan Balık Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Ev Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
500,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Fil Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Baykuş Temalı Marin Seramik Dördüncü Boy Duvar Süsü
365,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Balık Temalı Marin Seramik Beşinci Boy Duvar Süsü
500,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Kedi Temalı Marin Seramik Dördüncü Boy Duvar Süsü
365,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Marin Temalı Marin Seramik Birinci Boy Duvar Süsü
76,50 TL
(0)
76,50 TL
(0)
250,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Dini Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
Myros - Toptan Sevimli Hayvanlar Temalı No:0 Asilabi̇li̇r Mari̇n
90,00 TL
⬇️ %15
76,50 TL
(0)
500,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Ağaç Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
için 91 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Seramik Duvar Süsü Modelleri

Duvar süsleri için, ev içerisinde en çok kullanılan dekorasyon ürünleri denilebilir. Çeşitliliği ile dikkat çeken duvar süsleri, bu özellikleri sayesinde, farklı beğenideki kullanıcıların dekorasyon zevklerine rahatlıkla hitap edebiliyor. Çok amaçlı bir kullanıma sahip olan duvar süsleri, farklı boyut seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Seramik duvar süsü ile evin genel havasına farklı bir dokunuş yapılabildiği gibi, bu dekorasyon ürünü ile tamamlayıcılık da sağlanabiliyor.

Seramik duvar süsü alırken, evin genel dekorasyonunun göz önünde bulundurulması fayda sağlıyor. Dünya üzerinde binlerce çeşidi bulunan duvar süsü modellerinden, eve en iyi uyumu sağlayacak seçenek kolaylıkla bulunabiliyor. Duvarda zaten mevcut duvar süsleri var ise yeni alınacak seramik duvar süsünün, bu dekorasyon ürünleri ile de uyum sağlaması gerekiyor.

Seramik duvar süsü alımında, tercihinizi tek alımdan ya da toptan alımdan yana kullanabilirsiniz.  Seramik duvar süslerini toptan alarak, indirim seçeneklerinden yararlanabilir ve alışverişinizi ekonomik fiyat seçenekleri ile tasarruflu hale dönüştürebilirsiniz. 

Alınacak duvar süsü, birine hediye edilecekse, dekorasyon ürünün taşıdığı mesaj da önem arz ediyor. Örneğin balık duvar süsü, fil duvar süsü veya seramik kuşlar duvar süsü, farklı inanışlarda bereketi temsil ediyor. Seramik duvar süsü alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Seramik duvar süsünü kime almak istediğinize karar verilmelidir.
 • Seramik duvar süsünü hangi ortam için almak istediğinize karar verilmelidir.
 • Seramik duvar süsünü hangi amaçla almak istediğinize karar verilmelidir.

Hediyelik Seramik Duvar Süsü Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik seramik duvar süsü çeşitleri aşağıdadır:

Hediyelik Seramik Duvar Süsü Fiyatları

Hediyelik seramik duvar süsü fiyatları; kullanılan malzemelere, tasarıma, boyuta ve işçiliğe göre değişkenlik gösterse de bütçenize hitap eden seçenekleri sitemiz üzerinden değerlendirebilirsiniz.

Hediyelik Seramik Duvar Süsü Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seramik duvar süsü fiyatları, çeşitli dinamikler sebebiyle oldukça farklılık gösterebiliyor. Seramik duvar süsünün tasarımı ve yapılış şekli, ürünlerin fiyatlarını doğrudan etkileyen unsurlar arasında bulunuyor. Ayrıca seramik duvar süsü ürünleri arasında boyut ve ağırlık farklılığı olduğu da görülüyor. Seramik duvar süsü ürününün boyutları büyüdükçe fiyat grafiğinde de doğru orantılı olarak bir artış görülüyor. Seramik duvar süsünün fiyatına etki eden en önemli faktör için ise, ürünün kalitesi ve işçiliğinde harcanan efor denilebilir. 

Hediyelik Seramik Duvar Süsü Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Perakende satışlarda kredi kartı kapıda ödeme ve havale seçeneği mevcuttur. Toptan satışlarda yalnızca kredi kartı ve havale geçerlidir.

Hediyelik Seramik Duvar Süsü Toptan Satış

Toptan satış mevcuttur toptan fiyatlarına erişmek ve sipariş oluşturabilmek için bayi hesabı oluşturulması gerekmektedir. Fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. 
 • Bunun haricindeki bölgeler ve müşterinin tercihine göre bu bölgelere de kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Müşteri kendi kargo anlaşmasını iletmesi durumunda kendi kargo anlaşma numarası ile de gönderim sağlamaktayız.

Hediyelik Seramik Duvar Süsü İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde ücretsiz kargo imkanı bulunmaktadır.

Hediyelik Seramik Duvar Süsünün İadesi Yapılabilir mi?

Özelleştirilebilir ürünlerde bizden kaynaklı bir hata olması durumunda 14 gün içinde iade ve ödeme yapma imkanı bulunmaktadır. Bizim kargo anlaşmamız ile geri gönderilmesi gereklidir. Ürünün bize ulaşmasını takiben 3 iş günü içerisinde geri ödemesi gerçekleştirilecektir. Bunun dışındaki hazır ürünler içinde bir sebep belirtmeksizin aynı koşullarda iade ve geri ödeme gerçekleştirmekteyiz.

Hediyelik Seramik Duvar Süsü Özellikleri Nelerdir?

Seramik duvar süsü ürünleri farklı temalarda üretiliyor. Eve daha otantik bir hava kazandırmak adına, dini temalı seramik duvar süsü veya sevimli hayvan temalı eşşek duvar süsü tercih edilebiliyor. 

Ev girişinde konuklara sıcak bir karşılama yaratabilmek adına "hoş geldin" temalı duvar süsü aşağıdaki ölçülere sahiptir:

 • En 200-250 mm
 • Boy: 300-350 mm
 • Yükseklik 20 mm
 • Ağırlık: 1000 gr

Mavi tonları ve farklı boyut seçenekleri ile seramik balık duvar süsü modelleri, deniz ve denizciliği çağrıştıran, çapa veya deniz yıldızı temalı duvar süsleri ile tamamlanabiliyor. Ayrıca kategorilerimizin çoğunda özel tasarım ürünlerimiz mevcuttur. Bu ürünler tam olarak hayal ettiğiniz ürünü yaratmanız için uygundur. Siz de seramik duvar süsü ürünlerinin özel tasarım seçeneklerine ulaşıp kendi tasarımınızı oluşturabilir ve size özel ürüne sahip olabilirsiniz.

Seramik Duvar Süsü Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Seramik duvar süsü hediyelik olarak şu kişilere alınabilir:

 • Yeni eve taşınan kişilere,
 • Yeni evlenen kişilere,
 • Yeni doğum yapan kişilere,
 • Anneler gününde annelere,
 • Öğretmenler gününde öğretmenlere,
 • Belli bir figürün koleksiyonunu yapanlara,
 • Sevgiliye,
 • Arkadaşa hediye

Seramik duvar süsü pek çok farklı durumda hediye etmek için tercih edilebilir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan seramik duvar süsü modelleri içerisinde, her zevk ve beğeniden kişiye hitap edecek seçenek kolaylıkla bulunabilir. 

Hediyelik Seramik Duvar Süsü Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik seramik duvar süsü haricinde alabileceğiniz diğer eşyalar aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.