myros-popup.jpg (663 KB)

Marmaris Şube

Adres
Tepe Mah. Yeniyol Cad. No:69/24
/ Marmaris / Muğla / Türkiye
Telefon
02524133313
Faks

Marmaris Toptan Hediyelik Eşya        

Marmaris toptan hediyelik eşya ürünleri satmak için, Marmaris turistik hediyelik eşya üretimi ve toptan satışı yapan, kaliteli, güvenilir, geniş ürün yelpazesine ve zengin tasarım çeşitliliğine sahip bir toptancı arayışında iseniz doğru yerdesiniz. Hediyelik eşya toptancılığının ve üretiminin en başarılı öncülerinden olan Myros, kaliteli üretim atölyeleri, tecrübeli satış operasyonları, güvenilir ve hızlı lojistik süreçleri ile ülkemizin ve dünyanın dört bir yanına toptan satış hizmeti verir. Yurt içinde beş bin adedin üzerinde firmanın ve yurt dışında seksen ülkenin satış noktalarının toptan hediyelik eşya ürünleri tedarikçisi olan Myros, dört adet merkez şubede ve internet mağazasında toptan ve perakende satış yapmaktadır. Myros, sekiz bin adetten fazla hazır koleksiyonu, özelleştirilebilir çeşitleri ile satış ve satış sonrası süreç yönetiminde kazandığı tecrübesini kullanarak, tüm taleplerinizi başarılı bir şekilde yerine getirir. Uzman çalışan kadrosu ile sürekli güncel ve kullanıcı dostu olan Myros web sitesi ise toptan alışverişinizi online olarak kolaylıkla yapmanızı sağlar. Satışa hazır ürün çeşitlerine ve fiyatlarına ulaşabildiğiniz, detaylı açıklamalar, kaliteli görseller ile hazırlanan kataloglardan seçim yaparak, gerektiğinde her sorunuza hızlı ve çözüm odaklı cevap veren satış destek ekibinden yardım alarak, avantajlı fiyatlardan ve indirimlerden yararlanarak online sipariş verebilirsiniz. Marmaris toptan hediyelik eşya ürünleri satmak için, Myros toptan hediyelik eşya ürünlerinden alış veriş yaptığınızda, kaliteli ve zengin ürün çeşitleri, hızlı ve güvenilir teslimatları, uzman üretim personeli, tecrübeli satış ve satış sonrası destek kadrosu ile aldığınız hizmet, firmanızın ve müşterilerinizin tüm beklentilerini fazlası ile karşılayacaktır.

Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan Marmaris, merkezindeki marina, çarşı ve caddeler ile kente yakın Datça, Selimiye, İçmeler, Akyaka, Armutalan, Turunç gibi beldelerinde bulunan şehre özel hediyelik eşya satışları yapan yüzlerce Marmaris turistik hediyelik eşya dükkânına sahiptir. Sahil boyunca akvaryum güzelliğinde sıralanan Palamutbükü, Ovabükü, Hayıtbükü, Mesudiye gibi ormanlarla çevrili efsane sahil ve koyları ile de ziyaretçilerini büyüleyen Marmaris’in, yerli ve yabancı turist sayısı ile turistik hediyelik eşya talebi de her geçen gün artmaktadır. Marmaris hediyelik eşya dükkânları bu yoğunluk ve hediyelik eşya ürün talebindeki artış nedeni ile Marmaris turistik hediyelik eşya çeşitleri üreten ve toptan satışını yapan güvenilir tedarikçilere ihtiyaç duyar. Hedef kitlesi, turistik işletmeler, müze mağazaları, tarihi yerler, gezi alanları, garlar, terminaller,  alış veriş mekânları ile caddelerde hediyelik eşya satışı yapan mağazalar olan Marmaris hediyelik eşya toptancıları ve tedarikçilerinin tüm süreçlerde güvenilir olmaları şarttır. Piyasa fiyatından daha düşük fiyata, büyük miktarda ve firmaya uygun ödeme koşullarına göre yapılan toptan hediyelik eşya alım ve satımı süreçlerinde tedarikçinin, satış, üretim ve teslimat aşamalarındaki kaliteli malzeme, tasarım, işçilik ve zengin çeşit yanında uygun fiyat, düzenli üretim, hızlı teslimatı ve satış sonrası desteği de çok önemlidir.

Marmaris hediyelik eşya ürün çeşitlerinde ilçenin turistik ve tarihi mekânlarının, sahillerinin, doğal alanlarının, yaşam tarzının  tasarımlarında yer aldığı her yaştan, her kültürden, her bireye hediye edilebilecek, seyahatlerde kolay taşınabilir, uygun fiyatlı, zengin çeşitli ve fonksiyonel ürünler tercih edilmektedir. Marmaris turistik hediyelik eşya türleri içinde satış adedi ve popülasyonu en yüksek ürün çeşitleri arasında   magnet, açacak, kupa, cüzdan, küllük, ayna ve benzerleri öne çıkmaktadır.

1. Magnet     

Marmaris toptan hediyelik eşya çeşitleri arasında en çok satılan ürünlerden olan magnetler, metal, cam, plastik, epoksi, ahşap, porselen, çini ve seramik malzemelerinden mıknatıs ek parçalı olarak üretilir. Çoğunlukla dekoratif amaçlı kullanılan magnetlerin boyutları 5 cm ile 17 cm arasındadır. Magnetler anı hediye grubu en içerisinde, tüm dünyada yaygın olarak en çok tercih edilen dekoratif ürünlerdir. Buzdolabı kapağı gibi ve mıknatısla manyetik etkileşime girebilen  tüm metal yüzeylerde dekoratif amaçlı  kullanılabilir. Büyük, küçük, genç yaşlı, kadın erkek ayırmadan herkese hediye olarak rahatlıkla alınabilen magnetleri toptan fiyat üzerinden satın alabilmek için, Marmaris hediyelik eşya satıcısı olmak isteyen işletmelerin Marmaris hediyelik sayfasındaki ürünlerden ya da showroomlarındaki ürün çeşitlerini inceleyerek sipariş verilebilir.

2. Açacak       

Marmaris hediyelik eşya ürünlerinden açacak çeşitleri metal ve epoksi malzemeleri ile kedi, balık, kelebek, kaplumbağa, Türkiye haritası, şişe gibi figürler üzerine, bölgenin yöresel desenleri dijital baskı ile dekorlama yapılarak üretilir. Mıknatıslı üretilen modelleri, dolap üzerinde sergilenen magnetlerin yanında dekoratif amaçlı da kullanabildiği gibi üzerinde delik olan figürler anahtarlık uçlarına da takılabilir. Günümüzün kolay açılır kapaklarından farklı üretilen klasik kapaklı meşrubat ve diğer içeceklerin açılmasında kullanılan Marmaris hediyelik açacak ürünlerinin boyutları 6 cm ile 13 cm arasındadır. Pratik, taşıması kolay ve uygun fiyatlı, anı hediyelik olarak en çok tercih edilen ürünlerden olan, Marmaris hediyelik açacak ürünlerinden toptan fiyat üzerinden satın alabilmek için, Marmaris hediyelik eşya toptancıları olan Myros’un  internet sitesindeki hazır kataloglardan ya da Marmarisdeki showroomlarından ürün çeşitlerinden inceleyebiilir ve sipariş verilebilir. 

3. Kupa 

Sıcak soğuk tüm içecekler için kullanılan Marmaris hediyelik eşya kupa çeşitleri, ilçenin ve bölgesindeki tüm beldelerin turistik, tarihi ve yerel özelliklerini taşıyan görselleri ile serigrafi tekniği uygulanarak dekorlama yapılır. İkili veya tekli olarak alınabilen kupalar seramikten üretilir. Kalemlik, makyaj fırçalığı ya da minik sukulent, kaktüs saksısı olarak da kullanılabilen Marmaris hediyelik eşya kupa çeşitlerinin boyutları 8 ile 9 cm arasındadır. Zengin çeşit ve renkleri,  ergonomik tasarımları, kaliteli malzeme ve işçiliği  ile Marmaris hediyelik eşya ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden olan kupaları, toptan fiyat ile satın alabilmek için, Marmaris hediyelik eşya toptancısı Myros’un internet sitesinden toptan üyelik oluşturarak, hazır ürünleri ve özelleştirilebilir ürünleri inceleyebilir ve uygun fiyata sipariş verebilirsiniz. 

4. Cüzdan      

Marmaris hediyelik eşya ürünlerinden cüzdan çeşitleri, dikey veya yatay olarak deri üzerine lazer kazıma ile üretilir. Kimlik, pasaport, kredi kartı, kartvizit ve bozuk para taşımak için kullanılan cüzdan çeşitlerinin boyutları sipariş verilen modellere göre değişmektedir. Cepte, çantada taşınabilecek erkek, kadın ve unisex modellerin bulunduğu cüzdan çeşitlerini toptan fiyat üzerinden satın alabilmek için, Marmaris hediyelik eşya toptancısı firmamızın showroomlarındaki ürün çeşitlerinden ya da internet şubemizden faydalanarak sipariş verilebilir.

5. Küllük        

Marmaris hediyelik eşya küllük çeşitleri, seramik malzemesinden çini işçiliği ile üretilir ve boyutları 7 cm ile 10 cm arasındadır. El işi ile yapılan yazılarla dekorlama yapılan ürünler zengin renk ve desenlere sahiptir. Marmaris hediyelik eşya küllük ürünleri, tekli, ikili ve dörtlü olarak alınabilir. Evlerin ve işyerlerinin teras, balkon, bahçe ve masalarında, restoranlar ile kafeteryalarda masa üstü kırıntıları, küçük çöpler ve kül toplamak için kullanılır. Çok renkli, şık ve kaliteli görüntüleri ile dekoratif amaçlı da kullanılan, en çok tercih edilen hediyelerden olan küllük çeşitlerini, toptan fiyat üzerinden satın alabilmek için, Marmaris hediyelik eşya toptancı firmamızın intersnet sitesinden Marmaris hediyelik sayfasındaki ürünleri inceleyerek ya da showroomlarındaki ürün çeşidinden faydalanarak sipariş verilebilir. 

6. Ayna 

Köşeli, yuvarlak kalp ve kedi formalarında tasarlanan, açılır kapaklar içindeki çift taraflı ayna çeşitleri, metal ve epoksi üzerine dijital baskı ile dekorlama yapılarak üretilir. Marmaris yerel işletmelerine ve kişiye göre özelleştirilebilen desenlerin, kapak kısımlarında dekorlama yapıldığı  aynaların, boyutları 7 cm ile 10 cm arasındadır. Özellikle kadın kullanıcılar için çok tercih edilen ve seyahatlerin vazgeçilmez hediye çeşitlerinden olan ayna ürünlerini, toptan fiyat üzerinden satın alabilmek için, Marmaris hediyelik eşya toptancı Myros’un internet sitesinden online sipariş verebilir ya da showroomlardaki ürün çeşitlerinden faydalanılarak Marmaris temalı hediyelik eşyalar satın alabilisiniz.

Hediyelik Eşyalar Toptan Nasıl Satın Alınır?  

Hediyelik eşya toptan satın alımı için kaliteli tasarım, malzeme, işçilik ve zengin çeşit yanında uygun fiyat, düzenli üretim, hızlı teslimat ile rakiplerinin önünde yer alan Myros toptan hediyelik eşya ürünleri, Marmaris turistik hediyelik eşya ürün alışverişi yapmak firmanıza aradığınız en uygun adrestir. Marmaris’in ünlü turistik ve tarihi mekânlarının, doğal alanlarının tasarımlarında yer aldığı magnet, açacak, kupa, biblo, fincan, çanta gibi uygun fiyatlı, pratik, fazla yer kaplamayan,  kolay taşınabilir ve herkese hediye edilebilecek fonksiyonel ürünler satmayı hedefleyen Marmaris hediyelik eşya firmaları, her anlamda güvenilir toptan turistik hediyelik eşya üreticilerine ihtiyaç duyar. Özel ve el yapımı ürün seçenekleri, 80 ülkeye ihracat tecrübesi, kesintisiz ürün tedariği, satış sonrası destek süreci, özelleştirilmiş tasarımları ile Myros Türkiye’nin en büyük hediyelik eşya üreticisi ve toptancısıdır. Hızlı ve güvenilir lojistik süreçleri, satış potansiyeli yüksek ürün çeşitliliği, uygun fiyat ve avantajlı ödeme seçenekleri, firmanıza özel minimum üretim adetleri, üretim istikrarı ile güvenilir bir iş ortağıdır. İnternet sitesindeki hazır ürünlerin yanında, özelleştirilebilir çeşitleri ile de firmanızın raflarını zenginleştirecek siparişleriniz için Myros toptan hediyelik online alışverişten yararlanabilir ya da en yakın showroomlarda ürün çeşitlerinden görüp seçerek sipariş verebilirsiniz.  İşletmelere uygun seçeneklerden faydalanmak ve toptan kurumsal sipariş verebilmek için öncelikle yapmanız gereken bayii başvuru sayfasına kayıt olmaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.