• Tümünü Temizle

Çini Duvar Tabağı

için 108 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 13
Myros - Çini Kabartma Tabak 12 cm
119,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Çini Kabartma Tabak 18 cm
239,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Çini Kabartma Tabak 25 cm
479,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Çini Kabartma Tabak 30 cm
769,00 TL
(0)
2.299,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Çini Kabartma Tabak 43 cm
2.649,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Çini İnci-Dantel Tabak 12 cm
119,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Çini İnci-Dantel Tabak 18 cm
239,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Çini İnci-Dantel Tabak 25 cm
479,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Çini İnci-Dantel Tabak 30 cm
769,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Çini İnci-Dantel Tabak 43 cm
2.649,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Çini İnci-Dantel Tabak 40 cm
2.299,00 TL
(0)
119,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Çini Tabak Kazıma Kabartma 25 cm
479,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Çini Tabak Kazıma Kabartma 18 cm
279,00 TL
(0)
için 108 ürün görüntüleniyor.

Çini Duvar Tabağı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Eşsiz desenlere sahip çini duvar tabağı modellerini ev dekorasyonunda kullanmak için alabileceğiniz gibi sevdiklerinize hediye etmek için de satın alabilirsiniz. Özel günlerde arkadaşlarınıza ya da ailenize hediye almak istediğinizde farklı renklerde ve boyutlarda tasarlanan çini tabakları son derece yerinde bir tercih olabilir. Hem işlevli hem de anlamlı bir hediye seçeneği olan çini duvar tabakları ayrıca işyeri ve ofis dekorasyonunda da kullanılabilir. 

Herkesin zevkine uygun model alternatifleri bulunan çini tabakları isterseniz duvara asmak için kullanabilir isterseniz de sehpa veya komodin gibi eşyaların üzerinde dekoratif aksesuar olarak sergileyebilirsiniz. Çini tabakların yüzlerce farklı model ve renk seçeneği bulunur. Ek olarak çini tabakları talebinize uygun şekilde özelleştirilerek de satılmaktadır. Tema olarak çeşitli resimlerin kullanıldığı çini tabaklar, çini tezhip tabaklar ya da desenli çini tabaklar gibi çeşitli çini tabak modelleri bulunmaktadır. 

Dekoratif çini motifleri kullanılarak tasarlanan çini tabak duvar süsü olarak tercih edildiğinde duvar dizaynının havasını tamamen değiştirmektedir. Kullanıldığı alana otantik bir atmosfer katan çini duvar tabağı modellerini hem kendi yaşam alanlarınızı hem de sevgilinizin veya ailenizin yaşam alanlarını güzelleştirmek için alabilirsiniz. Ayrıca çini duvar tabaklarını hediye olarak ne alacağınıza karar veremediğiniz iş arkadaşlarınız ya da yakın akrabalarınız için de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Şık ve işlevli bir hediye olan çini duvar tabakları hediye alınan kişileri kendine hayran bırakacak bir görünüme sahiptir. 

Çini tabakları hangi nedenle satın alıyorsanız alın bu ürünleri alırken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunur. Çini duvar tabağı alırken göz önünde bulundurulması gereken noktalar şunlardır; 

 • Çini tabağın el yapımı olup olmadığına dikkat etmelisiniz. 
 • Ürünün yapımında çini malzeme kullanılıp kullanılmadığı da dikkat etmeniz gereken diğer önemli noktadır. 
 • Beğendiğiniz çini tabak modelinin duvarda mı yoksa sehpa gibi bir eşya üzerinde mi yer alacağına karar vermeli ve buna uygun bir tercih yapmalısınız. 
 • Çini tabakların duvarda ve masa üzerinde kullanılmak üzere iki alternatifi vardır. Alım amacınıza yönelik model tercihi yapmaya dikkat etmelisiniz. 
 • Çini tabak alırken en çok dikkat etmeniz gereken unsur ise fiyatıdır. 

Talep ederseniz çini tabakları toptan şekilde de satın alabilirsiniz. Çini Duvar Tabağı Ürünlerinin Özellikleri Nedir? 

Çinili duvar tabağı modellerinin tasarımında birbirinden canlı renkler kullanılır. Turkuaz, sarı, turuncu, kırmızı ve mavi gibi çeşitli renklerin harmanlandığı çini duvar tabaklarında ayrıca eşsiz çini desenlere de yer verilir. 

Duvar süsü olarak tercih edebileceğiniz çini duvar tabaklarını aynı zamanda masa üzerinde dekoratif bir aksesuar olarak da kullanabilirsiniz. İki ayrı işlevi olan çini duvar tabağı modellerinin boyutları da birbirinden farklıdır. 12, 18, 25, 30 ve 40 cm gibi çeşitli boyutlarda üretilebilen çini tabaklarının ağırlıkları da değişmektedir. 

Çini duvar tabaklarının ağırlıkları hakkında ortalama bir bilgi vermek gerekirse ürünlerin ağırlıkları 150 gr ile 2050 gr arasında değişiklik göstermektedir. Çini eşyaların boyutları büyüdükçe ağırlıkları da boy ile doğru orantılı olarak artmaktadır. 

Farklı desen ve motifler ile tasarlanan çini duvar tabaklarının dizaynına sıklıkla şehir temaları da eklenmektedir. Bodrum, Alaçatı, Londra, Santorini, Salda ve Efes Antik Kenti gibi ünlü bölgelerin resimleri çini tabakların orta kısmında yer almaktadır. 

Çini Duvar Tabağı Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir? 

Çini duvar tabağı ürünlerinin fiyatları modellere göre değişiklik gösterse de çini tabakların fiyatları 39 Tl ile 1650 Tl arasında seçeneklere sahiptir. Küçük boyutlu olan çini tabakların fiyatları daha uygun olurken 43 cm bir çini duvar tabağının fiyatı diğer modellere oranla daha yüksek olmaktadır. Her bütçeye uygun seçenekleri bulunan çini duvar tabakları toptan şekilde satın alındığında fiyatlar tekli alımlara kıyasla makul olmaktadır. Çini duvar tabağı toptan satışları sırasında da alınan ürün sayısına göre indirim uygulanmaktadır.

Çini Duvar Tabağı Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Çini duvar tabağı ürünlerinin fiyatları belirlenirken pek çok faktör göz önünde bulundurulmaktadır. Ürünün boyutu ve eni, üründe kullanılan tasarım, ürünün yapıldığı malzeme gibi çeşitli etkenler çini duvar tabaklarının fiyatları üzerinde etkili olur. Ayrıca çini duvar tabağı fiyatları hesaplanırken üründe kişiselleştirilmiş bir dizayn yapılıp yapılmadığı da hesaba katılmaktadır. 

Çini Duvar Tabağı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çini duvar tabağı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini duvar tabağı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini Duvar Tabağı Çeşitleri Nelerdir? 

Çini duvar tabağı modelleri şunlardır; 

Çini Duvar Tabağı Nasıl Kullanılır? 

Çini duvar tabağı duvar dekorasyonunda da kullanmak için çok idealdir. Birden fazla çini duvar tabağı ile aynı duvar üzerinde bir çerçeve oluşturabilir ve duvarlara ruh kazandırabilirsiniz. Hoş ve şık bir stil oluşturmaya yardımcı olan çini duvar tabaklarını sadece duvarda kullanmak zorunda değilsiniz. Çini duvar tabaklarını TV  ünitesi, sehpa ve masa üzerinde de tercih ederek salonunuza bambaşka bir atmosfer getirebilirsiniz. Çini duvar tabaklarını evinizde kullanırken aklınıza ilk olarak “çini tabak duvara nasıl asılır” sorusunun gelmesi çok olası. Ancak endişe etmenize gerek bu ürünler duvara çok kolay bir şekilde asılır. Ayrıca duvara herhangi bir zarar vermez. 

Çini duvar tabaklarını ev dekorasyonunun yanı sıra ofis ve işyeri dekorasyonuna da ekleyebilirsiniz. İşyerinizin duvarlarını sıkıcılıktan kurtarıp daha canlı bir hale getirmenize katkı sağlayacak çini duvar tabaklarının şehir temalı modellerini ofis ve işyeri dizaynı için göz önünde bulundurabilirsiniz. 

Çini duvar tabaklarını sevdiklerinize hediye ederek onları çok mutlu edebilirsiniz. Mesela hediye almak istediğiniz kişinin görmek istediği bir şehir varsa o şehir resmi kullanılarak tasarlanmış bir çini duvar tabağını hediye olarak seçebilirsiniz. 

Çini Duvar Tabağı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınır? 

Çini duvar tabağı hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir; 

 • Anneler gününde anneye 
 • Yılbaşında babaya 
 • Doğum gününde yakın arkadaşa
 • Terfi alan iş arkadaşına
 • Yeni bir işyeri açan akrabaya ya da arkadaşa

Çini Duvar Tabağı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Çini duvar tabağı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini duvar tabağı ürünlerinde toptan fiyatları 13 TL - 550,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Çini Duvar Tabağı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Çini duvar tabağı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Çini Duvar Tabağı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Çini duvar tabağı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Çini Duvar Tabağı Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir? 

Myros, çini duvar tabaklarının üretiminde çini ve epoksi malzeme kullanmaktadır. Detaylı bir üretim sürecinden geçen çini tabak modellerinin tasarım aşamasında da ince bir işçilik vardır. Resimli çini duvar tabaklarının yapımında resimlerin bulunduğu orta kısımda epoksi malzemeden yararlanılmaktadır. Etrafında çini uzun bir süreçten geçerek üretilen çini kullanılmaktadır. Ayrıca resimli çini duvar tabaklarının dekorlanması işleminde ise dijital baskıdan yararlanılmaktadır. Sadece çini malzeme ile üretilen çini duvar tabakları ise altyapının oluşturulması, zımparalama, astar, desenin iğnelenmesi, kömürleme, bezeme, sırlama ve fırınlama gibi çeşitli süreçlerden geçirilmektedir. 

Çini Duvar Tabağı’na Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir? 

Çini duvar tabağına benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır; 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.