• Tümünü Temizle

Çini Kaşık Altlığı

için 10 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 7
Myros - Çini Kabartma Kaşık Altlığı
119,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Çini Turkuaz Kaşık Altlığı
109,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Çini Özel Kabartma Kaşık Altlığı
119,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Kuşadası Temalı Çini Kazıma Kabartma Kaşık Altlığı B Serisi
119,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Alanya Temalı Çini Turkuaz Kaşık Altlığı
109,00 TL
(0)
+ 4
Myros - İzmir Temalı Çini Kazıma Kabartma Kaşık Altlığı B Serisi
119,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Alaçatı Temalı Çini Kazıma Kabartma Kaşık Altlığı B Serisi
119,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Çeşme Temalı Çini Kazıma Kabartma Kaşık Altlığı B Serisi
119,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Side Temalı Çini Turkuaz Kaşık Altlığı
109,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Çini Kazıma Kabartma Kaşık Altlığı
119,00 TL
(0)
için 10 ürün görüntüleniyor.

Çini Kaşık Altlığı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kaşık altlıkları genel anlamda mutfak içinde ve masalarda, halihazırda elde kullanılan kaşıkların temiz bir şekilde durmasına olanak sağlayan küçük ev aletidir. Genellikle bu tarz küçük ev aletlerinde renkler, şekiller, hammadde ve benzeri özellikleri ile değer kazanmaktadır. Çini kaşık altlığı ise görüntüsünde barınan etkileyici şekilleri ve işlemesinde barınan değer yüklü motifleri ile tam bir kültür şöleni görünümünü yansıtmaktadır. Günümüzde geçmişe duyduğumuz geçmiş ve nostalji özlemiyle ufak farklar oluşturarak evlerde kullanım için yer ayırabilirsiniz. Dünya genelinde farklı motif ve kültürel imajlara göre çeşitlilik kazansa da geleneklerimizi yansıtan parçalar olarak birçok üründe yansımasını bulabilmek mümkündür. Çini kaşık altlığı ise bu durumda geleneksel ve eski havasını yaşatan ürünler olarak hem dekor hem de işlevi bakımından kullanılması açısından bir hayli önem kazanmaktadır. 

Çini kaşık altlığı evlerinizin bir köşesinde dekor parçası maksadıyla yer edinebilir, mutfaklarınızda eskiden bir görünüm havası katabilir ve masalarınızda geçmişe ait iz dokundurabilirsiniz.  Bu bakımdan incelendiğinde Çini kaşık altlıklarının geniş çeşit seçeneklerine evinizde yer ayırabilirsiniz. Bunun dışında mağaza, ofis veya benzeri geniş mekanlarınız için toptan satış seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. 

Çini kaşık altlığı satın alınırken bilinmesi gerekenleri de es geçmemek gerekiyor;

 • Satın alınacak ürünün uyumu açısından çeşitli renk ve şekil desenlerine dikkat edilmelidir. 
 • Satın alınacak ürünün el işi kıymeti bulunduğundan gereken özen ve değerin korunması gerekmektedir.
 • Hediye mahiyetinde alınacak ise kullanım ve hatırlatıcı niyetinin ön planda tutulması gerekirken, sunulan çeşitli renk seçenekleriyle birlikte önemine vurgu yapılmalıdır. 

Çini Kaşık Altlığı Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Çini kaşık altlığı ürünleri tamamen el işi olarak işlem görmekte ve kabartmalı- kazımalı şeklinde farklı özelliklere ayrılmaktadır. Seçilecek olan çini kaşık altlıkları hangi alanda kullanılacaksa ona göre bir değerlendirim söz konusu olmaktadır. Kabartmalı ve kazımalı şeklinde seçeneklere sahip olan çini kaşık altlığı modelleri ile ister uygun kullanımı sayesinde kazımalı olarak mutfak alanınızda ister kabartmalı görünümü ile salonlarınızda dekor maksatlı değerlendirebilirsiniz. Sonuç olarak kullanım amacına göre seçeneklerini değerlendirmek daha sağlıklı bir seçim olabilmektedir. 

Çini Kaşık Altlığı Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Çini Kaşık altlığı modelleri şekillerine ve üretim esnasındaki işleme yöntemlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Bu açıdan incelendiğinde çini kaşık altlıkları; kabartmalı, kazımalı ve hem kabartmalı hem kazımalı şeklinde fiyatlandırılmaktadır. Çini kabartmalı kaşık altlığı 55 tl fiyatına sahip iken bu fiyat ortalama 55- 57 tl civarında değişebilmektedir. Çini kazıma kabartma kaşık altlığı 102 tl sahiptir. Genellikle bu fiyat ise ortalama 102 ile 105 tl arasında değişmektedir.  Bu seçenekler dışında bir de il temalı kazıma/kabartmalı çini kaşık altlıkları bulunmaktadır. fiyatları ise ortalama 55 tl ile 102 tl arasında değişmektedir. 

Çini Kaşık Altlığı Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çini kaşık altlığı fiyatları; işçiliği, boyutu, kalitesi, malzemesi kişiye alınacak olması ya da bir mekan için konumlandırılmış olması gibi değişen koşullara göre farklılık gösterebilmektedir. Tabii bunun yanında ürünün el işçiliğindeki payı da etkili olabilmektedir. Seçenekleri ile belirtildiğinde çini kazımalı, kabartmalı ve hem kazımalı hem de kabartmalı kaşık altlığı şekliyle el işi emeğine göre fiyatlandırmalar uygulanmaktadır. Bunu en fazla öne çıkaran özellik ise şekli ve kullanım maksadı olmaktadır. Çatal-kaşık altlığı, porselen kaşık altlığı şeklinde değişen özelliklere bağlı olarak fiyatlarına göre artış ya da azalış imkanı gösterebilmektedir. 

Çini Kaşık Altlığı Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çini kaşık altlığı  ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini kaşık altlığı  ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini Kaşık Altlığı Çeşitleri Nelerdir?

Çini kaşık altlığı ürünlerimizde bulunan çeşitlerde porselen kaşık altlığı ve yanında farklı çini kaşıklık desenleriyle sizlere sunulan ürünlerimizde modeller şu şekilde sıralanmaktadır; 

Çini Kaşık Altlığı Nasıl Kullanılır?

İşlevsel ve sofranız ile mutfaklarınıza dekoratif bir kimlik kazandırabilmek için tercih edebileceğiniz çini kaşık altlıklarını, çatal ve kaşıklarınız için yan ürün olarak kullanabilirsiniz. Çatal-kaşık gibi sürekli kullanılan ürünler konulduğu yere üzerindeki yemek kalıntısını bırakmakta, bulaştırmaktadır. Bu etkiyi kırmak, daha temiz ve düzenli olması açısından temasının engellenmesi ise kaşık altlıkları sayesinde gerçekleştirilmektedir. Çini kaşık altlıkları da işlevsel oldukları kadar hoş görünümleri açısından estetik olarak tamamlayıcı bir unsur görevi görmektedir. Sonuç olarak Çini kaşık altlıklarını masalarınızda çatal ve kaşıkları yerleştirmek için kullanabilir; üzerindeki işleme ve dekorasyon farklılıklarına bağlı olarak bir sevdiğinize armağan niyetiyle hediye olarak kullanabilirsiniz. 

Çini Kaşık Altlığı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çini kaşık altlıkları hediyelik eşyalar aşağıdaki kişilere hediye alınabilir;

 • Yeni ev ziyaretlerine gittiğiniz akraba, dost ve komşularınıza
 • İhtiyacı olan bir kimseye değerli bir el işi emeği olarak hediye niyetiyle
 • İllere göre temalandırılan özellikli çini kaşık altlıkları ile anı ve hatıraları canlandırılması için aile bireylerine ve arkadaşalara

Çini Kaşık Altlığı Hediyelik Eşya için Toptan Satış Mevcut mu?

Çini kaşık altlığı  ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini kaşık altlığı  ürünlerinde toptan fiyatları 18,33 TL - 34 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Çini Kaşık Altlığı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Çini kaşık altlığı  ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Çini Kaşık Altlığı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Çini kaşık altlığı  ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Çini Kaşık Altlığı Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Çini kaşık altlığı çeşitleri üretimi oldukça hassasiyet içeren bir işlemden geçmektedir. Zira üretiminden çok ana asıl gereksinimi el işçiliği ile dekorlama aşamasını tamamlamaktadır. Ürünün üretimi sırasındakı hammaddeye şekil sırasında en-boy ölçüsü verilerek belirli bir kalıba sokulmaktadır. Ardından gereken zaman içerisinde işlem görmemiş haliyle bütünsel bir şekli yakalaması için belirli bir süre bekletilmektedir. Dekorlama aşamasında bünyemizde bulunan çalışanlarımız ile el işi- el emeği olarak değerlendirdiğimiz ürünlerimiz, temasına göre, renklerine göre, motiflerine göre ve işleme yöntemine göre farklılık oluşturacak şekilde tamamlanıp satışa hazır hale getirilmektedir. Sonuç itibari ile yapılan işlemde el işçiliği ön plana çıkarılmakta; farklı renk ve çeşit seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.

Çini Kaşık Altlığına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Çini kaşık altlığına benzer diğer hediyelik eşya alternatifleri şu şekilde sıralandırılabilmektedir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.