myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Seramik Tütsülük

için 3 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
106,00 TL
(0)
243,00 TL
(0)
143,00 TL
(0)
için 3 ürün görüntüleniyor.

Seramik Tütsülük Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yaşam alanlarınızın enerjisini yükselten ve size huzur veren seramik tütsülük, tarihin ilk zamanlarından beri kullanılan bir üründür. Farklı çeşitlerde ve işlevlerde kullanıma uygun olan tütsülük en çok kötü kokuları bastırmak, farklı kültürlerin dini törenlerinde arınma, tedavi ve terapi yöntemlerinde kullanılmıştır. Günümüzde ise en çok dekoratif eşya olarak evlerimizin baş köşelerinde yer alsa da hala huzur ile temellendirilmektedir. Temposu yoğun geçen bir günün ardından bir fincan kahve ve tütsü kime iyi gelmez ki?

Her tarza ve yaşa hitap eden seramik tütsülük sadece evlerde olmamakta birlikte kafelerde, iş yerlerinde, otellerde, masaj salonlarında ve yoga merkezlerinde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Çok çeşitli bir kültüre sahip olan tütsü ve tütsülük ortama hoş bir hava katmaktan ziyade bitkisel ve tamamen doğal olduğu için insan ruhuna iyi gelen bir etkisi de vardır. Tütsünüzü kullandığınız seramik tütsülük elbette ki sizi ve kullanacağınız yaşam alanının enerjisini ve stilini yansıtması gerekir. Seramik tütsülük çeşitleri Türkiye’de fazlasıyla bulunurken bu sayı dünyada daha fazladır. Bunun temel sebebi ise bazı kültürlerde dini törenlerde kullanılmasıdır. Bu nedenle farklı işleve sahip, çok çeşitli tasarımlar dünya genelinde bulmak mümkündür. Bu noktada hangisini satın alacağım diye düşünüyorsanız seçenekler arasında kalite ve fiyat en önemli belirleyiciler olacaktır. Tekli alacağınız gibi toptan seramik tütsülük alabilir ve alışverişlerinizde kazançlı olabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi sağlayan Myros ile toptan hediyelik eşya almak bütçenizi zorlamaz. 

Seramik tütsülük ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Tütsülük almayı düşünüyorsanız öncelikle kullanacağınız alanı belirleyin. 
 • Tütsü ve tütsülük doğal malzemelere sahip olmalıdır. Seramik tütsülük kimyasal katkılı olduğu takdirde uzun süre kullanıma dayanamaz. 
 • Seramik tütsülük almadan önce mutlaka ısıya dayanıklılığı hakkında bilgi edinin. 
 • Tütsülük seramik malzemeden yapılmaktadır. Bu nedenle temizliği konusunda hassas olmalısınız. Kimyasal deterjanlar ve sert yüzeye sahip temizlik ürünleri ile temizlememelisiniz. Yumuşak dokunuşlu bir bezi su ile hafif nemlendirin ve bastırmadan silin. İşte temizliği bu kadar kolay!
 • Seramik tütsülük sadece tütsü ile mi kullanılır sorusu aklınızdan geçiyor olabilir, hemen aydınlatalım. Seramik tütsülük sadece tütsü ile kullanılmamaktadır. Mum, uçucu yağlar ve aroma veren oda kokuları ile kullanabilirsiniz. 
 • Toptan hediyelik eşya seçeneğini değerlendirerek hem kendinize hem de sevdiklerinize güzel hediyeler alabilirsiniz. Toptan alışverişlerinizde uygulanan özel indirim sayesinde bütçe dostu alışverişinizin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Seramik Tütsülük Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Seramik tütsülük ürünlerinin tümü el yapımıdır. Hayatında pozitif yönde değişim yaratmak isteyenler sıklıkla tercih ettiği bir ürün çeşididir. Birçok farklı boyuta ve tasarıma sahip olmakla birlikte farklı işlevlere de sahiptir. Özellikle meditasyon ve yoga ile ilgilenen bireylerin evlerinde sıklıkla kullandığı tütsü ve tütsülük, evinde hoş kokular barındırmak isteyenlerin de bir numaralı dekoratif eşyasıdır. Günün stresini atmak, olumsuz duygu ve düşüncelerden arınmak isteyenlerin kendilerine özel dinlendirici bir yöntemidir. Bu noktada kullanacağınız mum ya da tütsülük için seramik tütsülük ihtiyacınız olacaktır. Peki onca materyal arasından neden seramik diye soruyorsanız hemen açıklayalım. Seramik doğal malzemelerden yapılmaktadır. Hiçbir katkı maddesi içermeyen Myros seramik tütsülük aynı zamanda el yapımıdır. Bu nedenle yüksek ısıya da dayanıklıdır; yanmaz maddedir.  

Seramik tütsülük hediyelik eşya modelleri arasından işlemeli tütsülük seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Tütsülük seramik ürünlerimizin fiyat aralığı genellikle en, boy, yükseklik ve ağırlığına göre şekillenmekte olup en büyük etken ise tasarımı ve el yapımı olmasıdır. Ürünlerimizin ebatları; en 50 mm – 300 mm, boy 50 mm – 400 mm, yükseklik 50 mm – 400 mm, ağırlık 70 gr. – 600 gr. arasında değişebilme özelliğine sahiptir. Dilediğiniz boy ve fiyat aralığında seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Tekli alım yapabileceğiniz gibi aynı zamanda toptan hediyelik eşya seçeneğimizi de değerlendirebilir ve bütçe dostu alışverişinizin tadını çıkabilirsiniz. 

Seramik Tütsülük Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Seramik tütsülük dekoratif ürünlerinin fiyat aralığı ürünün özelliklerine göre şekillenmektedir. Dekoratif tütsülük ortalama fiyat aralığı; 40 TL – 300 TL arasında olabilir. 

Seramik Tütsülük Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Myros fiyatları belirlerken ürünün ebatlarını ve ağırlığını göz önünde bulundurur. Bununla birlikte el yapımı olması ve desenleri de fiyat politikasına dahildir. 

Seramik Tütsülük Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Seramik Tütsülük ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik Tütsülük ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik Tütsülük Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Seramik tütsülük hediyelik eşya çeşitleri aşağıda belirtilmiştir;

Seramik Tütsülük Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Hediyelik seramik tütsülük birçok desen ile birlikte hepsi birbirinden güzel tasarımlara sahiptir. Zevklerinize göre kişiselleştirilebilen ve kullanım alanlarınıza farklı bir hava katan tütsü ve tütsülük, huzurlu ve daha sağlıklı bir hayat isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Doğru bir şekilde kullandığınızda sadece güzel kokular yaymaz aynı zamanda ruhani olarak sizi bütün kötülüklerden de korur. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak sağlığınızı iyileştirir, stresinizi azaltarak sizi yoğunluktan huzura doğru geçişinizi sağlar. Tütsülük modelleri araştırması yaparken kaliteden ödün vermeden, güvenli ve indirimli ürünler tercih edebilirsiniz. 

Zevkinize uygun dekoratif tütsülüğünüzü seçtikten sonra yapmanız gereken tek şey tütsü çubuğunu seramik tütsülük içine yerleştirmektir. Bu işlemi yaparken tütsünün sabit olduğuna emin olun. Eğer hareket ediyorsa düşme ihtimali de olabilir. Bu nedenle sıkıca onun o bölgeye yerleştirilmesi gerekmektedir. Ateş yardımı ile ucunu yaktığınız tütsüye biraz üfleyin ve sönmesini sağlayın. Böylece ateş yerini dumana bırakacak ve ince bir çizgi şeklinde dağılan duman evinizde yayılmaya başlayacak. 

Mumu ya da tütsüyü kibrit ya da çakmakla yakabilirsiniz. Bunu yaparken lütfen etrafınızda çocuk olmamasına özen gösterin ve yanıcı maddeleri çocukların ulaşamayacağı bir noktaya kaldırın.  Mum ile kullanmak isteyenler için alt bölüme tealight mum yerleştirebilir ve üzerine aromaterapi uçucu yağlarından birkaç damla ekleyebilirsiniz. Mumun ışığı, uçucu yağları ısıtarak evin kokusunu ve havasını değiştirir. Seramik tütsülüğü perde, halı, koltuk, bitki gibi malzemelerin yanından uzak tutunuz. Evinizde evcil hayvan ya da çocuk varsa onların ulaşamayacağı yere tütsülüğü kaldırın. 

Seramik Tütsülük Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Seramik tütsülük hediyelik eşyalar şu kişilere alınabilir;

 • Sevgiliye / arkadaşa,
 • Negatif ve pozitif enerjiye inananlara,
 • Yeni eve taşınacaklara / yeni evleneceklere
 • Meditasyon yapanlara, 
 • Yoğun tempo iş hayatı olanlara,
 • Aromaterapi ile ilgilenenlere,
 • Yazlığı olan yakınlarınıza

Seramik Tütsülük Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Seramik Tütsülük ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Seramik Tütsülük ürünlerinde toptan fiyatları 16 TL - 44 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Seramik Tütsülük Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Seramik Tütsülük ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Seramik Tütsülük Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Seramik Tütsülük ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Seramik Tütsülük Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Seramik tütsülük sadece desenli olmamakla birlikte işlemeli tütsülük modellerini de web sitemizde bulabilirsiniz. Seramik hamur işlemi tamamlandıktan sonra modeli, deseni ve rengi belirlenir. Herhangi bir kırılma, çatlama ve işlemesinde bir sorun olmadığı takdirde ürünlerimiz sizlere sunulmaktadır. 

Seramik Tütsülük Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Seramik tütsülük hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.