myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Hamam Aksesuarları

için 6 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Kadınlar Gününe Özel Huzur Seti
551,00 TL
(0)
20,00 TL
(0)
47,00 TL
(0)
22,50 TL
(0)
34,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Myros Siyah Tellak Kese
188,00 TL
(0)
için 6 ürün görüntüleniyor.

Hamam Aksesuar Ürünleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Geçmişten günümüze kadar gelen değerlerle doğrudan ilişkili olan hamam aksesuarları genellikle set halinde satın alınan ihtiyaçlardır. Özellikle Türk gelin hamamı aksesuarları şeklinde yorumlanan bu ürünler kişisel ihtiyaçlara göre çeşitlendirilmektedir. Gelin hamamı aksesuarları genel olarak değişkendir. Bunun yanı sıra kişisel anlamda bakım amaçlı kullanılacak eşyalardır. Örnek vermek gerekirse; hamam keyfi için ve vücut temizliği için kese kullanımı sadece kişiye ait olması gereken bir üründür. 

Hediyelik eşya anlamında da yorumlanan hamam aksesuarları hamama giriş öncesinde satın alınması gereken ürünlerdir. Yıl içinde hamama düzenli aralıklarla giden kişiler için gereklidir. Fakat duş ve banyolarınızda da kullanabileceğiniz ürünler olduğunu unutmamalısınız. Kullanılan keseden sabuna kadar her biri hamam aksesuarı olarak nitelendirilir. Bu doğrultuda kese sonrası yapılan sabunlamada kullanılan örme lif çeşitleri de dikkat çekmektedir. El işçiliği ile üretilen bu ürünler tam manasıyla hamam ve banyo kültürüne doğrudan fayda sağlar. Çünkü bu araç gereçler ile doğru şekilde vücut temizliği yapılabilmektedir. 

Kültürümüzle doğrudan bağdaşan bu ürünler genel olarak ihtiyaçlarımızla da örtüşmektedir. Çünkü banyo ve hamam keyfi aynı zamanda rahatlama amaçlı kullanılan bir yerdir. İnsanların ihtiyaçlarına hitap eden bu yerde kullanılması gereken ürünlerde bellidir. Toplum yapısının yaşadığı gelişmeler beraberinde unutulmayan, anlamlı ve kullanışlı hediyelik eşyalar yönünde hamam aksesuarları almanız çok mantıklı olacaktır. Bu doğrultudan Myros firmasından dilediğiniz ürünü alabilir veya toptan hamam aksesuarlar şeklinde sipariş verebilirsiniz. Ticari faaliyetlerinizde de kullanabileceğiniz bu ürünler yüksek kar marjı sunan ürünlerdir. 

Hamam aksesuar ürünlerini satın alırken beklenmedik durumlarla karşılaşmamak için dikkat etmeniz gerekenler ise aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması
 • Hediye konusunda kişinin ihtiyacına ve yaşına hitap edici olması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığına zararlı olmaması
 • Fiyat konusunda seçici davranılması ve dikkatli tercih yapılması 
 • Hamam aksesuarlarına özgü farklı tasarımların ve içeriklerin incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması  
 • Formu bozulmayan ve içeriği yönünden kaliteli olan hamam aksesuarları tercih edilmesi 

Hamam Aksesuar Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Hamam banyo aksesuarları ürünleri genel olarak amacına göre özellik içeren ürünlerdir. Hediyelik eşya kapsamında yorumlanan bu ürünler uzun süreliğine kişisel bakım ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ürünlerdir. Vücudunuzdaki kirleri çıkarabilmek için kese kullanılırken kese işlemi sonrasında vücudunuzdaki gözeneklerin açılmasını ve cildinizin pürüzsüz hale gelmesini sağlayan duş sabunu kullanılmalarıdır. Bu doğrultuda örme lif çeşitleri ile bunu yapabilmeniz mümkündür. Özellik bakımından her biri kaliteli malzeme ve el işçiliği beraberinde üretilen ürünlerdir. 

Hamam Aksesuar Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Hamam aksesuar ürünleri genel olarak farklı ürün çeşitleridir. Hamam aksesuar fiyatları ortalama olarak 13,64 TL ile 69,47 TL arasındadır.   Sevdikleriniz için anlamlı ve kullanışlı ürün seçeneklerine yönelik net bir fiyat belirtecek olduğumuzda çok sık tercih edilen topuk taşı fiyatının 14,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Hamam Aksesuar Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hamam aksesuar ürünlerinin fiyatı ürüne göre belirlenmektedir. Her biri ayrı amaçla kullanılan ürünlerin yapısı, üretimde kullanılan malzemesi farklı olabilmektedir. Bu yüzden fiyatı da doğrudan etkilenmektedir. Fiyatını etkileyen diğer unsur ise ürün yapısının içeriği ve boyutu ile ilgilidir. ürün yapısında kullanılan malzemeyi arttıracak en önemli etken ürünün büyük olmasıyla ilişkilidir. Ayrıca normal kese veya siyah Myros kesesi aynı özelliği sağlamadığı için fiyat farkı oluşturan duruma da açıklık getirir. Gerçek hamam keyfini yaşamak adına daha kaliteli malzemeden yapılmış ürünü tercih etmek fiyatı etkileyen konular arasındadır. 

Hamam Aksesuar Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Hamam aksesuar ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hamam aksesuar ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hamam Aksesuar Çeşitleri Nelerdir?

Hamam aksesuar çeşitleri kişilerin ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilen ürünler olup aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Hamam Aksesuar Nasıl Kullanılır?

Hamam aksesuar ürünleri toptan hediyelik eşya anlamında kullanılabilen ürünlerdir. Gelin hamamı bünyesinde davetlilere dağıtılabilecek ürünlerdir. Kişisel bakımınız ve hamam keyfiniz için kullanmanız gereken ürünlerdir. Bunun yanı sıra her insanın işine yarayan ürün çeşitleri olduğundan banyo ve duş esnasında kullanılabilecek ürünler şeklinde de değerlendirilebilir. 

Hediyelik eşya kapsamında geniş davetlerde dağıtma için hediyelik sabun çeşitlerinden de faydalanmanız mümkündür. Bir nevi hamam aksesuarı olarak bilinse de her insanın kişisel zevkine hitap edici ürünler olduğunu unutmamalısınız. Çünkü bu ürünlerin tamamı kültürümüze ve yöresel zevklerimize hitap edebilirken kişisel anlamda ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir. 

Hamam Aksesuar Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Hamam aksesuar eşya olarak kime alınabilir sorusunun yanıtları aşağıdaki gibi ifade edilebilmektedir. 

 • Anneler günü veya özel durumlarda kullanması için annenize hamam aksesuarları 
 • Babanızın özel bir durumu açısından kullanması için hamam banyo aksesuarları 
 • Kız ve erkek kardeşleriniz için kişisel ihtiyacına göre hamam sauna aksesuarları
 • Arkadaşlarınızın çeşitli kutlamaları ve özel ihtiyacına yönelik modern banyo hamam aksesuar 
 • Seyahat veya tatil dönüşü düzenli kullanmak için kendinize turistik hamam aksesuarları 
 • Hamam setlerine ve tasarımlara ilgi duyan kişilere Türk hamamı aksesuarları 
 • İş yerinin ekibe dağıtma amaçlı hediyelik sabun 
 • Hediye olarak arkadaşlarınıza veya komşu ve akrabalarınıza toptan hediyelik eşya 

 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak gelin hamamı aksesuarları ve toptan hediyelik hamam aksesuarları 

Hamam Aksesuar Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Hamam aksesuar ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Hamam aksesuar ürünlerinde toptan fiyatları 4 TL  - 23 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hamam Aksesuar Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Hamam aksesuar ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hamam Aksesuar Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Hamam aksesuar ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hamam Aksesuar Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Hamam aksesuar ürünleri geçmişten günümüze kadar gelen ve hala sıklıkla kullanılmakta olan ürünlerdir. Peştamal türlerinden hamam eşyalarına kadar her biri ihtiyaçlarımız doğrultusunda kullanmamız gereken ürünlerdir. Hediyelik eşya türleri açısından Myros firması bu ürünleri özenle üretmektedir. Uzun süreli kullanılabilirlik özelliğinin yanı sıra formu bozulmayan veya kısa sürede deforme olmayan kalitede geliştirmektedir. El işçiliğinden çokça yararlanan firmanın organik ve doğal üretimler yapması da dikkat çeken bir durumdur. 

Üretim ve imalat çalışmalarının tümünde erkek ve kadınlardan oluşan ekibin eşitlik seviyesi dikkat çekmektedir. Bu sayede hem erkeklere hem de kadınlara hitap edici ürünlerin geliştirilmesi ve üretilmesi sağlanmaktadır. İsteğe özel, kişileştirilebilir ürünler ise Myros firmasının kaliteli ve özgün çalışmaları ile mümkündür. Son olarak tüm ürünlerde hassasiyet içeren konulara yönelik uzman kadro ile çalışılmaktadır. 

Hamam Aksesuar Hediyelik Eşyalarına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Hamam aksesuar hediyelik eşyalarına benzer diğer hediyelik eşya türleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.