myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Cam Duvar Tabağı

için 50 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 4
Myros - Toptan Marmaris Bölgesi Temalı Cam Tabak 21 cm
185,00 TL
(0)
185,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan İzmir Bölgesi Temalı 18 Cm Cam Tabak
148,00 TL
(0)
Myros - Toptan Kemer Temalı 21 Cm Cam Tabak
185,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Alaçatı Bölgesi Temalı 18 Cm Cam Tabak
148,00 TL
(0)
185,00 TL
(0)
148,00 TL
(0)
185,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Atatürk Temalı Cam Tabak 18 cm
148,00 TL
(0)
185,00 TL
(0)
148,00 TL
(0)
185,00 TL
(0)
148,00 TL
(0)
185,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Bodrum Bölgesi Temalı Cam Tabak 18 cm
148,00 TL
(0)
için 50 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Cam Duvar Tabağı Modelleri

Dekoratif duvar tabakları, son dönemlerde dekorasyon tasarımlarında önemli bir yer tutmaya başlamıştır. Camın, hayatımızın her alnında kullanılabilir bir şekil alması ve özellikle sağlıklı ifadesi ile bağdaştırılabiliyor oluşu, yaygın bir biçimde kullanılması konusunda etkili olan faktörler arasında yer almaktadır. 

Ağırlıklı olarak modern duvar tabakları minimal tasarımların hakkim olduğu, pek çoğumuzun yaz ve yazlık evi olarak ifade etmekten keyif aldığı ev dekorasyon modellerinde karşılaşılmaktadır. Ancak, duvar tabakları, hemen herkesin zevkine hitap eden bir yapıdadır. Bu genellik özelliğini ise, tasarımcıların ve kullanıcıların tercihlerine bağlı olarak farklı materyallerden üretilebiliyor olmasından alır. 

Kısa bir sürede, yaşam alanlarının en popüler dekorasyon ürünlerinden biri olması ile birlikte duvar tabağı yapımı konusunda hizmet veren kişilerin ve firmalarında sayısı günden güne artmıştır. Ancak bu tür firmalardan hizmet alırken, kaliteyi ön planda tutan firmalarla çalışmak hayati önem taşır. Myros, hediyelik ürünler konusunda toptan ve perakende biçimde satış yapan firmalardan biridir. Tercihlerinize bağlı olarak siz de geniş ürün alternatifleri içerisinde cam duvar tabağı toptan sipariş verebilirsiniz. 

Cam Duvar tabağı satın alırken dikkate edilmesi gereken önemli noktalar aşağıda belirtildiği gibidir:

 • Hediyelik olarak alınacaksa, kişinin ilgi alanları kesinlikle göz ardı edilmemelidir. 
 • Hediye edilecek kişinin yaşı, cinsiyeti, mesleği ve medeni durumu önemlidir.
 • Hediye cam duvar tabağı fiyatları tasarıma göre değişir. Bu sebeple hazırlıksız yakalanmamak adına fiyat araştırması yapmak önemlidir. 
 • Üretim süreçlerinde kullanılan maddelerin içerikleri araştırılmalı, sağlık sorununa neden olmayacak malzemelerle imal edilmiş olanlar tercih edilmelidir. 
 • Kullanım alanına bağlı olarak, dekorasyon ile paralel tasarımlar seçilmeli, hediye olarak alınacaksa karşı tarafa hissettirmeden bu konuda fikir alınmalıdır. 
 • Dekoratif ürünler özellikle hediye edilecekse, uzun süreli kullanım alanına sahip olmalıdır. Dayanıklı materyaller imal edilen ve ek malzemelerle güçlendirilen cam duvar tabakları seçilmelidir. 

Hediyelik Cam Duvar Tabağı Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik cam duvar tabağı ürünleri çeşitleri aşağıdaki gibidir:

Hediyelik Cam Duvar Tabağı Fiyatları

Hediyelik cam tabağı fiyatları belirlenirken el işçiliği, üretim materyali ve ürün boyutu etkilidir. Bu sebeple çeşitli modeller arasında fiyat farklılıkları görülse de bütçenize uygun seçenekleri sitemizde bulabilirsiniz.

Hediyelik Cam Duvar Tabağı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Cam duvar tabağı ve hasır duvar tabağı fiyatlarında, ürün fiyatların belirlenebilmesi için, ürünün tam anlamıyla ortaya çıkarılmasına kadar geçen sürece dâhil olan tüm parametreler dahil edilmektedir. Bu açıdan, ilk belirleyici ürün tasarımı ve kullanılan ek materyallerdir. Ürünün işlevi, kullanım alanı, popülerliği ve boyutu da fiyat belirlemeleri üzerinde etkileyici rol oynamaktadır. 

Ürünün satıcıdan alıcıya ulaşana kadar geçirdiği tüm evreler ürünün fiyatları konusunda belirleyicidir. Bu noktadan hareketle, ürünün kargo ve transfer süreçleri, paketlemesi, üretim süreçlerinde görev alan ekip maliyeti, hammadde maliyeti değişiklikleri de duvar tabağı seti fiyat belirlenmesinde önemlidir. 

Hediyelik Cam Duvar Tabağı Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Cam duvar tabağı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Cam duvar tabağı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Cam Duvar Tabağı Toptan Satış

Cam duvar tabağı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Cam duvar tabağı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Cam Duvar Tabağı İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Cam duvar tabağı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Cam Duvar Tabağının İadesi Yapılabilir mi?

Cam duvar tabağı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Cam Duvar Tabağı Özellikleri Nelerdir?

Duvar tabakları, çok çeşitli dizayn biçimleri ile tamamlanmakta ve kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Üretildikleri dönemin mottolarına bağlı olarak, akrilik ve cam boyaları le renklendirilebilir. Ayrıca desenlerin yapılmasın rodaj, buzlama ve taşlama gibi teknikler de kullanılabilmektedir.

Dekoratif hasır duvar tabağı modelleri de, beğenilen türler arasında yer almaktadır. Hasır dokuma kumaşlar ve ipler ile renklendirilen bu ürünlerde, zıt renklerle muazzam bir uyum yakalanabilmektedir. Ayrıca, deniz temalı olan türlerde, deniz kabukları, kum ve mavi renk tonlarının hakimiyeti görülebilir.

Cam Duvar Tabağı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Bu hediyelikleri alabileceğiniz kişiler aşağıda belirtilmiştir:

 • Anneler gününde sizin için değerli olan kadınlara 
 • Kadınlar gününde eşinize ve ya sevgilinize
 • Sevgililer gününde sevdiğiniz kadına ya da erkeğe 
 • Kurumsal iş ortaklığı kurduğunuz kişi ya da kurumlara 
 • İş arkadaşlarınıza 
 • Doğum günleri için arkadaşlarınıza 
 • Komşularınıza ev hediye olarak 
 • Babalar gününde babanıza, eşinize, sevgilinize ya da erkek arkadaşınıza 
 • Yaz tatili dönüşünde hediyelik amaçlı ailenize hasır duvar tabağı

Hediyelik Cam Duvar Tabağı Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Cam duvar tabağı almak istediğiniz kişilere alternatif bir hediye seçmek isterseniz, aşağıdaki seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.