myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Magnet

için 1392 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 7
Myros - Toptan Sığacık Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
34,50 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Bodrum Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Bergama Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
27,50 TL
(0)
+ 23
Myros - Toptan Alaçatı Temalı Şeffaf Polyester Magnet
37,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Türkiye Temalı Myros Kartonetli Magnet
40,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Mersin Temalı Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
34,50 TL
(0)
27,50 TL
(0)
+ 11
Myros - Toptan Edremit Temalı Myros Ahşap Magnet
17,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan İzmir Temalı Myros Tabak Magnet 73 mm
34,50 TL
(0)
45,50 TL
(0)
34,50 TL
(0)
27,00 TL
(0)
+ 25
Myros - Toptan Kalkan Temalı Uv Baskılı Kartonetli Plastik Magnet
34,00 TL
(0)
40,50 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Uv Baskılı Kedi Şekilli Magnet 43x87 mm
27,50 TL
(0)
için 1392 ürün görüntüleniyor.

Magnet Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?  

Magnet ürünleri, mıknatıs özelliği ile buzdolabı kapakları başta olmak üzere, çeşitli metal kapaklı dolaplar, raflar, paneller üzerine  tutturulan ve ahşap, deniz kabuğu, epoksi, eva kâğıdı, metal, cam, plastik polyester, seramik, şeffaf polyester, taş gibi temel malzemeler ile üretilen temalı dekoratif ürünlerin tamamıdır. 

Yaşam, anılar bütünüdür. Zihin,yaşam yolculuğu boyunca oluşturulan, hafıza sarayının odalarında gezinen güzel anıları hatırlayabilmek için, dışarıdan gelen görüntü, ses, koku gibi bir tetikleyiciye ihtiyaç duyar. Bu nedenle herkes, her anlamlı yolculuğun anılarının koleksiyonunu yapmak için en pratik yöntemi seçer ve dolapların üstünü alınan magnetler ile süsler. Havaalanları, terminaller, müzeler, tarihi yerlerdeki hediyelik eşya dükkânlarına yolunuz düştüğünde kapıda sizi karşılayan, raflarda, stantlarda size göz kırpan, yüzlerce çeşidi ve uygun fiyatları ile kolaylıkla herkese alabileceğiniz magnetlere, her evin buzdolabı kapağında rastlamak mümkündür. Genellikle seyahat edilen bölgelerin öne çıkan yöresel özellikleri ve manzara desenlerini taşıyan magnet modelleri, küçük ve kolay taşınabilir olmaları nedeni ile anı hediyelik eşya amacıyla en çok satın alınan ürünlerdendir. Magnet hediyelik eşya ürünleri, üzerindeki resim, tasarım ve sembollerin hatırlatıcı özellikleri ile anıların küçük hazine sandıklarıdır. Bu sayede kendiniz dâhil birçok kişiye hediye edilebilir. Aynı zamanda birçok kurumsal marka, pazarlama ağını genişletmek, müşterilerine hizmet ve ürün tanıtımı yapmak amacı ile üzerinde marka logosu ve iletişim bilgilerini taşıyan magnet hediyelik ürünlerden kullanır. Evlilik hazırlığı sırasında davetliler için hazırlanan düğün magnetleri, kına magnetleri, nikah şekeri magnet, nişan hatırası magnet, bebek beklerken ya da doğum sonrasında ziyaretçiler için hazırlanan yenidoğan magnet, bebek hediyelik magnet türleri de amaçlarına uygun olarak yaygın şekilde kullanılan magnet çeşitleridir. Dünyadaki tüm, ülkeleri, şehirleri, markaları, yapılan tanıtım ve davetlerle organizasyonları düşündüğünüz zaman, aklınıza gelen her özellik ve durum için, çok çeşitli malzemelerle binlerce magnet modeli üretilmektedir. Bunca zengin çeşitliliğine rağmen magnet ürünlerini, dekoratif magnet modelleri ve çerçeve, puzzle, şişe açacağı şeklinde kullanıma yönelik magnet modelleri olarak iki kategoride toplamak mümkündür. Magnet modelleri olan kataloglardaki hazır ürünler arasından seçim yapabilir, özelleştirilebilir, değişik temalardan karma sipariş vererek perakende satın alma yapabilirsiniz. Düğün, nikah, nişan, kına, doğum günü ya da kurumsal tanıtım amaçlı promosyon hediyelikler için toptan sipariş seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Magnet modelleri satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Magnet ürününün malzemesine karar verilmelidir. ( Ahşap, metal, epoksi, plastik, seramik, cam)
 • Şekline, rengine boyutuna karar verilmelidir.
 • Resimli magnet ürününün üzerindeki desen veya yazıya karar verilmelidir. 
 • Almaya karar verilen magnet çelik, krom, nikel, kobalt, demir içeren bir metal levhaya tutturulmamış ise manyetik özelliği mutlaka bu tür bir malzemenin üzerinde test edilmelidir. 

Magnet Ürünlerinin Özellikleri Nedir?  

Magnet modellerinin boyutları 3 cm ile 15 cm aralığındadır. Modeller ahşap, deniz kabuğu, epoksi, eva kâğıdı, metal, cam, plastik polyester, seramik, şeffaf polyester, taş ve pleksi magnet olarak üretilir. Magnet modelleri standart resimli magnet olarak kare, daire, dikdörtgen gibi geometrik formlar ya da kedi, balık, kalp, şişe gibi temalı formlar şeklindedir. Yazılı, figürlü ya da manzaralı dekorlama yapılan magnet ürünlerinde, desenin sınırlarına göre şekil alan farklı formlarda olanları da vardır. Puzzle, çerçeve ya da şişe açacağı formunda üretilen modeller, ürünü dekoratif olmanın yanında kullanılabilir eşya haline çevirir. Teknolojik gelişmeler sayesinde gelişen dijital magnet üretimi, özelleştirilebilir ürünlerin de kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır. Günümüzde nişan magnetleri, sünnet magnetleri, nikâh magnetleri, düğün magnetleri, özel doğum günü magnetleri gibi duruma ve kişiye özel magnet seçenekleri de davetler kutlamalar için kısa zamanda kolaylıkla üretilebilmektedir. Kendinize anı biriktirmek, aile üyelerine ya da dostlarınıza sizi hatırlatacak küçük ama anlamlı bir hediye vermek istediğinizde, hazır ürünlerden alacağınız veya kişiselleştireceğiniz tasarım magnet modelleri en iyi seçeneklerden olacaktır.

Magnet Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Binlerce çeşit formda, renkte, desende tasarlan ve özelleştirilerek kişiye, kuruma, duruma uygun üretilebilen ahşap, metal, epoksi, plastik, cam, seramik, çini ve pleksi magnet modellerinin fiyatları, malzeme, tasarım, büyüklük ve içeriğindeki sayıya göre 2 lira ile500 lira arasında değişmektedir. Ortalama fiyat aralığı ise 10 lira ile 300 lira arasındadır.

Magnet Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?  

Magnet ürünlerinin fiyatları,üretiminde kullanılan hammaddenin türüne, tasarımın işçiliğine, boyutlarına ve üretim adedine göre belirlenir. Ahşap, deniz kabuğu, epoksi, eva kâğıdı, metal, nazar boncuğu,  plastik polyester, seramik, şeffaf polyester, taş gibi temel malzemelerin stilize edilerek şerit ya da rozet mıknatıs ile birleştirilmesinden oluşur. Malzemelerin arasındaki fiyat farkları ürün fiyatlarına da yansır. Resimli magnet modellerinde kullanılan dekorlama tekniğinin yöntemi de fiyatı etkiler. Ultraviyole dijital baskılar ile çini, porselen, epoksi veya metal işçiliği ile üretilen desenlerin fiyatlarıfarklıdır. Karma malzeme kullanılması, parça sayısının çoğalması, ürün boyutunun büyümesi ve tasarımın özelleştirilmesi fiyatı değiştiren unsurlardır.   

Magnet Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Magnet ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Magnet ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Magnet Çeşitleri Nelerdir?    

Dünyada binlerce seçeneğin bulunduğu magnet modelleri,  üretim ve kullanım amacına göre aşağıda listelenmiştir:


Magnet Nasıl Kullanılır?             

Magnet ürünlerinin en önemli ve en temel kullanım mantığı mıknatısının devreye gireceği metal içeren bir yüzeye tutturulmasıdır. Alırken hatırlatıcı olmasını istediğimiz bu küçük ve özel ürün, en yaygın şekilde evlerdeki buzdolabı kapaklarını süslemek için kullanılır. Yüzeyi geniş ve boş olarak duran buzdolabı kapakları, özel anların koleksiyonu olan magnet ürünleri için en ideal yerlerdir. Bunu yanında mekânlardaki metal duvarlar, panolar hatta çelik kapılarda da kullanılabilir. Gözünüzün ucuna takıldığında sizi zihninizin derinliklerinde bir yolculuğa çıkaracak bu küçük anı kapsülleri, tercihine bağlı olarak masa üstü ve raflarda da kullanılabilir.  

Magnet Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir? 

Magnet hediyelik eşya ürünü, en yaygın olarak aşağıdaki durumlarda hediye edilir:

 • Seyahat dönüşünde, gezdiğiniz yerlerin özelliklerini yansıtan temalı çeşitleri ile aile, dost ve arkadaşlara
 • Doğum günü, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü kutlamak için aile fertlerine, sevgiliye, dostlara, arkadaşlara, tanıdıklara
 • Magnet koleksiyonu yapan sevdiklerinize ve tanıdıklarınıza
 • Müze veya galerilerin açılışlarında, tanıtım amacıyla, ziyaretçilerine  
 • Kurumların tanıtım ve toplantılarında marka bilinirliğini arttırmak için müşterilere
 • Pazarlama ağını genişletmek isteyen hizmet ve ürün tanıtımı yapmak isteyen işletmelere
 • Buzdolabı kapağındaki anı koleksiyonunuz için kendinize

Magnet Ürünleri için Toptan Satış Mevcut mu?

Magnet ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Magnet ürünlerinde toptan fiyatları 2 TL - 127 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Magnet Ürünleri için Ücretsiz Kargo var mı?

Magnet ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Magnet Ürünlerinin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Magnet ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.Magnet Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Magnet modelleri, mıknatıs ve dekorlama yapılan malzemenin birleşiminden oluşur. Ultraviyole baskı, dijital baskı, üç boyutlu baskı yöntemleri ile desen tasarımı yapılan parçalar çeşitli formlarda hazırlanır. Hazırlanan ürünün formuna göre düzenlenmiş şerit ya da rozet mıknatısların üzerine monte edilir. Tamamen farklı malzemelerin kombinasyonları ustalıkla birleştirilir, üretilir ve kontrollerden geçirilerek kataloglarda satışa sunulur. Tasarım ve malzeme çeşitliliği, küçük olmasına rağmen işçiliği, Myros magnet hediyelik eşya ürünün üzerindeki emeği ve kaliteyi ilk bakışta belli eder. Kataloglardaki hazır ürünlerin yanında, el yapımı ürünler ve  kişiye özel magnet ile  duruma özel resim, fotoğraf, isim gibi seçilen formatlarla  özelleştirilebilen modelleri de üretilmektedir.

Magnet Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir? 

Ailenize, sevgilinize, dostlarınıza ve arkadaşlarınıza magnet seçeneklerinin yanında verebileceğiniz hediyelik eşya seçenekleri aşağıda listelenmiştir:

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.