• Tümünü Temizle

Çini Sürahi

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
2.499,00 TL
(0)
2.499,00 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Çini Sürahi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çini ürünler geçmişte tarihi yapılara eşlik eden farklı ve özgün tasarım şekilleriyle dikkat çeken ürünler şeklinde yorumlanmaktadır. İnsanlık tarihi kadar eski ve güzel çini sürahi çeşitleri gerek işlemeleri gerekse kullanılan motifleriyle de dikkat çeken ürünlerdir. Genel olarak farklı yapıya sahip olan çini sürahi çeşitleri oldukça estetik duruşu olan hediyelik eşya türleri arasında bulunur. Çok farklı olması fiyatını etkiliyor olsa da kişisel anlamda bir kişiye hediye edebileceğiniz çok önemli ürünler diyebiliriz. 

Çini ürünlerin yapımında kullanılan ana malzeme seramiktir. Seramiğin belli bir ısıda pişirilmesi ile elde edilen ürünler genel olarak uzmanlık isteyen el işçiliği ile özelleştirilmektedir. Çini sürahi desenleri ile farklı motiflerin öne çıkarılmış olması da dikkat çekici bir konudur. Fakat en önemlisi hem tarihi açıdan hem de kültürel açıdan yaşamın izlerini taşıyan anlamlı bir ürün olmasıdır. Teknolojik gelişmeler beraberinde seramiğin bu denli yaygın kullanılmaya başlanması ürünlerin farklı özelliklerini de öne çıkarabilmektedir. 

Çini seramik sürahi modelleri giderek daha fazla talep gören ürünler olup Türkiye illerinde Kütahya ile özdeşleşmektedir. Çünkü Kütahya çini sürahi üretimleri açısından eşsiz malzeme özgünlüğüne kavuşturan yerdir. Çeşitli çini seramik ürünler, tabaklar ve çerezlikler de buna örnektir. Tatil dönüşünde evinize ve sevdiklerinize özel olarak satın alabileceğiniz ürünlerdir. Mekâna farklılık katan özel ürünlerdir. Bu yüzden çok fazla beğenildiğini belirtmemizde fayda bulunmaktadır. 

El yapımı duvar süsleri açısından da merak uyandıran çini ürün çeşitleri Myros firması kapsamında satışa sunulan ve de üretilen ürünlerdir. Sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz her türlü hediyelik eşya seçeneğini burada bulmanız mümkündür. ticari faaliyetlerinizde de yüksek kar marjı sağlayan ürünlerden yararlanmak için toptan çini duvar süsü siparişleri verebilmeniz mümkündür. 

Çini sürahi satın alırken beklenmeyen veya istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması
 • Hediye konusunda kişinin yaş ortalamasına hitap etmesi
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilecek bileşenler içermemesi 
 • Fiyat konusunda iyi bir araştırma yapılarak tercih yapılması 
 • Çini sürahi hediyelik eşya çeşitlerine özgü farklı temaların ve tasarımlarında incelenmesi ve çini duvar süslerine de bakılması 
 • Uzun süre formunu koruyan çini duvar süsleri seçilmesi 

Çini Sürahi Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Çini sürahi ürünlerinin genel özelliği beraberinde tezhip ördek ve tezhip pelikan ibrik modeli öne çıkmaktadır. Dekoratif amaçla kullanılabilen özel ürünler hediyelik eşya anlamında kullanılabilmektedir. Dikkat çekici ve ilgi odağı haline dönüşen el işçiliği tasarımıyla fevkalade ürünlerdir. Ağırlığı 712 gr olan tezhip ördek sürahi modeli oldukça etkili görünümü ile çini üretiminde yapılan işçiliği de ön plana çıkarmaktadır. 

Çini Sürahi Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Çini sürahi ürünleri genel olarak çok fazla maliyet içeren seramik malzeme ile yapılan ürünlerdir. Çini sürahi fiyatları ortalama 1,734TL ile 2,574 TL arasında satılmaktadır.  Kullanılan malzemelerle özdeşleşen ve tam olarak tarihi estetiği öne çıkaran bu ürünlere yönelik net bir fiyat belirtecek olduğumuzda çini tezhip ördek sürahi modelinin 1,734TL olduğunu belirtebiliriz. 

Çini Sürahi Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çini sürahi fiyat kapsamında ürüne yönelik belirleyici birçok etken olduğundan bahsetmeliyiz. Öncelikle kullanılan hammadde seramiktir. Seramiğin küçük parçalarından imal edilen çini sürahi modellerinde en, boy, uzunluk ve ağırlık gibi ürün yapısı kullanılacak malzeme oranını da yükseltmektedir. Boyama sanatı, el işçiliği, özgün tasarım şekli fiyatı belirleyen temel unsurlardır.  Fiyatını etkileyen diğer temel konu ise çini sürahinin boyutudur. Boyutu büyüdükçe kullanılan malzeme de artmakta ve fiyatı yükselmektedir. 

Çini Sürahi Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çini sürahi ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini sürahi ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini Sürahi Çeşitleri Nelerdir?

Çini sürahi çeşitleri zevkinize ve isteğinize göre çeşitlendirilen hediyelik eşya türleri olup aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Çini Sürahi Nasıl Kullanılır?

Çini sürahi nasıl kullanılır sorgulamasına cevaben dekoratif hediyelik eşya anlamında kullanılabileceğini unutmamak gerekir. Ayrıca sevdiklerinize özel hediyelerden biri olarak tercih edilecek ürünlerdir. Çini sürahiler özel yemeklerde, davet masalarında içine şerbet çeşitlerinden veya sıvı içecekler konulması ile kullanılan ürünlerdir. Fakat hediyelik eşya ve dekor amaçlı daha çok tercih edilmesi nedeniyle sanatsal zevkleri olan kişilere özel hediye edilecek eşya olduğunu belirtmekte fayda vardır. 

Çini ürünler arasından çini dekoratif duvar süsü ise çok daha uygun fiyatlı olması ile herkesin satın alabileceği eşyadır. Oldukça hoş dururken formu yıllarca bozulmayan ürünlerdir. Duvarınızı süsleyen dekor amaçlı kullanılan ürünlerden her anlamda faydalanmanız da mümkündür. Çünkü mekânı özelleştiren hem yöresel hem de kültürel bakış açısı oluşturan ürünler olduğu bilinmektedir. 

Çini Sürahi Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çini sürahi eşya olarak kime alınabilir sorusunun yanıtları aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize turistik çini duvar süsü 
 • Babanızın ofisi veya işletmesi için toptan hediyelik eşya 
 • Kız ve ya erkek kardeşleriniz için doğum günlerinde çini sürahi çeşitleri 
 • Arkadaşların iş kutlaması, mezuniyet ve ya doğum günü gibi özel günlerinde hediyelik eşya 
 • Seyahat veya tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize el yapımı duvar süsleri 
 • Çini hediyelik eşya tasarımlara ilgi duyan kişilere toptan hediyelik eşya 
 • İş yerindeki üstlerinize dekoratif çini duvar süsü 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza ya da komşunuza hediyelik çini duvar süsü 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak hediyelik eşya 

  Çini Sürahi Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Çini sürahi ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini sürahi ürünlerinde toptan fiyatları 578 TL  - 858 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Çini Sürahi Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Çini sürahi ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Çini Sürahi Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Çini sürahi ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.  Çini Sürahi Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

  Çini sürahi çeşitleri genel olarak çok önemli iş planlaması ile üretilmektedir. Üretim kapsamında çeşitliliğe ve özgün tasarım şekline önem veren Myros firması birinci kalitedeki malzemeler ile imalat işlemi yapmaktadır. El işçiliği ile öne çıkan tüm ürünler için Myros firmasının çok geniş pazar hacmine sahip olduğu bilinmektedir. İnsanların zevklerine ve ihtiyaçlarına hitap edici ürünlerin imal edilmesinde eşitlikçi yaklaşım öne çıkmaktadır. İşinin ehli ve uzman kadroya sahip olan firma erkeklerden ve kadınlardan eşit seviyede faydalanmaktadır. Titizlik içeren ve hassasiyet gerektiren tüm çalışmalarda uzmanlığını konuşturan firmanın ürünlerin paketlenmesinde de özenli davrandığı dikkat çeken durumdur. 

  Çini Sürahi Hediyelik Eşyalarına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Çini sürahi hediyelik eşyalarına benzer diğer hediyelik eşya çeşitleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.