myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Çini Sürahi

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
3.637,20 TL
⬇️ %9
3.308,00 TL
(0)
3.687,60 TL
⬇️ %9
3.353,00 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Çini Sürahi Modelleri

Çini ürünler geçmişte tarihi yapılara eşlik eden farklı ve özgün tasarım şekilleriyle dikkat çeken ürünler şeklinde yorumlanmaktadır. İnsanlık tarihi kadar eski ve güzel çini sürahi çeşitleri gerek işlemeleri gerekse kullanılan motifleriyle de dikkat çeken ürünlerdir. Genel olarak farklı yapıya sahip olan çini sürahi çeşitleri oldukça estetik duruşu olan hediyelik eşya türleri arasında bulunur. Çok farklı olması fiyatını etkiliyor olsa da kişisel anlamda bir kişiye hediye edebileceğiniz çok önemli ürünler diyebiliriz. 

Çini ürünlerin yapımında kullanılan ana malzeme seramiktir. Seramiğin belli bir ısıda pişirilmesi ile elde edilen ürünler genel olarak uzmanlık isteyen el işçiliği ile özelleştirilmektedir. Çini sürahi desenleri ile farklı motiflerin öne çıkarılmış olması da dikkat çekici bir konudur. Fakat en önemlisi hem tarihi açıdan hem de kültürel açıdan yaşamın izlerini taşıyan anlamlı bir ürün olmasıdır. Teknolojik gelişmeler beraberinde seramiğin bu denli yaygın kullanılmaya başlanması ürünlerin farklı özelliklerini de öne çıkarabilmektedir. 

Çini seramik sürahi modelleri giderek daha fazla talep gören ürünler olup Türkiye illerinde Kütahya ile özdeşleşmektedir. Çünkü Kütahya çini sürahi üretimleri açısından eşsiz malzeme özgünlüğüne kavuşturan yerdir. Çeşitli çini seramik ürünler, tabaklar ve çerezlikler de buna örnektir. Tatil dönüşünde evinize ve sevdiklerinize özel olarak satın alabileceğiniz ürünlerdir. Mekâna farklılık katan özel ürünlerdir. Bu yüzden çok fazla beğenildiğini belirtmemizde fayda bulunmaktadır. 

El yapımı duvar süsleri açısından da merak uyandıran çini ürün çeşitleri Myros firması kapsamında satışa sunulan ve de üretilen ürünlerdir. Sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz her türlü hediyelik eşya seçeneğini burada bulmanız mümkündür. ticari faaliyetlerinizde de yüksek kar marjı sağlayan ürünlerden yararlanmak için toptan çini duvar süsü siparişleri verebilmeniz mümkündür. 

Çini sürahi satın alırken beklenmeyen veya istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması
 • Hediye konusunda kişinin yaş ortalamasına hitap etmesi
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilecek bileşenler içermemesi 
 • Fiyat konusunda iyi bir araştırma yapılarak tercih yapılması 
 • Çini sürahi hediyelik eşya çeşitlerine özgü farklı temaların ve tasarımlarında incelenmesi ve çini duvar süslerine de bakılması 
 • Uzun süre formunu koruyan çini duvar süsleri seçilmesi

Hediyelik Çini Sürahi Çeşitleri Nelerdir?

Çini sürahi çeşitleri zevkinize ve isteğinize göre çeşitlendirilen hediyelik eşya türleri olup aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Hediyelik Çini Sürahi Fiyatları

Çini sürahi ürünleri genel olarak çok fazla maliyet içeren seramik malzeme ile yapılan ürünlerdir. Fiyatlar değişkenlik gösterse de bütçenize ve beğeninize hitap eden modelleri sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Hediyelik Çini Sürahi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çini sürahi fiyat kapsamında ürüne yönelik belirleyici birçok etken olduğundan bahsetmeliyiz. Öncelikle kullanılan hammadde seramiktir. Seramiğin küçük parçalarından imal edilen çini sürahi modellerinde en, boy, uzunluk ve ağırlık gibi ürün yapısı kullanılacak malzeme oranını da yükseltmektedir. Boyama sanatı, el işçiliği, özgün tasarım şekli fiyatı belirleyen temel unsurlardır.  Fiyatını etkileyen diğer temel konu ise çini sürahinin boyutudur. Boyutu büyüdükçe kullanılan malzeme de artmakta ve fiyatı yükselmektedir. 

Hediyelik Çini Sürahi Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Çini sürahi ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini sürahi ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Çini Sürahi Toptan Satış

Çini sürahi ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini sürahi ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Çini Sürahi İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Çini sürahi ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Çini Sürahilerin İadesi Yapılabilir mi?

Çini sürahi ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Çini Sürahi Özellikleri Nelerdir?

Çini sürahi ürünlerinin genel özelliği beraberinde tezhip ördek ve tezhip pelikan ibrik modeli öne çıkmaktadır. Dekoratif amaçla kullanılabilen özel ürünler hediyelik eşya anlamında kullanılabilmektedir. Dikkat çekici ve ilgi odağı haline dönüşen el işçiliği tasarımıyla fevkalade ürünlerdir. Ağırlığı 712 gr olan tezhip ördek sürahi modeli oldukça etkili görünümü ile çini üretiminde yapılan işçiliği de ön plana çıkarmaktadır. 

Çini Sürahi Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çini sürahi eşya olarak kime alınabilir sorusunun yanıtları aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Hediyelik Çini Sürahi Haricinde Alabilceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik çini sürahi haricinde alabileceğiniz diğer eşyalar aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.