myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Çini Çay Bardağı

için 8 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 8
Myros - Toptan Çini Kabartma İkili Çay Seti
493,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Çini Kabartma Altılı Çay Seti
1.118,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Toptan Çini Myros Dörtlü Çay Seti
930,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çini Turkuaz İkili Çay Seti
420,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Çini Turkuaz Altılı Çay Seti
930,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Çini Özel Kabartma Altılı Çay Tabağı
303,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Çini Özel Kabartma Altılı Çay Seti
1.050,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Çini İkili Özel Kabartma Çay Seti
395,00 TL
(0)
için 8 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Çini Çay Bardağı Modelleri

Çini sanatı, geleneksel Türk el sanatıdır. Toprağın pişirildikten sonra şekil verilerek, eşyalar üretilmesi ile oluşmaktadır. Çini sanatı, motifler, şekiller ve renklendirme lerden oluşan eserlerdir. İnce ayrıntılar ile işlenen ve işlenmiş olan objelere hayat veren, Osmanlı tarihinin en çok kullanılan sanat dalı, günümüze dek değerinden hiçbir şey kaybetmeden devam ediyor. Geçmişten günümüze taşınan çini sanatı artık günlük hayatımızda da bizlere eşlik ediyor. Dekorasyon amaçlı ve sunumlar da adından söz ettirmekte olan çini sanatı büyüleyici renkleriyle kullananlara göz banyosu yaptırıyor. Çinicilik kendine özgü yapım ve süsleme teknikleriyle yüzyıllardan beri yaşayan geleneksel Türk çini sanatının etrafında şekillenen zanaatkârlığı ifade etmektedir. Bu işin ustaları yıllardır yetişmekte ve sanatlarını icra etmekte. Bu sanat dalında önemli olan kişinin el becerisi, sabrı ve zevkidir çünkü hazırlanan eserler kişinin zevkini ve hayal dünyasını yansıtmaktadır. Birçok aşamadan geçerek çini sanatı yapılmaktadır. Bu mükemmel sanatı günlük hayatımıza taşıyabildiğimiz için kendimizi şanslı saymalıyız. Çini sanatı Türkiye’de yaygınlığı ile bilinsede Dünya’nın her bölgesinde çini ustasına rastlamak mümkündür bu nedenle her bölgede envai çeşit çini sanatı ile işlenmiş binlerce seçenek bulabilirsiniz.

Kendinize ve sevdiklerinize hediye edeceğiniz çini çay bardağı seçerken dikkat etmeniz gerekenler aşağıda listelenmiştir;

 • Kişinin ihtiyacını karşılaması gerekmektedir.
 • Kişinin zevkleri göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Kime hediye edileceğine karar verilmelidir.
 • Kullanılacak ortam göz önünde bulundurulması gerekir.
 • Renkler göz önünde bulundurulmalıdır.

Kafe yada restaurant için çini çay bardağı tercih edecekseniz toptan alım seçeneklerini değerlendirmek sizler için en doğru tercih olacaktır.

Hediyelik Çini Çay Bardağı Çeşitleri Nelerdir?

Çini çay bardağı çeşitleri aşağıda listelenmiştir:

Hediyelik Çini Çay Bardağı Fiyatları

Kendinize ve sevdiklerinize hediye olarak düşüneceğiniz çini çay bardağı fiyatları; kullanılan malzemeye, modele ve kaçlı satıldığına göre değişmektedir. Bütçenize uygun seçenekleri sitemiz üzerinden değerlendirebilirsiniz.

Hediyelik Çini Çay Bardağı Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Çini çay bardağı üretim aşaması zor bir işçilik sürecidir. Kullanılan materyaller ve el işçiliği fiyat belirlemede en büyük role sahiptir. Kullanılan malzemenin kalitesi boyanın canlılığı kullanılan renkler bile ürün fiyatlandırmasını etkiler. Kişiye özel vereceğiniz ürünün fiyatı artarken toplu alım seçeneklerini değerlendireceğiniz ürünün fiyatı sizlere daha az maliyetli olacaktır.

Hediyelik Çini Çay Bardağı Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Çini çay bardağı  ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini çay bardağı  ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Çini Çay Bardağı Toptan Satış

Çini çay bardağı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini çay bardağı  ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Çini Çay Bardağı İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Çini çay bardağı  ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Çini Çay Bardağının İadesi Yapılabilir mi?

Çini çay bardağı  ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Çini Çay Bardağı Özellikleri Nelerdir?

Osmanlıdan günümüze gelen çini sanatı üzerinde eşsiz motifler barındırıyor geleneksel dokusu büyüleyici renkleri göz kamaştırıyor. Çini sanatını günlük hayatımıza taşımak çok ufak dokunuşlardan geçiyor çini çay bardakları kahvaltılarımızı çay saatlerimizi neşelendiriyor. Çini çay bardağı modelleri oldukça eşsiz model ve renkleriyle kişiyi kendine hayran bırakmakta. Kullanılan sanatın eşsizliğini el işçiliğini göz ardı etmemek gerek. Tek tek çizilen çizgiler özenle boyanan motifler adeta bir renk cümbüşüne dönüşüyor.

Çini Çay Bardağı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çini çay bardağı alıp hayatlarına renk katabileceğiniz kişiler ve durumlar aşağıda listelenmiştir:

 • Kendinize 
 • Eşinize
 • Sevgilinize
 • Anneye hediye
 • Akrabalarınıza 
 • İş arkadaşlarınıza
 • Yeni ev almış tanıdıklarınıza 
 • İşyeri açmış tanıdıklarınıza
 • Yeni evlenmiş arkadaşlarınıza

Hediyelik Çini Çay Bardağı Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik çini çay bardağı haricinde alabileceğiniz diğer eşyalar aşağıda listelenmiştir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.