• Tümünü Temizle

Metal Hediyelik Eşyalar

için 2842 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
189,00 TL
(0)
204,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Metal siyah Bardak Altlığı
49,90 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Metal Lacivert Geyikli Bardak Altlığı
49,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Yılbaşı Temalı Myros Fotoğraflı Yuvarlak Anahtarlık 40x100 mm
109,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Yılbaşı Temalı Myros Fotoğraflı Metal Açacaklı Anahtarlık 35x120 mm
99,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
+ 8
Myros - Yılbaşı Temalı Myros Metal Kutu Mum 73x35 mm
109,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
+ 4
Myros - Yılbaşı Temalı Myros Metal Açacak Magnet 40x95 mm
119,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Yılbaşı Temalı Myros Metal Açacaklı Anahtarlık 35x120 mm
99,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Yılbaşı Temalı Myros Metal Yuvarlak Anahtarlık 35x90 mm
109,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Yılbaşı Temalı Halhal
SKU: MYROS302-YLB Yılbaşı Temalı Halhal
119,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Kardan Adam Metal Tepsi
SKU: MET20-YLB-02 Kardan Adam Metal Tepsi
139,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Yılbaşı Temalı Kişiselleştirilebilir Yuvarlak Anahtarlık
109,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Yeşil Metal Tepsi
SKU: MET20-YLB-04 Yeşil Metal Tepsi
139,00 TL
(0)
+ 16
Myros - Yılbaşı Temalı Myros Kişiselleştirilebilir Metal Yuvarlak Anahtarlık 35x90 mm
109,00 TL
(0)
için 2842 ürün görüntüleniyor.

Metal Hediyelik Modelleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşya metal seçenekleri arasında açacak, anahtarlık, araba süsü, çanta askısı ve dekoratif kutu gibi birçok seçenek bulunuyor. Hediyelik eşya ürün çeşitleri dekoratif amaçlı kullanılmalarının yanı sıra işlevsel olarak da kullanılabilir. Hediyelik metal araba dekoratif olarak tercih edilen hediyelik ürünler arasında yer alır. Araba seven ve meraklısı olan kişiler için şık bir hediye olabilir. Metal lazer kesim hediyelik ürünler arasından mekana ve dekorasyona en uygun olan hediyelik ürün tercih edilebilir. Dekorasyon herkes için önemlidir. Farklı zevklere uygun olan dekorasyon stilleri bulunmaktadır. Tamamlayıcı ürünler mekan dekorasyonunu istenilen şıklığa ulaştırmak için kullanılmaktadır. Duvara asılan ya da sehpa ve masa gibi eşyaların üzerinde sergilenebilen hediyelik eşya çeşitleri bulunmaktadır. Hediyelik isme özel metal tasarımlar özel günlerde davetlilere hediye edilmek üzere tercih edilebilir. Düğün, nişan ya da kına gecesi gibi organizasyonlarda davete katılanlar için özel bir hediyedir. Dünyanın her yerinde farklı zevklere ve tercihlere uygun olan metal hediyelik çeşitleri bulunmaktadır. Metal hediyelik promosyon ürün satıcıları çeşitli kullanımlara uygun olan metal hediyelik ürünler kullanıcılara sunmaktadır. Kullanılan metallerin özellikleri birbirinden farklıdır. Farklı tasarımları bulunan metal hediyelikler toptan metal hediyelik satın alınarak promosyon amacıyla müşterilere ya da çalışanlara hediye edilebilir. Metal hediyelik ürünleri satın alırken şunlara dikkat edilmesi gerekir;

 • Metal hediyelik ürünün kime ne amaçla satın alındığı göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Metal anahtarlık ve açacak seçiminde anahtarlık üzerinde yer alan baskının kalitesi incelenmelidir.
 • Metal cezve seçimi kullanıma uygun büyüklükte yapılmalıdır.
 • Metal hediyelik işlemeli modellerde işlemeler net ve anlaşılır olmalıdır.
 • Dekoratif metal ürünler kullanılacak olan mekanın dekorasyonuna uygun olmalıdır.
 • Üzerinde baskı bulunan metal hediyelik eşyalarda baskı detay ve kalitesine dikkat edilmelidir.
 • Metal ayna hediyelik seçiminde ayna kalitesi incelenmelidir.


Metal Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Metal hediyelik ürünlerinin her birinin kendine ait olan özellikleri bulunmaktadır. Metal kalem kutusu 210x80 mm ebatlarına sahiptir. Kapaklı bir tasarımı bulunan kutunun kapak yüzeyinde farklı zevklere uygun olan görseller yer almaktadır. Metal kartvizitlik 94x60 mm boyutundadır. Kişiye özel olarak da tasarlanan kartvizitlik modellerine dijital baskı kullanılarak temasına uygun özel tasarımlar basılmaktadır. Metal duvar süsü modellerinin farklı büyüklükleri bulunmaktadır. Duvar süsü üzerinde nazar boncuğu, dua, Türk Bayrağı ve ikon tasarımları yer almaktadır. Hediyelik metal ayna modellerinin kare, dikdörtgen, yuvarlak, kedi ve kalp gibi şekilleri bulunmaktadır. Her aynanın üzerinde farklı zevklere uygun olacak görseller yer almaktadır.  

Hediyelik metal kumbara 83x83x125 mm boyutlarına sahiptir. Üzerinde şehir temalarına ait tasarımların yer almasının yanı sıra flamingo, baykuş, kedi gibi özel tasarımlar da yer almaktadır. Metal küllük çeşitli kullanımlara uygun olacak tasarımlara sahiptir. Kapaklı küllük modelinin kapağında görseller bulunmaktadır. Küllerin etrafa uçuşmasının önlenmesi için kullanılmasının ardından kapağı kapatılabilir. Şehir temasına sahip olan küllük zemininde şehirlere ait olan kabartmalı tasarımlar bulunmaktadır. Metal tepsi 305x235 mm büyüklüğündedir. Tepsi üzerinde farklı konseptlere uygun olan tasarımlar bulunmaktadır. Metal mumluk çeşitlerinde 73x35 mm büyüklüğünde olan metal kutunun içerisinde mum bulunmaktadır. Kullanımın ardından kapağı kapatılarak sönmesi sağlanabilir. Taşlı mumluk modellerinde ise farklı zevklere uygun olan tasarımlar bulunmaktadır. Mumluğun içerisine mum yerleştirilerek kullanılmaktadır. Hediyelik metal kutu her zevke uygun olan çeşitlere sahiptir. İçerisine uygun büyüklükte ürünler konulabilir. 

Metal Hediyelik Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Metal hediyelik ürünlerin fiyatları 9 TL ile 4.746 TL arasında değişiklik göstermektedir. Her bütçeye uygun olan metal hediyelik eşya bulunmaktadır. 

Metal Hediyelik Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Metal hediyelik eşya ürünlerinin fiyatlarının belirlenmesinde üründe kullanılan malzeme, üretim süreci ve işçilik maliyetleri göz önünde bulundurulmaktadır. Her üründe metal malzeme kullanılsa da metalin kullanım miktarı ve işlenmesi farklılık göstermektedir. Dijital baskı kullanılarak tasarlanan metal ürünlerle el işçiliği ile tasarlanan metal ürünlerin fiyatları farklıdır. Anahtarlık ve açacak gibi ürünler küçük boyutlara sahip olduğundan ve üretim sürecinin kolay olmasından dolayı düşük fiyatlarla kullanıcıya sunulmaktadır. 

Metal hediye arasında bulunan kahve setleri ve cezve modelleri işlemeli tasarıma sahip olduğundan üretim süreci daha uzun ve maliyetlidir. Ayrıca üretim sırasında kullanılan metal miktarı da fazladır. Bu nedenler diğer metal ürünlere oranla daha yüksek fiyatlara satılmaktadır. Kişiye özel olarak tasarlanan metal ürünlerin fiyatları istenilen tasarıma göre de değişmektedir. 

Metal Hediyelik Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Metal hediyelik çeşitleri şunlardır;

Metal Hediyelik Modelleri Nasıl Kullanılır?

Metal hediyelik ürün modellerinin her birinin kullanım amacı farklıdır. Metal anahtarlık anahtarın daha kolay taşınabilmesi için anahtara takılmaktadır. Metal açacak soda ve gazoz gibi içeceklerin kapağının açılmasında kullanılmaktadır. Hediyelik metal ayna küçük tasarımıyla çantada taşınarak ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilir. Bardak altlığı masa ve sehpaların içecek lekesi olmasını önlemektedir. Aynı zamanda dekoratif amaçlı da kullanılabilir. Defter kolayca yıpranmadan her yere taşınabilir. Not almak için kullanılmaktadır. Metal dekoratif kutu mekanlarda tamamlayıcı dekoratif ürün olarak tercih edilebilir. Aynı zamanda içerisinde takı, toka ya da kolay bulunmak istenen minimal ürünler saklanabilir. Metal demlik çay demlemek için tercih edilmektedir. Metal dikiş seti sökülen ya da yırtılan kıyafetlerin tamiri için kullanılmaktadır. Metal duvar dekoru ev dekorasyonunda tercih edilmektedir. 

Duvar süsü duvara asılarak farklı ürünlerle birlikte kullanılabilir. Metal el değirmeni taze karabiber çekmek için tercih edilmektedir. Metal çerçeve istenilen fotoğrafların kolayca sergilenmesi sağlamaktadır. Metal havan sarımsak gibi ezilerek kullanılan ürünlerin istenilen forma getirilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Metal fincan hediyelik çeşitleri türk kahvesi içmek için tercih edilmektedir. Metal kalemlik kapaklı tasarımı sayesinde rahatlıkla kalemlerin istenilen yere taşınmasını sağlamaktadır. Metal kartvizitlik kartların yıpranmadan taşınmasına olanak tanımaktadır. Gaz lambası dekoratif olarak kullanılmasının yanı sıra aydınlatma amacıyla da tercih edilmektedir. Sigara tabakası sigaranın zarar görmeden çanta da ya da cepte taşınmasını sağlamaktadır. Metal matara su veya farklı içecekler içmek için kullanılmaktadır. Metal hediye kutusu alınan hediyesi şık bir şekilde armağan etmek için kullanılmaktadır. 

Metal Hediyelik Modelleri Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Metal hediyelik modelleri hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir;

 • Sevgiliye Sevgililer Günü hediyesi
 • Sevgiliye doğum günü hediyesi
 • Arkadaşa doğum günü hediyesi
 • Anneye Anneler Günü hediyesi
 • Babaya Babalar Günü hediyesi
 • Kardeşe doğum günü hediyesi
 • Kardeşe ev hediyesi
 • Eşe doğum günü hediyesi
 • Eşe evlilik yıldönümü hediyesi 

Metal Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Metal hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 1582 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Metal Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Metal hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Metal Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Metal hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Metal Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Hediyelik eşya metal çeşitlerinin üretiminde en kaliteli metal malzemeler tercih edilmektedir. Her ürünün üretim süreci ve üretimi sırasında kullanılan teknikler farklıdır. Myros her bütçeye uygun olarak ürettiği metal hediyelik ürün çeşitlerinin her birini yüksek kalite ve titizlikle üretmektedir. Her ürün uzun süre kullanım için uygundur. 

Metal Hediyeliklerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Metal hediyeliklere benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.