myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Metal Bardak Altlığı

için 32 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Metal siyah Bardak Altlığı
30,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Metal Lacivert Geyikli Bardak Altlığı
30,00 TL
(0)
30,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Nazar Temalı Myros Metal Bardak Altlığı 90 mm
30,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Myros Metal Bardak Altlığı 90 mm
30,00 TL
(0)
Myros - Toptan Özelleştirilebilir Myros Metal Bardak Alti 90 Mm
30,00 TL
(0)
30,00 TL
(0)
30,00 TL
(0)
30,00 TL
(0)
30,00 TL
(0)
30,00 TL
(0)
30,00 TL
(0)
30,00 TL
(0)
30,00 TL
(0)
30,00 TL
(0)
için 32 ürün görüntüleniyor.

Metal Bardak Altlığı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Masa başında çalışırken, yemek yerken, arabada yolculuk ederken veya ders verirken dahi hayatımızın her alanında içecek içeriz. Kimisi kahve türleri kimisi çay türleri şekerli şekersiz hiçbir tür içecek içilmese dahi gün içerisinde çok fazla su içeriz. Yoğun olduğumuz zamanlarda bazen dikkatsiz davranır ve dökeriz bazen ise bardak altı ıslak kalınca masamızda leke bırakırız, bunların hiçbiri olmasa dahi masamızı güzelleştirmek isteriz. Tüm bu sebep ve daha sayamadığımız bir çok sebepten ötürü aradığınız en uygun ürün metal bardak altıklarıdır. Sizlerin kullanım alanına göre en uygun ürünleri üretir, sizlere özel tasarımlar yaparak kişiye özel bardak altlıkları, baskılı bardak altlığı ve daha birçok bardak altlığı modelleri üreterek hem ihtiyaca yönelik hem de tasarım ve zevke yönelik metal bardak altlıkları üretilmektedir. Her evde veya her insanda en az bir tane bulunan bu metal altlıklar dünyanın her tarafında seri üretilerek bir çok çeşit, desen, modelde bulunan bu metal bardak altlıkları Myros’dan isterseniz toptan olarak da alabilirsiniz. 

Kendinize veya kişiye özel alacağınız metal bardak altlığı ürünleri satın alırken bilmeniz gerekenler aşağıda sizlere özel olarak listelenmiştir. 

 • Özel baskı yaparak şirketinizin promosyon ürünü olarak hediye edebilirsiniz. 
 • Didim, çeşme, Selçuklu gibi tatil beldelerinde bulunan otellere gelen müşterilere hediye etmek için ilçelerin veya şehirlerin ikonik tarihi yerlerini baskı olarak yaptırmaya dikkat etmelisiniz. 
 • Toptan alacağınız Metal bardak altlıklarında ürünlerin kalitesine, rengine, işçiliğine dikkat etmenizde fayda bulunmaktadır. 

Metal Bardak Altlığı Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Metal bardak altlığı modelleri Myros sizlerin zevkine göre tasarlayıp görünüm ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak çok iyi yönetmektedir. Myros metal bardak altlıklarını incelediğimiz zaman özelliklede promosyon ürünlerde Promosyon Myros Metal Bardak Altlığı 90 mm ürünümüz 90 mm eni, 90 mm boy, 5 mm yükseklik, 15 gr ağırlık, ofset baskı ve metal malzeme ile minimum sipariş adedi 984 adet olan bu ürünü şirketinizin logosunu bastırarak sipariş edebilir ve gelen müşterilerinizi sevindirebilirsiniz. Kütahyanın çinileri ile meşhur olduğunu çok iyi bilmekle beraber burada yaşıyor ve şehrinizin en ikonik simgesini gözler önüne sermek isterseniz eğer ofset baskılı metal malzemeli ve minimum sipariş adedi 24 adet olan bu metal bardak altlığı ve diğer tüm metal bardak altlıklarının istediğiniz çeşitte seçebilir, altlıkların özelleştirilebilir seçenekleri sizleri mutlu edebilecek bir çok özellik bulunmaktadır. 

Metal Bardak Altlığı Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Bardak altlıkları metal, ahşap, seramik gibi bir çok çeşitte bulunmasına karşın Myros fiyatını sizin için 18,90 olarak belirlemekte. Ortalama olarak ise toptan alacağınız ürünün adedine göre fiyat belirlenmektedir. 

Metal Bardak Altlığı Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Metal bardak altlıkları her desen, boyut, renk ve özellikte olup her ürün gibi arz talep meselesi bakımından çok çeşit olup çay bardağı metal altlığı veya kupa bardağı gibi her bardağın boyutuna uyacak şekilde üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde de uyguladığımız özeni bu kategoride de uygulayarak sizleri tatmin edecek ölçüde ürünler üretmekteyiz. Özelleştirilebilir seçenekleri ile renk, desen, model, baskı gibi ürünün materyallerinin belirlenmesi, birleştirilmesi ve bu materyallerinin fiyatları ile beraber ortaya çıkan ürünün ortalama pazar fiyatı araştırılarak sizlere en uygun fiyat belirlenmektedir. 

Metal Bardak Altlığı Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal bardak altlığı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal bardak altlığı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Bardak Altlığı Çeşitleri Nelerdir?

Metal bardak altlıklarının fiyat aralığının nasıl belirlendiği, nasıl kullanıldığı veya diğer içerik özelliklerinin anlatılmasının dışında metal bardak altlığı çeşitlerini sizler için ufak bir listeleme yaparak sıralamış bulunmaktayız. Bunlar; 

Metal Bardak Altlığı Nasıl Kullanılır?

Metal bardak altlıklarını hemen hemen her durumda kullandığımız aşikardır. Bu altlıklar renk, desen, model olarak farklılık göstermektedir. siyah bardak altlığı, yuvarlak bardak altlığı, desenli bardak altlığı olarak çeşit çeşit bulunmakla beraber fiyat aralığı da değişmektedir. özelliklede promosyon bardak altlıklarında fiyat aralığı toptan alıma göre değişmekle beraber bardak altlıkları yapımı da kişiye özel tasarlanarak özelleştirilerek seçilmektedir. Metal hediyelik bardak altlığı modellerimizi ise sevdiklerinize alarak onları mutlu edebilir, her türlü bardak altlığında kullanıma uygun modelleri ile herkesi sevindirebilirsiniz. Masalarınızı güzelleştirebilir, araçlarınızı koruma altına alarak ayrı bir hava katabilirsiniz. Her boyutta bulunan bardaklarınıza ait bu altlıklar ile rahata ve istediğiniz özel görünüme kavuşacaksınız. 

Metal Bardak Altlığı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Özel olarak tasarlanan metal bardak altlıklarımız hediye olarak kimlere alabileceğiniz sizler için aşağıda listeledik. Bunlar; 

 • Yakın bir dostunuzun yeni iş hediyesi olarak özelleştirilebilir Myros metal bardak altlığı alabilirsiniz,
 • Şirket logonuzu üstüne bastırarak toptan bardak altlığı alabilir ve gelen müşterilerinizi mutlu edebilirsiniz,
 • Vintage bardak altlığı veya kupa bardak altlığını kendinizde dahil ince zevki olan herkese alabilirsiniz, 
 • Metal bardak altlıklarımızda özelleştirilebilir seçeneğimiz ile bardak altlığına isim yazdırarak sevdiğiniz kişiye, aile üyelerinden birine, yakın dostunuza hediye edebilirsiniz, 
 • Bardak altlıklarınızı promosyon hediyelik olarak da alabilir ve namınızı her yerde duyurabilirsiniz. 

Metal Bardak Altlığı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Metal bardak altlığı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal bardak altlığı ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Metal Bardak Altlığı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Metal bardak altlığı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Metal Bardak Altlığı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Metal bardak altlığı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Metal Bardak Altlığı Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Metal bardak altlıklarını hediyelik, promosyon, ticari veya özel olarak alacağınız anda Myros sizin için tamda burada durmaktadır. İncelik, zerafetle hazırlanan bu hediyelik ürünler tasarım, malzeme, renk, desen, model bakımından özenle seçilip hazırlanarak sizlere sunulmaktadır. 

Metal Bardak Altlığına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Metal bardak altlığı hediyelik ürünlere benzer diğer hediyelik ürünlerimizi sizler için listeledik. Bunlar; 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.