myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Metal Defter

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 6
Myros - Toptan Myros Metal Kapaklı Büyük Defter 105x150 mm
190,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Myros Metal Kapaklı Küçük Defter 75x108 mm
155,00 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Metal Defter Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Metal defter satın alırken nelere dikkat edilmeli sorgulamasında birçok konunun önemli yer tuttuğunu söylemek gerekiyor. Öncelikle metal ürünlerin günümüzde daha çok talep gördüğünü ve bu doğrultuda ürün yelpazesinin genişlediğini belirtmek gerekiyor. İnsanların gerek ihtiyaç gerekse özel günlerde hediye eşya olarak seçebileceği defter şekilleri metal kaplama ile sergilenmesi sayesinde oldukça dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra yıpranmadan çok uzun yıllar kullanılabilen hediye olarak biliniyor. 

Eski hatıraların not edilebileceği veya sevgiliye defter hediye etme şeklinde seçebileceğiniz bu güzel hediye anlamlı seçenekler arasında kalıyor. Metal kapağın dış yüzeyindeki sanatsal çizimler moda akımına en uygun ve en popüler şekilde seçilmiş olup detaylı işçilikle gerçekleştirilmektedir. 

Metal kapaklı defter kullanımı gün geçtikçe öğrencilerinde çok tercih ettiği bir ürün haline dönüşmüştür. Sebebi ise kolay yıpranmayan ve aynı zamanda oldukça şık duran özellikte olmasıdır. Metal ürünlerin bu derece ilerlemesinde teknolojinin yenilikçi gelişimi de öne çıkmaktadır. İnsanların kullandığı ürünün daha kaliteli ve daha uzun kullanılabilir arayışına yön vermektedir. 

Her yaştan kişiye hitap edebilecek metal kapaklı not defteri yenilikçi tasarım olması nedeniyle hediyelik konusunda çokça tercih edilmekte ve Myros firmasının hediyelik ürünleri arasında yer almaktadır. Bu ürünü satın alarak sevdiklerinizi mutlu etmeniz mümkündür. Ayrıca toplu siparişler vermeniz de mümkün olup ticari alandaki iş hayatınızda da çeşitli faaliyetler göstermeniz için toptan metal defter satış alternatifi de bulunmaktadır. 

Metal defter alırken istenmeyen veya beklenmedik şeylerle karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi belirtilir. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği figürlerin dikkate alınması 
 • Hediye alınacak kişinin yaş ortalaması 
 • Hediyelik ürünün sağlığı olumsuz yönde etkileyecek toksik madde içermemesi 
 • Fiyat konusunda araştırma yapılması 
 • Metal defter kapsamındaki diğer seçeneklerinde incelenmesi
 • Formunu koruyan ve uzun süreli kullanılabilen ürün özelliği taşıması 

Metal Defter Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Metal defter modelleri sağlam yapılı bir ürün olmasıyla dikkat çekerken metal üzerine sanatsal tasarımlarla hâkimiyet kazanmış özellikler taşımaktadır. Genel olarak üzerinde birçok farklı desen ve renk olan tasarımların her biri birbiri ile uyumlu bir çizgi içindedir. İnsanların hoşnut kalacağı bu ürün hediyelik eşya konusunda da en iyi alternatiftir. Çünkü hem süslü hem şık hem de kullanışlı bir üründür. Kişisel tercihlere göre üretilebilen metal defterler birçok kişi için en iyi seçenektir. 

Metal Defter Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Sevdiğiniz birine unutulmayacak ve kalıcı olacağını düşündüğünüz uygun fiyatlı unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız metal defter seçimi en iyi seçimdir. Tabii belli faktörlere ve kullanılan malzemeye göre fiyat aralıkları değişmektedir. Genel bakımdan metal ham maddesiyle yapılan ve çeşitli boyaların kullanılmasıyla oluşturulan metal kapaklı defterlerin fiyat aralığı 82,50TL ile 102TL arasındadır. Net bir örnek vermek gerekirse; 75x108mm’lik metal defter fiyatı 82,50TL olarak bilinmektedir. 

Metal Defter Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Metal defter ürünlerinin fiyatını etkileyen birçok konu vardır. Öncelikle fiyatı belirleyen ana unsurun imalat kapsamında kullanılmakta olan bileşenler olduğu bilinmektedir. Metal malzemeye ek olarak sanatsal yöndeki işçilik ve kullanılan boya bileşenleri fiyatı etkilemektedir. 

Metal defter tasarımlarında fiyatı etkileyen diğer konu ise defterin büyüklüğü ile ilişkilendirilmektedir. Metal kapaklı defter boyutu büyüdükçe işçilik te artacaktır. İlaveten kullanılan malzeme de artış göstereceği için fiyatı etkilemektedir. Bunun beraberinde kişiye özel defter satın alacağınız zaman moda akımına uygun popüler seçeneklerin öne çıkarılması, doğru boyama tekniğinin birçok farklı açıdan kullanılmış olması fiyatı etkileyecek genel bir durum olarak bilinmektedir. 

Metal Defter Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal defter ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal defter ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Defter Çeşitleri Nelerdir?

Metal defter çeşitleri kişinin sevdiği şeylere göre şekillendirilmekte olup dönemsel moda akımlarına göre de farklılaşmaktadır. Metal defter çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanır. 

Metal Defter Nasıl Kullanılır?

Metal defter nasıl kullanılır sorgulamasına yönelik birçok cevap vermek mümkündür. Kimi zaman not defteri veya hatıra defteri gibi kullanılan metal defter günlük işleriniz açısından da değerlendirebileceğiniz bir üründür. Dış kapak tasarımının farkı her gittiğiniz yerde dikkat çekecektir. Çünkü sanatsal yönü oldukça yüksek diyebileceğimiz bir üründür. Genel olarak çantanıza veya masanızda sürekli kullanacağınız bir ürün niteliğinde de değerlendirebilirsiniz. Çünkü günlük tuttuğumuz notlar için her zaman defter kullanmaktayız. Özellikle unutmamanız gereken şeylerde akılda kalıcı olması adına ve kaybolması daha zor olduğu için metal kapaklı defter kullanmanız daha mantıklı diyebiliriz. 

Metal Defter Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Metal defter hediyelik ürün olarak kime veya kimlere alınabilir sorunun yanıtını aşağıdaki gibi açıklanmaktadır. 

 • Anneler günü için annenize metal defter 
 • Babalar günü için babanıza metal kapaklı not defteri 
 • Kardeşleriniz için doğum günlerinde 
 • Arkadaşlarınızın yeni iş kutlaması veya doğum günü gibi özel günlerinde 
 • Seyahat dönüşü hatıralarınızı yazmak için kendinize 
 • Öğrencilere 
 • Sevgilinize, eşinize, nişanlınıza
 • İş yerinde çalışan üstleriniz ve sıkı dostlarınıza 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak kişiye özel defter 

  Metal Defter Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Metal defter ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal defter ürünlerinde toptan fiyatları 27 TL  - 34 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Metal Defter Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Metal defter ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Metal Defter Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Metal defter ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Metal Defter Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

  Metal defter eşyalarını veya hediyelik ürünlerini üretmekte olan Myros firması oldukça dikkat çekici bir firma şeklinde tanımlanmaktadır. Genel olarak geniş Pazar hacmi bulunan ve birçok hediyelik ürün seçeneğini bulunduran firma kapsamında ürünlerin en seçkin şekilde hazırlanışı dikkat çeken diğer durum olarak bilinmektedir. Bir ürünün tasarlanması, taslağının incelenmesi, dönemin modasına ve sanatsal figürlerine önem verilmesi beraberinde ürün üretimi başladığı bilinmektedir. El işçiliğinin çok öne çıktığı Myros firmasındaki çalışan eşitliği ise gözden kaçmaması gereken bir durumdur. 

  Üretimlerin tümünde kadın erkek çalışan eşitliği söz konusu oluyor olup ürünlerin tamamında ayrı bir titizlik ve hassasiyet konusu ön plandadır. İnsanların seveceği ve hoşlanacağı yönde tasarımlar çıkaran firmanın huzurlu çalışma ortamına sahip olduğu bilinmektedir. Bu sayede üretilen ve satılan ürünler için büyük başarı doğal sonuçlardan biri olarak tanımlanmaktadır. Bunun beraberinde hediyelik eşya kapsamında satışa sunulan ürünlerin mutlak suretle belli konulara ve kişilere hitap ettiği görülmektedir. İşe yarayan ve aynı zamanda süs eşya, dekoratif malzeme veya aksesuar olarak taşınabilen ürün tasarımları yapmaktadır. 

  Metal Defter Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Metal defter kapsamında genel olarak diğer benzer hediyelik ürünler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.