myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Metal Cezve

için 12 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 4
Myros - Toptan Zamak 5 No Cezve
458,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Zamak 2 No Cezve
328,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Zamak 3 No Cezve
348,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Zamak 4 No Cezve
383,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Bakır Lüx Cezve
390,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Bakır Lüx Cezve No:6
420,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Bakır Lüx Cezve No:7
438,00 TL
(0)
170,00 TL
(0)
195,00 TL
(0)
203,00 TL
(0)
218,00 TL
(0)
238,00 TL
(0)
için 12 ürün görüntüleniyor.

Metal Cezve Hediyelik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Metal cezve kullanımı geçmişten günümüze kadar gelen ürünlerden biri olup 40 yıllık hatırlı kahvelerin içilmesine eşlik eden değerli hediye seçeneklerindendir. İnsanların ilgisini ve de dikkatini çeken bu ürün aynı zamanda kültürel özellikler taşıyan bir üründür. Genel olarak metal cezve orta boy boyutunda talep görüyor olsa da küçük ve büyük çeşitleri de çok yoğun ilgi görmektedir. İnsanların modern yaşamına hitap eden hediyelikler arasında zamak hediyelik ürünlerin farklı ürün özelliğine sahip olduğu bilinmektedir. Zamak özelliği ise çinko bileşeniyle oluşan metal ürün olarak değerlendirilmesini sağlamaktadır. Bu yönde kullanılan ve üretilen birçok ürün vardır. Teknolojik gelişmelerinde önde olduğu ürüne yönelik farklı alaşım ham maddeleri de öne çıkmaktadır. 

Hediyelik eşya kapsamında metal askılık cezve de oldukça dikkat çekici bir üründür. Genel olarak mutfak alanında kullanılan bu ürün önemli yapısı ve değerli hatıralar barındıran anlam taşıması ile eskimeyen ürün niteliği taşır. Osmanlı döneminden bu yana hala kullanılmakta olan cezveler kimi zaman ev hediyesi olarak tercih edilse de kişisel anlamda herkesin almak istediği ve ihtiyaç duyduğu bir ürün olarak bilinmektedir. 

Yöresel, kültürel ve sanatsal bakış açısıyla birleştirilen metal cezveler günümüzde yaygın şekilde kullanılmaktadır. Myros hediyelik eşyaları arasından istediğiniz boyda metal cezve alarak sevdiklerinizi mutlu etmeniz mümkündür. Kişisel anlamda ise kendinizi şımartmak adına yapacağınız kahve keyfinizin efsane aracıdır. Ticari alanda faaliyet gösteren bir firmaysanız toptan hediyelik eşya kapsamında sipariş oluşturup Myros firmasından satın alabilirsiniz. 

Hediyelik metal cezve alırken istenmedik durumlarla karşılaşmamak adına dikkat etmeniz gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye aldığınız kişinin sevdiği şeylere özen gösterme 
 • Hediye alınacak kişinin yaş aralığı 
 • Üretim yönünde kullanılan araçların insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturmamasına dikkat etme  
 • Dikkatli araştırma yapılarak en uygun fiyat tercih etme 
 • Farklı ürün seçeneklerine de göz atılması 
 • Uzun süreli kullanılabilecek ya da zamanla yıpranmayacak metal cezve veya hediyelik eşya seçilmesi 

Metal Cezve Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Metal cezve ürününün özellikleri genel olarak kullanılan ham maddesi ile ilişkilendirilmektedir. Zamak özellikli ürünler hediyelik eşya açısından değerlendiriliyor olsa da ana maddesi metaldir. Bileşen alaşımı ise çinko olarak bilinmektedir. Farklı boyutlarda tasarlanan ve ev eşyası olarak nitelendirilen bu ürün son derece dikkat çekicidir. 

Metal cezveler kahve yapımında kullanılan araç olması nedeniyle içinde pişirilen kahvenin istenen kıvamda pişmesini sağlayan ürün olarak ifade edilir. Kullanılan malzemesi açısından insan sağlığını tehlikeye atan bir alaşım içermemektedir. Bu sayede güvenerek kullanabileceğiniz bir ürün özelliği taşıdığı bilinir. 

Metal Cezve Hediyelik Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Metal cezve hediyelik ürünleri yöresel bir bakış açısı sunması ile her evde dekoratif ürün şeklinde sergilemek istenilen eşyalar arasındadır. Genel olarak hem dekor hem de kullanım amaçlı satın alınan metal cezve fiyatları 115,50TL ile 297TL arasında satılmaktadır. 

Genel olarak zamak metal veya cezve takımı olarak ta öne çıkan bu ürünlerde örnek verilen net fiyat bakır cezve için 280,50TL olarak belirtilmektedir. Lüks olmasıyla öne çıkan bu ürün genel olarak diğer fiyat aralıklarının da değişken olduğunu göstermektedir. 

Metal Cezve Hediyelik Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Metal cezve hediyelik ürünlerinin fiyatını belirlemede ki temel unsur kullanılan ham maddedir. Genel olarak ürün açısından yapılan tasarım, el işçiliği, kullanılan malzeme bütünlüğü de etki etmektedir. Fiyat belirleme açısından diğer faktör ise cezvenin boyutuyla ilgilidir. Küçük, orta ve büyük boy cezvelerin özgün bir şekilde tasarlanmış olması ürüne yönelik çekiciliği de arttırmaktadır. 

Ürün fiyat belirleme açısından belirteceğimiz durum bununla da sınırlı değildir. Çünkü metal cezveler, cezve takımı ve cezve seti olarak ta öne çıkan ürünlerdir. Toplu halde bütün olarak satın almaya kalktığınız zaman önemli derece de fiyat farkı oluşabilir. Bu yüzden tek başına belirtilen fiyatın sadece tek bir ürüne yönelik belirtildiğini unutmamalısınız. 


Metal Cezve Hediyelik Ürünlerinin
 Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal cezve ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal cezve ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Cezve Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Metal cezve hediyelik çeşitleri farklı seçenekleriyle dikkat çekiyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Metal Cezve Hediyelik Nasıl Kullanılır?

Metal cezve nasıl kullanılır sorgulamasına ilişkin kahve kültürünü özetlemek gerekiyor. Çünkü cezvelerin en yoğun kullanımı kahve yapımında öne çıkıyor. Mangal sonrası içilecek kahve keyfinde, bitkisel karışımların kaynatılmasında ve birçok dekoratif alan oluşturma yönünde kullanılan bu ürünler son derece dikkat çekmektedir. 

Bir kahvenin 40 yıl hatırı var derler ya tıpkı onun gibi özetlenecek bu durum metal cezve bütünlüğü ile ilişkilendirilmektedir. Genel olarak birbirinden farklı amaçlarla kullanılan metal cezve toptan şekilde alınıp önemli bir etkinliğe dair dağıtılma amacıyla da alınabilir. 

Metal Cezve Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Metal cezve hediyelik eşya olarak kime alınabilir sorusunun genel yanıtları aşağıdaki gibi açıklanmaktadır. 

 • Anneler gününde annenize cezve takımı 
 • Babalar gününde babanıza zamak metal 
 • Erkek veya kız kardeşlerinize doğum gününde bakır cezve 
 • Arkadaşlarınızın özel günlerinde hediyelik metal cezve 
 • Tatil dönüşlerinde evinize veya tanıyıp sevdiğiniz dostlarınıza cezve takımı 
 • Metal cezve ürünlerine ilgi duyan kişilere hediyelik metal cezve 
 • Çalıştığınız yerdeki kişilere 
 • Komşularınıza ev hediyesi zamak hediyelik 

   Metal Cezve Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

   Metal cezve ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal cezve ürünlerinde toptan fiyatları 38 TL - 99 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

   Metal Cezve Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

   Metal cezve ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

   Metal Cezve Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

   Metal cezve ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

   • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
   • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

   Metal Cezve Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

   Metal cezve toptan hediyelik eşya kapsamında değer gören bir ürün olup Myros firması tarafından satışa sunulan ürünlerden biridir. Myros firması üretim, tasarlama, taslak oluşturma, planlı çalışma ve satış alanındaki faaliyetleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Genel olarak istenen boyda satılan cezve üretimlerinde hummalı bir çalışma şekli öne çıkmaktadır. Erkek ve kadınlardan oluşan çalışanları politik anlamda görüşe sahip farkındalığı da öne çıkarmaktadır. Bunun beraberinde istenen titizlik ve sağlığa uygunluk sunan çalışmalar güvenli bir şekilde satışa sunulan ürünleri öne çıkarmaktadır. İş alanındaki verimli çalışmalar başarılı sonuç aldıklarını da gösterirken hediyelik eşya kapsamındaki göz ardı edilmeyen disiplinlerini de sergilemektedir. Sağlığınız için olumsuz etki oluşturmayan bu firma mükemmel bir titizliğe sahip özelliktedir. 

   Metal Cezve Hediyeliğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

   Metal cezve hediyelik türüne benzer şekilde satın alınabilecek diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.