myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Metal Dikiş Seti

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
122,40 TL
⬇️ %8
113,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Metal Dikiş Seti Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Günlük kullanılan ihtiyaçlarımız arasında dikiş setlerinin yeri ayrıdır. Çoğu zaman terziye gidecek zaman bulamadığımızda veya farklı bir yerde çantamıza koyacağımız küçük metal dikiş seti ihtiyacımız olan söküğü onarmamıza yardımcı olabilmektedir. Metal kullanımı hemen her üründe baş gösteren en uzun süreli formunu koruyan ürün özelliği ile tanımlanmaktadır. İnsanların çeşitli eşyalarında sıkça rastlayacağımız metal malzeme genel olarak konforlu kullanım alanı da oluşturmaktadır. Çünkü metal ürünler yapısal özelliği gereğince çok sağlamdır. 

Metal sektörünün bu denli ilerlemesine katkı sunan teknolojik gelişmelerde öne çıkan bilgilerden biridir. Bunun beraberinde metal ürünler, üzerine baskı yapılabilen tabakalar şeklinde veya çeşitli ve çok fonksiyonlu kutular şeklinde de iş görebilmektedir. Metal hap kutusu buna örnektir. Bunun haricinde metal malzemeden üretilmiş olan kutuların işlevselliği çok fazla olurken insan sağlığına zarar verebilecek hiçbir bileşen de içermemektedir. Bu sayede uzun süre kullanılsa dahi hiçbir deformasyona uğramayacağı da bilinmektedir. 

Metal kutulu dikiş seti içerisinde iğneden ipliğe işinizi hızla görebilecek herşey mevcuttur. Kişiye özel bir set olarak ta kullanılır. Ayrıca küçük ama fonksiyonu olan bir hediyedir. Özellikle yaş ortalamasına hitap edici ve bayanların çok seveceği hediye türlerinden biridir. hoş görünümlü ve ana temasıyla baskılanmış kutu boyutu ise her yere sığabilen küçük ama şirin kutu görünümdedir. İçindekileri doğru bir şekilde kapsayan ve durmadan açılan kutular gibi değildir. Sağlam şekilde kapanıp açılır. 

Çeşitli durumlarda hediye vermek için seçilen bir hediye olabileceği gibi ticari anlamda yüksek kar marjı sağlayabilen ürün özelliği de taşımaktadır. Myros firması içinde satışa sunulan bu ürünlerden toplu şekilde almanız mümkündür. Toptan metal kutulu dikiş seti siparişi vereceğiniz zaman firma ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Metal kutulu dikiş seti alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için kişisel anlamda dikkat etmeniz gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı figürlerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye seçiminde kişinin yaşına hitap etmesi ve kişiye uygun hediye seçimi yapılması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin veya araç gereçlerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturan maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda araştırma yapılması ve seçici davranılması 
 • Metal dikiş seti çeşitlerinde farklı temaların incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilen kullanışlı metal kutulu dikiş seti tercih edilmesi 

Metal Dikiş Seti Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Metal dikiş seti Myros kapsamında satılan hediyelik ürünlerden biridir. Kutunun boyutu 63x44x17 mm ölçülerinde olup her çantaya girebilecek boyutta tasarlanmıştır. Atatürk temasının ön yüzünde olması metal dikiş seti kutusunun dikiş kutusu olduğunu göstermez. Bu sayede şık görünümlü bir kutu amacıyla da kullanılması mümkün olmaktadır. Her yaşa hitap edici ve uzun süre formunu koruyabilen bir ürün olarak sağlığınızı olumsuz yönde etkilememektedir. 

Metal Dikiş Seti Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Metal dikiş seti ürünleri genel olarak değişken fiyatlarda satılabilen ürünlerdir. Metal dikiş seti fiyatları ortalama olarak 57,90TL fiyatlarında satılmaktadır. Sevdikleriniz için anlamlı ve kullanışlı bir hediye türüdür.  Metal kutulu dikiş setine özel belirlenen fiyatlarda netlik kazandırmak için Atatürk temalı Myros metal dikiş seti fiyatının 57,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Metal Dikiş Seti Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Metal dikiş seti ürünlerinde fiyatı etkileyen birçok konu vardır. Baskılama tekniğinin metal kutularda özelleştirilmesi, metal kutuların işlevsel yönünün açığa çıkarılması, sağlamlık ve insan sağlığına zarar verici maddeler içermemesinin yanı sıra içine konulan dikiş malzemeleri de fiyatı etkileyen parametreler şeklinde değer görmektedir. 

Fiyatı etkileyen diğer parametre ise metal dikiş set hediye boyutları şeklinde bilinmektedir. 63x44x17 mm’lik ölçüler isteğe bağlı küçültülebileceği gibi daha büyükte tasarlanabilmektedir. Boyutunun büyümesi kullanılacak malzemeyi de arttırdığından fiyatını doğrudan etkilemektedir. 

Metal Dikiş Seti Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal dikiş seti ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal dikiş seti ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Dikiş Seti Çeşitleri Nelerdir?

Metal dikiş seti çeşitleri kişinin ihtiyacına ve zevkine göre çeşitlendiriliyor olup aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Metal Dikiş Seti Nasıl Kullanılır?

Metal dikiş seti önemli zamanlarda ihtiyacınızı görebilecek bir şeydir. Hayatımızda ne zaman ne olacağı belli olmadığından içerisindeki dikiş seti malzemelerin birçok işe yarayacağını söyleyebiliriz. Küçük ve şık bir hediye çeşidi olarak kullanılan bu set, her çantaya sığdırılabilen ölçülerde olduğu için göze batmaz. Ağır değildir. Bunun beraberinde kullanılabilir ürünlerdir. Herhangi bir giysinizde sökük oluştuğu zaman hızlı onarım için işinize yarayacak bir dikiş setidir. 

Metal Dikiş Seti Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Metal dikiş seti hediyelik eşya olarak kime alınabilir sorusunun yanıtları aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenizin çantasında taşıması için metal kutulu dikiş seti 
 • Babanızın kullanabileceği türde olan ve özel günlerinde hediye verilebilecek eşya olarak metal dikiş seti 
 • Kız ya da erkek kardeşleriniz için özel ve önemli zamanlarındaki kullanımlar için metal dikiş seti 
 • Arkadaşlarınızın özel günlerinde metal dikiş seti 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak ve her zaman kullanabileceğiniz türde kendinize hediye olarak metal dikiş seti 
 • Metal dikiş seti tasarımlara ilgi duyan kişilere 
 • İş yerindeki üstlerinize veya saygı duyup sevdiğiniz büyüklerinize hatıra anlamında metal kutulu dikiş seti 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, akrabalarınıza ya da komşunuza hediyelik metal dikiş seti 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik eşya 
 • Sevgilinize veya eşinize kullanılabilir işlevselliği ile Atatürk temalı metal dikiş seti 

   Metal Dikiş Seti Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

   Metal dikiş seti ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal dikiş seti ürünlerinde toptan fiyatları 18 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

   Metal Dikiş Seti Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

   Metal dikiş seti ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

   Metal Dikiş Seti Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

   Metal dikiş seti ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

   • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
   • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

   Metal Dikiş Seti Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

   Metal dikiş seti terzilik işleriniz için kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu bir hediye türüdür. Myros firması tarafından satılan bu ürün talep edilmesi halinde tekli veya toplu olarak ta satın alınabilmektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Myros firması tüm üretimlerinde hassasiyet, özen ve kaliteyi ilk sırada tutarak müşteri memnuniyetini önemsemektedir. 

   Metal ürünlere yönelik gelişmeleri takip ederken yeni baskılar, temalar ve figürleri de kullanmaktadır. Estetik bakış açısı oluşturan oldukça şık ve uygun fiyatlı ürünlerin üretim esnasında hem erkeklerden hem de bayanlardan eşit seviyede faydalanıldığı bilinmektedir. Anı oluşturan, güzel hatıralar bırakan hediyelerin yıllarca bozulmayan yapısı kullanılan kaliteli malzemeden ve titiz çalışmalardan kaynaklıdır. 

   Metal Dikiş Setine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

   Metal dikiş setine benzer diğer hediyelik eşya türleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.