myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Metal Çan

için 213 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Toptan Rize Temalı Myros Metal Dümen Çan 44x92 mm
195,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan Rize Temalı Myros Metal Yuvarlak Çan 44x90 mm
195,00 TL
(0)
195,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Myros Metal Yuvarlak Çan 44x90 mm
195,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Adana Temalı Myros Metal Yuvarlak Çan 44x90 mm
195,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Mersin Temalı Myros Metal Bayrak Çan 44x96 mm
195,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Mersin Temalı Myros Metal Yuvarlak Çan 44x90 mm
195,00 TL
(0)
195,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Hatay Temalı Myros Metal Yuvarlak Çan 44x90 mm
195,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Akşehir Temalı Myros Metal Yuvarlak Çan 44x90 mm
195,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Amasra Temalı Myros Metal Bayrak Çan 44x96 mm
195,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Amasra Temalı Myros Metal Yuvarlak Çan 44x90 mm
195,00 TL
(0)
195,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Trabzon Temalı Myros Metal Bayrak Çan 44x96 mm
195,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Trabzon Temalı Myros Metal Yuvarlak Çan 44x90 mm
195,00 TL
(0)
için 213 ürün görüntüleniyor.

Metal Çan Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çan kullanımı yıllar öncesine dayanan ve yılbaşına yakın zamanlarda özellikle talep edilen bir ürün olarak bilinmektedir. Her ne kadar yabancı kültürlere has bir görünüm ve kültürel özellik şeklinde kullanılan eşya olarak bilinse de günümüzde Türk toplumuna da hitap eden süs çan özelliği taşımaktadır. Hediyelik eşya kapsamında satışa sunulan pek çok ürün insanların inanışlarına veya uğur getirdiğini hisseden durumlara göre değişkenlik göstermektedir. Bu konuda öne çıkan süs çanlar kullanılan metal özellikli ham maddeye göre tasarlanmakta ve oldukça dikkat çekmektedir. 

Metal ürünlerin günümüze kadar gelen gelişimleri teknolojinin gelişmesiyle de hız kazanmıştır. Kullanılan diğer süslerin çanlarla birleştirilmiş oluşu estetik bir hava oluşturmaktadır. Kapı üzerine takılan veya ağaç süslemede kullanılan bu çanlar insana dair özel anları da anlamlı kılmaktadır. Küçük metal çan seri üretim beraberinde apayrı bir noktaya ilerlerken el işçiliğini de gerektiren üretim kapsamında pek çok kişi çalıştığı bilinmektedir. 

Metal süs renkli çanlar her yaştan insana hitap eden anlayışları da öne çıkarmakta ve de farkındalık oluşturmaktadır. Bir ailenin veya bir durumun veya günün özel olduğunu hissettiren bu ürün Myros hediyelik eşya kapsamında öne çıkmaktadır. sevdiğiniz kişilere bu ürünü alıp hediye etmek özel olduğunu hissettirirken şık görünümü nedeniyle de sevindiricidir. Ortamda sıcak ve samimi hava oluşturan çanlar ticari faaliyetler içinde yüksek kar marjı sağlatan toptan metal çan şeklinde alınabilmektedir. 

Küçük metal çan alırken beklenmeyen durumlarla karşılaşmamak için dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilir. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeyleri dikkate almak
 • Hediye kapsamında kişinin yaş ortalamasının uygun olması 
 • Üretimde kapsamında kullanılmakta olan materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilecek toksik maddeler içermemesi 
 • Fiyat aralıkları kapsamında araştırma yapılması 
 • Metal çan açısından diğer tüm tasarımlarında incelenmesi 
 • Uzun süre kullanılabilen ürün özelliği taşıması 

Metal Çan Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Metal çan hediyelik eşya çeşitleri dikkat çeken ve yaratıcı el işçiliği ile öne çıkan tasarımlardır. Her ailenin evinde bulundurmak isteyeceği bir ürün olma özelliği taşımaktadır. Metal görünümde oluşu dikkat çekerken kaliteli yapısı da oldukça estetik durmasını sağlamaktadır. Zamanla yıpranmayan dış yüzeyi ise yıllarca kullanılabilirlik sunmaktadır. Özelleştirilebilir metal çan çeşitleri ise kişinin ekstra talep doğrultusunda sipariş verebileceği hediyelik ürün seçeneğidir. Tabii bu konuda kişinin kendisine ve ailesine ortamı süsleme amaçlı tercih ettiği öne çıkan konular arasındadır. 

Metal Çan Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Metal çan hediyelik eşya kapsamında satışa sunulan bir ürün değeri taşırken ortalama fiyatları da araştırılan bir konudur. Küçük metal çan fiyatları 96TL’den başlıyor olup 112TL’ye kadar çıkmaktadır. Bu durum kişinin seçtiği ürün detayı ile ilişkilendirilmektedir. Net bir örnek vermek gerekirse; şehir temalı metal çan fiyatı 96TL olarak bilinmektedir. 

Metal Çan Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Metal çan ürünleri açısından fiyatı etkileyen temel durum ürün yapısında kullanılan malzeme ve özelleştirilen tasarımların öne çıkışıdır. Ürün metal malzemeyle yapılması ve birçok ekleme yapılarak el işçiliği ile tasarlanması nedeniyle fiyatı değiştirmektedir. Bunun beraberinde aksesuar çan süsleri de fiyatı etkileyen diğer faktör olarak bilinmektedir. İnsanların ilgi duyduğu ürün seçeneklerinin eklenmesi, çanın boyutu, yapılan işçilik gibi birçok konunun fiyat belirleme konusunda etkili olduğu görülmektedir. 

Metal Çan Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal çan ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal çan ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Çan Çeşitleri Nelerdir?

Metal çan çeşitleri kişinin sevdiği figürlere ve özelleştirilen konulara göre farklılık göstermektedir. Genel olarak satışa sunulan metal çan çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanır.

Metal Çan Nasıl Kullanılır?

Metal çan kullanımı açısından birçok şey ifade etmek mümkündür. İlk başta belirtmiş olduğumuz özel günlerin süslemesinde veya yılbaşlarında çokça tercih edilen bu ürün hediyelik eşya kapsamında da değer görmektedir. İnsanların beğenisine sunulan çanlar iş yerinde veya evinizde dekoratif süs amacı ile kullanabileceğiniz ürünlerdir. 

İnsanların farklı bakış açısıyla seçtikleri ürünlerin modaya yönelik bir akım oluşturduğu da bilinmektedir. Geçmişten günümüze yayılan bu döngü hediye seçeneklerinde de çokça öne çıkmaktadır. Ticari yönde satışı yapan kişiler toptan hediyelik çan şeklinde bu ürünleri alarak satışa da sunmaktadır. Özellikle bir yere özel şehir temalı çanların bu konuda dikkat çektiğini ve seyahat dönüşlerinde yeni hediye seçeneği olarak değerlendirildiğini bilmeniz gerekiyor. 

Metal Çan Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Metal çan hediyelik eşya olarak kime alınabilir sorunun yanıtını aşağıdaki gibi açıklanmaktadır. 

 • Anneler günü için annenize 
 • Babalar gününde babanıza 
 • Kardeşlerinizin özel günlerinde ve kutlamalarında süsleme amaçlı küçük metal çan 
 • Sevdiğiniz arkadaşınızın kutlaması veya özel bir gününde özelleştirilebilir metal çan 
 • Tatil dönüşü sevdiklerinize veya kendinize süs çanlar 
 • Metal çanlara ilgi duyan kişilere 
 • İş alanındaki arkadaşlarınıza 

  Metal Çan Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Metal çan ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal çan ürünlerinde toptan fiyatları 18 TL  - 46 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Metal Çan Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Metal çan ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Metal Çan Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Metal çan ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Metal Çan Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

  Metal çan hediyelik eşya satışı açısından Myros firması oldukça dikkat çekici bir firma olmasıyla tanımlanmaktadır. Giderek büyüyen Pazar hacmi beraberinde firmanın benimsediği en önemli konu seçkin ve talep gören hediyelik ürünler yapmasıdır. Bu konuda yaptığı çalışmaların ve çalışma planının takdire şayan olduğunu da söylemek gerekir. Ürün tasarımlarının tamamında uzman bakış açısı ile işinin ehli kişilerle çalıştığını öne çıkmaktadır. Yapılan ürünlerde hangi malzemenin ne kadar dozda ve hangi bileşenlerle uygun olması veya hangi fiyat aralığında satılması gerektiği gibi her türlü detaya önem verdikleri bilinmektedir. 

  Teknik yönde sergiledikleri işçiliğin yanı sıra kullandıkları malzemelerin uzun süreli eşya kullanımına kolaylık sunduğu görülmektedir. Ayrıca insan sağlığını olumsuz şekilde etkileyen ve toksik maddeler içeren bileşenleri tercih etmiyor olmaları işlerindeki kaliteli duruşlarını gösteriyor. Çalışma alanlarındaki seçicilik ve düzenliliğin yanı sıra her türlü görüşe de açık olmaları özgün tasarımlar yapmalarını sağlıyor diyebiliriz. Çünkü satışa sundukları tüm ürünlerin işleyiş, hazırlanma ve yapım süreçlerinde kadın veya erkek fark etmeksizin işinin uzmanı kadro bulunuyor. Bu sayede kaliteli hediyelik ürünlerin en uygun fiyat aralığında satışa çıkarıldığı görülüyor. 

  Metal Çan Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Metal çana benzer şekilde nitelendirilen diğer hediyelik ürünler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.