myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Metal Para Kıskacı

için 13 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Efes Temalı Myros Metal Para Kıskacı
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
için 13 ürün görüntüleniyor.

Metal Para Kıskacı Hediyelik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Günlük hayatımızda her şeyi almamıza yarayan ve hayatımızı devam ettirmemiz için gerekli olan paranın doğru şekilde korunabilmesi açısından çeşitli malzemelere ihtiyaç duymaktayız. Cüzdan çeşitleri başta olmak üzere para tutacağı olarak birçok malzemeyi de kullanmaktayız. Fakat hem kâğıt para hem de bozuk paralar için parayı sabit bir şekilde tutan ürünlere ihtiyaç duyabiliyoruz. Konuyla ilişkili olarak kâğıt para kıskacı şeklinde bilinen metal kıskacın çok işe yaradığı görülmektedir. Aynı şekilde para klipsi şeklinde de değerlendirmek mümkündür. 

Günümüzde para kıskacı ürünlerine en çok esnaf ve serbest meslek erbapları ihtiyaç duymaktadır. Çünkü nakit alışverişlerde sıkça kullanılan gerçek paranın kaybolmaması istenmektedir. Bu anlamda işlevselliği çok olan bir ürün olduğu bilinir.  Metal para kıskacının kullanımı giderek yaygınlaşırken metal ürünlerin bu denli kullanılabilmesini sağlayan genel durumlarda dikkat çekmektedir. Hemen her ürünle uyum sağlayabilen, kolay şekil alabilen metaller hassasiyet isteyen işçilik beraberinde istenen üründe kullanılmaktadır. 

Metaller yapısal özelliği gereği çok sağlamdır. Yıllarca bozulmayacak ürün konforu sunar. Kırılmaz, eğilmez ve bükülmez şekliyle her üründe sağlamlığı ve de kaliteyi öne çıkarmaktadır. Ayrıca uzun süre elinizde tutsanız dahi alaşımlar veya bileşenler elinize geçmez. Sağlık açısından bir zararı yoktur. Kimyasal bileşen veya toksit madde içermeyen şekilde kullanılır. Para klipsi denilen ürünler de görülen durum aynen özetlenmektedir. 

Sevdikleriniz için küçük ama kullanışlı bir hediyelik eşya türü düşünüyorsanız metal para kıskacı doğru bir seçim olacaktır. Aynı şekilde kendiniz içinde almanızı tavsiye ederiz. Çünkü para tutacağı genel bir ihtiyaç olup her insana lazım olabilecek bir üründür. Ticari işlerinizde firmanızın tanıtımını yapma veya çeşitli katılım gerektiren durumlarda ürün dağıtma amaçlı toptan metal para kıskacı alabilmeniz de mümkündür. Myros firmasında satılan hediyelik eşyalardan istediğiniz türde olanı veya ihtiyacınız olanı tek veya toplu şekilde alabilmeniz online kolaylık kapsamında yapılabilmektedir. 

Metal para kıskacı satın alırken beklenmeyen durumlarla karşılaşmamak için dikkat edilmesi gerekenler aşağıdaki gibi sıralanır. 

 • Hediye alınan kişinin hoşlandığı şeyler göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına uygun olması 
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratabilecek toksit maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici olunması ve araştırma yapılması 
 • Metal para kıskacı çeşitlerinin incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilen materyallerden imal edilen metal para kıskacı tercih edilmesi 

Metal Para Kıskacı Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Metal para kıskacı hediyelik eşyalar kapsamında dikkat çekici şık bir tasarımdır. Araba markalarının bulunduğu metal kıskaç çeşitleri para tutacağı olarak muazzam işlev görmektedir. Ortalama ağırlığı 45 gr olan bu kıskaçların cüzdan para kıskacı şeklinde de kullanılması mümkündür. Çünkü çok fonksiyonlu, küçük ama yıllarca kullanılabilen bir ürün olduğunu belirtmekte fayda vardır. 

Metal Para Kıskacı Hediyelik Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Metal para kıskacı hediyelik eşya türleri içinde çok fazla satılan ürünlerdendir. Metal para kıskacı fiyatları ortalama 81,90TL fiyatında satışa sunulur.  Sevdiklerinize hem kullanışlı hem de anlam ifade eden güzel bir hediye vermek için çok iyi bir seçimdir. Genel olarak metal para kıskacı ürünlerine yönelik net bir fiyat belirtecek olduğumuzda İzmir temalı Myros metal para kıskacı fiyatının 81,90TL olduğunu söyleyebiliriz. 

Metal Para Kıskacı Hediyelik Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Metal para kıskacı hediyelik eşyalar yönünde oldukça rağbet gören bir üründür. Farklı çeşitleri olan ve farklı temalarla dikkat çeken metal para kıskaçlarında fiyatını belirleyici unsurlar kullanılan malzeme ile ilişkilidir. Metal malzeme kullanımı, baskı tekniği, el işçiliği, fonksiyonellik gibi durumların fiyatı direk olarak etkilediği bilinir. Aynı zamanda ürün boyutu, ağırlığı gibi konularda fiyatını etkilemektedir. Ürün ne kadar kapsamlı ve büyük olursa kullanılan malzeme de o derece artmaktadır. 

Metal Para Kıskacı Hediyelik Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal para kıskacı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal para kıskacı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Para Kıskacı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Metal para kıskacı hediyelik çeşitleri kişinin zevkine ve ihtiyacına göre çeşitlendirilen ürünler olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Metal Para Kıskacı Hediyelik Nasıl Kullanılır?

Paranın sabit ve düzenli bir şekilde kalabilmesi açısından kullanılan metal para kıskacı birçok yönde değerlendirilecek ürünlerdir. Kişisel ihtiyacınız bakımından kendiniz için veya sevdikleriniz için alabileceğiniz üründür. Hediyelik eşya anlamında topluca alıp dağıtma veya markanızın tanıtımını yapma açısından kullanılması da mümkündür. Üzerindeki tema ile farklı bir eşya şeklinde algılanan kıskaç modelleri toptan metal para kıskacı şeklinde de satın alınıp ticari işlerinizde de kullanılabilen ürünlerdir. 

Metal Para Kıskacı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Metal para kıskacı hediyelik eşya olarak kime alınabilir sorusunun yanıtları aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize cüzdan para kıskacı 
 • Babalar günü için babanıza metal para kıskacı 
 • Kız ya da erkek kardeşleriniz için doğum günü gibi özel zamanlarında para tutacağı 
 • Arkadaşların iş kutlaması, mezuniyet ve ya doğum günü gibi özel günlerinde hediyelik metal para kıskacı 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı yaratmak için kendinize turistik metal para kıskacı 
 • Metal para kıskacı tasarımlara ilgi duyan kişilere para klipsi 
 • İş yerindeki üstlerinize para kıskacı Antalya temalı 
 • Arkadaşlarınıza veya komşunuza toptan hediyelik eşya 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak metal para kıskacı toptan 

    Metal Para Kıskacı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

    Metal para kıskacı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal para kıskacı ürünlerinde toptan fiyatları 27 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

    Metal Para Kıskacı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

    Metal para kıskacı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

    Metal Para Kıskacı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

    Metal para kıskacı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

    • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
    • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.    Metal Para Kıskacı Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

    Metal para kıskacı genel olarak kullanışlı ve unisex diyebileceğimiz bir üründür. kadın erkek fark etmeksizin her insanın ihtiyaç duyabileceği eşyalardır. Fakat çok yoğun parayla ilişkisi olan kişiler içinse son derece gerekli bir eşya olduğunu belirtmeliyiz. Myros firması tarafından üretilen ve satışa sunulan farklı temalı para kıskacı çeşitleri, profesyonel bir ekip eşliğinde üretilmektedir. 

    Üretimlerin tümünde uzman kadro ile çalışmalar yapılmakta olup, kadın ve erkek elemanların gücü ve bilgisinden eşit seviyede yararlanılmaktadır. Ayrıca tüm üretim çalışmalarında hassasiyet içeren durumlara özen gösterilmekte olup kalite ve özgün tasarım şekline önem verilmektedir. Bu da tüm üretimlerin başarı ile sonuçlanmasını sağlamaktadır. 

    Metal Para Kıskacı Hediyeliğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

    Metal para kıskacı hediyeliğe benzer diğer hediyelik eşya türleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.