myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Metal Araba Süsü

için 24 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Myros - Toptan Tema Park Temalı Myros Metal Araba Süsü
118,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Alaçatı Bölgesi Temalı Myros Metal Asılabilir Aksesuar
118,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Alanya Temalı Myros Metal Asılabilir Aksesuar
118,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Belek Temalı Myros Metal Asılabilir Aksesuar
118,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Didim Temalı Myros Metal Araba Süsü
118,00 TL
(0)
+ 12
Myros - Toptan Dini Temalı Myros Metal Asılabilir Aksesuar
118,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
için 24 ürün görüntüleniyor.

Metal Araba Süsü Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Araba süsü araç içerisinde şık bir görüntü oluşturmak amacıyla kullanılmaktadır. Yalnızca görünüm amaçlı kullanılan araba süsleri arasında koku amaçlı tercih edilen süsler de bulunmaktadır. Araç içerisinde çeşitli nedenlerle kötü koku oluşabilir. Koku içeren ayna süsü araba çeşitleriyle bu kötü kokuyu yok etmek mümkündür. Araç içi süsleri genellikle dikiz aynasına takılmaktadır. Sallantılı şekilde kullanılan süsler üzerinde her zevke uygun motifler bulunmaktadır. Araba sahipleri için oldukça önemlidir. Özellikle sürekli yolda olan kişiler araç içerisini kendine uygun olacak şekilde dekore etmek ister. İsimli araba süsü gibi özelleştirilebilen ürünler araçların da kişiselleştirilmesine yardımcı olmaktadır. Hediyelik araba süsü yakınlara hediye edilerek kendilerini özel hissetmesi sağlanabilir. Araba aksesuar süs dünyanın her yerinde oldukça popülerdir. Kültürlere uygun olarak tasarlanan çok sayıda araba süsleri hediyelik çeşitleri bulunmaktadır. Araba süsü toptan satın alınarak promosyon amacıyla çalışanlara ya da müşterilere hediye edilebilir. Araçlarla ilgili sektörlerde çalışan kişiler için iyi bir araba süsü hediyelik eşya tercihi olabilir. Metal araba süsü alırken şu hususlara dikkat edilmesi gerekir;

 • Araba içi süsleri hediyelik olarak kime ne amaçla alınacağı göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Sallanan araba süsü modellerinin uzunluğu sürüş esnasında görüşü engellememelidir. 
 • Nazar boncuğu araba süsü büyüklüğü araca uygun olmalıdır. 
 • Araç içi süsler aracın modeli ve iç dizaynına uygun olarak tercih edilmelidir. 
 • Pleksi araba süsü motif detayları net ve anlaşılır olmalıdır. 
 • Araba süsü isimli modellerinin baskısı kaliteli olmalıdır.
 • Kişiye özel araba süsü seçiminde tasarım kullanacak kişinin zevkine uygun olmalıdır. 

Metal Araba Süsü Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Metal araba süsü modelleri her zevke ve tarza uygun olacak çeşitliliğe sahiptir. Araçta genellikle dikiz aynasına takılan süslerin uzunluğu sürüş esnasında görüş açısını engellemeyecek şekilde tasarlanmaktadır. Nazar boncuklu metal süs araba 20x230 mm boyutundadır. Metal döküm malzemeden tasarlanan süste mavi tonlarında renkler hakimdir. Dini temalı araba süsü modeli daire formuna sahiptir. Çift taraflı tasarlanan süsün her iki tarafına dijital baskı kullanılarak dua yerleştirilmiştir. Şehre özel olarak tasarlanan araç süsleri daire formuna sahiptir. Dairenin bir tarafında şehre ait görseller yer alırken diğer tarafında ise farklı bir şehrin görseli, Türk Bayrağı ya da nazar boncuğu gibi görseller bulunmaktadır. Dairenin alt kısmında ise püskül yer almaktadır. Özelleştirilebilen araç süslerinde daire formu üzerinde isim ya da istenilen görseller yerleştirilmektedir. 

Metal Araba Süsü Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Metal araba süsü ürünleri fiyatları 30 TL ile 49,50 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Her bütçeye uygun olan araba dikiz aynası süsü bulunmaktadır. 

Metal Araba Süsü Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Metal araba süsü fiyatları kullanılan malzeme ve tasarımına göre belirlenmektedir. Araba ayna süsü boyutlarına göre kullanılan malzeme oranları da değişiklik göstermektedir. Büyük forma sahip olan süslerin fiyatları diğerlerine oranla daha yüksektir. Araç içi süslerde özelleştirme seçeneği bulunmaktadır. Kişiye özel olarak tasarlanan süslerin fiyatları diğerlerine göre değişiklik göstermektedir. 

Metal Araba Süsü Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal araba süsü ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal araba süsü ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Araba Süsü Çeşitleri Nelerdir?

Metal araba süsü çeşitleri şunlardır;

Metal Araba Süsü Nasıl Kullanılır?

Metal araba süsü dekoratif amaçlı kullanılan ürünlerdir. Aracını kişiselleştirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Her araç dizaynına uygun olan süs modeli bulunmaktadır. Sallantılı olarak tasarlanan araç süsleri dikiz aynasında ya da aracın istenilen diğer bölümlerine takılarak kullanılabilir. Şık ve dekoratif bir görünüm oluşturmaktadır. Ayetel kürsi araba süsü dua etmeyi sürekli hatırlamak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Aracı herkes için önemlidir. Nazara inanan ve başına gelebilecek kazalardan korunmak isteyen kişiler için araba süsü nazarlık şeklinde bulunmaktadır. Araba aynasına asılan süsler arasında her tercihe uygun olan seçenekler bulunmaktadır. Aracını özelleştirmek isteyen kişiler için bu süsler arasında seçim yapmak oldukça kolay olabilir. İsimli araba ayna süsü tercih ederek aracınızın içerisinde eşiniz ya da çocuklarınızın isimlerini daima taşıyabilirsiniz. Araba süsleri isimli modelleri birçok kişi tarafından tercih edilen süsler arasında yer almaktadır. Araba cam süsleri aracın camlarında dekoratif amaçlı tercih edilen ürünlerdir. Araba içi süs haricinde aracın dış kısmını da özelleştirmek isteyen kişiler tarafından kullanılabilir. İsme özel araba süsü tercih eden kişiler araba ayna süsü isimli dışında camların süslenmesi için özel olarak tasarlanan cam süslerini de tercih edebilir. 

Metal Araba Süsü Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Metal araba süsü hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir;

 • Sevgiliye yeni araba hediyesi
 • Arkadaşa doğum günü hediyesi
 • Kardeşe doğum günü hediyesi
 • Anneye yeni araba hediyesi
 • Babaya yeni araba hediyesi
 • Kuzene doğum günü hediyesi

Metal Araba Süsü Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Metal araba süsü ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal araba süsü ürünlerinde toptan fiyatları 10 TL - 16 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Metal Araba Süsü Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Metal araba süsü ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Metal Araba Süsü Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Metal araba süsü ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Metal Araba Süsü Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Araba süsü yapımı sırasında dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunmaktadır. Süsler hafif ve şık bir görünüme sahip olmalıdır. Araç sürerken daima göz önünde bulunan süslerin kaliteli olarak tasarlanması sürücüleri her zaman mutlu eder. En sık görmek istediği yazı ve görselleri dilediği an görebilir. Myros araba süsleri tasarımında uzun süre kullanıma uygun olacak malzemeleri tercih etmektedir. Çok sayıda ürettiği araba aynalık süsü modellerinin tamamı aynı kaliteye sahiptir. Araba süs eşyaları baskıları kaliteli dijital baskı malzemeleri kullanılarak tasarlanmaktadır. Toptan araba süsü satın almak isteyen kişiler için idealdir.

Metal Araba Süsüne Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Metal araba süsüne benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.